AleRejsy.pl - Najlepsze oferty rejsów wycieczkowych! Działamy od 2009 roku!
511 757 511 511 474 511
pn-pt 10.00 - 16.00
sob. nieczynne
Brak regionów.
Brak armatorów.
Brak statków.
Brak subregionów.

Z Wenecji po Izrael - PL Pilot | C. Mediterranea

Rejs z polskim pilotem na Costa Mediterranea

Cena od
1 495 €   + opłaty portowe
Termin
01.10 - 13.10.2020
Ilość nocy
12 nocy
Transport
Rejs z dojazdem autokarem
Trasa
Przejazd autokarem z Katowic  >>  Wenecja (Włochy)  >>  Bari (Włochy)  >>  Dzień na morzu  >>  Pireus/Ateny (Grecja)  >>  Dzień na morzu  >>  Haifa (Izrael)  >>  Dzień na morzu  >>  Heraklion/Kreta (Grecja)  >>  Korfu (Grecja)  >>  Split (Chorwacja)  >>  Wenecja (Włochy)  >>  Przejazd autokarem do Katowic
Trasa rejsu
DZIEŃ PORT DO PORTU W MORZE
dzień 1 - 01.10.2020 Przejazd autokarem z Katowic --- ---
dzień 2 - 02.10.2020 Wenecja (Włochy) --- 17.00
dzień 3 - 03.10.2020 Bari (Włochy) 14.00 20.00
dzień 4 - 04.10.2020 Dzień na morzu --- ---
dzień 5 - 05.10.2020 Pireus/Ateny (Grecja) 8.00 18.00
dzień 6 - 06.10.2020 Dzień na morzu --- ---
dzień 7 - 07.10.2020 Haifa (Izrael) 6.00 >>>
dzień 8 - 08.10.2020 Haifa (Izrael) >>> 22.00
dzień 9 - 09.10.2020 Dzień na morzu --- ---
dzień 10 - 10.10.2020 Heraklion/Kreta (Grecja) 8.00 14.00
dzień 11 - 11.10.2020 Korfu (Grecja) 13.00 20.00
dzień 12 - 12.10.2020 Split (Chorwacja) 14.00 18.00
dzień 13 - 13.10.2020 Wenecja (Włochy) 9.00 ---
dzień 13 - 13.10.2020 Przejazd autokarem do Katowic --- ---
Armator zastrzega możliwość zmian w programie rejsu.
Podane ceny są cenami orientacyjnymi
Aby uzyskać aktualną cenę, zadzwoń do konsultanta
511 757 511
POTWIERDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ
Cena za osobę (w kabinie dwuosobowej)
Kabina wewnętrzna
Kabina wewnętrzna
brak
Kabina z oknem
Kabina z oknem
od  1 277
Kabina z balkonem
Kabina z balkonem
od  1 495
Dzieci i młodzież
Dzieci i młodzież
zadzwoń
Do ceny należy doliczyć:
Przelot / Dojazd -  od  100 €
Opłaty portowe 170 €
Podane ceny są cenami orientacyjnymi. Aby uzyskać aktualną cenę, zadzwoń do konsultanta
511 757 511
POTWIERDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ
Cena zawiera
Rejs wycieczkowy
zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii
Polski pilot
opieka polskiego pilota w trakcie rejsu
Pełne wyżywienie
pełne wyżywienie na statku - 3 posiłki główne
Napoje
z dystrybutorów w restauracji bufetowej
Serwis bagażowy
serwis bagażowy i kabinowy
Korzystanie z basenu
i innych urządzeń sportowo/rekreacyjnych znajdujących się na statku
Udział w imprezach
spektaklach i zabawach organizowanych na statku
Ubezpieczenie
KL, NW, ChP i bagażu + turystyczny fundusz gwarancyjny
Cena nie zawiera
Transport
przejazd autokarem 100€/osoba
Opłaty portowe
oraz podatki i inne opłaty - 170€
Opłata serwisowa
czyli popularnie nazywana napiwkami dla obsługi statku, automatycznie doliczana do rachunku
Kaucja
płatna na statku tytułem zabezpieczenia przyszłych wydatków
Internet
szczegóły pakietów dostępne u konsultantów
All Inclusive
napoje zamawiane u obsługi oraz w barach, w tym napojów gazowanych i alkoholowych
Wycieczki fakultatywne
organizowane w portach oraz wydatki osobiste
Usługi
prasowanie, fryzjer, fotograf, SPA
Inne

Przejazd autokarem: Wyjazd autokaru/busa z Katowic dzień przed zaokretowaniem ok godz. 18:00. Ostateczne godziny będą potwierdzone do trzech dni przed wyjazdem w informacjach praktycznych. Przyjazd do portu w godzinach rannych. Powrót do Polski w dniu wyokrętowania - Katowice ok 23:00

 

KABINY 3/4 osobowe nie są dostępne we wszystkich kategoriach, a ich liczba jest ograniczona - sprzedaż tylko po potwierdzeniu.

 

PAKIETY NAPOJÓW / ALL INCLUSIVE Istnieje możliwość wykupienia pakietu napojów na czas trwania rejsu. Pakiety obejmują nielimitowane napoje alkoholowe i bezalkoholowe, napoje objęte pakietami: piwo, wino, napoje gazowane, likiery, wódka, koniak, whisky itp.

PRANZO & CENA pakiet napoi (tylko w restauracjach do obiadu i kolacji): 20 EUR/dzień osoba dorosła, 10 EUR/dzień dziecko (4-18 lat).

BRINDIAMO pakiet napoi (w restauracjach, barach i dyskotece - bez koktajli): 30 EUR/dzień osoba dorosła.

PIU GUSTO pakiet napoi (w restauracjach, barach i dyskotece - z koktajlami): 35 EUR/dzień osoba dorosła.

PREMIUM INTENDITORE pakiet napoi (w restauracjach, barach i dyskotece - wszystkie napoje w barach i restauracjach serwowane na szklanki do wartości 9 EUR oraz napoje z mini barku w kabinie): 48 EUR/dzień osoba dorosła.

GIOVANI - pakiet bezalkoholowy dla dzieci : 20 EUR/dzień dziecko (4-18 lat). Warunkiem skorzystania z pakietu all inclusive jest wykupienie pakietu przez wszystkich pasażerów w kabinie na czas całego rejsu.

 

PŁATNOŚCI - na pokładzie statku obowiązuje bezgotówkowy system opłat. Należność reguluje się ostatniego dnia rejsu gotówką (wpłata depozytu ok. 250€/kabina pierwszego dnia rejsu) lub kartą kredytową (VISA, Mastercard, American Express) na podstawie zbiorczego rachunku. Karty kredytowe należy zarejestrować zaraz po zaokrętowaniu.

 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE i ich ceny przedstawimy klientom na zapytanie.

 

WCZESNA REZERWACJA rejsu to najlepszy sposób na dobrą cenę i większy wybór kabin - szczególnie jeśli zależy Ci na kabinie dla 4 osób.

 

UBEZPIECZENIE KOSZTÓW REZYGNACJI lub KOSZTÓW PRZERWANIA IMPREZY TURYSTYCZNEJ – jeżeli martwisz się o sytuacje, które mogą pokrzyżować Twoje plany urlopowe - ubezpiecz koszty rezygnacji lub przerwania wyjazdu. PAMIĘTAJ!! termin zawarcia tego typu ubezpieczenia jest ściśle określony! Zgłoś chęć zawarcia takiego ubezpieczenia w trakcie dokonywania swojej rezerwacji. Chcesz poznać zakres odpowiedzialności? Chcesz mieć odpowiednio dobrany wariant ubezpieczenia - zadzwoń do konsultanta lub zobacz szczegóły stronie www.AleRejsy.pl/E-polisa

Program rejsu
DZIEŃ 1
01.10.2020 Przejazd autokarem z Katowic

Przejazd autokarem do Wenecji. Pilot towarzyszy grupie.

DZIEŃ 2
02.10.2020 Wenecja (Włochy)

REJS DO PLACU ŚW MARKA I SPACER DO MOSTU RIALTO
Z portu morskiego przepłyniemy barką do centrum starego miasta (około 20 minut). Nasz spacer z pilotem rozpoczniemy od placu Św. Marka, serca dawnej potężnej republiki morskiej. Zobaczymy tu m. in. Pałac Dożów – ówczesnych władców imperium oraz Most Westchnień prowadzący z pałacu wprost do więzienia i miejsca straceń. Sfotografujemy przepiękną bazylikę poświęconą patronowi miasta św. Markowi a także przyjrzymy się pięknym fasadom budynków z bogatymi ornamentami. Następnie przejdziemy wąskimi i klimatycznymi uliczkami pełnymi sklepików (z maskami karnawałowymi a także ekskluzywnymi ozdobami czy strojami) nad Wielki Kanał do słynnego Mostu Rialto – miejsca uwielbianego przez zakochanych. Podczas czasu wolnego będzie można odwiedzić Pałac Dożów lub udać się na zakupy. Powrót barką z Placu Św. Marka do portu morskiego i zaokrętowanie na statek.
Czas około 4h | Cena około 15€ / Dzieci 10€

DZIEŃ 3
03.10.2020 Bari (Włochy)

BARI – MIASTO KRÓLOWEJ BONY.
Podczas dwugodzinnego spaceru z lokalnym polskim przewodnikiem, zobaczymy najciekawsze zabytki i miejsca miasta Bari – stolicy regionu Apulia w południowych Włoszech. Odwiedzimy m.in. Bazylikę św. Mikołaja, w której znajduje się nagrobek Królowej Polski Bony oraz relikwie świętego Mikołaja. Skierujemy się do Duomo - Katedry z XII wieku oraz zatrzymamy się przy Castello – średniowiecznym zamku normańskim. Przejdziemy również przez liczne malownicze uliczki i placyki starego miasta. Na zakończenie zobaczymy trochę kultury lokalnej obserwując specjalne przygotowanie makaronu "Orecchiette". Po spacerze będzie czas wolny.
Czas około 2h | Cena około 10€ / Dzieci 5€

DZIEŃ 4
04.10.2020 Dzień na morzu

Wypoczynek i korzystanie z atrakcji oferowanych przez statek.

DZIEŃ 5
05.10.2020 Pireus/Ateny (Grecja)

ATENY – CENTRUM ANTYCZNEJ GRECJI
Wycieczkę (z lokalnym polskojęzycznym przewodnikiem) rozpoczniemy od panoramicznego przejazdu autokarem z portu w Pireusie do stolicy Grecji Aten. Następnie zrobimy objazd miasta, podczas którego zobaczymy m.in. zmianę warty pod parlamentem, Stadion Panatenajski, Świątynię Zeusa Olimpijskiego oraz zabytkowe budynki Uniwersytetu, Biblioteki i Akademii Ateńskiej. Kolejnym punktem programu będzie zwiedzanie wzgórza Akropolu, gdzie czekają na nastakie zabytki jak: Partenon, Erechtejon, czy monumentalne Propyleje. Na koniec wycieczki udamy się na Plakę, najstarszą rzemieślniczą dzielnicę stolicy Grecji,która obecnie jest najbardziej romantyczną i kolorową jej częścią pełną knajpek i tawern. Po krótkim spacerze przez Plakę będzie czas wolny na zakupy. Powrót do portu w Pireusie.
Czas około 6h | Cena około 50€

DZIEŃ 6
06.10.2020 Dzień na morzu

Wypoczynek i korzystanie z atrakcji oferowanych przez statek.

DZIEŃ 7
07.10.2020 Haifa (Izrael)

WYCIECZKA DO JEROZOLIMY I BETLEJEM
Podczas przejazdu autokarem z portu w Hajfie do Jerozolimy lokalny, polskojęzyczny przewodnik przedstawi nam historię oraz kulturę Izraela i jego mieszkańców. Zwiedzanie Jerozolimy rozpoczniemy od wyjazdu autokarem na Górę Oliwną - najwyższą górą miasta (808 m.) oraz miejsce, z którego Chrystus wstąpił do Nieba. Rozpościera się stąd panoramiczny widok na Wzgórze Świątynne oraz mury Starego Miasta. Na całym zboczu położony jest największy cmentarz żydowski na świecie. Następnie wejdziemy za mury Starego Miasta i przejdziemy słynną Via Dolorosa – Drogą Krzyżową, której stacje ulokowane są wewnątrz arabskiego bazaru. Via Dolorosa prowadzi do Bazyliki Grobu Pańskiego, gdzie nawiedzimy Grób Chrystusa oraz miejsce ukrzyżowania na Golgocie. Po przerwie na Lunch (w cenie) przejedziemy do Betlejem, gdzie zwiedzimy m. in. Bazylikę Narodzenia Pana Jezusa (Kościół ten powstał w miejscu narodzenia Jezusa i jest najstarszym kościołem na świecie). Po czasie wolnym na zakup pamiątek powrócimy do portu w Hajfie.
Czas około 11h | Cena około 80€ (Zawiera Lunch)

DZIEŃ 8
08.10.2020 Haifa (Izrael)

GALILEA: ZWIEDZANIE GALILEI ORAZ NAZARETU
W drugim dniu pobytu w Izraelu proponujemy zwiedzanie historycznego regionu Galilea. Z portu przejedziemy autokarem do miasta Nazaret, świętego miejsca, gdzie Jezus Chrystus spędził znaczną część swojego życia. Zobaczymy tu m. in. Bazylikę Zwiastowania uchodzącą za największy kościół na Bliskim Wschodzie. Odwiedzimy również dom św. Józefa, gdzie mieszkała Święta rodzina. Następnie przejedziemy nad Jezioro Galilejskie, po którym odbędziemy malowniczy rejs. W czasie wycieczki zobaczymy również: Górę Błogosławieństw, Tabha - miejsce cudownego rozmnożenia ryb i chleba. Wejdziemy do Kafarnaum oraz zobaczymy starą synagogę. Przewidziany jest też odpoczynek i lunch w lokalnej restauracji rybnej (w cenie). Podczas całej wycieczki będzie nam towarzyszyć lokalny polski przewodnik.
Czas około 9h | Cena około 90€ (Zawiera lunch)

DZIEŃ 9
09.10.2020 Dzień na morzu

Wypoczynek i korzystanie z atrakcji oferowanych przez statek.

DZIEŃ 10
10.10.2020 Heraklion/Kreta (Grecja)

MIASTO HERAKLION ORAZ PAŁAC W KNOSSOS
Kreta największa z wysp greckich,wysunięta jest najdalej na południe. Heraklion (Iraklion) położony na północnym wybrzeżu wyspy, to największe miasto i główny ośrodek administracyjny. Z portu morskiego, wyruszymy autokarem na wycieczkę podczas, której zwiedzimy stolicę Krety oraz Knossos a towarzyszyć nam będzie lokalny polski przewodnik. Pierwszym punktem w jakim się zatrzymamy będzie Knossos czyli stolica cywilizacji minojskiej na Krecie. Znajdował się tu największy i najbardziej rozbudowany zespół pałacowy na krecie (przypuszcza się, że to tutaj znajdował się mitologiczny labirynt zbudowany przez Dedala dla króla Minosa). Wielki Pałac jest częściowo zrekonstruowany dzięki czemu odwiedzający mogą sobie wyobrazić jak wyglądało to miasto oraz życie kilka tysięcy lat temu. Po przyjeździe do miasta Heraklion udamy się na spacer aby zobaczyć najciekawsze części stolicy Krety m.in. Port i Twierdzą Wenecką - Rocca al Mare z XVI wieku, Plac Venizelosa z Fontanną Moroziniego, ratusz oraz mury miejskie. Po zwiedzaniu z przewodnikiem będzie czas wolny na odwiedzenie kreteńskich lokalików, sklepów z pamiątkami lub ciekawego muzeum archeologicznego.
Czas około 5h | Cena około 40€

DZIEŃ 11
11.10.2020 Korfu (Grecja)

KORFU - WYCIECZKA OBJAZDOWA PO WYSPIE
Wycieczka autokarowa, połączona ze zwiedzaniem najpiękniejszych zakątków wyspy. Piękne plaże i bujna roślinność, winnice i gaje oliwne to niezaprzeczalnie znaki rozpoznawcze greckiej wyspy Korfu. Po spotkaniu w porcie z lokalnym polskim przewodnikiem pojedziemy do Paleokastritsy – miejsca z malowniczym dojazdem, prawosławnym klasztorem i widokiem na pobliską twierdzę. Są to leżące obok siebie piaszczyste zatoki ze szmaragdową wodą, porozdzielane półwyspami i formacjami skalnymi z jaskiniami Będzie tu czas na plażowanie, wizytę w tawernie lub rejs łódką po zatokach i grotach skalnych (dodatkowo płatne). Kolejnym punktem programu będzie wizyta na Kanoni. Jest to półwysep z pięknym punktem widokowym na Mysią Wyspę, Wyspę Vlachernaz malowniczym klasztorem (najczęściej fotografowane miejsce na wyspie Korfu) oraz lokalne lotnisko, gdzie samoloty lądują tuż nad głowami turystów. Następnie pojedziemy do stolicy wyspy Korfu, gdzie pospacerujemy wzdłuż esplanady (połączenia parku miejskiego i deptaka), w kierunku pałacu i cerkwi poświęconej patronowi wyspy – św. Spirydonowi. Po zwiedzaniu z przewodnikiem będzie czas wolny na spacer i zakupy lokalnych produktów. Na zakończenie przejedziemy autokarem z centrum miasta Korfu do portu morskiego.
Czas około 5,5 h | Cena około 35€ / Dzieci 20€

DZIEŃ 12
12.10.2020 Split (Chorwacja)

ZWIEDZANIE SPLITU I PAŁAC DIOKLECJANA
Przepięknie położone miasto Split (stolica Dalmacji i drugie co do wielkości miasto kraju) tak bardzo zachwyciło swoją urodą Cesarza Rzymskiego Dioklecjana, że ponad 1700 lat temu zdecydował się zbudować tutaj swój Pałac. Obecnie Pałac ten jest jednym z najważniejszych zabytków Chorwacji (wpisany na listę UNESCO). Podczas spaceru z lokalnym polskim przewodnikiem zwiedzimy m. in. podziemia pałacu, główny dziedziniec – Perystyl, świątynię Jupitera, Mauzoleum Cesarskie (dzisiejsza katedra) oraz zabytkowe centrum miasta. Po spacerze będzie czas wolny na zakupy i wypoczynek w jednej z kawiarni.
Czas około2,5h | Cena około 15€

DZIEŃ 13
13.10.2020 Wenecja (Włochy)

Wyokrętowanie i powrót do kraju. Kończymy wypoczynek, życzymy udanego powrotu do domu. Zapraszamy na kolejny rejs z polskim pilotem.

DZIEŃ 13
13.10.2020 Przejazd autokarem do Katowic

Przyjad do Katowic. Zakończenie imprezy.

Porty na trasie
Wenecja (Włochy)
Wenecji nie da się do niczego porównać. Jest jedyna w swoim rodzaju! Nazywana przez doświadczonych podróżników najpiękniejszym miastem świata. Posiada niesamowity urok i oryginalny klimat: zarówno w środku zimy, gdy jest pokryta czarującą mgłą, jak i w upalne dni, gdy weneckie kanały mienią się w słońcu, a gondolierzy częstują lokalnym winem. Spacerując po Wenecji ujrzysz setki zabytkowych pałaców, kościołów, liczne muzea. Gwiazdą Wenecji jest Canal Grande - Wielki Kanał. Płynąc łódką wzdłuż słynnego kanału doświadczysz niesamowitych wrażeń! Nawet te niewielkie mosty biegnące nad kanałami są przystrojone przepięknymi dziełami sztuki. Rozmarzysz się pijąc miejscowe cappuccino w Caffé Florian - najstarszej kawiarni we Włoszech. Gdy już zasmakujesz tutejszych przysmaków zachęcamy na spacer na Plac Św. Marka. Zachwycisz się jego ogromem i architekturą: są tam przepiękne mozaiki i freski, których nie możesz przeoczyć. Z Placu Św. Marka rozpościera się przepiękny widok na lagunę wenecką i Canal Grande. Dużą przyjemność sprawi Ci spacer w cieniu pełnego przepychu Pałacu Dożów. Pamiętać, by nie przejść pomiędzy stojącymi na placu kolumnami. Podobno przynosi to pecha - jednak wenecki urok jest znacznie potężniejszy od miejscowych zabobonów. Jeżeli interesuje Cię szybki transport z portu statków pasażerskich na Plac Św. Marka polecamy tramwaj wodny - szczegóły przedstawią nasi konsultanci.
Bari (Włochy)
Bari leży w słynnym bucie Włoch, w południowej części Półwyspu Apenińskiego. Podczas rejsu na pewno nie zabraknie Ci uroku tego rajskiego zakątka świata. Lubicie zwiedzanie łączyć z przyjemnym plażowaniem? To znaleźliście się we właściwym miejscu. Nie zabraknie Wam kojącej wody, gorących plaż i świetnej zabawy! W starożytności wybrzeża były częścią tzw. Wielkiej Grecji, dlatego poznasz także występujące tam niezwykle silne wpływy greckiej kultury. Spacerując po ulicach usłyszysz nowogrecki dialekt tzw. Griko. Po drodze zobaczysz piękną Katedrę św. Sabiny oraz Kościół św. Mikołaja. Zachwyci Cię także nowoczesny i wielofunkcyjny port, do którego przybijemy w trakcie rejsu. Będąc w Bari nie możesz przeoczyć Arbeloobello - miasto, które słynie z niezwykłych kamiennych domków trulli. Miasto jak i okolica zrobią na Tobie ogromne wrażenie!
Dzień na morzu
Dzień na morzu. W tym dniu możesz oddać się wypoczynkowi na pokładzie statku. Skorzystaj ze SPA, odwiedź fitness club, odpocznij w saunie. Czeka na ciebie mnóstwo atrakcji przygotowanych przez animatorów rozrywki. Spróbuj swojego szczęścia w bingo lub w kasynie, lub po prostu połóż się przy basenie i odpocznij w promieniach słonecznych.
Pireus/Ateny (Grecja)
Pireus jest największym portem Grecji i trzecim co do wielkości portem Morza Śródziemnego. Centralna część portu usytuowana jest w zatoce Kantharos i leży niedaleko końcowej stacji metra łączącego oba miasta. Na miejscu przekonasz się, że port stanowi główny ośrodek życia miasta. Najciekawszą atrakcją miasta są nabrzeża, przy których cumują przepiękne jachty dalekomorskie. Zwiedzając miasto koniecznie odwiedź dwudziestowieczną katedrę pod wezwaniem Świętej Trójcy. Zaraz obok kościoła stoi Dimarchion - ciekawy budynek ratusza Pireusu. Przekonaj się, że teatr miejski Korai, stojący na centralnym placu miasta, jest jednym z najciekawszych obiektów na świecie. Niedaleko Pireusu funkcjonował niegdyś najstarszy port ateński, Faleron. Zobaczysz go, gdy pojedziesz 8 km na południowy zachód od centrum Aten.
Haifa (Izrael)
Hajfa jest trzecim co do wielkości miastem w Izraelu (270 tyś) oraz ważnym ośrodkiem gospodarczym. Ze względu na dogodne położenie nad zatoką, znajduje się tu największy port przeładunkowy i pasażerski kraju. Hajfa jest także ważnym ośrodkiem kulturalnym i akademicko-naukowym. Jedna z największych atrakcji turystycznych Hajfy jest świątynia bahaistów, która wznosi się w starannie pielęgnowanych ogrodach. Świątynia jest przykryta złotą kopułą. Jest to jeden z dwóch głównych ośrodków duchowych bahaizmu. Świątynię wybudowano w 1953. Łączy ona style i proporcje architektury europejskiej ze sztuką Orientu. W odległości około 200 m od świątyni bahaistów znajduje się Ogród Rzeźb. Jest to park, w którym można podziwiać rzeźby wykonane z brązu przez rzeźbiarkę Ursulę Malbin. Na górze Karmel umiejscowiony jest także klasztor karmelitów bosych Stella Maris. Według Karmelitów, kościół i klasztor zostały wzniesione nad jaskinią, w której miał mieszkać Eliasz. W klasztorze zaobserwować można malowidła sufitowe przedstawiające Eliasza i słynny wóz ognisty, króla Dawida z harfą, proroków Izajasza, Ezechiela oraz inne. W przyklasztornym ogrodzie znajduje się piramida, ustawiona na grobie francuskich żołnierzy poległych podczas kampanii napoleońskiej. Do klasztoru można dojechać kolejką linową, której dolna stacja znajduje się przy nadmorskiej promenadzie.
Heraklion/Kreta (Grecja)
Port w Heraklionie to piękna przystań oferująca Wam wiele form spędzenia czasu wolnego. Jest to bez wątpienia miejsce urocze i pełne historii, w którym zrobimy sobie przerwę na to, aby pomyśleć o tym jak miliony ludzi, od starożytności do dzisiaj, dokowało tutaj swoje statki.
Korfu (Grecja)
Port na wyspie Korfu jest małym, ślicznym portem. Mieści się w mieście Korfu i dzieli się na stary i nowy port. My znajdziemy się w Nowym Porcie, który sam w sobie jest prawdziwą rozkoszą dla oczu. Ostatnio port został rozbudowany w celu przyjęcia kilku promów wycieczkowych dziennie. Korfu zachwyci Cię swoim niezwykłym urokiem. Odwiedzając Stary Port dostrzeżesz, że jest on odzwierciedleniem jego historycznej roli jako ośrodka morskiego i handlowego. Tam zobaczysz przepiękne weneckie budowle, zwiedzisz Muzeum Solomosa i Muzeum Bizantyjskie, z których rozciąga się wspaniały widok na wyspę Vidos. Z nami macie okazję doświadczyć tego niecodziennego przeżycia.
Split (Chorwacja)
Split wspaniałe chorwackie miasto portowe i Dalmacji. Na wybrzeżu tego tętniącego życiem miasta znajdziesz kilka pięknych plaż i 5 urokliwych maryn. W Splicie czeka na Ciebie dużo zabytków kulturalnych. Wśród nich znajdują się: archeologiczne, etnograficzne, morsko-przyrodowe historyczne muzea, galeria Mestrovic i wspaniały Teatr Narodowy. Wierzchołek wzgórza Marjan (175 m n.p.m.) w zachodniej części półwyspu wraz z najpiękniejszym parkiem w Splitu i zoo mają dla Ciebie wspaniały widok jak i na miasto oraz jego okolice, tak i na przylegające urokliwe wyspy. Dominantą miasta jest majestatyczny pałac wybudowany około r. 300 n. e. przez rzymskiego cesarza Dioklecjana.
Rezerwacja dla grup
Proponujemy indywidualną kalkulację cen dla grup zorganizowanych, oraz grup znajomych. Głównym kryterium jest ilość zamawianych kabin. Przy współpracy ze sprawdzonymi kontrahentami możemy obsłużyć kilkusetosobowe kongresy, oraz kilkunastoosobowe grupy znajomych/krewnych czy kontrahentów. Oferujemy przejazdy komfortowymi autokarami, przeloty z transferami lotniskowymi, oraz opiekę doświadczonych pilotów wycieczek i przewodników po portach. Kontakt pod nr telefonu 511 727 511.
Inne

WCZESNA REZERWACJA rejsu to najlepszy sposób na dobrą cenę i większy wybór kabin - szczególnie jeśli zależy Ci na kabinie dla 4 osób.

 

UBEZPIECZENIE KOSZTÓW REZYGNACJI oraz KOSZTÓW PRZERWANIA IMPREZY TURYSTYCZNEJ - jednak jeśli martwisz się o sytuacje, które mogą pokrzyżować Twoje plany urlopowe - ubezpiecz koszty rezygnacji lub przerwania wyjazdu. Można zawrzeć je w ciągu 5 dni od daty rezerwacji imprezy. Chcesz poznać zakres odpowiedzialności? Chcesz mieć odpowiednio dobrany wariant ubezpieczenia - zadzwoń do konsultanta lub zobacz szczegóły stronie www.AleRejsy.pl/E-polisa (AT)

TERMIN Kabina wewnętrzna Kabina z oknem Kabina z balkonem Dzieci i młodzież
01.10 - 13.10.2020 brak od 1 277 € od 1 495 € zadzwoń

 

1 krok - Wyszukaj interesujący Cię rejs.

2 krok - Zadzwoń (pracujemy do godziny 21.00) - potwierdzimy dostępność i cenę. Zrobimy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę na rynku.

3 krok - Prześlemy dokumenty rezerwacji rejsu, którą opłacisz w określonych terminach.

Na 5-7 dni przed rejsem otrzymasz dokumenty podróży - ciesz się wspaniałym wypoczynkiem.

 

 

Opinie klientów

REJS PO CUDOWNYCH WYSEPKACH KARAIBSKICH
IWONA - rejs na statku MSC FANTASIA
REJS BYŁ 14 DNIOWY I CUDOWNY A CO NAWAŻNIEJSZE PIERWSZY I NIE OSTATNI. BYLIŚMY WSZYSCY ZACHWYCENI - 4 OSOBY I POLECAM WSZYSTKIM - INNA I CIEKAWSZA FORMA ODPOCZYNKU. POLECAM RÓWNIEŻ BIURO I OBSŁUGĘ, TYLKO DZIĘKI PANU ANDRZEJOWI POJECHALIŚMY W TĘ CUDOWNĄ PODRÓŻ-JEGO WYTRWAŁOŚĆ W OPISYWANIU STATKU I RODZAJU PODRÓŻY SPRAWIŁA, ŻE NAMÓWIŁ MNIE I ZNAJOMYC... więcej
Rejs statkiem Costa Fascinosa
Zbigniew - rejs na statku Costa Fascinosa
Rejs po Morzu Śródziemnym statkiem Costa Fascinosa jest po prostu cudowną przygodą. Począwszy od spraw organizacyjnych poprzez wszystkie imprezy towarzyszące nam podczas pobytu na statku oraz wyżywienie - wszystko było perfekcyjne. Imprezy artystyczne, tj.koncerty wykonywane przez artystów z najwyższych półek w danej dziedzinie. Posiłki w restaurac... więcej
Rejs na MSC Seaview
Agnieszka
Dzień dobry, chciałam podzielić się kilkoma spostrzeżeniami z naszego pierwszego rejsu. Po pierwsze - było wspaniale! MSC Seaview to niesamowity, przepiękny, ogromny statek - bardziej nawet nie jak hotel, ale całe miasto na wodzie. Pierwsze dni to była nauka, co gdzie jest, bo jest tych barów, basenów i atrakcji tyle, że czasami mieliśmy problem... więcej
Rejs statkiem MSC Splendida
Sławomir - rejs na statku MSC Splendida 14.07.2012 (Genua-Barcelona-Tunis-Malta-Mesyna/Sycylia-Civitavecchia-Genua)
Witam, Zaskoczenia nie było. Wszystkie elementy które Pani Monika wymieniła tj. obsługa, jedzenie, rozrywka, czystość w kabinie i poza wręcz idealne, na bardzo wysokim poziomie podobnie ja w zeszłym roku na MSC ARMONIA, co podkreśliliśmy przy okazji wystawienia cenzurki na koniec rejsu. Plusy to program artystyczny, który wspólnie oceniliśmy jak... więcej
Rejs na AidaNova
Anna - rejs na statku AidaNova
Właśnie wróciliśmy z rejsu po Wyspach Kanaryjskich statkiem AidaNova. Piszę aby serdecznie podziękować za ofertę. Cała podróż był doskonale zorganizowana, statek znacznie przekroczył nasze oczekiwania (mam dobre porównanie z rejsem Costa Diadema w zeszłym roku). Jeżeli mamcie Państwo jakiekolwiek pytania szczegółowe zachęcam do kontaktu telefonicz... więcej
Super było na MSC DIVINIE
Jadwiga i Piotr - rejs na statku MSC Divina Rejs po Karaibach
Byliśmy na rejsie tym statkiem wycieczkowy na trasie z Miami po Karaibach, rejs i trasa niezwykle ciekawa, jesteśmy pod wrażeniem tego olbrzyma wycieczkowego 3500 uczestników. Statek przepiękny i obsługa super. Och Jamajka z drinkiem na plaży, Aruba piękna wysepka, kawa w Kolumbii, no i Meksyk 2 razy, piramidy Majów oraz pływanie z płaszczkami - o... więcej
Rejs z polskim pilotem do Izraela
Anna - rejs na statku MSC Lirica
Byłam na rejsie do Ziemi Świętej w listopadzie na MSC Liryka. Co prawda sytuacja polityczna w Izraelu spowodowała iż część wyjazdu była w innym miejscu. Dwudniowy pobyt w Izraelu został zmieniony na pobyt w Turcji. Wszystko sprawnie załatwione, pozmieniano docelowe porty na inne terminy. Jako pasażerowie nie poczuliśmy braku komfortu. Chciała bym j... więcej
Rejs statkiem MSC Divina
Teresa i Arkadiusz - rejs na statku MSC Divina 02.04.2016
Jesteśmy z mężem do dziś pod ogromnym wrażeniem. Planując podróż mieliśmy nadzieję, że będzie to nasz wspaniały urlop, pełen relaks i przygoda. To, co się wydarzyło przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Była to podróż życia kabina przestronna, z dużym wygodnym łóżkiem, bardzo ładnie wyposażona, łazieneczka wcale nie taka mała, telewizor z progra... więcej

Zobacz nasze propozycje

Rejs po wyspach Chorwacji - PL Pilot
30.09 - 07.10.2020 (7 nocy)
trasa: Przelot z Warszawy  >>  Split (Chorwacja)  >>  Mljet (Chorwacja)  >>  Dubrownik (Chorwacja)  >>  Trstenik (Cho...
Rejs na Norwegian Epic z Civitavecchi
30.09 - 07.10.2020 (7 nocy)
trasa: Civitavecchia/Rzym (Włochy)  >>  Livorno (Włochy)  >>  Cannes (Francja)  >>  Palma/Majorka (Hiszpania)  >>  Ba...
Rejs Grecja i Izrael - Costa Mediterranea
02.10 - 13.10.2020 (11 nocy)
trasa: Wenecja (Włochy)  >>  Bari (Włochy)  >>  Dzień na morzu  >>  Pireus/Ateny (Grecja)  >>  Dzień na morzu  >...
od 1 129 € + opłaty portowe
Morze Śródziemne z Genui - C. Pacifica
02.10 - 09.10.2020 (7 nocy)
trasa: Genua (Włochy)  >>  Barcelona (Hiszpania)  >>  Palma/Majorka (Hiszpania)  >>  Dzień na morzu  >>  La Valetta (...
od 519 € + opłaty portowe
Zapisz się na newsletter i na bieżąco otrzymuj oferty na
najlepsze rejsy, okazje i promocje
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz