AleRejsy.pl - Najlepsze oferty rejsów wycieczkowych! Działamy od 2009 roku!
511 757 511 511 474 511
pn-pt 10.00 - 16.00
sob. nieczynne
Brak regionów.
Brak armatorów.
Brak statków.
Brak subregionów.

Costa Victoria

Costa Victoria -   Statek, zbudowany w 1996 roku, przeszedł dwa gruntowne remonty w 2004 i 2013 roku, w wyniku których  odnowiono wystrój kabin i apartamentów i odświeżono wygląd restauracji i innych pomieszczeń publicznych.

Elegancka i całkowicie odnowiona, z nowymi balkonami, tarasami i oknami, Costa Victoria szczyci się niepowtarzalnym stylem, który łączy tradycyjny styl żeglarski z ciekawym designem. Eleganckie i oryginalne otoczenie wypełnione jest prestiżowymi meblami i dziełami sztuki, co czyni ten statek wyrafinowanym i stylowym wycieczkowcem. Na statku znajdują się 964 kabiny, w tym 242 z prywatnym balkonem, 20 suit, w tym 4 z balkonem, co pozwala pomieścić 2370 pasażerów.

 
Linia: Costa Cruises
Rok Budowy: 1996
Rok modernizacji: 2004 i 2013
Pasażerowie: 2370
Załoga: 766
Długość: 253 m
Szerokość: 32 m
Prędkość: 22 węzły
Tonaż: 75 000
Pokłady pasażerskie: 12
Bandera: Włochy
Waluta: Euro
 

Bary i restauracje:
5 restauracji, w tym ekskluzywne Club Il Magnifico (płatne, wymagana wcześniejsza rezerwacja). 10 barów.

Rozrywka:
4 jacuzzi, 3 baseny (w tym jeden kryty), wielofunkcyjne boisko sportowe, ścieżka do joggingu, kasyno, dyskoteka, kafejka internetowa, butiki, teatr na dwóch poziomach, biblioteka, kluby dla dzieci.

KABINY:

Kabina wewnętrzna: kategoria classic, premium. Pokłady: Nabucco, Boheme, Manon, Carmen, Otello, Tosca, Norma, Butterfly. Wyposażenie: dwa pojedyncze łóżka lub jedno podwójne (w niektórych kabinach 3, 4 rozkładane łóżko), łazienka z prysznicem i toaletą, suszarka do włosów, klimatyzacja, telewizja satelitarna, radio pokładowe, sejf, minibar. Powierzchnia około 11 m2.

Kabina zewnętrzna z oknem: kategoria classic, premium. Pokłady: Manon, Carmen, Nabucco, Boheme, Otello, Tosca, Norma, Butterfly. Wyposażenie: dwa pojedyncze łóżka lub jedno podwójne (w niektórych kabinach 3, 4 rozkładane łóżko), łazienka z prysznicem i toaletą, suszarka do włosów, klimatyzacja, telewizja satelitarna, radio pokładowe, sejf, minibar. Powierzchnia około 13 m2.

Kabina zewnętrzna z balkonem: kategoria classic, premium. Pokłady: Tosca, Norma. Wyposażenie: dwa pojedyncze łóżka lub jedno podwójne (w niektórych kabinach 3, 4 rozkładane łóżko), łazienka z prysznicem i toaletą, suszarka do włosów, klimatyzacja, telewizja satelitarna, radio pokładowe, sejf, minibar. Powierzchnia około 18 m2.
Zapisz się na newsletter i na bieżąco otrzymuj oferty na
najlepsze rejsy, okazje i promocje
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz