AleRejsy.pl - Najlepsze oferty rejsów wycieczkowych! Działamy od 2009 roku!
511 757 511 511 474 511
pn-pt 10.00 - 16.00
sob. nieczynne
Brak regionów.
Brak armatorów.
Brak statków.
Brak subregionów.

Włoskie Wakacje 2020 z Genui - MSC Grandiosa

8 dniowy rejs po Morzu Śródziemnym

Cena od
379 €   + opłaty portowe
Termin
04.10 - 11.10.2020
Ilość nocy
7 nocy
Transport
Własny
Trasa
Genua (Włochy)  >>  Civitavecchia/Rzym (Włochy)  >>  Neapol (Włochy)  >>  Palermo/Sycylia (Włochy)  >>  Dzień na morzu  >>  La Valetta (Malta)  >>  Dzień na morzu  >>  Genua (Włochy)
Trasa rejsu
DZIEŃ PORT DO PORTU W MORZE
dzień 1 - 04.10.2020 Genua (Włochy) --- 19.30
dzień 2 - 05.10.2020 Civitavecchia/Rzym (Włochy) 8.00 19.00
dzień 3 - 06.10.2020 Neapol (Włochy) 8.00 18.00
dzień 4 - 07.10.2020 Palermo/Sycylia (Włochy) 8.00 19.00
dzień 5 - 08.10.2020 Dzień na morzu --- ---
dzień 6 - 09.10.2020 La Valetta (Malta) 8.00 18.00
dzień 7 - 10.10.2020 Dzień na morzu --- ---
dzień 8 - 11.10.2020 Genua (Włochy) 0.01 ---
Armator zastrzega możliwość zmian w programie rejsu.
Podane ceny są cenami orientacyjnymi
Aby uzyskać aktualną cenę, zadzwoń do konsultanta
511 757 511
POTWIERDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ
Cena za osobę (w kabinie dwuosobowej)
Kabina wewnętrzna
Kabina wewnętrzna
od  379 Kabiny wewnętrzne - łóżka mogą być rozdzielone lub połączone w jedno duże (na żądanie). W każdej kabinie znajduje szafa, łazienka z kabiną prysznicową, interaktywna TV, telefon, minibar i sejf. We wszystkich kabinach dostępne jest połączenie z Wi-Fi (za opłatą) i klimatyzacja. Rozmiar kabiny wynosi około 16 m².
Kabina z oknem
Kabina z oknem
od  529 Kabiny z oknem - łóżka mogą być rozdzielone lub połączone w jedno duże (na żądanie). W każdej kabinie znajduje szafa, łazienka z kabiną prysznicową, interaktywna TV, telefon, minibar i sejf. We wszystkich kabinach dostępne jest połączenie z Wi-Fi (za opłatą) i klimatyzacja. Rozmiar kabiny wynosi około 15-22m². Niektóre kabiny mogą mieć przesłonięty widok.
Kabina z balkonem
Kabina z balkonem
od  729 Kabiny z balkonem - łóżka mogą być rozdzielone lub połączone w jedno duże (na żądanie). W każdej kabinie znajduje szafa, łazienka z kabiną prysznicową lub wanną, interaktywna TV, telefon, minibar i sejf. We wszystkich kabinach dostępne jest połączenie z Wi-Fi (za opłatą) i klimatyzacja. Rozmiar kabiny wynosi około 19-22m².
Apartament
Apartament
od  1 029 Apartamenty/suite mogą występować w kilku wariantach np.: narożnym balkonem i jakuzzi (27/39m²), duplex suite - dwupoziomowy (59m²), delux suite (24m²), royal suite (56m²). Łóżka mogą być rozdzielone lub połączone w jedno duże (na żądanie). W każdej kabinie znajduje garderoba, łazienka z kabiną prysznicową lub wanną, interaktywna TV, telefon, minibar i sejf. We wszystkich kabinach dostępne jest połączenie z Wi-Fi (za opłatą) i klimatyzacja. Niektóre kabiny mają wydzieloną osobno sypialnię.
Do ceny należy doliczyć:
Dzieci i młodzież -  zadzwoń
Opłaty portowe 140 €
Podane ceny są cenami orientacyjnymi. Aby uzyskać aktualną cenę, zadzwoń do konsultanta
511 757 511
POTWIERDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ
Cena zawiera
Rejs wycieczkowy
zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii
Pełne wyżywienie
pełne wyżywienie na statku - 3 posiłki główne
Serwis bagażowy
serwis bagażowy i kabinowy
Korzystanie z basenu
i innych urządzeń sportowo/rekreacyjnych znajdujących się na statku
Napoje
z dystrybutorów w restauracji bufetowej
Udział w imprezach
spektaklach i zabawach organizowanych na statku
Wycieczki fakultatywne
1,2 lub 3 wycieczki - zależnie od rodzaju kabiny
UWAGA - ze względu na aktualną sytuację epidemiczną, armator zastrzega zmiany w dotychczasowych formułach w/w serwisu.
Cena nie zawiera
Opłaty portowe
oraz podatki i inne opłaty - 140€
Opłata serwisowa
czyli popularnie nazywana napiwkami dla obsługi statku, automatycznie doliczana do rachunku
Kaucja
płatna na statku tytułem zabezpieczenia przyszłych wydatków
Internet
szczegóły pakietów dostępne u konsultantów
All Inclusive
napoje zamawiane u obsługi oraz w barach, w tym napojów gazowanych i alkoholowych
Transport
do portu początku rejsu oraz powrót do kraju
Ubezpieczenie
KL, NW, ChP i bagażu + turystyczny fundusz gwarancyjny
Wycieczki fakultatywne
organizowane w portach oraz wydatki osobiste
Usługi
prasowanie, fryzjer, fotograf, SPA
Inne

WAŻNE INFORMACJE DLA PLANUJĄCYCH REJS

KTO MOŻE POPŁYNĄĆ
W początkowej fazie dwa statki MSC Cruises przyjmą tylko gości, którzy są mieszkańcami następujących krajów strefy Schengen:
Belgia, Czechy, Dania, Niemcy, Estonia, Grecja, Hiszpania, Islandia, Włochy, Litwa, Lichtenstein, Łotwa, Luksemburg, Węgry, Malta, Holandia, Norwegia, Austria, Polska, Portugalia, Słowenia, Słowacja, Finlandia, Szwecja, Szwajcaria.


CENY
Sprzedaż otwarta od 8 sierpnia obejmuje dwa typy cen :
1. SAM REJS ( cena będzie zwierała tylko rejs)
2. PAKIET POWITALNY ( cena rejsu będzie zawierała 3 wycieczki fakultatywne w promocyjnej cenie 100€/os).


PROTOKÓŁ BEZPIECZEŃSTWA I ZDROWIA
Statki MSC będą pierwszymi, które zaoferują gościom wakacje rejsowe z pełnym doświadczeniem, dzięki wdrożeniu nowego kompleksowego PROTOKOŁU OPERACYJNEGO W ZAKRESIE ZDROWIA I BEZPIECZEŃSTWA. Został on zatwierdzony przez odpowiednie władze krajów do których statki tego lata będą zawijać na swoich trasach po wschodniej i zachodniej części Morza Śródziemnego.

Główne punkty:
1. DANE KONTAKTOWE PASAŻERÓW
Obowiązkowo należy podać numer telefonu komórkowego i adres e-mail każdego pasażera do wystawienia biletu elektronicznego; przyda się nam w przypadku terminowego przekazywania ważnych aktualizacji.
• Bezpośredni e-mail gościa (obowiązkowy przynajmniej dla głównego pasażera rezerwacji)
• Telefon komórkowy gościa (obowiązkowy przynajmniej dla głównego pasażera rezerwacji)
2. UBEZPIECZENIE
MSC Cruises wymaga od wszystkich gości posiadania polisy ubezpieczeniowej, która pokrywa wszelkie ryzyko związane z COVID-19, w tym anulowanie, repatriację i koszty leczenia.
Rejsy MSC, we współpracy z European Assistance, będą oferować wszystkim gościom przybywającym ze strefy Schengen opcję zakupu CPP (PLAN OCHRONY COVID) w cenie 18 euro/os. (niemowlęta w wieku 0-2 lat też). W razie nie wykupienia ubezpieczenia proponowanego przez linię, należy przedstawić ubezpieczenie zakupione w innej firmie, które obejmuje COVID.
3. WYCIECZKI FAKULTATYWNE
Goście, którzy chcą zejść na ląd, mogą to zrobić tylko poprzez udział w jednej z naszych wycieczek MSC Shore Excursions, aby zapewnić te same wysokie standardy zdrowia i bezpieczeństwa na lądzie, jak na pokładzie. Firma zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia na pokład Pasażera, który sam zszedł ze statku z naruszeniem powyższej zasady
4. PASAŻEROWIE Z REJONÓW  “WYSOKIEGO RYZYKA” - COVID SWAB
72 godziny przed wejściem na pokład Pasażerowie podróżujący z krajów wysokiego ryzyka - zgodnie ze szczegółową listą pochodzącą z Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób - będą musieli wykonać test COVID-19 RT-PCR.
Wyniki testów będą wymagane przy wejściu na pokład. Jeśli wynik testu będzie pozytywny, Pasażerowi odmówi się wejścia na pokład i otrzyma pomoc na lądzie.
Lista rejonów wysokiego ryzyka będzie uaktualniana na stronie MSC i w kanałach sprzedaży.
5. BADANIE STANU ZDROWIA
Uniwersalne badanie stanu zdrowia gości przed wejściem na pokład, które obejmuje trzy etapy - sprawdzenie temperatury (> 37,5°C / 99,5°F), kwestionariusz zdrowotny i wymaz COVID-19. W zależności od wyników badań przesiewowych i zgodnie z historią medyczną lub podróżą gościa (14 dni przed wejściem na pokład), odbędzie się powtórne badanie stanu zdrowia. Każdy gość, który uzyska pozytywny wynik testu, wykaże objawy lub gorączkę, nie zostanie wpuszczony na pokład
Poniżej znajdują się przypadki, w których MSC odmówi wejścia na pokład; Informacje te są kluczowe dla zaplanowania przyjazdu i wyjazdu Gości, unikając dodatkowych problemów.
• gość pozytywnie przeszedł uniwersalne badanie przesiewowe COVID 19 (wymaz na terminalu)
• gość nie przechodzi szczegółowej oceny lekarskiej (badanie wtórne) - jeśli jest to wymagane
• gość pochodzący z obszaru wysokiego ryzyka bez potwierdzenia testu RT-PCR wykonanego 72 godziny przed wejściem na pokład
(Ponowne zaokrętowanie) gość decyduje się na samodzielne zejście na ląd bez wycieczki MSC (zostanie to potraktowane jako przerwa w rejsie).
Pasażerowie, którym odmówi się wejścia na pokład w jednym z powyższych przypadków, nie będą uprawnieni do otrzymania odszkodowania / zwrotu kosztów, ponieważ powinni posiadać PLAN OCHRONY COVID, zgodnie z wytycznymi MSC
6. PROCES ZAOKRĘTOWANIA
Nowe podejście do procesu zaokrętowania z przypisanym czasem przybycia do portu w celu zarządzania przepływem gości.
• Pomiar temperatury na wejściu do terminala - odmowa wejścia na pokład, jeśli > 37,5°C
• Testy wymazów zostaną wykonane dla 100% gości powyżej 12 lat (6/12 lat tylko lekki wymaz), a wejście na pokład będzie dozwolone tylko w przypadku negatywnego wyniku + kwestionariusz zdrowia. Należy pamiętać, że nie jest to ten sam rodzaj testu, który jest wymagany dla pasażerów z obszaru zagrożenia.
• Przyjazdy w różnych godzinach (podany na bilecie); wymagane jest, aby nie stawić się na odprawę przed wyznaczonym czasem. Goście zostaną poproszeni o zaczekanie przed terminalem do wyznaczonego czasu
• Odkażanie rąk
• Obowiązkowa maska na twarz
• Mobilna odprawa w kasach
• Kontrola bezpieczeństwa + prześwietlenie w terminalu
W związku z dodatkową procedurą bezpieczeństwa, zejście na ląd zostanie zaplanowane na wyznaczoną przy indywidualnym planowaniu podróży powrotnej, Goście muszą wziąć pod uwagę, że zejście na ląd może zająć od 2–4 godzin od zacumowania statku.

KRAJE STREFY SCHENGEN:
Wszystkim gościom, którzy wcześniej zarezerwowali rejsy po Morzu Śródziemnym pomiędzy 16/08 a 31/10/2020, po Karaibach pomiędzy 01/10 do 31/10/2020 i na Daleki Wschód pomiędzy 10/09 a 26/10/2020, MSC zaoferuje możliwość przeniesienia się na nowe trasy MSC GRANDIOSA lub MSC MAGNIFICA. W przypadku, gdy pasażer odrzuci ofertę MSC, otrzyma voucher zgodnie ze standardowym procesem.
Zastosowanie będą miały nowe aktywne ceny; jeżeli nowa cena jest wyższa niż pierwotna, pasażerowie będą musieli zapłacić różnicę; w przypadku gdy będzie niższa różnica zostanie zwrócona (w przypadku rezerwacji opłaconych w całości)

 

Ponadto MSC przyzna następujące korzyści:
Jeżeli zarezerwowany będzie pakiet SAM REJS klienci otrzymają wycieczki fakultatywne wg poniższego podziału.
- Kabina wewnętrzna: 1 wycieczka gratis na osobę dorosłą
- Kabina z oknem: 2 wycieczki gratis na osobę dorosłą
- Kabina z balkonem, suita i Yacht Club: 3 wycieczki gratis na osobę dorosłą

Jeżeli zarezerwowany będzie PAKIET POWITALNY oprócz 3 wycieczek z 100€/os MSC doda 1 wycieczkę gratis na osobę dorosłą.

Osoby które mają zarezerwowany rejs pomiędzy sierpniem i październikiem 2020 i zdecydują się na rejs na MSC Grandiosa lub MSC Magnifica otrzymają również kredyt do wykorzystania na statku (kwota uzależniona od kategorii wybranej kabiny).

 

 

Język na pokładzie - angielski

 

KABINY 3/4 osobowe nie są dostępne we wszystkich kategoriach, a ich liczba jest ograniczona - sprzedaż tylko po potwierdzeniu.

 

RODZAJE KABIN - MSC Cruises oferuje następujące rodzaje kabin:

- kabiny wewnętrzne - Bella, Fantastica

- kabiny z oknem - Bella, Fantastica - kabiny z balkonem - Bella, Fantastica, Aurea, YachtClub

- apartamenty - Aurea, YachtClub

 

PODSTAWOWE RÓŻNICE W RODZAJACH KABIN:

- kategoria BELLA - kabiny usytuowane na niższych pokładach. Kabiny z oknem i z balkonem mogą mieć ograniczoną widoczność. Możliwość zamówienia do kabiny śniadania za dopłatą, BRAK MOŻLIWOŚCI WYBORU TURY KOLACJI,

- kategoria FANTASTICA - kabiny usytuowane na wyższych pokładach. Śniadanie serwowane do kabiny w cenie rejsu, 50% zniżki na zajęcia fitness, joga lub treningi na siłowni z indywidualnym trenerem, możliwość wyboru tury kolacji, MOŻLIWOŚĆ WYBORU TURY KOLACJI,

- kategoria AUREA - pasażerowie mają pierwszeństwo wejścia na pokład (w dniu wypłynięcia), PAKIET ALL INCLUSIVE w cenie rejsu, bezpłatny dostęp do prywatnego tarasu, bezpłatny Pakiet SPA dla każdej osoby dorosłej w kabinie, w tym: dostęp do Area Spa na cały czas rejsu, masaż balijski (30 min), solarium (10 min), koktajl powitalny, DOWOLNA GODZINA KOLACJI,

- kategoria YACHTCLUB - dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego poziomu elegancji i luksusu. Jest to ekskluzywny apartament z ergonomicznymi materacami, wyborem poduszek, marmurową łazienką, bogato wyposażonym mini barem czy konsolą do gier, usługi lokaja dostępne 24 godziny na dobę, nieustalony czas obiadów i kolacji w formule all inclusive w prywatnej restauracji, nielimitowane napoje dostępne we wszystkich obiektach MSC YachtClub i bezpłatny mini bar, prywatna winda do strefy MSC Aurea SPA, pierwszeństwo w czasie check-in oraz check-out, dostęp do ekskluzywnych części statku (m.in. prywatny taras, basen).

 

PŁATNOŚCI - na pokładzie statku obowiązuje bezgotówkowy system opłat. Należność reguluje się ostatniego dnia rejsu gotówką (wpłata depozytu ok. 250€/kabina pierwszego dnia rejsu) lub kartą kredytową (VISA, Mastercard, American Express) na podstawie zbiorczego rachunku. Karty kredytowe należy zarejestrować zaraz po zaokrętowaniu.

 

ALL INCLUSIVE (opcja płatna dodatkowo): Istnieje możliwość wykupienia pakietu ALL INCLUSIVE obejmującego wybrane napoje alkoholowe i bezalkoholowe dostępne bez ograniczeń we wszystkich barach. Warunkiem skorzystania z pakietu all inclusive jest wykupienie pakietu przez wszystkich pasażerów podróżujących w jednej kabinie na czas całego rejsu.

Easy Package - 29€/osoba/dzień - napoje bezalkoholowe i alkoholowe do kwoty jednostkowej 6€,
Premium Package - 39€/osoba/dzień - napoje bezalkoholowe i alkoholowe do kwoty jednostkowej 10€,
Premium Plus Package - 55€/osoba/dzień - nielimitowane napoje bezalkoholowe i alkoholowe bez limitu cenowego (podawane w szklankach),
Pakiet bezalkoholowy dla osób dorosłych - 19€/osoba/dzień bez limitu cenowego,
Pakiet bezalkoholowy dla dzieci w wieku 3-17 lat - 14€/dziecko/dzień

 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE i ich ceny przedstawimy klientom na zapytanie.

 

INTERNET. Na pokładzie statku można zamówić jeden z pakietów, gwarantujących dostęp do internetu przez Wi-Fi:
- STANDARD - od 6 EUR/dzień. Limit danych 2 GB, możliwość podłączenia 2 urządzeń,
- PREMIUM - od 10 EUR/dzień. Limit danych 4 GB, możliwość podłączenia 4 urządzeń.

Limit danych oraz ceny mogą ulec zmianie wynikającej z rozwoju technologicznego, dlatego też wiążące szczegóły przedstawimy w momencie rezerwacji.

 

WCZESNA REZERWACJA rejsu to najlepszy sposób na dobrą cenę i większy wybór kabin - szczególnie jeśli zależy Ci na kabinie dla 4 osób.

 

UBEZPIECZENIE KOSZTÓW REZYGNACJI oraz KOSZTÓW PRZERWANIA IMPREZY TURYSTYCZNEJ - jednak jeśli martwisz się o sytuacje, które mogą pokrzyżować Twoje plany urlopowe - ubezpiecz koszty rezygnacji lub przerwania wyjazdu. Można zawrzeć je w ciągu 5 dni od daty rezerwacji imprezy. Chcesz poznać zakres odpowiedzialności? Chcesz mieć odpowiednio dobrany wariant ubezpieczenia - zadzwoń do konsultanta lub zobacz szczegóły stronie www.AleRejsy.pl/E-polisa

Porty na trasie
Genua (Włochy)
Genua, usytuowanie na wzgórzach, sprawia, że do niektórych części miasta najlepiej dojechać secesyjnymi kolejkami linowymi. Szczególnie pięknego widoku na port doświadczysz z tarasu widokowego w luksusowej dzielnicy Castelletto. Idealnym miejscem na romantyczną randkę w Genui jest Boccadasse. Zachwycisz się widokiem dawnego portu rybackiego, którego atmosferę podkreślają łodzie wciągnięte na brzeg, suszące się sieci, warsztaty i drogie restauracje serwujące frutti di mare. Do Boccadasse prowadzi Corso Italia – nadmorski bulwar, na którym możesz pobiegać lub pojeździć na rolkach.
Civitavecchia/Rzym (Włochy)
Civitavecchia to port będący doskonałym punktem wypadowym do zwiedzania Rzymu. Odległość około 70km możemy w wygodny sposób przejechać koleją - szczegóły mogą przekazać państwu nasi konsultanci. Jeśli na zwiedzanie cudownego Rzymu mamy tylko jeden dzień, to musimy odwiedzić kilka punktów obowiązkowych. Zwiedzanie proponujemy zacząć w okolicach Bazyliki św. Piotra. Na pobieżne zwiedzenie Bazyliki św. Piotra potrzebujemy minimum dwóch godzin. Koniecznie trzeba pospacerować po Placu, wejść do wnętrza i do podziemi, gdzie znajduje się grób papieża Jana Pawła II. Należy przy tym pamiętać, że do Bazyliki nie są wpuszczane osoby w zbyt skromnym ubiorze. Spódniczki mini i odsłonięte ramiona są nieakceptowane - na nic zdadzą się prośby o wpuszczenie. Kontynuując zwiedzanie przejdźmy Viale della Conciliazione w stronę Zamku Świętego Anioła, a następnie przejść przez przepiękny Most św. Anioła na drugą stronę Tybru i podążać wąskimi uliczkami w stronę Piazza Navona. Jednym z piękniejszych miejsc w Rzymie jest Piazza Navona, którzy przez cały dzień i dużą część nocy tętni życiem. Wokół rozstawione są kawiarniane stoliki, a na samym placu artyści sprzedają obrazy. Zaledwie kilkuminutowy spacer dzieli nas stąd od Fontanny di Trevi. Wielu turystów do fontanny wrzuca drobną monetę, wierząc, że pozwoli im to w przyszłości wrócić do Rzymu. W pobliżu Fontanny di Trevi znajdują się słynne i równie zatłoczone Schody Hiszpańskie. W czasie wakacji często odbywają się tutaj różnego rodzaju imprezy, transmitowane przez włoską telewizję. Na wprost - od Schodów Hiszpańskich - zaczyna się Via dei Condotti. Jedna z wielu w Rzymie ulic, przy których znajdują się markowe butiki takich firm, jak Dior, Gucci, Prada, czy Bulgari. Warto się tędy przespacerować aż do Via del Corso, a następnie skręćmy w lewo. W ciągu kwadransa dojdziemy do Placu Weneckiego (Piazza Venezia). To jeden z najistotniejszych punktów na turystycznej mapie Rzymu. Okazały budynek z białego marmuru, jeden z symboli Rzymu, to Ołtarz Ojczyzny - pomnik Wiktora Emanuela II. Spod Ołtarza Ojczyzny udajmy się Via dei Fori Imperiali w stronę Koloseum. Po drodze będziemy widzieć wspaniałe ruiny Forum Romanum. Pod Koloseum znajduje się stacja metro, z której możemy rozpocząć drogę powrotną do portu w Civitavecchia.
Neapol (Włochy)
Neapol jest największym miastem Włoch, położonym w południowej części kraju. Zachęcamy wybrać się do wspaniałych starożytnych ruin Pompei i Herkulanum. Przekonasz się dlatego tak często spotykamy się z określeniem, że jest to muzeum pod gołym niebem. Port w Neapolu jest jedną z wielu atrakcji tego miasta położonego na włoskim wybrzeżu Morza Śródziemnego, około 200 kilometrów na południe od Rzymu. Jest to jeden z największych portów we Włoszech, jeden z największych w basenie Morza Śródziemnego. Port znajduje się w pobliżu Piazza del Municipio i Piazza Garibaldi, które zachęcamy zwiedzić. Z portu praktycznie bez większego przemieszczania się będziesz mógł zwiedzić najciekawsze miejsca Neapolu. Już z samego portu możesz podziwiać piękne widoki miasta: m.in. niezwykły zamek Castel Nuovo oraz znajdujący się nieopodal czynny wulkan Wezuwiusz.
Palermo/Sycylia (Włochy)
Palermo to największe i najsłynniejsze sycylijskie miasto. Zatrzymamy się tu między innymi ze względu na wspaniałą pogodę, pyszne owoce morza i liczne atrakcje dla zwiedzających. Palermo ulokowane jest dokładnie w północno-zachodniej części Sycylii, od strony Morza Tyrreńskiego. Podczas zwiedzania wstąpisz do pięknych gotyckich, barokowych i renesansowych kościołów i pałaców. Zachęcamy także odwiedzić miejscowy ogród botaniczny, czyli Orto botanico di Palermo, który zajmuje powierzchnię 10 hektarów i jest pod tym względem największą atrakcją w całych Włoszech.
Dzień na morzu
Dzień na morzu. W tym dniu możesz oddać się wypoczynkowi na pokładzie statku. Skorzystaj ze SPA, odwiedź fitness club, odpocznij w saunie. Czeka na ciebie mnóstwo atrakcji przygotowanych przez animatorów rozrywki. Spróbuj swojego szczęścia w bingo lub w kasynie, lub po prostu połóż się przy basenie i odpocznij w promieniach słonecznych.
La Valetta (Malta)
La Valletta jest stolicą Malty i często mówi się, że jej widok z morza jest najpiękniejszy. Z nami zachwycisz się jego niesamowitym urokiem! Czaruje swoją architekturą, wąskimi uliczkami, starymi domami, kościołami i kolorowymi balkonami. Z morza zobaczysz wspaniałe mury obronne i charakterystyczną kopułę katedry. Gwarantujemy, że widok mieniącego się miasta w świetle zachodzącego słońca, to wielkie przeżycie.
Dojazd / przelot na rejs
PRZEJAZD SAMOCHODEM - trasa od granicy Polski wynosi ok. 1300km i praktycznie w całości jest to podróż autostradą. Koszt autostrad: Czechy + Austria – ok. 100 PLN (winiety na 10 dni na obydwa kraje łącznie, które należy kupić przed granicą czeską), Włochy - autostrady płatne są za kilometr i koszt to ok. 50 EUR. Parking w Genui – ok. €12/dzień. Istnieje możliwość rezerwacji miejsca na parkingu za pośrednictwem naszego biura.

PRZELOT SAMOLOTEM - najdogodniejszym wariantem jest przelot z Warszawy na lotnisko Mediolan Malpensa. Z tego lotniska proponujemy transfery armatora do Portu w Genui - cena ok. 33 EUR.
Jest możliwość przelotu na lotnisko Mediolan Bergamo (latają tam samoloty z wielu miast w Polsce), jednak należy uwzględnić czas potrzebny na transfer autobusem na dworzec kolejowy w Mediolanie oraz przejazd pociągiem z Mediolanu do Genui. W tym wariancie rekomendujemy przelot dzień przed rejsem.
*Przy samodzielnej rezerwacji przelotów prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia granicznych godzin przylotu i wylotu*
Rezerwacja dla grup
Proponujemy indywidualną kalkulację cen dla grup zorganizowanych, oraz grup znajomych. Głównym kryterium jest ilość zamawianych kabin. Przy współpracy ze sprawdzonymi kontrahentami możemy obsłużyć kilkusetosobowe kongresy, oraz kilkunastoosobowe grupy znajomych/krewnych czy kontrahentów. Oferujemy przejazdy komfortowymi autokarami, przeloty z transferami lotniskowymi, oraz opiekę doświadczonych pilotów wycieczek i przewodników po portach. Kontakt pod nr telefonu 511 727 511.
Inne

WCZESNA REZERWACJA rejsu to najlepszy sposób na dobrą cenę i większy wybór kabin - szczególnie jeśli zależy Ci na kabinie dla 4 osób.

 

UBEZPIECZENIE KOSZTÓW REZYGNACJI oraz KOSZTÓW PRZERWANIA IMPREZY TURYSTYCZNEJ - jednak jeśli martwisz się o sytuacje, które mogą pokrzyżować Twoje plany urlopowe - ubezpiecz koszty rezygnacji lub przerwania wyjazdu. Można zawrzeć je w ciągu 5 dni od daty rezerwacji imprezy. Chcesz poznać zakres odpowiedzialności? Chcesz mieć odpowiednio dobrany wariant ubezpieczenia - zadzwoń do konsultanta lub zobacz szczegóły stronie www.AleRejsy.pl/E-polisa

TERMIN Kabina wewnętrzna Kabina z oknem Kabina z balkonem Apartament
27.09 - 04.10.2020 od 379 € od 529 € od 729 € od 1 029 €
04.10 - 11.10.2020 od 379 € od 529 € od 729 € od 1 029 €
11.10 - 18.10.2020 od 379 € od 529 € od 729 € od 1 029 €
18.10 - 25.10.2020 od 319 € od 469 € od 669 € od 929 €
25.10 - 01.11.2020 od 259 € od 459 € od 710 € od 929 €

 

1 krok - Wyszukaj interesujący Cię rejs.

2 krok - Zadzwoń (pracujemy do godziny 21.00) - potwierdzimy dostępność i cenę. Zrobimy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę na rynku.

3 krok - Prześlemy dokumenty rezerwacji rejsu, którą opłacisz w określonych terminach.

Na 5-7 dni przed rejsem otrzymasz dokumenty podróży - ciesz się wspaniałym wypoczynkiem.

 

 

Opinie klientów

Rejs statkiem Majestic Princess
Janina i Wojciech - rejs na statku Majestic Princess
W kwietniu odbyliśmy rejs na trasie Rzym - Ateny, a po drodze Sycylia, Kotor, Corfu, Kreta, Mykonos. Codziennie w innym miejscu. Zwiedzanie, plażowanie, podróże kulinarne. Statek jest ogromny, a że to był jego dziewiczy rejs, to jeszcze pachniało nowością. Mieliśmy kabinę z balkonem, która była wyposażona we wszystko co potrzebne i sprzątana właści... więcej
Rejs z polskim pilotem do Izraela
Anna - rejs na statku MSC Lirica
Byłam na rejsie do Ziemi Świętej w listopadzie na MSC Liryka. Co prawda sytuacja polityczna w Izraelu spowodowała iż część wyjazdu była w innym miejscu. Dwudniowy pobyt w Izraelu został zmieniony na pobyt w Turcji. Wszystko sprawnie załatwione, pozmieniano docelowe porty na inne terminy. Jako pasażerowie nie poczuliśmy braku komfortu. Chciała bym j... więcej
Super było na MSC DIVINIE
Jadwiga i Piotr - rejs na statku MSC Divina Rejs po Karaibach
Byliśmy na rejsie tym statkiem wycieczkowy na trasie z Miami po Karaibach, rejs i trasa niezwykle ciekawa, jesteśmy pod wrażeniem tego olbrzyma wycieczkowego 3500 uczestników. Statek przepiękny i obsługa super. Och Jamajka z drinkiem na plaży, Aruba piękna wysepka, kawa w Kolumbii, no i Meksyk 2 razy, piramidy Majów oraz pływanie z płaszczkami - o... więcej
Rejs na MSC Seaview
Agnieszka
Dzień dobry, chciałam podzielić się kilkoma spostrzeżeniami z naszego pierwszego rejsu. Po pierwsze - było wspaniale! MSC Seaview to niesamowity, przepiękny, ogromny statek - bardziej nawet nie jak hotel, ale całe miasto na wodzie. Pierwsze dni to była nauka, co gdzie jest, bo jest tych barów, basenów i atrakcji tyle, że czasami mieliśmy problem... więcej
Rejs od Wenecji do Genui na MSC
Iwona - rejs na statku MSC Orchestra
Jesteśmy bardzo zadowoleni z cudownego rejsu od Wenecji do Genui pięknym statkiem Orchestra . Impreza przygotowana pod każdym względem profesjonalnie . Wielkie podziękowania dla pilota wyjazdu i za zorganizowanie wspaniałych wycieczek oraz opiekę nad całą grupą od początku do końca. Jesteśmy bardzo zadowoleni i już myślimy o następnym rejsie. Bar... więcej
Rejs statkiem Costa Fascinosa
Zbigniew - rejs na statku Costa Fascinosa
Rejs po Morzu Śródziemnym statkiem Costa Fascinosa jest po prostu cudowną przygodą. Począwszy od spraw organizacyjnych poprzez wszystkie imprezy towarzyszące nam podczas pobytu na statku oraz wyżywienie - wszystko było perfekcyjne. Imprezy artystyczne, tj.koncerty wykonywane przez artystów z najwyższych półek w danej dziedzinie. Posiłki w restaurac... więcej
Rejs statkiem Mariner of the Seas + pobyt na Bali + loty
Leszek - rejs na statku Mariner of the Seas
Szanowni Państwo. Proszę przyjąć moje wyrazy najwyższego uznania za super perfekcyjnie zorganizowaną imprezę. Wszystko odbyło się dokładnie i punktualnie tak jak w opisie. Rezerwacja kabiny na statku oraz wybór pokoju w hotelu na Bali w 100% pokrywał się z moim z moimi sugestiami. Gratuluję wspaniałego zespołu, zawsze życzliwie odnoszącego się do... więcej
Rejs statkiem MSC Splendida
Sławomir - rejs na statku MSC Splendida 14.07.2012 (Genua-Barcelona-Tunis-Malta-Mesyna/Sycylia-Civitavecchia-Genua)
Witam, Zaskoczenia nie było. Wszystkie elementy które Pani Monika wymieniła tj. obsługa, jedzenie, rozrywka, czystość w kabinie i poza wręcz idealne, na bardzo wysokim poziomie podobnie ja w zeszłym roku na MSC ARMONIA, co podkreśliliśmy przy okazji wystawienia cenzurki na koniec rejsu. Plusy to program artystyczny, który wspólnie oceniliśmy jak... więcej

Zobacz nasze propozycje

Morze Śródziemne z Barcelony - C. Pacifica
03.10 - 10.10.2020 (7 nocy)
trasa: Barcelona (Hiszpania)  >>  Palma/Majorka (Hiszpania)  >>  Dzień na morzu  >>  La Valetta (Malta)  >>  Katania/...
od 469 € + opłaty portowe
Wyspy Greckie z Wenecji - C. Deliziosa
03.10 - 10.10.2020 (7 nocy)
trasa: Wenecja (Włochy)  >>  Dzień na morzu  >>  Argostoli (Grecja)  >>  Santorini (Grecja)  >>  Mykonos (Grecja)&nbs...
od 599 € + opłaty portowe
Korfu i Dubrownik z Bari - C. Luminosa
05.10 - 12.10.2020 (7 nocy)
trasa: Bari (Włochy)  >>  Korfu (Grecja)  >>  Pireus/Ateny (Grecja)  >>  Dzień na morzu  >>  Kotor (Czarnogóra) ...
od 599 € + opłaty portowe
Gibraltar i Monte Carlo z Rzymu - Nieuw Statendam
05.10 - 15.10.2020 (10 nocy)
trasa: Civitavecchia/Rzym (Włochy)  >>  Dzień na morzu  >>  Kartagena/Murcja (Hiszpania)  >>  Gibraltar (Wielka Brytania) ...
Zapisz się na newsletter i na bieżąco otrzymuj oferty na
najlepsze rejsy, okazje i promocje
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz