AleRejsy.pl - Najlepsze oferty rejsów wycieczkowych! Działamy od 2009 roku!
511 757 511 511 474 511 511 262 511
pn-pt 9.00-17.00
sob. nieczynne
Brak regionów.
Brak armatorów.
Brak statków.
Brak subregionów.
Brak portów.
Brak opcji.

MSC Meraviglia (2017)

MSC MERAVIGLIA - niezwykły statek, nowa technologia i dużo rozrywki to hasła pod którymi działalność w 2017 r. rozpoczęła MSC Meraviglia. Nazwa statku “Cud” i jest to nazwa jak najbardziej adekwatna - statek to kombinacja nowoczesnego designu, miłości do morza, komfortu i praktyczności.

Pomieszczenia luksusowego MSC Yacht Club zostaną powiększone, cały sufit krytych promenad pokryty będzie gigantycznym ekranem LED o powierzchni 480 m2. Specyficzne “cyfrowe niebo” będzie w stanie pokazywać gościom wschody i zachody słońca, gwieździste niebo w nocy oraz inne przepiękne widoki. Duży nacisk został położony na stworzenie nowoczesnej strefy rozrywki - duży park wodny, park rozrywki, kryte promenady oraz punkty z panoramicznymi widokami.


Rok budowy: 2017
Linia: MSC CRUISES
Tonaż: 167.600 ton
Długość: 315,3 m
Szerokość: 43 m
Szybkość: 22,7 węzłów
Pokłady pasażerskie: -
Załoga: -
Pasażerowie: 4.500
Waluta: EURO

 
KABINY:
2.250 kabin. Kabiny wyposażone są w łazienkę (prysznic, wc, suszarka), klimatyzację (indywidualnie sterowaną), radio pokładowe, telefon do użytku wewnętrznego, sejf, mini bar, TV. Większość kabin ma 2 pojedyncze łóżka, które na zmówienie można połączyć w 1 podwójne.

Kabina wewnętrzna: ok. 16 m2
Kabiny wyposażone są w łazienkę (prysznic, wc, suszarka), klimatyzację, radio pokładowe, telefon do użytku wewnętrznego, sejf, mini bar, TV, Internet (za opłatą). W wielu kabinach 2 pojedyncze łóżka mogą być na zmówienie połączone w 1 podwójne. Możliwość zakwaterowania w kabinach 3 i 4 osobowych.

Kabina z oknem: ok.15 – 18 m2
Kabiny wyposażone są w łazienkę (prysznic, wc, suszarka), klimatyzację, radio pokładowe, telefon do użytku wewnętrznego, sejf, mini bar, TV, Internet (za opłatą). W wielu kabinach 2 pojedyncze łóżka mogą być na zmówienie połączone w 1 podwójne. Możliwość zakwaterowania w kabinach 3 i 4 osobowych.

Kabina z balkonem: ok. 19 m2
Kabiny wyposażone są w łazienkę (prysznic, wc, suszarka), klimatyzację, radio pokładowe, telefon do użytku wewnętrznego, sejf, mini bar, TV, Internet (za opłatą). W wielu kabinach 2 pojedyncze łóżka mogą być na zmówienie połączone w 1 podwójne. Możliwość zakwaterowania w kabinach 3 i 4 osobowych.

Suite z narożnym balkonem: ok. 28 - 38 m2
Kabiny wyposażone są w łazienkę (prysznic, wc, suszarka), klimatyzację, radio pokładowe, telefon do użytku wewnętrznego, sejf, mini bar, TV, Internet (za opłatą). W wielu kabinach 2 pojedyncze łóżka mogą być na zmówienie połączone w 1 podwójne. Możliwość zakwaterowania w kabinach 3 i 4 osobowych. Narożny balkon z prywatnym jacuzzi.

Duplex Suite: ok. 52 m2
Dwupoziomowa kabina – na jednym poziomie znajduje się otwarty salon, jadalnia z sofą (sofę można przekształcić w podwójne łóżko). Na drugim poziomie znajduje się główna sypialnia z podwójnym łóżkiem, które może być rozdzielone na 2 pojedyncze.  Kabiny wyposażone są w 2 łazienki (jedna łazienka z prysznicem, druga łazienka z wanną , wc, suszarka), klimatyzację, radio pokładowe, telefon do użytku wewnętrznego, sejf, mini bar, TV, Internet (za opłatą). Możliwość zakwaterowania w kabinach 3 i 4 osobowych. Obszerny balkon z jacuzzi.

Kabina Family:
Kabiny rodzinne składają się z dwóch łączonych kabin – wewnętrznej oraz kabiny z balkonem Kabiny wyposażone są w  2 osobne łazienki (prysznic lub wanna, wc, suszarka), klimatyzację, radio pokładowe, telefon do użytku wewnętrznego, przestronna szafa, sejf, mini bar, TV, Internet (za opłatą). W wielu kabinach 2 pojedyncze łóżka mogą być na zmówienie połączone w 1 podwójne. Możliwość zakwaterowania maksymalnie 6 osób.

Kabina Superfamily z balkonem:
Kabiny rodzinne składają się z dwóch łączonych kabin z balkonem.  Kabiny wyposażone są w  2 osobne łazienki (prysznic lub wanna, wc, suszarka), klimatyzację, radio pokładowe, telefon do użytku wewnętrznego, przestronna szafa, sejf, mini bar, TV, Internet (za opłatą). W wielu kabinach 2 pojedyncze łóżka mogą być na zmówienie połączone w 1 podwójne. Możliwość zakwaterowania maksymalnie 6 osób.

Kabina Superfamily Plus:
Kabiny rodzinne składają się z trzech łączonych kabin (1 kabina wewnętrzna i 2 kabiny z balkonem).  Kabiny wyposażone są w  3 osobne łazienki (prysznic lub wanna, wc, suszarka), klimatyzację, radio pokładowe, telefon do użytku wewnętrznego, przestronna szafa, sejf, mini bar, TV, Internet (za opłatą). W wielu kabinach 2 pojedyncze łóżka mogą być na zmówienie połączone w 1 podwójne. Możliwość zakwaterowania maksymalnie 10 osób.

Apartamenty AUREA:
Trzy rodzaje kabin z balkonem (Balkon Aurea, Suite z narożnym balkonem oraz Duplex suite). Będąc gościem tej kabiny goście mogą skorzystać z rewitalizujących zabiegów MSC Aurea Spa; masażu balijskiego czy relaksacyjnego zabiegu twarzy, Wszystkie apartamenty Aurea są wyposażone w prywatną łazienkę z wanną, przestronną szafę, interaktywną telewizję, internet kablowy (za opłatą), telefon, mini bar oraz sejf.

Yacht Club: ok. 16 – 65m2
Ekskluzywna strefa zapewnia prywatność w dostępie do różnych pomieszczeń na statku wyposażonych w udogodnienia i usługi, które mają zadanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
W strefie MSC Yacht Club między innymi; solarium, 2 baseny z hydromasażem, jacuzzi, 1 basen skydome, basen z przeszkloną kopułą, gdzie goście mogą cieszyć widokiem na ocean. Posiłki w restauracji są darmowe i nie wymagają wcześniejszej rezerwacji. Zarówno napoje bezalkoholowe jak i alkoholowe we wszystkich miejscach strefy Yacht Club są bezpłatne. Całodobowa opieka lokaja sprawia, że goście mogą poczuć się wyjątkowo i o nic się nie martwić. Apartamenty w tej kategorii posiadają specjalne ergonomiczne materace Myform Memory, wysokiej jakości pościel z egipskiej bawełny, szlafroki Masconi Italy, marmurową łazienkę z wanną, telewizor z dużym ekranem LCD, konsolę Nintendo oraz ekspres do kawy Nespresso.

Dostępne kabiny w kategorii MSC Yacht Club
• MSC Yacht Club Handicap – kabina dla osób niepełnosprawnych
• MSC Yacht Club Royal Suite
• MSC Yacht Club Deluxe Suite
• kabina wewnętrzna MSC Yacht Club
Zapisz się na newsletter i na bieżąco otrzymuj oferty na
najlepsze rejsy, okazje i promocje
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz