Rejsy wycieczkowe AleRejsy.pl - zobacz najlepsze oferty
AleRejsy.pl - Najlepsze oferty rejsów wycieczkowych! Działamy od 2009 roku!
511 757 511 511 474 511 511 262 511
pn-pt 9.00-17.00
sob. nieczynne

... ciekawe miejsce? Majorka

MAJORKA - kawałek raju na Ziemii!! Majorka- zdecydowanie warta obejrzenia. Lazurowe morze, skały, bujna roślinność - to jedne z wielu bogactw naturalnych tego miejsca.

MAJORKA - kawałek raju na Ziemii!!

Majorka- zdecydowanie warta obejrzenia. Lazurowe morze, skały, bujna roślinność - to jedne z wielu bogactw naturalnych tego miejsca.

Najbardziej znanym punktem Majorki to bez wątpienia jej stolica - Palma de Mallorca.

To miejsce nieprzerwanie tętniące życiem zarówno w dzień jak i w nocy - zabawy do białego rana w licznych barach czy dyskotekach. Nic dziwnego,że to najczęściej odwiedzane miejsce na wyspie.

Dla osób lubiących spędzać czas aktywnie - Palma ma do zaoferowania przejażdżki rowerami wzdłuż wybrzeża. Pomyślicie - rower? Nudaaa... Nic bardziej mylnego! To właśnie tutaj jadąc rowerem doświadczycie zastrzyku endorfin dzięki niesamowitym widokom ! Krystalicznie czysta,lazurowa woda, piaszczyste plaże, przebijające się miedzy roślinnością góry i samoloty, które lądują tuż nad głowami. :) To wszystko będzie Wam dane zobaczyć na ścieżce wzdłuż wybrzeża z Palmy do Et Arenal-położonej 17 km dalej.

Wyspa bogata jest również we wspaniałą architekturę czego dowodzą zabytki, które mamy możliwość zwiedzić będąc na miejscu. Oto kilka z nich:

- Katedra La Seu - monumentalna świątynia gotycka

- zamek Castell de Beller o nietypowym kształcie. Posiada otwarty, okrągły dziedziniec otoczony murami- z których wystają 4 wieże- wyznaczające kierunki świata.

- Soller - ciesząca się sporym zainteresowaniem świątynia z Placem Konstytucji z kościołem św. Bartłomieja

Majorka to wyspa marzenie- czeka na Ciebie!

Bez wątpienia każdy, kto myśli o Majorce ma od razu przed oczami obraz składający się z pięknej plaży, błękitnej wody,spienionych, delikatych fal oraz białego piasku, a to wszystko zamknięte w ramce z bujnych palm. Tak, tak - dokładnie tak samo wygląda to na miejscu. Przekonaj się sam!

Do domu przywieziesz nie tylko piękne piękne zdjęcia, pamiątki czy opaleniznę. Najważniejszą pamiątką,którą nikt Ci nie zabierze to WSPOMNIENIA oraz ten błysk w oczach, który pozostanie już na zawsze, na samą myśl o tym miejscu. :)

Zapisz się na newsletter i na bieżąco otrzymuj oferty na
najlepsze rejsy, okazje i promocje
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz