AleRejsy.pl - Najlepsze oferty rejsów wycieczkowych! Działamy od 2009 roku!
511 757 511 511 474 511
pn-pt 9.00 - 21.00
sob. 10.00-14.00
Brak regionów.
Brak armatorów.
Brak statków.
Brak subregionów.

Wyspy Kanaryjskie i Madera Pl Pilot

11 dniowy rejs na Costa Pacifica z Savony

Termin
21.09 - 04.10.2019
Ilość nocy
13 nocy
Transport
Rejs z dojazdem autokarem
Trasa
Przejazd autokarem z Katowic  >>  Savona (Włochy)  >>  Marsylia (Francja)  >>  Dzień na morzu  >>  Arrecife/Lanzarote (Wyspy Kanaryjskie)  >>  Santa Cruz/Teneryfa (Wyspy Kanaryjskie)  >>  Funchal/Madera (Portugalia)  >>  Dzień na morzu  >>  Malaga (Hiszpania)  >>  Dzień na morzu  >>  Civitavecchia/Rzym (Włochy)  >>  Savona (Włochy)  >>  Przejazd autokarem do Katowic
Trasa rejsu
DZIEŃ PORT DO PORTU W MORZE
dzień 1 - 21.09.2019 Przejazd autokarem z Katowic >>> >>>
dzień 2 - 22.09.2019 Savona (Włochy) >>> 17.00
dzień 3 - 23.09.2019 Marsylia (Francja) 8.00 17.00
dzień 4 - 24.09.2019 Dzień na morzu >>> >>>
dzień 5 - 25.09.2019 Dzień na morzu >>> >>>
dzień 6 - 26.09.2019 Arrecife/Lanzarote (Wyspy Kanaryjskie) 13.00 19.00
dzień 7 - 27.09.2019 Santa Cruz/Teneryfa (Wyspy Kanaryjskie) 8.00 17.00
dzień 8 - 28.09.2019 Funchal/Madera (Portugalia) 8.00 17.00
dzień 9 - 29.09.2019 Dzień na morzu >>> >>>
dzień 10 - 30.09.2019 Malaga (Hiszpania) 8.00 13.00
dzień 11 - 01.10.2019 Dzień na morzu >>> >>>>
dzień 12 - 02.10.2019 Civitavecchia/Rzym (Włochy) 9.00 20.00
dzień 13 - 03.10.2019 Savona (Włochy) 8.00 >>>
dzień 14 - 04.10.2019 Przejazd autokarem do Katowic >>> >>>
Armator zastrzega możliwość zmian w programie rejsu.
Podane ceny są cenami orientacyjnymi
Aby uzyskać aktualną cenę, zadzwoń do konsultanta
511 757 511
POTWIERDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ
Cena za osobę (w kabinie dwuosobowej)
Kabina wewnętrzna
Kabina wewnętrzna
brak
Kabina z oknem
Kabina z oknem
brak
Kabina z balkonem
Kabina z balkonem
brak
Dzieci i młodzież
Dzieci i młodzież
zadzwoń
Do ceny należy doliczyć:
Dojazd -  w cenie
Dojazd + opieka PL pilota -  w cenie
Opłaty portowe w cenie
Podane ceny są cenami orientacyjnymi. Aby uzyskać aktualną cenę, zadzwoń do konsultanta
511 757 511
POTWIERDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ
Cena zawiera
Rejs wycieczkowy
zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii
Polski pilot
opieka polskiego pilota w trakcie rejsu
Ubezpieczenie
KL, NW, ChP i bagażu + turystyczny fundusz gwarancyjny
Pełne wyżywienie
pełne wyżywienie na statku - 3 posiłki główne
Napoje
z dystrybutorów w restauracji bufetowej
Serwis bagażowy
serwis bagażowy i kabinowy
Korzystanie z basenu
i innych urządzeń sportowo/rekreacyjnych znajdujących się na statku
Udział w imprezach
spektaklach i zabawach organizowanych na statku
Transport
przejazd autokarem 100€/osoba
Opłaty portowe
oraz podatki i inne opłaty - 170€
Cena nie zawiera
Opłata serwisowa
czyli popularnie nazywana napiwkami dla obsługi statku, automatycznie doliczana do rachunku
Kaucja
płatna na statku tytułem zabezpieczenia przyszłych wydatków
Internet
szczegóły pakietów dostępne u konsultantów
All Inclusive
napoje zamawiane u obsługi oraz w barach, w tym napojów gazowanych i alkoholowych
Wycieczki fakultatywne
organizowane w portach oraz wydatki osobiste
Usługi
prasowanie, fryzjer, fotograf, SPA
Inne
KABINY 3/4 osobowe nie są dostępne we wszystkich kategoriach, a ich liczba jest ograniczona - sprzedaż tylko po potwierdzeniu.

Rejs z Polskim Pilotem – Propozycja Wycieczek Fakultatywnych:
Dokładny program wycieczek z cenami zostanie przesłany uczestnikom na siedem dni przed rejsem. Szczegółowy program wycieczek oraz cena uzależnione są od ilości uczestników oraz ilości czasu jaką statek spędza w danym porcie. Aby poszczególne wycieczki zostały zrealizowane, wymagana jest minimalna ilość uczestników określona dla każdej wycieczki.

1. Dzień - PORT SAVONA WŁOCHY – Zaokrętowanie

2. Dzień - PORT MARSYLIA FRANCJA – Proponowana wycieczka: MARSYLIA – ZWIEDZANIE MIASTA ORAZ BAZYLIKA NOTRE DAME DE LA GARDE
Marsylia to drugie pod względem wielkości miasto Francji i jeden z najważniejszych portów Morza Śródziemnego. Po dotarciu do centrum miasta zobaczymy Stary Port, do którego wejścia broniły średniowieczne twierdze św. Jana i św. Mikołaja (obecnie wykorzystywany przez nowoczesne jachty). Przejedziemy wzdłuż wybrzeża, gdzie zobaczymy m.in. opactwo św. Wiktora oraz wyspę If, na której rozegrała się akacja powieści „Hrabia Monte Christo”. Wyjedziemy na wzgórze, na którym znajduje się słynna Bazylika Notre-Dame de la Garde. Jest to miejsce skąd rozpościera się panorama na całą Marsylię i wybrzeże. Na zakończenie będzie czas wolny w Starym Porcie, gdzie znajdują się liczne restauracje, bary oraz sklepy sprzedające tradycyjne prowansalskie wyroby. Nie zabraknie również czasu na spacer główną aleją miasta Canebiere.
Czas około 4,5h / Cena około 30€ / Dzieci 20€

3. Dzień - NA MORZU – Wypoczynek i korzystanie z atrakcji oferowanych przez statek

4. Dzień - NA MORZU – Wypoczynek i korzystanie z atrakcji oferowanych przez statek

5. Dzień - PORT ARRECIFE LANZAROTE HISZPANIA – Proponowana wycieczka: LANZAROTE – WYSPA WULKANICZNA
Nasz statek przypłynie do stolicy wyspy, miasta Arrecife. Po spotkaniu w porcie z lokalnym polskojęzycznym przewodnikiem, przejedziemy autokarem do Parku Narodowego Timanfaya, który swoim wyglądem przypomina krajobraz księżyca. Jest to olbrzymie wulkaniczne pustkowie sprasowanych skał i zastygłej lawy, powstałych podczas erupcji z XVIII w. Podczas wycieczki,
przewodnik zaprowadzi nas do miejsc,gdzie można przyjrzeć się z bliska żywiołom drzemiącym w głębi ziemi. W drodze powrotnej zatrzymamy się na punktach widokowych nad oceanem oraz odbędziemy panoramiczny przejazd po wyspie Lanzarote. W czasie wycieczki zatrzymamy się również w winiarni na degustację lokalnych specjałów oraz będzie czas na zakup oryginalnych wulkanicznych pamiątek.
Czas około 5h / Cena: około 35€/ Dzieci 20€

6. Dzień - PORT SANTA CRUZ DE TENERIFE HISZPANIA – Proponowana wycieczka: PANORAMA WSCHODNIEJ CZĘŚĆ WYSPY I STOLICA SANTA CRUZ
Po spotkaniu z polskojęzycznym przewodnikiem wyruszymy z portu w stronę wschodniego wybrzeża wyspy. Przejedziemy przez wulkaniczne Góry Anaga (postoje na punktach widokowych ze wspaniałą panoramą). Odwiedzimy malowniczą, nadmorską miejscowość Taganana z czarną wulkaniczną plażą. Będzie można tu skosztować lokalnych przysmaków jakimi są smażone ośmiorniczki oraz wino. Odwiedzimy pierwszą stolicę wyspyla Lagunę, z tradycyjną kolonialną architekturą (na liście UNESCO). Podczas spaceru po brukowanych uliczkach będziemy podziwiać domy arystokratycznych rodzin oraz katedrę. Zatrzymamy się również na jednej z najładniejszych plaż wyspy Playa de las Teresitas (możliwość krótkiego plażowania). Na zakończenie naszej wycieczki powrócimy do stolica Teneryfy – Santa Cruz aby zobaczyć najważniejsze obiekty miasta: Plaza de España, ulica handlowa El Castillo oraz nowoczesne Audytorium. Po czasie wolnym powrócimy do portu.
Czas około 6h / Cena: około 35€ / Dzieci 20€

7. Dzień - PORT FUNCHAL MADERA PORTUGALIA – Proponowana wycieczka: MADERA – WYCIECZKA OBJAZDOWA PO WYSPIE ORAZ STOLICA FUNCHAL
Wycieczkę po wyspie (z lokalnym polskojęzycznym przewodnikiem) rozpoczniemy od przejazdu do położonej na wzgórzu, dzielnicy Monte (wspaniała panorama na Funchal). Następnie wyjedziemy na punkt widokowy Eira do Serrado, aby podziwiać przepięknie położoną w górach Dolinę Zakonnic. Zatrzymamy się w malowniczej wiosce rybackiej Camara de Lobos, którą na swoich obrazach uwiecznił Winston Churchill. Kolejnym punktem programu będzie przystanek na drugim co do wysokości klifie Europy – Cabo Girao, z atrakcyjnym przeszklonym tarasem widokowym. W drugiej części wycieczki zwiedzimy stolicę wyspy Funchal. Zobaczymy tam m.in. katedrę, popiersie Józefa Piłsudskiego, główny deptak miasta, pomnik Joao Zarco, Palacio Sao Lourenzo. Odwiedzimy również targ Mercado, gdzie będzie można zakupić lokalne owoce. Nie zabraknie też wizyty w najstarszej winiarni na wyspie i degustacji słynnego wina. Na zakończenie czas wolny.
Czas około 5,5h / Cena około 40€/ Dzieci 25€

8. Dzień - NA MORZU – Wypoczynek i korzystanie z atrakcji oferowanych przez statek

9. Dzień - PORT MALAGA HISZPANIA – Proponowana wycieczka: MALAGA – STOLICA COSTA DEL SOL I MIASTO PICASSA
Malaga to słynny kurort i stolica Costa del Sol. Po spotkaniu w porcie z polskojęzycznym przewodnikiem, rozpoczniemy naszą wycieczkę od panoramicznego przejazdu przez miasto. Wyjedziemy na wzgórze, na którym znajduje się twierdza arabska Gibralfaro. Jest to wspaniały punkt widokowy z panoramą całej Malagi. Następnie podjedziemy do placu Merced. Znajduje się tam dom, w którym urodził się Pablo Picasso oraz jego pomnik. Po zrobieniu zdjęć rozpoczniemy spacer po starej dzielnicy miasta. Zobaczymy tu m. in. ruiny rzymskiego teatru, katedrę (z zewnątrz) oraz główny deptak miasta Calle Larios. Zwiedzimy średniowieczną, arabską twierdzę obronną Alcazabę a następnie zrobimy przerwę na lampkę wina Malaga w lokalnej winiarni. Na zakończenie będzie czas wolny na zakupy lub krótką wizytę w muzeum Picassa.
Czas około 4,5h / Cena około 35€ / Dzieci 20€

10. Dzień - NA MORZU – Wypoczynek i korzystanie z atrakcji oferowanych przez statek

11. Dzień - PORT CIVITAVECCHIA WŁOCHY – Proponowana wycieczka: CIVITAVECCHIA – RZYM I WATYKAN
Wycieczkę rozpoczniemy od godzinnego przejazdu autokarem z portu w Civitavecchia do stolicy Włoch. Podziwiając krajobraz regionu Lacjum, lokalny polskojęzycznym przewodnikiem, wprowadzi nas w historię i kulturę Rzymu jak i całego regionu. Po dotarciu do stolicy Włoch rozpoczniemy spacer po zabytkowym centrum miasta. Podczas zwiedzania na naszej trasie zobaczymy m.in. Watykan (Plac oraz Bazylikę Św. Piotra, Grób Jana Pawła II), Piazza Navona, Fontannę Czterech Rzek, Fontannę di Trevi, Panteon, Plac Wenecki z Pomnikiem Ojczyzny, Kapitol, Forum Romanum, Koloseum. Podczas wycieczki przewidziane jest około 45 minut czasu wolnego na lunch i zakupy.
Czas około 9h / Cena około 50€ / Dzieci 30€

12.Dzień -PORT SAVONA WŁOCHY–Wyokrętowanie i powrót do kraju


PŁATNOŚCI - na pokładzie statku obowiązuje bezgotówkowy system opłat. Należność reguluje się ostatniego dnia rejsu gotówką (wpłata depozytu ok. 250€/kabina pierwszego dnia rejsu) lub kartą kredytową (VISA, Mastercard, American Express) na podstawie zbiorczego rachunku. Karty kredytowe należy zarejestrować zaraz po zaokrętowaniu.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE i ich ceny przedstawimy klientom na zapytanie.

WCZESNA REZERWACJA rejsu to najlepszy sposób na dobrą cenę i większy wybór kabin - szczególnie jeśli zależy Ci na kabinie dla 4 osób. UWAGA - zaliczka przy wyprzedzeniu czasowym 4 i więcej miesięcy to tylko 10% ceny rejsu.

UBEZPIECZENIE KOSZTÓW REZYGNACJI lub KOSZTÓW PRZERWANIA IMPREZY TURYSTYCZNEJ – jeżeli martwisz się o sytuacje, które mogą pokrzyżować Twoje plany urlopowe - ubezpiecz koszty rezygnacji lub przerwania wyjazdu.
PAMIĘTAJ!! termin zawarcia tego typu ubezpieczenia jest ściśle określony! Zgłoś chęć zawarcia takiego ubezpieczenia w trakcie dokonywania swojej rezerwacji.

Chcesz poznać zakres odpowiedzialności? Chcesz mieć odpowiednio dobrany wariant ubezpieczenia - zadzwoń do konsultanta lub zobacz szczegóły stronie www.AleRejsy.pl/E-polisa
Porty na trasie
Savona (Włochy)
Savona jest stolicą prowincji Luguria i zarazem trzecim co do wielkości miastem Ligurii (po Genui i La Spezii). Latem na plaży w mieście możesz wypocząć, ochłodzić się w morzu i pospacerować deptakiem wzdłuż plaży. Oprócz plaży w mieście zobaczysz przepiękne centrum z licznymi zabytkami, urokliwymi uliczkami i pięknymi kamienicami. Charakterystycznym elementem tego regionu są liczne kamieniczki rozciągające przy porcie - zwarta zabudowa, żywe kolory, okiennice. Dalej spacerkiem nieopodal portu znajdziesz dwie średniowieczne wieże - Le Torri del Brandale - jeden z ważniejszych zabytków miasta. Zachęcamy do przejścia na Via Paleocapa - na główną ulicę starego miasta, która jest bogata w piękne kamienice, wspaniałe budynki, zabytkowe urzędy i przytulne lokale oraz kawiarenki, gdzie odpoczniesz po zwiedzaniu miasta.
Marsylia (Francja)
Marsylia to drugie co do wielkości miasto Francji. Zarówno w wyglądzie tego portowego miasta, jak i jego atmosferze ujawnia się szczególny urok Prowansji. Marsylia jest znana jako centrum kultury, sztuki i historii. Znajdziesz tu wiele wspaniałych muzeów, galerii sztuki oraz operę. O znakomitej historii świadczy wiele zabytkowych budynków i kościołów, których nie możesz przeoczyć.
Dzień na morzu
Dzień na morzu. W tym dniu możesz oddać się wypoczynkowi na pokładzie statku. Skorzystaj ze SPA, odwiedź fitness club, odpocznij w saunie. Czeka na ciebie mnóstwo atrakcji przygotowanych przez animatorów rozrywki. Spróbuj swojego szczęścia w bingo lub w kasynie, lub po prostu połóż się przy basenie i odpocznij w promieniach słonecznych.
Arrecife/Lanzarote (Wyspy Kanaryjskie)
Lanzarote, jedna z wysp kanaryjskiego archipelagu. Kojarzy się z wulkanami i zastygłą lawą. To, co gdzie indziej byłoby przekleństwem, tu jest wspaniałym atutem. Z rejsu przywieziecie niezwykłe wspomnienia księżycowych krajobrazów oraz... smaku steka upieczonego w wulkanie.
Santa Cruz/Teneryfa (Wyspy Kanaryjskie)
Santa Cruz de Tenerife to stolica Teneryfy i największe miasto na wyspie. Jest ośrodkiem turystyki masowej, przyciągającym corocznie miliony turystów. Jest również ważnym portem transatlantyckim służącym głównie do eksportu lokalnych produktów. Santa Cruz znajduje się w strefie klimatu subtropikalnego typu półpustynnego, z całorocznym okresem letnim. Średnia roczna temperatura wynosi ponad 24 °C w dzień i 18 °C w nocy. W Santa Cruz - czyli stolicy Teneryfy najważniejszymi obiektami turystycznymi są m.in. Plaza de España, ulica handlowa El Castillo oraz nowoczesne Audytorium. Warto również odwiedzić malowniczą, nadmorską miejscowość Taganana z czarną wulkaniczną plażą, gdzie można skosztować lokalnych przysmaków jakimi są smażone ośmiorniczki oraz wino. Zachęcamy także do zwiedzenia pierwszej stolicy wyspy: La Laguny z tradycyjną kolonialną architekturą. Podczas spaceru po brukowanych uliczkach można podziwiać domy arystokratycznych rodzin oraz katedrę. Warto się również zatrzymać na jednej z najładniejszych plaż wyspy Playa de las Teresitas.
Funchal/Madera (Portugalia)
Kolejnym portem na trasie naszego rejsu będzie przepiękna wyspa należąca do terytorium Portugalii czyli Madera. Nasz statek zacumuje w porcie znajdującym się w Funchal czyli administracyjnej stolicy Autonomicznego regionu Madera. Wycieczkę po wyspie proponujemy rozpocząć od przejazdu do położonej na wzgórzu, dzielnicy Monte (wspaniała panorama na Funchal). Obowiązkowym punktem turystycznym znajdującym się na wyspie jest Eira do Serrado - czyli punkt widokowy, z którego można podziwiać przepięknie położoną w górach Dolinę Zakonnic. Warto również zatrzymać się w malowniczej wiosce rybackiej Camara de Lobos, którą na swoich obrazach uwiecznił Winston Churchill. Zachęcamy także do przystanku na drugim co do wysokości klifie Europy – Cabo Girao, z atrakcyjnym przeszklonym tarasem widokowym.
Malaga (Hiszpania)
W trakcie rejsu zatrzymamy się na moment w cudownej Maladze. Będziesz mógł wejść do centrum handlowego Muelle Uno. Port w Maladze to tętniące życiem, kolorami i przepełnione słońcem wspaniałe miejsce. Dwukrotnie nazywane najpiękniejszym portem na świecie. Port składa się ze sztucznych wysp połączonych ze sobą malowniczymi mostkami. Już tylko kilka kroków dzieli Cię od plaży, szeregu restauracji i barów.
Civitavecchia/Rzym (Włochy)
Civitavecchia to port będący doskonałym punktem wypadowym do zwiedzania Rzymu. Odległość około 70km możemy w wygodny sposób przejechać koleją - szczegóły mogą przekazać państwu nasi konsultanci. Jeśli na zwiedzanie cudownego Rzymu mamy tylko jeden dzień, to musimy odwiedzić kilka punktów obowiązkowych. Zwiedzanie proponujemy zacząć w okolicach Bazyliki św. Piotra. Na pobieżne zwiedzenie Bazyliki św. Piotra potrzebujemy minimum dwóch godzin. Koniecznie trzeba pospacerować po Placu, wejść do wnętrza i do podziemi, gdzie znajduje się grób papieża Jana Pawła II. Należy przy tym pamiętać, że do Bazyliki nie są wpuszczane osoby w zbyt skromnym ubiorze. Spódniczki mini i odsłonięte ramiona są nieakceptowane - na nic zdadzą się prośby o wpuszczenie. Kontynuując zwiedzanie przejdźmy Viale della Conciliazione w stronę Zamku Świętego Anioła, a następnie przejść przez przepiękny Most św. Anioła na drugą stronę Tybru i podążać wąskimi uliczkami w stronę Piazza Navona. Jednym z piękniejszych miejsc w Rzymie jest Piazza Navona, którzy przez cały dzień i dużą część nocy tętni życiem. Wokół rozstawione są kawiarniane stoliki, a na samym placu artyści sprzedają obrazy. Zaledwie kilkuminutowy spacer dzieli nas stąd od Fontanny di Trevi. Wielu turystów do fontanny wrzuca drobną monetę, wierząc, że pozwoli im to w przyszłości wrócić do Rzymu. W pobliżu Fontanny di Trevi znajdują się słynne i równie zatłoczone Schody Hiszpańskie. W czasie wakacji często odbywają się tutaj różnego rodzaju imprezy, transmitowane przez włoską telewizję. Na wprost - od Schodów Hiszpańskich - zaczyna się Via dei Condotti. Jedna z wielu w Rzymie ulic, przy których znajdują się markowe butiki takich firm, jak Dior, Gucci, Prada, czy Bulgari. Warto się tędy przespacerować aż do Via del Corso, a następnie skręćmy w lewo. W ciągu kwadransa dojdziemy do Placu Weneckiego (Piazza Venezia). To jeden z najistotniejszych punktów na turystycznej mapie Rzymu. Okazały budynek z białego marmuru, jeden z symboli Rzymu, to Ołtarz Ojczyzny - pomnik Wiktora Emanuela II. Spod Ołtarza Ojczyzny udajmy się Via dei Fori Imperiali w stronę Koloseum. Po drodze będziemy widzieć wspaniałe ruiny Forum Romanum. Pod Koloseum znajduje się stacja metro, z której możemy rozpocząć drogę powrotną do portu w Civitavecchia.
Rezerwacja dla grup
Proponujemy indywidualną kalkulację cen dla grup zorganizowanych, oraz grup znajomych. Głównym kryterium jest ilość zamawianych kabin. Przy współpracy ze sprawdzonymi kontrahentami możemy obsłużyć kilkusetosobowe kongresy, oraz kilkunastoosobowe grupy znajomych/krewnych czy kontrahentów. Oferujemy przejazdy komfortowymi autokarami, przeloty z transferami lotniskowymi, oraz opiekę doświadczonych pilotów wycieczek i przewodników po portach. Kontakt pod nr telefonu 511 727 511.
Inne
WCZESNA REZERWACJA rejsu to najlepszy sposób na dobrą cenę i większy wybór kabin - szczególnie jeśli zależy Ci na kabinie dla 4 osób. UWAGA - zaliczka przy wyprzedzeniu czasowym 4 i więcej miesięcy to tylko 10% ceny rejsu.

UBEZPIECZENIE KOSZTÓW REZYGNACJI oraz KOSZTÓW PRZERWANIA IMPREZY TURYSTYCZNEJ - jednak jeśli martwisz się o sytuacje, które mogą pokrzyżować Twoje plany urlopowe - ubezpiecz koszty rezygnacji lub przerwania wyjazdu. Można zawrzeć je w ciągu 5 dni od daty rezerwacji imprezy. Chcesz poznać zakres odpowiedzialności? Chcesz mieć odpowiednio dobrany wariant ubezpieczenia - zadzwoń do konsultanta lub zobacz szczegóły stronie www.AleRejsy.pl/E-polisa (AT)
TERMIN Kabina wewnętrzna Kabina z oknem Kabina z balkonem Dzieci i młodzież
21.09 - 04.10.2019 brak brak brak zadzwoń

 

1 krok - Wyszukaj interesujący Cię rejs.

2 krok - Zadzwoń (pracujemy do godziny 21.00) - potwierdzimy dostępność i cenę. Zrobimy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę na rynku.

3 krok - Prześlemy dokumenty rezerwacji rejsu, którą opłacisz w określonych terminach.

Na 5-7 dni przed rejsem otrzymasz dokumenty podróży - ciesz się wspaniałym wypoczynkiem.

 

 

Zobacz nasze propozycje

Malta i Francja z Barcelony II
20.09 - 27.09.2019 (7 nocy)
trasa: Barcelona (Hiszpania)  >>  Marsylia (Francja)  >>  Genua (Włochy)  >>  Naples (Włochy)  >>  Mesyna/Sycylia (Wł...
od 729 €
+ opłaty portowe
zobacz
Greckie Wyspy
20.09 - 27.09.2019 (7 nocy)
trasa: Wenecja (Włochy)  >>  Bari (Włochy)  >>  Dzień na morzu  >>  Santorini (Grecja)  >>  Chania (Kreta)  >> &...
od 709 €
+ opłaty portowe
zobacz
Ibiza i Barcelona z Genui
22.09 - 26.09.2019 (4 noce)
trasa: Genua (Włochy)  >>  Marsylia (Francja)  >>  Ibiza (Hiszpania)  >>  Barcelona (Hiszpania)  >>  Genua (Włochy)
od 199 €
+ opłaty portowe
zobacz
Wschodnie Morze Śródziemne z Wenecji
22.09 - 29.09.2019 (7 nocy)
trasa: Wenecja (Włochy)  >>  Kotor (Czarnogóra)  >>  Dzień na morzu  >>  Mykonos (Grecja)  >>  Santorini (Grecja)&nbs...
od 539 €
+ opłaty portowe
zobacz
Zapisz się na newsletter i na bieżąco otrzymuj oferty na
najlepsze rejsy, okazje i promocje
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz