Rejs z polskim pilotem na Costa Deliziosa
AleRejsy.pl - Najlepsze oferty rejsów wycieczkowych! Działamy od 2009 roku!
511 757 511 511 474 511
pn-pt 9.00-17.00
sob. nieczynne
Brak regionów.
Brak armatorów.
Brak statków.
Brak subregionów.

Skarby Grecji - rejs z PL Pilotem II

Niezapomniany rejs na Costa Deliziosa

Cena od
1 195 € 5 497 zł   (z opłatami portowymi)
Termin
16.09 - 25.09.2022
Ilość nocy
9 nocy
Transport
Rejs z dojazdem autokarem
Trasa
Przejazd autokarem z Katowic  >>  Wenecja/Marghera (Włochy)  >>  Dzień na morzu  >>  Mykonos (Grecja)  >>  Santorini (Grecja)  >>  Argostoli (Grecja)  >>  Bari (Włochy)  >>  Wenecja/Marghera (Włochy)  >>  Przyjazd autokarem do Katowic
ZAPYTAJ O TEN REJS
Trasa rejsu
DZIEŃ PORT DO PORTU W MORZE
dzień 1
- 16.09.2022
Przejazd autokarem z Katowic --- ---
dzień 2
- 17.09.2022
Wenecja/Marghera (Włochy) --- 17.00
dzień 3
- 18.09.2022
Dzień na morzu --- ---
dzień 4
- 19.09.2022
Mykonos (Grecja) 20.00 ---
dzień 5
- 20.09.2022
Mykonos (Grecja) --- 20.30
dzień 6
- 21.09.2022
Santorini (Grecja) 07.00 16.00
dzień 7
- 22.09.2022
Argostoli (Grecja) 10.00 16.00
dzień 8
- 23.09.2022
Bari (Włochy) 08.00 13.30
dzień 9
- 24.09.2022
Wenecja/Marghera (Włochy) 09.00 ---
dzień 10
- 25.09.2022
Przyjazd autokarem do Katowic --- ---
Armator zastrzega możliwość zmian w programie rejsu.
Cena za osobę (w kabinie dwuosobowej)
Kabina wewnętrzna
Kabina wewnętrzna Premium My Cruise
od  1 155 5 313
Kabina z oknem
Kabina z oknem Premium My Cruise
zadzwoń Kabiny z oknem - łóżka mogą być rozdzielone lub połączone w jedno duże (na żądanie). W każdej kabinie znajduje szafa, łazienka z kabiną prysznicową, interaktywna TV, telefon, minibar i sejf. We wszystkich kabinach dostępne jest połączenie z Wi-Fi (za opłatą) i klimatyzacja. Rozmiar kabiny wynosi około 15-18m².
Kabina z balkonem
Kabina z balkonem Premium My Cruise
od  1 355 6 233 Kabiny z balkonem - komfort pozwalający poczuć pełnię morskiej podróży. Łóżka mogą być rozdzielone lub połączone w jedno duże (na żądanie). W każdej kabinie znajduje szafa, łazienka z kabiną prysznicową, interaktywna TV, telefon, minibar i sejf. We wszystkich kabinach dostępne jest połączenie z Wi-Fi (za opłatą) i klimatyzacja. Rozmiar kabiny wynosi około 20m².
Apartament
Apartament
brak
Kabina wewnętrzna Premium My Cruise 1 155 5 313 rezerwuj
Kabina wewnętrzna Premium All Inclusive zadzwoń
Kabina z oknem Premium My Cruise zadzwoń
Kabina z oknem Premium All Inclusive zadzwoń
Kabina z balkonem Premium My Cruise 1 355 6 233 rezerwuj
Kabina z balkonem Premium All Inclusive zadzwoń
Apartament - brak
opłaty portowe zostały wliczone w cenę rejsu
Opłaty dodatkowe:
Dzieci i młodzież zadzwoń
Dojazd 100 460
Cena zawiera
Cena nie zawiera
Inne

Istnieje możliwość wykupienia pakiety all inclusive:

MY SOFT DRINKS (20 EUR/dzień/osobę)

Pakiet napojów i koktajli bezalkoholowych (kawy , gorąca i mrożona herbata, gorąca czekolada, soki, napoje gazowane, klasyczne koktajle bezalkoholowe - nie obejmuje mini baru w kabinie).

MY DRINKS (28,60 EUR/dzień/osobę)

Pakiet napojów bezalkoholowych i alkoholowych oraz koktajle (kawy, cappuccino, napoje gorące, lane piwo, wino na kieliszki, aperitify, wermuty, koktajle (bez molekularnych i premium), wyselekcjonowane marki whisky, likierów i bitterów, 1 butelka 0,5 l wody na osobę dziennie - nie obejmuje mini baru w kabinie).

MY DRINKS PLUS (38,60 EUR/dzień/osobę)

Pakiet napojów bezalkoholowych i alkoholowych z koktajlami i alkoholami premium (do 9 EUR za napój), tak jak dawne Intenditore. Pakiet obejmuje mini bar w kabinie.

Wykupienie pakietu napojów obowiązuje wszystkie osoby zakwaterowane w tej samej kabinie.

 

Przejazd autokarem:

Wyjazd autokaru/busa z Katowic dzień przed zaokrętowaniem ok godz.17:00. Ostateczne godziny będą potwierdzone do trzech dni przed wyjazdem w informacjach praktycznych. Przyjazd do portu w godzinach porannych. Powrót do Polski dzień po  wyokrętowaniu - Katowice ok godz. 04:00.

Przejazd do portu łączony z grupą na rejs "Słoneczna Przygoda".

 

W ZWIĄZKU ZE ZMIENIAJĄCĄ SIĘ SYTUACJĄ EPIDEMICZNĄ, ZASADY PODRÓŻOWANIA ULEGAJĄ CIĄGŁYM ZMIANOM I MODYFIKACJOM. ZADZWOŃ LUB NAPISZ, A PRZEKAŻEMY CI AKTUALNE WYMOGI ARMATORA I ADMINISTRACJI POSZCZEGÓLNYCH KRAJÓW NA TRASIE REJSU.

Program rejsu
DZIEŃ 1
16.09.2022 PRZEJAZD AUTOKAREM Z KATOWIC

Spotkanie grupy i wyjazd do Włoch.

DZIEŃ 2
17.09.2022 WENECJA - REJS DO PLACU ŚW MARKA I SPACER DO MOSTU RIALTO

Z portu morskiego w Wenecji Marghera, przejedziemy busami do starej części miasta a następnie przepłyniemy barką do placu Św. Marka. Nasz spacer z pilotem rozpoczniemy od głównego placu miasta, serca dawnej potężnej republiki morskiej. Zobaczymy tu m. in. Pałac Dożów – ówczesnych władców imperium oraz Most Westchnień prowadzący z pałacu wprost do więzienia i miejsca straceń. Sfotografujemy przepiękną bazylikę poświęconą patronowi miasta św. Markowi a także przyjrzymy się pięknym fasadom budynków z bogatymi ornamentami. Następnie przejdziemy wąskimi i klimatycznymi uliczkami pełnymi sklepików (z maskami karnawałowymi a także ekskluzywnymi ozdobami czy strojami) nad Wielki Kanał do słynnego Mostu Rialto – miejsca uwielbianego przez zakochanych. Podczas czasu wolnego będzie można odwiedzić Pałac Dożów lub udać się na zakupy. Powrót z Placu Św. Marka do portu morskiego w Wenecji Marghera i zaokrętowanie na statek.

Czas około 5h Cena około 30€ / Dzieci 25€

Uwaga: Dla osób podróżujących samolotem dostępność wycieczki uzależniona jest od godzin Państwa przylotu do Wenecji. Prosimy o kontakt z biurem aby potwierdzić możliwość udziału w tej wycieczce.

DZIEŃ 3
18.09.2022 DZIEŃ NA MORZU

Wypoczynek i korzystanie z atrakcji oferowanych przez statek

DZIEŃ 4
19.09.2022 MYKONOS – NOCNE ŻYCIE WYSPY

Podczas pierwszego dnia pobytu naszego statku na Wyspie Mykonos (statek dopływa wieczorem) będzie okazja aby poczuć słynną nocną atmosferę wyspy Mykonos. Po przejeździe z portu do centrum miasta będzie można udać się na zakupy, wypić drinka w jednym z licznych barów i kawiarni, zjeść kolację w tawernie przy starym porcie lub pójść na jedną z dyskotek, gdzie zabawa trwa do białego rana.

Czas około 3h Cena około 10€

DZIEŃ 5
20.09.2022 MYKONOS – CYKLADY

Mykonos należy do archipelagu wysp Cyklady. Białe domy, kościoły z błękitnymi kopułami, kręte brukowane uliczki oraz piękne plaże sprawiają, że jest to najczęściej odwiedzana przez turystów grupa wysp greckich. Po przejeździe autokarem z portu do miasta Mykonos, rozpoczniemy spacer od przejścia przez stary port rybacki (jedno z najczęściej fotografowanych miejsc w Grecji). Następnie zagłębimy się w labirynt wąskich i krętych uliczek aby dojść do XV wiecznego kościoła Paraportiani. Będzie również czas na podziwianie nadmorskiej zabudowy starych domów nazywanych „Mała Wenecja” oraz charakterystycznych dla wyspy wiatraków. Jeśli szczęście nam dopisze zrobimy zdjęcia z maskotką wyspy pelikanem Petros. Po spacerze pojedziemy na plażę Paradise Beach, gdzie będzie czas na wypoczynek, popijanie drinków w knajpkach lub kosztowanie greckiej kuchni w lokalnych tawernach.

Czas około 6,5h Cena około 35€ / Dzieci 20€

DZIEŃ 6
21.09.2022 SANTORINI – MITYCZNA ATLANTYDA

Santorini, jedna z najpiękniejszych i najpopularniejszych Wysp Greckich została ukształtowana w wyniku potężnej erupcji wulkanu w 1450r. p. n. e. Wycieczkę rozpoczniemy od przepłynięcia łodziami z naszego statku do małego malowniczego portu. Następnie udamy się kolejką linową do stolicy wyspy Firy, położonej tarasowo na zboczu wulkanicznego urwiska. Chętni mogą odbyć tę podróż na osiołkach lub pieszo. Podczas krótkiego spaceru z pilotem zapoznamy się z historią Santorini, udamy się na jeden z punktów widokowych, zobaczymy nakryte kopułami kapliczki, wykute w skale domy oraz odwiedzimy cerkiew prawosławną. Na zakończenie będzie czas wolny na podziwianie wspaniałego widoku na kalderę oraz odwiedzenie lokalnych restauracji i sklepików. (Jeśli czas i warunki pozwolą popłyniemy również łodzią do malowniczego miasteczka Oia).

Czas około 4,5h Cena około 35€ / Dzieci 25€

DZIEŃ 7
22.09.2022 AGROSTOLI - WYCIECZKA PANORAMICZNA PO WYSPIE I PLAŻA ZATOKI MYRTU

Wyspa Kefalonia, obok Korfu i Zakinthos należy do grupy wysp Jońskich, rozrzuconych wzdłuż zachodniego wybrzeża Gracji. Porośnięte gajami oliwnymi i cyprysami, są najbardziej zielonymi i żyznymi ze wszystkich wysp greckich. Po spotkaniu w porcie w Argostoli, z lokalnym przewodnikiem, wyruszymy na wycieczkę panoramiczną po wyspie. Odwiedzimy najeżoną stalaktytami Jaskinię Drogkarati, która ze względu na swoją wspaniałą akustykę wykorzystywana jest jako sala koncertowa. Kolejnym punktem programu będzie wizyta w Jaskini Mellisani. Część jej wapiennego sklepienia runęła tworząc malownicze jezioro. Po krótkim rejsie łodziami po lazurowej wodzie w tej podziemnej grocie, powrócimy do autokaru aby kontynuować przejazd przez wyspę. Po kilku postojach na punktach widokowych dojedziemy do pięknej zatoki Myrtu z najwspanialszą plażą na wyspie (jeśli czas pozwoli zrobimy tu krótki wypoczynek). Na zakończenie powrócimy do miasta Argostoli aby podczas krótkiego spaceru zapoznać się ze stolicą wyspy. Podczas wycieczki przewidziana jest również chwila czasu na zakupy pamiątek lub wizytę w lokalnej tawernie. Uwaga: Wizyta w jaskiniach uzależniona jest od dostępności i czasu oczekiwania na wejście danego dnia.

Czas około 6 h Cena około 45€ / Dzieci 30€

DZIEŃ 8
23.09.2022 BARI I POLIGNANO A MARE

Z portu w Bari (z polskojęzycznym przewodnikiem) udamy się do Polignano a Mare, miasteczka otoczonego morzem, zbudowanego na wysokim urwisku, które do dzisiaj przyciąga turystów zachwycających się jego przepięknymi widokami. Zostało ono wielokrotnie wybrane na plan filmów m.in. życiorys Domenico Modugno "Volare", sławnego piosenkarza, który urodził się w Polignano a Mare. Nasza wycieczka zacznie się od odwiedzenia pomnika Domenico Modugno, który znajduje się na ryneczku pod jego imieniem. Przejdziemy przez historyczny most, gdzie do dzisiaj istnieją pozostałości po drodze Trajana. Do starego miasta wejdziemy bramą, która w średniowieczu była jedynym dostępem do miasteczka. Tutaj czekają na nas wąskie uliczki, białe domki oraz cudowne widoki z wysokich tarasów. W drugiej części wycieczki zwiedzimy stolicę regionu, miasto Bari. Odwiedzimy m. in. bazylikę św. Mikołaja, w której znajduje się nagrobek królowej Polski Bony. Skierujemy się do Katedry oraz przejdziemy obok zamku.

Czas około 4,5h Cena około 35/Dzieci 20€

DZIEŃ 9
24.09.2022 WENECJA - Wyokrętowanie i powrót do kraju

Wyokrętowanie i powrót do kraju

DZIEŃ 10
25.09.2022 KATOWICE - ZAKOŃCZENIE IMPREZY

Powrót do Katowic

Porty na trasie
Dzień na morzu
Dzień na morzu. W tym dniu możesz oddać się wypoczynkowi na pokładzie statku. Skorzystaj ze SPA, odwiedź fitness club, odpocznij w saunie. Czeka na ciebie mnóstwo atrakcji przygotowanych przez animatorów rozrywki. Spróbuj swojego szczęścia w bingo lub w kasynie, lub po prostu połóż się przy basenie i odpocznij w promieniach słonecznych.
Mykonos (Grecja)
Mykonos, czyli grecka wyspa położona na Morzu Egejskim, należąca do archipelagu Cyklady. Nazwana jest często Małą Wenecją lub Wyspą Wiatrów. Jedną z głównych wizytówek "Wietrznej Wyspy" stanowią XVI-wieczne murowane wiatraki z ażurowymi skrzydłami. Wyspa tętni życiem szczególnie w nocy. Mnóstwo barów, klubów i atrakcji potrafią wciągnąć do zabawy każdego turystę, dzięki czemu Mykonos jest uznawane za jedno z najbardziej rozrywkowych miejsc w Europie. Cudowna architektura, malowniczy krajobraz oraz niepowtarzalny klimat sprawiają, że wyspa ta należy do najpopularniejszych celów wakacyjnych Europy. Znajdujący się na wyspie kościół Panagia Paraportiani, zwany „głową cukru” uważany jest przez niektórych za najczęściej fotografowany kościół na świecie.
Santorini (Grecja)
Grecja to niezwykły kraj, którego piątą część stanowią wyspy. Łącznie jest ich około 3 tysięcy. Jedną z nich jest wulkaniczna wysepka Santorini, która zachwyca kontrastem białych zabudowań i czarnych plaż pokrytych wulkanicznym piaskiem. Santorini jest skalistą wyspą na Morzu Egejskim, to w istocie wierzchołek ogromnego, zanurzonego w morskiej toni wulkanu. Santorini jest jedną z najbardziej znanych wysp na Cykladach. Surowość krajobrazów, wspaniałe panoramy, wielokolorowe plaże uformowane przez lawę i głęboki błękit morza tworzą obraz imponującej urody. Wspaniała Fira jest stolicą Santorini. We wspaniały krajobraz wyspy przepięknie wkomponowana jest tradycyjna grecka zabudowa - niewielkie białe domy z niebieskimi dachami. Nawet współczesne budowle zachwycą Cię urokiem i stylem. Zachęcamy do zwiedzenia najwyższego wzniesienia wyspy (ok. 500 m n. p. m.), które zajmuje klasztor Profitis Ilias i stacja radarowa NATO. Na zboczu tej góry zobaczysz niezwykle malowniczą wioskę Pirgos, natomiast w drugą stronę grzbiet schodzi do przepięknego cypla Mesa Vouno, oddzielającego Kamari i Perissę, na którym podziwiać możesz ruiny starożytnej Thiry.
Argostoli (Grecja)
Argostoli znajduje się na greckiej wyspie Kefalonia. Kefalonia to piękna i mało jeszcze znana wyspa grecka - największa w archipelagu wspaniałych Wysp Jońskich. Nazywana jest "najpilniej strzeżoną grecką tajemnicą", ponieważ stanowczo opiera się masowej turystyce. Dlatego zachowała naturalny krajobraz i zdrowy klimat. Podczas naszego rejsu odwiedzisz ten niezwykły zakątek świata i nie pożałujesz! Również atrakcji tu nie brakuje. Zrobisz zakupy w miejscowych sklepikach z pamiątkami, przejdziesz się pustymi i jednocześnie najpiękniejszymi europejskimi plażami i zachwycisz się prawdziwym greckim życiem. Tutaj Grecy z krwi i kości nikogo nie udają, bo nie mają przed kim. Mieszkańcy wyspy są bardzo gościnni i chętnie napiją się z Tobą piwa w miłym towarzystwie.
Bari (Włochy)
Bari leży w słynnym bucie Włoch, w południowej części Półwyspu Apenińskiego. Podczas rejsu na pewno nie zabraknie Ci uroku tego rajskiego zakątka świata. Lubicie zwiedzanie łączyć z przyjemnym plażowaniem? To znaleźliście się we właściwym miejscu. Nie zabraknie Wam kojącej wody, gorących plaż i świetnej zabawy! W starożytności wybrzeża były częścią tzw. Wielkiej Grecji, dlatego poznasz także występujące tam niezwykle silne wpływy greckiej kultury. Spacerując po ulicach usłyszysz nowogrecki dialekt tzw. Griko. Po drodze zobaczysz piękną Katedrę św. Sabiny oraz Kościół św. Mikołaja. Zachwyci Cię także nowoczesny i wielofunkcyjny port, do którego przybijemy w trakcie rejsu. Będąc w Bari nie możesz przeoczyć Arbeloobello - miasto, które słynie z niezwykłych kamiennych domków trulli. Miasto jak i okolica zrobią na Tobie ogromne wrażenie!
Rezerwacja dla grup
Proponujemy indywidualną kalkulację cen dla grup zorganizowanych, oraz grup znajomych. Głównym kryterium jest ilość zamawianych kabin. Przy współpracy ze sprawdzonymi kontrahentami możemy obsłużyć kilkusetosobowe kongresy, oraz kilkunastoosobowe grupy znajomych/krewnych czy kontrahentów. Oferujemy przejazdy komfortowymi autokarami, przeloty z transferami lotniskowymi, oraz opiekę doświadczonych pilotów wycieczek i przewodników po portach. Kontakt pod nr telefonu 511 727 511.
Inne

Rezerwacja dla grup

Proponujemy indywidualną kalkulację cen dla grup zorganizowanych, oraz grup znajomych. Głównym kryterium jest ilość zamawianych kabin. Przy współpracy ze sprawdzonymi kontrahentami możemy obsłużyć kilkusetosobowe kongresy, oraz kilkunastoosobowe grupy znajomych/krewnych czy kontrahentów. Oferujemy przejazdy komfortowymi autokarami, przeloty z transferami lotniskowymi, oraz opiekę doświadczonych pilotów wycieczek i przewodników po portach. Kontakt pod nr telefonu 511 727 511 (AT)

Inne

Od 1 października 2021 r. na MSC Cruises będą przyjmowani wyłącznie Goście mieszkający w 26 europejskich krajach strefy Schengen (Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Włochy, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja i Szwajcaria) oraz Bułgaria, Rumunia, Cypr, Chorwacja, USA, Wielka Brytania, Irlandia i Izrael. W zależności od miejsca docelowego obowiązują pewne ograniczenia. Aby uzyskać więcej informacji, zalecamy sprawdzenie oficjalnych kanałów właściwych organów w Twoim kraju.

 

Aby zapewnić spokój ducha, MSC Cruises wymaga od wszystkich gości posiadania określonej i obowiązkowej polisy ubezpieczeniowej na wypadek COVID-19, obejmującej ryzyko związane z COVID-19, tj. anulowanie, przerwanie podróży, koszty repatriacji, kwarantannę, pomoc medyczną i powiązane wydatki, ponieważ jak również hospitalizacja. Przed sfinalizowaniem rezerwacji istnieje możliwość dodania do rejsu planu MSC COVID-19 Protection na rejsy Zima 21/22. Podczas wejścia na pokład należy przedstawić dowód posiadania określonej polisy ubezpieczeniowej COVID-19, który musi być w jednym z następujących języków: angielskim, włoskim, niemieckim, francuskim lub hiszpańskim. W CENĘ IMPREZY KLEJNOTY EMIRATÓW ARABSKICH WLICZONO MSC COVID PROTECTION.

 

Zgodnie z naszym rygorystycznym protokołem MSC Health & Safety, wszyscy goście, zarówno zaszczepieni, jak i nieszczepieni, będą musieli przejść kilka badań w zakresie stanu zdrowia i COVID 19, w tym test na COVID-19, kwestionariusz zdrowia i bezdotykową kontrolę temperatury, w terminalu przed wejściem na pokład. Aby zapewnić bezproblemowy proces zaokrętowania, zapoznaj się z naszymi środkami BHP obowiązującymi w naszych terminalach i zabierz ze sobą:

- Wydrukowaną kopię formularza zaokrętowania (dostępnego w bilecie rejsowym)

- Wydrukowaną kopię obowiązkowego kwestionariusza zdrowotnego należycie wypełnionego i podpisanego w ciągu 6 godzin przed wejściem na pokład (dostępnego w bilecie rejsowym)

- Oryginalny test COVID 19 i zaświadczenie o szczepieniu (w formacie papierowym lub elektronicznym)

- Dowód ubezpieczenia COVID-19 wyraźnie pokazujący pokrycie ryzyka COVID-19

- Ważny dokument tożsamości paszport,

Odmówimy przyjęcia na pokład w przypadku:

Objawy, tj. gorączka (>37,5 C / 99,5 F), kaszel, duszność, dreszcze, bóle mięśni/ciała, zmęczenie, ból głowy, ból gardła i utrata smaku/zapachu na 14 dni przed wejściem na pokład

Potencjalne narażenie na podejrzany lub potwierdzony przypadek COVID 19 w ciągu 14 dni przed wejściem na pokład

Tymczasowe ograniczenia podróży w oparciu o warunki lokalne. Na przykład niektóre kraje mogą odmawiać wiz lub zakazywać wjazdu na podstawie historii podróży lub narodowości.

Brak dowodu posiadania obowiązkowej polisy ubezpieczeniowej COVID-19 (który musi być w jednym z następujących języków: angielskim, włoskim, niemieckim, francuskim lub hiszpańskim

Test na COVID-19 lub formularz lokalizacji pasażera (PLF) mogą być nadal konieczne w przypadku wymogu mobilności krajowej lub międzynarodowej: każdy gość ma obowiązek zweryfikować ten wymóg przed wyjazdem. Aby uzyskać więcej informacji, zalecamy sprawdzenie oficjalnych kanałów właściwych organów w Twoim kraju.

Wycieczki: Aby zejść na ląd podczas rejsu, MSC Cruises zdecydowanie zaleca udział w jednej z MSC Shore Excursions, aby zapewnić takie same wysokie standardy sanitarne na lądzie jak na pokładzie. Nie wszystkie destynacje umożliwiają samodzielne zejście na ląd i może to zależeć od statusu szczepienia podróżnego. Aby wesprzeć Gości w spełnianiu międzynarodowych wymogów mobilności, MSC Cruises zorganizowało dla swoich Gości możliwość zakupu i wykonania testu molekularnego (tzw. RT-PCR) lub testu antygenowego podczas rejsu.


 

1 krok - Wyszukaj interesujący Cię rejs.

2 krok - Zadzwoń lub napisz na e-mail biuro@AleRejsy.pl (pamiętaj o podaniu nr telefonu) do konsultanta - potwierdzimy dostępność i cenę. Zrobimy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę na rynku.

3 krok - Prześlemy dokumenty rezerwacji rejsu, którą opłacisz w określonych terminach.

Na 5-7 dni przed rejsem otrzymasz dokumenty podróży - ciesz się wspaniałym wypoczynkiem.

 

 

Opinie klientów

Rejs statkiem Mariner of the Seas + pobyt na Bali + loty
Leszek - rejs na statku Mariner of the Seas
Szanowni Państwo. Proszę przyjąć moje wyrazy najwyższego uznania za super perfekcyjnie zorganizowaną imprezę. Wszystko odbyło się dokładnie i punktualnie tak jak w opisie. Rezerwacja kabiny na statku oraz wybór pokoju w hotelu na Bali w 100% pokrywał się z moim z moimi sugestiami. Gratuluję wspaniałego zespołu, zawsze życzliwie odnoszącego się do... więcej
Rejs statkiem MeinSchiff TUI
Łukasz z rodziną - rejs na statku Mein Schiff TUI
Do portu w Las Palmas przyjechaliśmy już solidnie opaleni (5 dni w Maspalomas przed rejsem)... Od razu zajęła się nami miła Pani - pomogła z bagażami i nalepkami - nie czekaliśmy w ładnej kolejce i w ciągu 15 minut byliśmy już na statku MEIN SCHIFF 4 z grupy TUICRUISES. Statek stworzony dla niemieckiej klienteli tak więc język na pokładzie niemieck... więcej
Rejs z polskim pilotem do Izraela
Anna - rejs na statku MSC Lirica
Byłam na rejsie do Ziemi Świętej w listopadzie na MSC Liryka. Co prawda sytuacja polityczna w Izraelu spowodowała iż część wyjazdu była w innym miejscu. Dwudniowy pobyt w Izraelu został zmieniony na pobyt w Turcji. Wszystko sprawnie załatwione, pozmieniano docelowe porty na inne terminy. Jako pasażerowie nie poczuliśmy braku komfortu. Chciała bym j... więcej
Rejs statkiem MSC Divina
Teresa i Arkadiusz - rejs na statku MSC Divina 02.04.2016
Jesteśmy z mężem do dziś pod ogromnym wrażeniem. Planując podróż mieliśmy nadzieję, że będzie to nasz wspaniały urlop, pełen relaks i przygoda. To, co się wydarzyło przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Była to podróż życia kabina przestronna, z dużym wygodnym łóżkiem, bardzo ładnie wyposażona, łazieneczka wcale nie taka mała, telewizor z progra... więcej
Rejs statkiem Costa Fascinosa
Zbigniew - rejs na statku Costa Fascinosa
Rejs po Morzu Śródziemnym statkiem Costa Fascinosa jest po prostu cudowną przygodą. Począwszy od spraw organizacyjnych poprzez wszystkie imprezy towarzyszące nam podczas pobytu na statku oraz wyżywienie - wszystko było perfekcyjne. Imprezy artystyczne, tj.koncerty wykonywane przez artystów z najwyższych półek w danej dziedzinie. Posiłki w restaurac... więcej
Rejs na MSC Seaview
Agnieszka
Dzień dobry, chciałam podzielić się kilkoma spostrzeżeniami z naszego pierwszego rejsu. Po pierwsze - było wspaniale! MSC Seaview to niesamowity, przepiękny, ogromny statek - bardziej nawet nie jak hotel, ale całe miasto na wodzie. Pierwsze dni to była nauka, co gdzie jest, bo jest tych barów, basenów i atrakcji tyle, że czasami mieliśmy problem... więcej
Super było na MSC DIVINIE
Jadwiga i Piotr - rejs na statku MSC Divina Rejs po Karaibach
Byliśmy na rejsie tym statkiem wycieczkowy na trasie z Miami po Karaibach, rejs i trasa niezwykle ciekawa, jesteśmy pod wrażeniem tego olbrzyma wycieczkowego 3500 uczestników. Statek przepiękny i obsługa super. Och Jamajka z drinkiem na plaży, Aruba piękna wysepka, kawa w Kolumbii, no i Meksyk 2 razy, piramidy Majów oraz pływanie z płaszczkami - o... więcej
Rejs statkiem Majestic Princess
Janina i Wojciech - rejs na statku Majestic Princess
W kwietniu odbyliśmy rejs na trasie Rzym - Ateny, a po drodze Sycylia, Kotor, Corfu, Kreta, Mykonos. Codziennie w innym miejscu. Zwiedzanie, plażowanie, podróże kulinarne. Statek jest ogromny, a że to był jego dziewiczy rejs, to jeszcze pachniało nowością. Mieliśmy kabinę z balkonem, która była wyposażona we wszystko co potrzebne i sprzątana właści... więcej

Zobacz nasze propozycje

Rejs po Morzu Śródziemnym na Costa Firenze
15.09 - 22.09.2022 (7 nocy)
trasa: Genua (Włochy)  >>  Marsylia (Francja)  >>  Barcelona (Hiszpania)  >>  Dzień na morzu  >>  Cagliari/Sardynia (...
Rejs do Lizbony z Minorką i Sardynią
15.09 - 25.09.2022 (10 nocy)
trasa: Genua (Włochy)  >>  Marsylia (Francja)  >>  Dzień na morzu  >>  Malaga (Hiszpania)  >>  Kadyks (Hiszpania)&nbs...
Rejs Lazurowe Wybrzeże na MSC Meraviglia
17.09 - 24.09.2022 (7 nocy)
trasa: Barcelona (Hiszpania)  >>  Cannes (Francja)  >>  Genua (Włochy)  >>  La Spezia (Włochy)  >>  Civitavecchia/Rzy...
Rejs Sycylia, Ibiza i Walencja na MSC Seaside
17.09 - 24.09.2022 (7 nocy)
trasa: Genua (Włochy)  >>  Civitavecchia/Rzym (Włochy)  >>  Palermo/Sycylia (Włochy)  >>  Dzień na morzu  >>  Ibiza (...
Zapisz się na newsletter i na bieżąco otrzymuj oferty na
najlepsze rejsy, okazje i promocje
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz