Tulipany w Amsterdamie - rejs z PL Pilotem (27.03 - 03.04.2022) - AleRejsy.pl
AleRejsy.pl - Najlepsze oferty rejsów wycieczkowych! Działamy od 2009 roku!
511 757 511 511 474 511
pn-pt 9.00 - 17.00
sob. nieczynne
Brak regionów.
Brak armatorów.
Brak statków.
Brak subregionów.

Tulipany w Amsterdamie - rejs z PL Pilotem

Europa Północna i Holenderskie Tulipany

Cena od
621 €   (z opłatami portowymi)
Termin
27.03 - 03.04.2022
Ilość nocy
7 nocy
Statek
Transport
Rejs z dojazdem autokarem
Trasa
Przejazd autokarem z Katowic  >>  Hamburg (Niemcy)  >>  Dzień na morzu  >>  Southampton (Wileka Brytania)  >>  Le Havre (Francja)  >>  Zeebrugge (Belgia)  >>  Ijmuiden/Amsterdam (Holandia)  >>  Dzień na morzu  >>  Hamburg (Niemcy)  >>  Przyjazd autokarem do Katowic
Trasa rejsu
DZIEŃ PORT DO PORTU W MORZE
dzień 1 - 27.03.2022 Przejazd autokarem z Katowic --- ---
dzień 1 - 27.03.2022 Hamburg (Niemcy) --- 21:00
dzień 2 - 28.03.2022 Dzień na morzu --- ---
dzień 3 - 29.03.2022 Southampton (Wileka Brytania) 8:00 20.00
dzień 4 - 30.03.2022 Le Havre (Francja) 07:00 20:00
dzień 5 - 31.03.2022 Zeebrugge (Belgia) 09:00 19:00
dzień 6 - 01.04.2022 Ijmuiden/Amsterdam (Holandia) 08:00 20:00
dzień 7 - 02.04.2022 Dzień na morzu --- ---
dzień 8 - 03.04.2022 Hamburg (Niemcy) 09:00 ---
dzień 8 - 03.04.2022 Przyjazd autokarem do Katowic --- ---
Armator zastrzega możliwość zmian w programie rejsu.
Cena za osobę (w kabinie dwuosobowej)
Kabina wewnętrzna
Kabina wewnętrzna
od  621 Kabiny wewnętrzne - łóżka mogą być rozdzielone lub połączone w jedno duże (na żądanie). W każdej kabinie znajduje szafa, łazienka z kabiną prysznicową, interaktywna TV, telefon, minibar i sejf. We wszystkich kabinach dostępne jest połączenie z Wi-Fi (za opłatą) i klimatyzacja. Rozmiar kabiny wynosi około 13-20 m².
Kabina z oknem
Kabina z oknem
od  721 Kabiny z oknem - łóżka mogą być rozdzielone lub połączone w jedno duże (na żądanie). W każdej kabinie znajduje szafa, łazienka z kabiną prysznicową, interaktywna TV, telefon, minibar i sejf. We wszystkich kabinach dostępne jest połączenie z Wi-Fi (za opłatą) i klimatyzacja. Rozmiar kabiny wynosi około 14-17m². Kabiny bella mają przesłonięty widok.
Kabina z balkonem
Kabina z balkonem
od  801 Kabiny z balkonem - łóżka mogą być rozdzielone lub połączone w jedno duże (na żądanie). W każdej kabinie znajduje szafa, łazienka z kabiną prysznicową, interaktywna TV, telefon, minibar i sejf. We wszystkich kabinach dostępne jest połączenie z Wi-Fi (za opłatą) i klimatyzacja. Rozmiar kabiny wynosi około 17-32m².
Dzieci i młodzież
Dzieci i młodzież
zadzwoń
Do ceny należy doliczyć:
Dojazd autokarem -  100 €
Opłaty portowe w cenie
Podane ceny są cenami orientacyjnymi. Aby uzyskać aktualną cenę, zadzwoń do konsultanta
511 757 511
POTWIERDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ
Cena zawiera
Rejs wycieczkowy
zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii
Polski pilot
opieka polskiego pilota w trakcie rejsu
Pełne wyżywienie
pełne wyżywienie na statku - 3 posiłki główne
Serwis bagażowy
serwis bagażowy i kabinowy
Korzystanie z basenu
i innych urządzeń sportowo/rekreacyjnych znajdujących się na statku
Napoje
z dystrybutorów w restauracji bufetowej
Udział w imprezach
spektaklach i zabawach organizowanych na statku
Opłaty portowe
oraz podatki i inne opłaty
Ubezpieczenie
KL, NW, ChP i bagażu + turystyczny fundusz gwarancyjny
Cena nie zawiera
Transport
przejazd autokarem
Opłata serwisowa
czyli popularnie nazywana napiwkami dla obsługi statku, automatycznie doliczana do rachunku
Kaucja
płatna na statku tytułem zabezpieczenia przyszłych wydatków
Internet
szczegóły pakietów dostępne u konsultantów
All Inclusive
napoje zamawiane u obsługi oraz w barach, w tym napojów gazowanych i alkoholowych
Wycieczki fakultatywne
organizowane w portach oraz wydatki osobiste
Usługi
prasowanie, fryzjer, fotograf, SPA
Inne

NA TYM REJSIE MOŻE OBOWIĄZUJE PROTOKÓŁ BEZPIECZEŃSTWA MSC CRUISE PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ W ZAKŁADCE POZOSTAŁE INFORMACJE.

Wszyscy Goście powyżej 12 roku życia muszą być w pełni zaszczepieni, a Goście w wieku od 2 do 11 lat będą musieli przedstawić negatywny wynik testu RT-PCR lub antygenowego wykonanego w ciągu 48 godzin przed wejściem na pokład statku.

Transport

Przejazd autokarem: Wyjazd autokaru w dniu zaokrętowania z Katowic ok 00:30 przyjazd do portu w godzinach południowych. Powrót do kraju w dniu wyokrętowania i przyjazd do Katowic ok 23:00

 

Pakiet napojów All Inclusive (opcjonalnie):

Easy: zawiera napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Nie zawiera mini baru w kabinie. Cena 32 EUR/os/dzień

Easy Plus: zawiera napoje alkoholowe i bezalkoholowe których cena nie przekracza 8 EUR za napój. Nie zawiera mini baru w kabinie. Cena 44 EUR/os/dzień

Premium Extra: zawiera napoje alkoholowe których cena nie przekracza 13 EUR. Cena 62 EUR/os/dzień

Pakiet bezalkoholowy dla dzieci. Cena 15 EUR/os/dzień

Pakiet bezalkoholowy dla dorosłych 23 EUR/os./dzień

ZASADY I WARUNKI: Pakiety napojów nie są zbywalne i nie mogą być udostępniane innym gościom, ponieważ są ważne tylko na jeden napój na każde zamówienie. Pakiety są sprzedawane na cały rejs, a nie w inny sposób.

Porty na trasie
Dzień na morzu
Dzień na morzu. W tym dniu możesz oddać się wypoczynkowi na pokładzie statku. Skorzystaj ze SPA, odwiedź fitness club, odpocznij w saunie. Czeka na ciebie mnóstwo atrakcji przygotowanych przez animatorów rozrywki. Spróbuj swojego szczęścia w bingo lub w kasynie, lub po prostu połóż się przy basenie i odpocznij w promieniach słonecznych.
Southampton (Wileka Brytania)
Zatrzymując się na chwilę na południowym wybrzeżu Anglii, możesz udać się do Muzeum Titanica i cofniemy się na chwilę do roku 1912, kiedy angielskie wybrzeże opuścił słynny RMS Titanic. Będziesz mógł zobaczyć z bliska autentyczne przedmioty, które ponad 100 lat temu zatonęły wraz z wielkim transatlantykiem. Southampton jest brytyjskim miastem portowym od zawsze i leży w zasięgu klimatu oceanicznego. Jest też najcieplejszym i najbardziej słonecznym miastem w Wielkiej Brytanii. Zdrowe powietrze, morski klimat i widok pięknego miasteczka zadziała na Ciebie kojąco i relaksująco. Southampton posiada specyficzną, uspokajającą aurę, która sprawi, że z pewnością będziesz chciał tu wrócić.
Le Havre (Francja)
To niezwykłe francuskie miasto leży w Górnej Normandii nad Kanałem La Manche, Sekwaną oraz morzem i jest jednym z najbardziej znanych portów Europy. Serce Hawr stanowi rozległy plac zdominowany przez monumentalny gmach ratusza miejskiego - Hôtel de Ville. Gmach tech posiada ascetyczną kolumnadę, która kontrastuje ze strzelistą 70-metrową wieżą. W jego pobliżu (przy rue de Paris) znajduje się nietypowy ośrodek kultury zwany La Volcan. Z uwagi na swój wygląd, przypominający stożek wulkanu, budowla ta żartobliwie nazywana bywa kubkiem jogurtu. Kolejnym wartym zwiedzenia zabytkiem Hawru jest monumentalny modernistyczny kościół św Józefa mający 107 metrów wysokości. W Hawrze natrafić można także na kilka budowli, które przetrwały lub zostały odbudowane po II wojnie światowej. Są to m.in. okazała gotycka katedra Marii Panny słynna Cathédrale Notre-Dame, kościół św. Franciszka, Kościół św. Anny oraz kaplica św. Michała. W mieście znajduje się też kilka ciekawych muzeów: Muzeum Sztuk Pięknych, Muzeum Historii Naturalnej oraz piękne Muzeum Hawru.
Zeebrugge (Belgia)
Zeebrugge jest niezwykłym miejscem położonym w północnej Belgii, nad Morzem Północnym. Wspaniale prezentuje się od morza, zachwyca niezwykłym budownictwem. Nazwę miasta przetłumaczy się jako „Brugia nad morzem”, ponieważ to małe portowe miasteczko jest częścią okręgu metropolitalnego Brugii. Jest najważniejszym belgijskim portem rybackim. ​Znane jest z ofensywy brytyjskiej w czasie drugiej wojny światowej, w której częściowo zablokowano port, w którym stacjonowała dawniej flotylla niemieckich okrętów podwodnych.
Ijmuiden/Amsterdam (Holandia)
Amsterdam naprawdę potrafi zachwycić! Jest niczym oszałamiająca mikstura skomponowana z lądu i wody. Nastrojowe kamienice, strzelające w niebo kościoły, galerie pełne arcydzieł mistrzów pędzla, malownicze uliczki i kanały poprzecinane tysiącem mostów mogą przyprawić o zawrót głowy. Z nami w trakcie rejsu poznasz jego niezwykły czar. Nie przez przypadek Amsterdam nazywany jest Wenecją Północy. Czeka na Ciebie tutaj mnóstwo atrakcji do zwiedzania - Plac Dam, Pałac Królewski czy Oude Kerk - najstarszy amsterdamski budynek sakralny. Amsterdam nocą tętni życiem. W karuzeli podziwiania miasta możesz zatrzymać się na moment i zrelaksować się w popularnych tutaj Coffee Shopach, które każdego dnia wypełniają się po brzegi wesołym tłumem. Sprawimy, że oderwiesz się od rutyny dnia codziennego i dasz porwać się z nami wspaniałej przygodzie!
Inne

ZASADY PODRÓŻOWANIA NA STATKACH MSC SEZON 2021 i ZIMA 2021/2022

Europa Północna
Wszyscy Goście powyżej 12 roku życia muszą być w pełni zaszczepieni, a Goście w wieku od 2 do 11 lat będą musieli przedstawić negatywny wynik testu RT-PCR lub antygenowego wykonanego w ciągu 48 godzin przed wejściem na pokład statku.
Goście spoza strefy Schengen również będą mogli brać udział w rejsie, ale będą musieli być w pełni zaszczepieni, a także będą musieli okazać negatywny wynik testu RT-PCR wykonanego w ciągu 72 godzin przed wejściem na pokład statku.

PROSIMY UWAŻNIE PRZECZYTAĆ

Aby zapewnić bezpieczny i przyjemny rejs, MSC Cruises dostosowuje warunki rezerwacji jak i rygorystyczne środki bezpieczeństwa i higieny, aby zapewnić nowe, jeszcze bezpieczniejsze podróżowanie. Środki te obejmują: testowanie Covid-19 dla wszystkich gości przed rejsem, bezpieczne wycieczki tylko od armatora, dystans społeczny, ciągłe czyszczenie i odkażanie oraz w pełni przeszkolony personel.

Podczas rejsu pasażerowie mogą być narażeni na określone zagrożenia związane z COVID-19, które zwykle nie są objęte istniejącymi polisami ubezpieczeniowymi. W związku z tym wszyscy goście muszą mieć polisę ubezpieczeniową, która konkretnie chroni ich przed zagrożeniami związanymi z COVID-19, takimi jak anulowanie, przerwanie, koszty repatriacji, kwarantanna, pomoc medyczna i powiązane wydatki, a także hospitalizacja. Powinno to zapewnić ich pokrycie od potwierdzenia rezerwacji do końca rejsu lub pakietu rejsowego i lotniczego.
Linia MSC oferuje takie ubezpieczenie za pośrednictwem firmy Europ Assistance w cenie 25€/os na rejsy po Morzu Śródziemnym i Bałtyku oraz 29€/os na rejsy po Karaibach, ZEA i Morzu Czerwonym. Alternatywnie pasażerowie mogą wykupić inne ubezpieczenie pod warunkiem, że objęte są powyższe ryzyka. Ze skutkiem natychmiastowym w przypadku wszystkich nowych rezerwacji na rejsy odbywające się od 27 czerwca 2021 r. pasażerowie będą musieli przedstawić dowód posiadania polisy ubezpieczeniowej, który powinien zawierać dane ubezpieczyciela, sumy ubezpieczenia i pełne dane dotyczące ubezpieczenia COVID-19, takie jak: jak anulowanie, przerwanie, koszty repatriacji, kwarantanna, pomoc i wydatki medyczne oraz hospitalizacja. Dowód polisy ubezpieczeniowej (np. certyfikat, harmonogram, podsumowanie polisy), który musi być w języku angielskim, włoskim, niemieckim, francuskim lub hiszpańskim - wyraźnie wskazujący na pokrycie COVID-19 - wyraźnie pokazujący zakres COVID-19 - należy przedstawić przy wejściu na pokład . Pasażerom, którzy nie przedstawią tych dokumentów, linia odmówi przyjęcia na pokład.
 

REZERWACJA
 

W momencie dokonywania rezerwacji Pasażer podaje dane kontaktowe (numer telefonu komórkowego i adres e-mail) każdej osoby objętej rezerwacją. Pasażerowie proszeni są o noszenie maseczki i zabranie ze sobą żelu odkażającego w drodze z domu na statek. Każdy Pasażer wymieniony w Rezerwacji zostanie poproszony o wypełnienie i podpisanie obowiązkowego kwestionariusza zdrowotnego otrzymanego wraz z biletem na rejs i przekazanie go personelowi medycznemu w terminalu przed zaokrętowaniem. Za wypełnienie ankiety dotyczącej podróżujących z nimi małoletnich dzieci odpowiadają rodzice lub opiekunowie prawni. Przy wejściu na pokład pasażerowie zostaną poproszeni o potwierdzenie, że ich stan zdrowia, zgodnie z wcześniejszą deklaracją w kwestionariuszu zdrowotnym, pozostał niezmieniony.
Wymagania dotyczące podróżowania na statkach MSC w różnych regionach świata w tabelkach poniżej.
Istnieje możliwość, iż w czasie, w którym wyznaczone jest rozpoczęcie rejsu w Państwie zaokrętowania obowiązywać będą inne wytyczne przyjazdu obcokrajowców niż w momencie rezerwacji. Prosimy o sprawdzanie wytycznych na naszej stronie https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych
O wszelkich zmianach związanych z pandemią i dotyczących wjazdu do danego Państwa, potrzeby wykonania testu na COVID-19 czy szczepień, Armator informuje poprzez swoich agentów lub mailowo bezpośrednio pasażera.
Pasażerowie zobowiązani są do przybycia do portu zgodnie z godzinami wskazanymi na bilecie rejsowym w celu zmniejszenia ryzyka masowych zgromadzeń.
Informacje o teście antygenowym w terminalu umieszczono w tabelkach poniżej.
Przed wejściem na statek i za każdym razem po zejściu na ląd każdy Pasażer przechodzi kontrolę temperatury. W przypadku temperatury powyżej 37,5 stopni / 99,5 F ° wejście na pokład będzie zabronione. Pasażerowie mogą podlegać dalszym badaniom i ocenie lekarskiej, dopóki nie zostaną dopuszczeni do wejścia na pokład. Jeżeli personel medyczny uzna, że Pasażer nie jest zdolny do podróżowania, Pasażerowi odmówi się wejścia na pokład i otrzyma pomoc na lądzie.
 

REJS


Podczas pobytu na pokładzie Pasażerowie mogą zostać poddawani kontrolom temperatury. W połowie rejsu lub na 48 h przed wyokrętowaniem (decyzja po stronie MSC) może zostać przeprowadzony dodatkowy test antygenowy z którego zwolnione są osoby zaszczepione i ozdrowieńcy chyba że restrykcje państw na trasie rejsu zostanę zmienione.
Pasażerowie, u których wystąpiły objawy choroby lub gorączka, proszeni są o natychmiastowe wezwanie Centrum Medycznego statku ze swojej kabiny. Pasażerowie zostaną poproszeni o udostępnienie wcześniejszej historii podróży i zostaną odizolowani. Te same działania będą dotyczyć osób bliskich przebywających w tej samej kabinie i członków rodziny.
Lekarz statku zastrzega sobie prawo do zażądania od Pasażerów pozostania w kabinie i / lub zejścia na ląd w przypadku wystąpienia objawów związanych z COVID-19.
Bezpłatne badania lekarskie dotyczące wszelkich objawów związanych z COVID-19 będą dostępne przez cały rejs.
Goście proszeni są o zachowanie dystansu społecznego między pasażerami wszystkich przestrzeniach publicznych zgodnie z wytycznymi podanymi na statku.
Jeżeli zachowanie dystansu społecznego nie jest możliwe, Pasażerowie są zobowiązani do noszenia masek na twarz, proszeni są o częste mycie rąk mydłem i wodą lub środkiem odkażającym oraz unikanie dotykania nosa, oczu i ust bez uprzedniego umycia rąk. Prosimy o przestrzeganie właściwej etykiety podczas kaszlu lub kichania.
Wszystkie animacje i rozrywka są organizowane zgodnie z określonymi protokołami obowiązującymi na pokładzie, w tym między innymi czyszczenie i dezynfekcja materiałów, ograniczenie liczby uczestników, zachowanie dystansu społecznego, noszenie maski na twarz w razie potrzeby. Linia zastrzega sobie prawo do odwołania każdej imprezy na pokładzie, jeśli stwierdzi, że istnieje ryzyko zakażenia COVID-19.
Test na powrót do kraju: Istnieje możliwość wykonania testu antygenowego lub molekularnego na statku na powrót do kraju. Opłata za test będzie dodana do rachunku zbiorczego.
 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE


Aby zejść na ląd podczas rejsu, MSC Cruises zdecydowanie zaleca udział w jednej z MSC Shore Excursions, aby zapewnić takie same wysokie standardy BHP na lądzie jak na pokładzie. Nie wszystkie destynacje umożliwiają samodzielne zejście na ląd i może to zależeć od statusu szczepienia podróżnego. W przypadku niektórych rejsów wycieczki będą wymagały oficjalnego certyfikatu Covid, aby uzyskać dostęp do miejsc tj. muzea, kościoły itp. lub uczestniczyć w jakimś wydarzeniu.
 

UBEZPIECZENIE

Każdy Pasażer zobowiązany jest do posiadania polisy ubezpieczeniowej od momentu potwierdzenia Pakietu Wakacyjnego do jego końca obejmującego ryzyka związane z Covid 19, takie jak anulowanie pakietu wakacyjnego (koszt rezygnacji), koszty repatriacji, kwarantanna, pomoc medyczna oraz hospitalizacja. Koszt ubezpieczenia proponowanego przez linię MSC - Europ Assistance 25€/os – Europa lub 29€/os – Karaiby, ZEA i Morze Czerwone.
 

DOJAZD DO PORTU


W przypadku dojazdu własnego prosimy o zapoznanie się z zasadami podróżowania do państwa gdzie znajduje się port zaokrętowania. Prosimy o samodzielne wypełnienie formularzy lokacyjnych (jeżeli są potrzebne) oraz wykonanie niezbędnych testów lub zabranie certyfikatu szczepienia/ozdrowienia. Informacje na stronie: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych
W przypadku rejsów z polskim pilotem formularze lokacyjne wypełnia biuro organizatora i informuje pasażerów o restrykcjach w danym państwie pisemnie w informacjach praktycznych.

WCZESNA REZERWACJA rejsu to najlepszy sposób na dobrą cenę i większy wybór kabin - szczególnie jeśli zależy Ci na kabinie dla 4 osób.

 

TERMIN Kabina wewnętrzna Kabina z oknem Kabina z balkonem Dzieci i młodzież
27.03 - 03.04.2022 od 621 € od 721 € od 801 € zadzwoń

 

1 krok - Wyszukaj interesujący Cię rejs.

2 krok - Zadzwoń (pracujemy do godziny 21.00) - potwierdzimy dostępność i cenę. Zrobimy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę na rynku.

3 krok - Prześlemy dokumenty rezerwacji rejsu, którą opłacisz w określonych terminach.

Na 5-7 dni przed rejsem otrzymasz dokumenty podróży - ciesz się wspaniałym wypoczynkiem.

 

 

Opinie klientów

Rejs statkiem Costa Fascinosa
Zbigniew - rejs na statku Costa Fascinosa
Rejs po Morzu Śródziemnym statkiem Costa Fascinosa jest po prostu cudowną przygodą. Począwszy od spraw organizacyjnych poprzez wszystkie imprezy towarzyszące nam podczas pobytu na statku oraz wyżywienie - wszystko było perfekcyjne. Imprezy artystyczne, tj.koncerty wykonywane przez artystów z najwyższych półek w danej dziedzinie. Posiłki w restaurac... więcej
Costa Luminosa - Wyspy Greckie
Aleksandra - rejs na statku Costa Luminosa 18-25.05.2019
To już nasz trzeci rejs z Costą i z AleRejsy.pl. Tym razem Costa Luminosa... Statek przepiękny, luksusowo wykończone wnętrza, obsługa cudowna, teatr, koncerty dyskoteki, zabawy dla dzieci i młodzieży, jedzenie ... bajeczne,... do tego widoki ... To bardzo luksusowy hotel i co dzień jesteś w innym fantastycznym miejscu... Urlop marzenie !!! Już tęsk... więcej
REJS PO CUDOWNYCH WYSEPKACH KARAIBSKICH
IWONA - rejs na statku MSC FANTASIA
REJS BYŁ 14 DNIOWY I CUDOWNY A CO NAWAŻNIEJSZE PIERWSZY I NIE OSTATNI. BYLIŚMY WSZYSCY ZACHWYCENI - 4 OSOBY I POLECAM WSZYSTKIM - INNA I CIEKAWSZA FORMA ODPOCZYNKU. POLECAM RÓWNIEŻ BIURO I OBSŁUGĘ, TYLKO DZIĘKI PANU ANDRZEJOWI POJECHALIŚMY W TĘ CUDOWNĄ PODRÓŻ-JEGO WYTRWAŁOŚĆ W OPISYWANIU STATKU I RODZAJU PODRÓŻY SPRAWIŁA, ŻE NAMÓWIŁ MNIE I ZNAJOMYC... więcej
Rejs z polskim pilotem do Izraela
Anna - rejs na statku MSC Lirica
Byłam na rejsie do Ziemi Świętej w listopadzie na MSC Liryka. Co prawda sytuacja polityczna w Izraelu spowodowała iż część wyjazdu była w innym miejscu. Dwudniowy pobyt w Izraelu został zmieniony na pobyt w Turcji. Wszystko sprawnie załatwione, pozmieniano docelowe porty na inne terminy. Jako pasażerowie nie poczuliśmy braku komfortu. Chciała bym j... więcej
Rejs na MSC Seaview
Agnieszka
Dzień dobry, chciałam podzielić się kilkoma spostrzeżeniami z naszego pierwszego rejsu. Po pierwsze - było wspaniale! MSC Seaview to niesamowity, przepiękny, ogromny statek - bardziej nawet nie jak hotel, ale całe miasto na wodzie. Pierwsze dni to była nauka, co gdzie jest, bo jest tych barów, basenów i atrakcji tyle, że czasami mieliśmy problem... więcej
Rejs statkiem MeinSchiff TUI
Łukasz z rodziną - rejs na statku Mein Schiff TUI
Do portu w Las Palmas przyjechaliśmy już solidnie opaleni (5 dni w Maspalomas przed rejsem)... Od razu zajęła się nami miła Pani - pomogła z bagażami i nalepkami - nie czekaliśmy w ładnej kolejce i w ciągu 15 minut byliśmy już na statku MEIN SCHIFF 4 z grupy TUICRUISES. Statek stworzony dla niemieckiej klienteli tak więc język na pokładzie niemieck... więcej
Rejs od Wenecji do Genui na MSC
Iwona - rejs na statku MSC Orchestra
Jesteśmy bardzo zadowoleni z cudownego rejsu od Wenecji do Genui pięknym statkiem Orchestra . Impreza przygotowana pod każdym względem profesjonalnie . Wielkie podziękowania dla pilota wyjazdu i za zorganizowanie wspaniałych wycieczek oraz opiekę nad całą grupą od początku do końca. Jesteśmy bardzo zadowoleni i już myślimy o następnym rejsie. Bar... więcej
Rejs statkiem Majestic Princess
Janina i Wojciech - rejs na statku Majestic Princess
W kwietniu odbyliśmy rejs na trasie Rzym - Ateny, a po drodze Sycylia, Kotor, Corfu, Kreta, Mykonos. Codziennie w innym miejscu. Zwiedzanie, plażowanie, podróże kulinarne. Statek jest ogromny, a że to był jego dziewiczy rejs, to jeszcze pachniało nowością. Mieliśmy kabinę z balkonem, która była wyposażona we wszystko co potrzebne i sprzątana właści... więcej

Zobacz nasze propozycje

Wyjątkowy rejs z Hamburga na MSC Magnifica
06.02 - 13.02.2022 (7 nocy)
trasa: Hamburg (Niemcy)  >>  Dzień na morzu  >>  Southampton (Wileka Brytania)  >>  Le Havre (Francja)  >>  Zeebrugge...
od 159 € + opłaty portowe
Wyjątkowy rejs z Hamburga na MSC Magnifica
13.02 - 20.02.2022 (7 nocy)
trasa: Hamburg (Niemcy)  >>  Dzień na morzu  >>  Southampton (Wileka Brytania)  >>  Le Havre (Francja)  >>  Zeebrugge...
od 159 € + opłaty portowe
Wyjątkowy rejs z Hamburga na MSC Orchestra II
17.04 - 27.04.2022 (10 nocy)
trasa: Hamburg (Niemcy)  >>  Dzień na morzu  >>  Cork (Irlandia)  >>  Dublin (Irlandia)  >>  Belfast (Irlandia) ...
od 619 € + opłaty portowe
Wyjątkowy rejs z Hamburga na MSC Orchestra III
27.04 - 08.05.2022 (11 nocy)
trasa: Hamburg (Niemcy)  >>  Dzień na morzu  >>  Alesund (Norwegia)  >>  Trondheim (Norwegia)  >>  Molde (Norwegia)&n...
od 879 € + opłaty portowe
Zapisz się na newsletter i na bieżąco otrzymuj oferty na
najlepsze rejsy, okazje i promocje
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz