MSC Virtuosa - Zobacz najlepsze oferty rejsów tym statkiem
AleRejsy.pl - Najlepsze oferty rejsów wycieczkowych! Działamy od 2009 roku!
511 757 511 511 474 511 511 262 511
pn-pt 9.00-17.00
sob. nieczynne
Brak regionów.
Brak armatorów.
Brak statków.
Brak subregionów.
Brak portów.
Brak opcji.

MSC Virtuosa (2020)

MSC Virtuosa, bliźniaczy statek MSC Grandiosy, reprezentujący nową klasę Meraviglia Plus. Dołączy do floty włoskiego operatora w listopadzie 2020 roku.

Poza restauracjami i obiektami rekreacji znanymi z innych jednostek MSC na pokładzie Virtuosy znajdą się nowe atrakcje takie jak np. pierwsze na morzu muzeum sztuki, interaktywna promenada, czy nowoczesny teatr na świeżym powietrzu. Na statku znajduje się 2405 Kabin i apartamentów, mogących pomieścić 6334 pasażerów. Zostały one podzielone na różne kategorie - w zależności od rozmiaru, umiejscowienia na pokładzie oraz przywilejów, przysługujących ich mieszkańcom.

 
Rok budowy: 2020
Linia: MSC CRUISES
Tonaż: - ton
Długość: 331 m
Szerokość: 43 m
Szybkość: 23 węzły
Pokłady pasażerskie: 19
Załoga: 1.700
Pasażerowie: 6.334
Waluta: EURO
 
Zakwaterowanie
Obok standardowego podziału na Kabiny wewnętrzne, zewnętrzne i apartamenty, linia żeglugowa MSC wprowadziła dodatkowe typy: Bella, Fantastica, Aurea i Yacht Club.
 
Kabiny Bella to propozycja dla osób, poszukujących niedrogiego, komfortowego miejsca, w którym wypoczną i zregenerują siły.
 
Kabiny Fantastica oferują dodatkowe przywileje. Są one usytuowane w uprzywilejowanych lokalizacjach, a goście mogą liczyć na różne bonusy, jak: wybór godziny spożywania posiłku w restauracji, śniadanie w kabinie, bezpłatny całodobowy Service Room oraz dodatkowe zajęcia dla Dzieci . Udogodnieniem dla rodzin oraz osób podróżujących w grupach są Kabiny łączone, mogące pomieścić do 10 osób.
 
Kabiny i apartamenty Aurea stanowią idealny wybór dla pasażerów, pragnących relaksu i odprężenia w kojącej atmosferze kurortu wypoczynkowego. Kategoria Aurea zapewnia te same przywileje, co Bella i Fantastica, oraz dodatkowo wybór regenerujących kuracji i zabiegów w ekskluzywnym Aurea Spa, nieograniczony dostęp do Term, pierwszeństwo przy wejściu na statek, zestaw kosmetyków wellbeing i wiele innych przywilejów.
 
Elitarny Yacht Club to prawdziwa oaza luksusu i elegancji. O wszelkie potrzeby i wygody pasażerów dba prywatny kamerdyner, gotowy do pomocy 24 godziny na dobę oraz serwis concierge. Luksusowe apartamenty oferują wszelkie wygody, a dodatkowe przywileje, jak dostęp do wykwintnej restauracji czy prywatna winda do SPA sprawią, że mieszkańcy Yacht Clubu poczują się jak goście ekskluzywnego hotelu.
 
Na pokładzie MSC Virtuosy znajdują się również Kabiny dostosowane do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością motoryczną.
 
Zapisz się na newsletter i na bieżąco otrzymuj oferty na
najlepsze rejsy, okazje i promocje
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz