MSC Grandiosa - Najlepsze propozycje rejsów tylko na AleRejsy.pl
AleRejsy.pl - Najlepsze oferty rejsów wycieczkowych! Działamy od 2009 roku!
511 757 511 511 474 511 511 262 511
pn-pt 9.00-17.00
sob. nieczynne
Brak regionów.
Brak armatorów.
Brak statków.
Brak subregionów.
Brak portów.
Brak opcji.

MSC Grandiosa (2019)

MSC Grandiosa to pozycja we flocie włoskiego operatora, reprezentująca nową klasę Meraviglia Plus. Wielkość statku, do której nawiązuje jego nazwa, znacznie przekracza gabaryty pozostałych jednostek MSC - może on przyjąć na pokład ponad 6334 pasażerów.

MSC Grandiosa została zaprojektowana z zastosowaniem najnowszych technologii, dbałością o Bezpieczeństwo i komfort podróży oraz ochronę środowiska naturalnego. Na pokładzie  MSC Grandiosy na gości czeka szereg wyjątkowych atrakcji,  doskonale znanych z innych statków MSC, jak: występy  Cirque du  Soleil at Sea, ponad stumetrowa promenada ze sklepami i restauracjami, Aqua Park, kino 4D itp. Wśród nowości warto odnotować pierwsze muzeum sztuki na morzu, dwupoziomowy park rozrywki i dwie nowe restauracje.

 

Rok budowy: 2019
Linia: MSC CRUISES
Tonaż: - 181000 ton
Długość: 331 m
Szerokość: 43 m
Szybkość: 23 węzły
Pokłady pasażerskie: 19
Załoga: 1.700
Pasażerowie: 6.334
Waluta: EURO

 
Zakwaterowanie

Na statku znajdują się 2444 Kabiny i apartamenty, mogące pomieścić 6334 pasażerów. Kabiny i apartamenty podzielone zostały na 21 kategorii - w zależności od rozmiaru, umiejscowienia oraz przywilejów, przysługujących ich mieszkańcom. Obok standardowego podziału na Kabiny wewnętrzne, zewnętrzne i apartamenty, linia żeglugowa MSC wprowadziła dodatkowe typy: Bella, Fantastica, Aurea, Wellness, Yacht Club oraz kategorię Family.

Kabiny Bella to propozycja dla osób, poszukujących niedrogiego, komfortowego miejsca, w którym wypoczną i zregenerują siły. Kabiny Fantastica oferują dodatkowe przywileje. Są one usytuowane w uprzywilejowanych lokalizacjach, a goście mogą liczyć na różne bonusy, jak: wybór godziny spożywania posiłku w restauracji, śniadanie w kabinie, bezpłatny całodobowy Service Room oraz dodatkowe zajęcia dla Dzieci . Podróżujące rodziny mogą wybrać Kabiny łączone, zapewniające rodzicom i dzieciom prywatność, dostęp do dwóch łazienek itp.

Kabiny i apartamenty Aurea stanowią idealny wybór dla pasażerów, pragnących relaksu i odprężenia w kojącej atmosferze kurortu wypoczynkowego. Kategoria Aurea zapewnia te same przywileje, co Bella i Fantastica, oraz dodatkowo wybór regenerujących kuracji i zabiegów w ekskluzywnym Aurea Spa, nieograniczony dostęp do Term, pierwszeństwo przy wejściu na statek, zestaw kosmetyków wellbeing i wiele innych przywilejów.

Elitarny Yacht Club to prawdziwa oaza luksusu i elegancji. O wszelkie potrzeby i wygody pasażerów dba prywatny kamerdyner, gotowy do pomocy 24 godziny na dobę oraz serwis concierge. Luksusowe apartamenty oferują wszelkie wygody, a dodatkowe przywileje, jak dostęp do wykwintnej restauracji czy prywatna winda do SPA sprawią, że mieszkańcy Yacht Clubu poczują się jak goście ekskluzywnego hotelu.

MSC Cruises wprowadziło także nową kategorię Wellness, dla wszystkich osób, które dbają o zdrowie i sprawność fizyczną, a od rejsu oczekują dynamicznego programu zarówno na pokładzie, jak i na lądzie. Przywileje Wellness gwarantują opiekę trenera MSC, wstęp do nowoczesnej siłowni ze sprzętem Technogym i inne bonusy.

Na pokładzie MSC Grandiosy przygotowano też Kabiny przystosowane do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością motoryczną.

Zapisz się na newsletter i na bieżąco otrzymuj oferty na
najlepsze rejsy, okazje i promocje
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz