AleRejsy.pl - Najlepsze oferty rejsów wycieczkowych! Działamy od 2009 roku!
511 757 511 511 474 511
pn-pt 10.00 - 16.00
sob. nieczynne
Brak regionów.
Brak armatorów.
Brak statków.
Brak subregionów.

Rejs po wyspach Chorwacji - PL Pilot

Rejs ze Splitu do Dubrownika statkiem MS Cicero

Cena od
5 598 zł   (z opłatami portowymi)
Termin
30.09 - 07.10.2020
Ilość nocy
7 nocy
Statek
Transport
Rejs z przelotem
Trasa
Przelot z Warszawy  >>  Split (Chorwacja)  >>  Mljet (Chorwacja)  >>  Dubrownik (Chorwacja)  >>  Trstenik (Chorwacja)  >>  Korcula (Chorwacja)  >>  Brac (Chorwacja)  >>  Split (Chorwacja)  >>  Przelot do Warszawy
Trasa rejsu
DZIEŃ PORT DO PORTU W MORZE
dzień 1 - 30.09.2020 Przelot z Warszawy --- ---
dzień 1 - 30.09.2020 Split (Chorwacja) --- >>>
dzień 2 - 01.10.2020 Mljet (Chorwacja) >>> >>>
dzień 3 - 02.10.2020 Dubrownik (Chorwacja) >>> >>>
dzień 4 - 03.10.2020 Trstenik (Chorwacja) >>> >>>
dzień 5 - 04.10.2020 Korcula (Chorwacja) >>> >>>
dzień 6 - 05.10.2020 Brac (Chorwacja) >>> >>>
dzień 7 - 06.10.2020 Split (Chorwacja) >>> ---
dzień 8 - 07.10.2020 Split (Chorwacja) --- ---
dzień 8 - 07.10.2020 Przelot do Warszawy --- ---
Armator zastrzega możliwość zmian w programie rejsu.
Podane ceny są cenami orientacyjnymi
Aby uzyskać aktualną cenę, zadzwoń do konsultanta
511 757 511
POTWIERDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ
Cena za osobę (w kabinie dwuosobowej)
Kabina z oknem
Kabina z oknem
od  5 598
Kabina z balkonem
Kabina z balkonem
brak
Dzieci i młodzież
Dzieci i młodzież
zadzwoń
Przelot
Przelot
w cenie
Do ceny należy doliczyć:
Opłaty portowe w cenie
Podane ceny są cenami orientacyjnymi. Aby uzyskać aktualną cenę, zadzwoń do konsultanta
511 757 511
POTWIERDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ
Cena zawiera
- opiekę polskiego pilota,
- przelot rejsowy w klasie ekonomicznej w obie strony,
- kabinę na głównym pokładzie nr 5-6 oraz kabiny nr 10-14 na niższym pokładzie w cenie wycieczki,
- 2 posiłki dziennie,
- wycieczki i bilety wstępu wymienione w programie,
- transport autokarem o ile w programie nie zaznaczono inaczej,
- ubezpieczenie podstawowe KL i NNW.

Cena nie zawiera
- dopłaty do kabiny jednoosobowej,
- napojów do posiłków,
- napiwków dla personelu pokładowego (ok 7 euro/os/dzień),
- napiwków dla lokalnych przewodników i kierowców (10 Euro/os),
- wydatków indywidualnych,
- Wszystkiego, co nie zostało wymienione w "cenie zawiera".

Inne

Dopłata do kabiny jednoosobowej:
- 3 298zł.

 

Podwyższenie standardu kabiny:
- Dopłata do kabiny na niższym pokładzie (kabiny nr 7 i 9) 598 PLN/os,
- Dopłata do kabiny na głównym pokładzie (kabiny nr 1-4) 878 PLN/os,
- Dopłata do kabiny na głównym pokładzie na rufie (kabina nr 15) 1198 PLN/os.

 

Podwyższenie standardu kabiny jednoosobowej:
- Dopłata do jednoosobowej kabiny na niższym pokładzie (kabiny nr 7 i 9) 4 298 PLN,
- Dopłata do jednoosobowej kabiny na głównym pokładzie (kabiny nr 1-4) 4 898 PLN.

 

Jak wyglądają kabiny?
Na pokładzie znajduje się 15 kabin. Wszystkie wychodzą na zewnątrz, urządzone są w prostym stylu. Znajdują się w nich szafki/szafa oraz łazienka/toaleta. Do wyboru są kabiny z podwójnym łóżkiem, bądź z dwoma jednoosobowymi łóżkami. W pojedynczych kabinach są łóżka piętrowe. W niektórych kabinach jest możliwość dostawki. Dostawka to dodatkowe miejsce do spania nad podwójnym łóżkiem lub jednym z dwóch jednoosobowych łóżek. Jest to wiszące na ścianie łóżko, na które wchodzi się z podwójnego/jednoosobowego łóżka. We wszystkich kabinach są gniazdka typu 220V, a klimatyzacja jest w kabinach na dolnym pokładzie, w restauracji i w przestrzeni wspólnej tj. na korytarzu przy kabinach na głównym pokładzie. Zdarza się, że klimatyzacja zostaje wyłączona po północy.
Kabiny na niższym pokładzie: Kabina nr 10 W kabinie jest mały bulaj oraz podwójne łóżko oraz szafka. W kabinie znajduje się klimatyzacja. Zalecamy, aby do kabiny wziąć maksymalnie jedną twardą walizkę. W kabinie jest toaleta/prysznic, słuchawka prysznica przyłączona jest do kranu. Podwójne łóżko ma rozmiary 140x185 cm. Powierzchnia kabiny to 5,5 m². Kabiny nr 11-14 W każdej z tych kabin jest mały bulaj, podwójne łóżko oraz dodatkowe wiszące łóżko. Istnieje zatem możliwość, by w kabinie mieszkały trzy osoby. Łóżko umieszczone jest na ścianie, tzn. aby na nie wejść, trzeba wspiąć się z podwójnego łóżka. W kabinie znajduje się klimatyzacja. W pobliżu bulaja, z boku kabiny są nierówne schodki. W kabinie znajduje się stojąca szafa dwudrzwiowa, bądź z czterema mniejszymi drzwiami oraz półkami. Wiszące łóżko, jeśli nie będzie wykorzystywane do spania, może służyć jako miejsce na walizki. Zalecamy, aby do kabiny wziąć maksymalnie jedną twardą walizkę. W kabinie jest toaleta/prysznic. Podwójne łóżko ma rozmiary 130x190 cm a koja 75x190 cm. Powierzchnia kabiny to 5,5 m². Kabina nr 8 W kabinie jest mały bulaj oraz łóżko piętrowe. Górne łóżko umieszczone jest na ścianie, tzn. aby na nie wejść, należy wspiąć się z jednoosobowego łóżka na dole lub użyć drabinki. W kabinie znajduje się klimatyzacja. Przy łóżku znajduje się szafka. W pobliżu bulaja są trzy nierówne schodki, oraz miejsce na bagaż w rogu między ścianą i łazienką. W kabinie jest stojąca dwudrzwiowa szafa. Zalecamy, aby do kabiny wziąć maksymalnie jedną twardą walizkę. W kabinie jest toaleta/prysznic. Jednoosobowe łóżko ma rozmiary 85 x 190 cm a koja 75x190 cm. Powierzchnia kabiny to 5,5 m². Kabiny nr 7 i 9 W kabinach znajduje się mały bulaj, dwa jednoosobowe łóżka oraz dwa dodatkowe wiszące łóżka. Istnieje zatem możliwość, by w kabinie mieszkały cztery osoby. W kabinie znajduje się klimatyzacja Pod jednym z łóżek wbudowana jest klimatyzacja z panelem kontroli temperatury na ścianie. W kabinie jest stojąca dwudrzwiowa szafa. Zalecamy, aby do kabiny wziąć maksymalnie jedną twardą walizkę. W kabinie jest toaleta/prysznic. Jednoosobowe łóżka mają rozmiary 75 x 190 cm a koje 75x190 cm. Powierzchnia kabiny to 8 m².
Kabiny na głównym pokładzie: Kabiny nr 5-6 W każdej kabinie jest okno, jednoosobowe łóżko oraz wiszące łóżko. Górne łóżko umieszczone jest na ścianie, tzn. aby na nie wejść, należy wspiąć się z jednoosobowego łóżka na dole lub użyć drabinki. Przy łóżku znajduje się szafka. Zalecamy, aby do kabiny wziąć maksymalnie jedną twardą walizkę. W kabinie jest toaleta/prysznic. Jednoosobowe łóżko ma rozmiary 100 x 185 cm, a górne łóżko 75x180 cm. Powierzchnia kabiny to 5,6 m². Kabiny nr 1-4 W każdej z tych kabin jest okno, podwójne łóżko oraz jedno wiszące łóżko. Istnieje zatem możliwość, by w kabinie mieszkały trzy osoby. Dodatkowe łóżko umieszczone jest na ścianie, tzn. aby na nie wejść, należy wspiąć się z podwójnego łóżka. W kabinie, nad podwójnym łóżkiem znajduje się również wisząca szafka z trzema drzwiczkami oraz szyną, na której można powiesić ubrania (nie dotyczy kabiny nr 2). Wiszące łóżko, jeśli nie będzie wykorzystywane do spania, może służyć jako miejsce na walizki. Zalecamy, aby do kabiny wziąć maksymalnie jedną twardą walizkę. W kabinie jest toaleta/prysznic. Podwójne łóżko ma rozmiary 140x190 cm a górne łóżko 70x190 cm. Powierzchnia kabiny to 6 m². Kabina nr 15 Prywatna kabina w części rufowej głównego pokładu. W kabinie jest pięć okien, podwójne łóżko oraz prosty zestaw kanapowy ze stolikiem do kawy. W kabinie jest toaleta/prysznic. Kabina położona jest na rufie na głównym pokładzie i ma bezpośrednie wyjście na taras rufowy. W kabinie jest stojąca dwudrzwiowa szafa. Klimatyzacja w kabinie umieszczona jest na ścianie. Uruchamia się ją za pomocą pilota. Podwójne łóżko ma rozmiary 160x200 cm. Powierzchnia kabiny to 20 m².

Program rejsu
DZIEŃ 1
30.09.2020 Przelot z Warszawy

Przelot z lotniska w Warszawie do Splitu a następnie transfer do portu, gdzie będzie oczekiwał nasz statek.

DZIEŃ 1
30.09.2020 Split (Chorwacja)

Po zaokrętowaniu odpłyniemy, obierając kurs w stronę wyspy Hvar. Pierwszy obiad podany będzie na pokładzie, zaraz na początku naszej podróży po archipelagu wysp. Hvar nazywany jest „Adriatycką Maderą”, gdyż wyspa obfituje w lasy oliwne, winnice i fioletowo-niebieskie pola lawendy. Pogoda na wyspie jest zazwyczaj słoneczna i ciepła.

Na Hvarze jest podobno najwięcej dni słonecznych w całej Chorwacji – aż 2 724 godzin w roku. To ok. 1 200 godzin więcej, niż na Bornholmie. Wieczorem, po dopłynięciu do Hvaru, będzie możliwość zwiedzenia okolic z pilotem wycieczki.

Kolacja na pokładzie statku.

DZIEŃ 2
01.10.2020 Mljet (Chorwacja)

Podniesiemy kotwicę i popłyniemy na wyspę Mljet, najbardziej na południe wysuniętą wyspę Dalmacji. O Mljet mówi się „zielona wyspa”, bo większą część jej powierzchni (98 km²) porastają lasy i soczysta roślinność - między innymi charakterystyczne dla obszaru śródziemnomorskiego sosny Aleppo, których żywica nadaje smak greckiemu winu Retsina.

Według greckiego mitu, nimfa Kalipso, córka Atlasa, przez okres siedmiu lat przetrzymywała w jaskini Odyseusza, który odbywał podróż opisaną w eposie Homera „Odyseja”. Na ląd zejdziemy w malutkiej miejscowości Pomena i zwiedzimy Park Narodowy położony w północno-zachodniej części wyspy. Na wyspie znajdują się dwa słone jeziora: Veliko Jezero i Malo Jezero (jezioro duże i małe). Po środku jeziora Veliko leży wyspa Svieta Marija z klasztorem benedyktynów z 12. stulecia. Na wyspie znajduje się dużo szlaków wędrownych, a po jeziorach można pływać kajakiem albo w nich pływać. Na statek wrócimy pieszo. 

Noc spędzimy w porcie w Pomenie, a na kolację proponujemy udać się samodzielnie do miasta.

Śniadanie i wczesny obiad na pokładzie statku.

DZIEŃ 3
02.10.2020 Dubrownik (Chorwacja)

Tego dnia obierzemy kurs na Dubrownik. 

Miasto jest w szczególności znane z niezwykłej atmosfery Starego Miasta (Stari Grad), które w całości znalazło się na liście Światowego Dziedzictwa Kulturalnego UNESCO. Stare Miasto otaczają imponujące średniowieczne mury, jedne z najlepiej zachowanych w Europie. Po wspięciu się na szczyt sześciometrowych umocnień można podziwiać niezwykłe widoki otaczającego morza i wysp.

Stari Grad jest wyłączony z ruchu pojazdów, więc nic nie zakłóca atmosfery niezwykłego połączenia stylów: gotyku, renesansu i baroku. W mieście znajduje się wiele pięknych kościołów, klasztorów i muzeów, które są świadectwem wydarzeń historycznych i żywej tradycji artystycznej. 

Po zwiedzaniu z przewodnikiem będzie czas wolny i możliwość wyjścia na kolację do jednej z wielu przytulnych restauracji. 

Śniadanie i wczesny obiad na pokładzie statku.

DZIEŃ 4
03.10.2020 Trstenik (Chorwacja)

Z samego rana wypłyniemy z Dubrownika, a w drodze zjemy obiad na pokładzie. Zatrzymamy się w wybranym przez kapitana, najlepszym kąpielisku archipelagu Elafiti. Archipelag sześciu wysp, nie wliczając malutkich wysepek, położony jest na północny-zachód od Dubrownika. Trzy główne wyspy zamieszkuje mniej niż 1 000 mieszkańców, dzięki czemu łatwo sobie wyobrazić, jaka jest tam cisza i spokój.

Po przerwie na odpoczynek i kąpiel morską, odpłyniemy w kierunku Trstenika, gdzie dotrzemy w porze kolacji. Pozostawiamy Państwu wybór – zwiedzanie miasta z pilotem wycieczki lub możliwość skorzystania z lokalnej kuchni.

Śniadanie i wczesny obiad na pokładzie statku.

DZIEŃ 5
04.10.2020 Korcula (Chorwacja)

Rano odbijemy od brzegu Trstenike i skierujemy się w stronę Korculi, do której dopłyniemy po południu.

Korcula jest szóstą pod względem wielkości wyspą chorwackiego wybrzeża. Wyspę oddziela od półwyspu Pelješac wąski kanał, który w dawnych czasach miał duże znaczenie strategiczne. Zgodnie z przekazem ustnym, wyspa została zaludniona w XII w.p.n.e. przez herosów z Troi, a inne legendy mówią, że nie w Wenecji, a na Korculi urodził się kupiec i podróżnik Marco Polo. Nie istnieją jednak żadne pisane źródła historyczne, które mogłyby to potwierdzić.

Wzdłuż wybrzeży wyspy można znaleźć niezliczone zatoczki i dziewicze plaże, a na wyspie uprawia się odmiany winorośli do produkcji słynnego białego wina chorwackiego. Na wyspie wyrabia się również własną oliwę z oliwek.

Zacumujemy w mieście portowym Korcula, które położone jest na północnym krańcu wyspy, a jej kształt z lotu ptaka przypomina rybę. Zwiedzimy miasto, które otoczone jest starymi murami miejskimi z wieżami. Wewnątrz muru znajduje się zabudowa miejska z charakterystycznymi czerwonymi dachami i wąskimi uliczkami - układ ten chroni mieszkańców przed chłodnym wiatrem, który często owiewa półwysep z różnych stron. Korcula znajdowała się pod panowaniem Republiki Weneckiej od XIV do XVIII w., dlatego wiele starych budynków, które pełniły funkcje publiczne, ozdabiają weneckie herby. Architektura zabudowy miejskiej inspirowana jest renesansem weneckim. Polecamy odwiedzić przepiękną katedrę św. Marka, która znajduje się w samym centrum miasta.

Śniadanie i wczesny obiad na pokładzie statku.

DZIEŃ 6
05.10.2020 Brac (Chorwacja)

Dziś popłyniemy do miasteczka turystycznego Bol na wyspie Brac, której powierzchnia liczy 396 km² i jest największą wyspą Dalmacji. Znana jest z własnego wyrobu win, m. in. słynnych odmian plavac, jak też oliwy z oliwek i aromatycznych owoców cytrusowych. Zacumujemy w porcie Bol, na południowym brzegu wyspy. Niedaleko znajduje się znana plaża Zlatni Rat, która jest malowniczym wąskim cyplem z naturalnie usypanych kamyczków, a morze ma tu niebieską i przejrzystą barwę.

Śniadanie i wczesny obiad na pokładzie statku.

DZIEŃ 7
06.10.2020 Split (Chorwacja)

Po śniadaniu odpłyniemy, pozostawiając za sobą Bol i wyspę Brac. Dotrzemy do Splitu późnym popołudniem, by udać się na zwiedzanie miasta. Split to, po Zagrzebiu, największe miasto Chorwacji. Liczy ok. 175 tys. mieszkańców, głównie Chorwatów, ale mieszka tu również mniejszość serbska. Legenda mówi, że pierwszym mieszkańcem Splitu był rzymski cesarz Dioklecjan, który ok. 300 lat przed Chrystusem zbudował tu dla siebie ogromny pałac. Wzdłuż promenady nadmorskiej Riva miały znajdować się mroczne i dość przygnębiające piwnice, które kiedyś pełniły funkcję chłodnych komnat cesarskich. Dzisiaj porośnięty palmami deptak pełen jest kolorowych sklepików i kawiarenek, sprzedawców rękodzieła, książek, pocztówek i wielu innych.

Ruiny będące pozostałością Pałacu, z czasem zabudowane domami i ledwie widoczne, zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Pałac był kiedyś otoczony dwumetrowej grubości murem, który sięgał 20 m wysokości. Jego fragmenty są nadal widoczne w wielu miejscach.

Do pałacu prowadziły cztery wejścia w systemie murów - brama Żelazna od zachodu, Złota od północy, Srebrna od wschodu i Brązowa od południa. Brama Brązowa kiedyś usytuowana była równolegle do Adriatyku, ale było to na długo przed powstaniem obecnej promenady nadmorskiej. 

Śniadanie i wczesny obiad na pokładzie statku.

DZIEŃ 8
07.10.2020 Split (Chorwacja)

Po śniadaniu na pokładzie statku pojedziemy na lotnisko, skąd polecimy do Warszawy.

DZIEŃ 8
07.10.2020 Przelot do Warszawy
Porty na trasie
Split (Chorwacja)
Split wspaniałe chorwackie miasto portowe i Dalmacji. Na wybrzeżu tego tętniącego życiem miasta znajdziesz kilka pięknych plaż i 5 urokliwych maryn. W Splicie czeka na Ciebie dużo zabytków kulturalnych. Wśród nich znajdują się: archeologiczne, etnograficzne, morsko-przyrodowe historyczne muzea, galeria Mestrovic i wspaniały Teatr Narodowy. Wierzchołek wzgórza Marjan (175 m n.p.m.) w zachodniej części półwyspu wraz z najpiękniejszym parkiem w Splitu i zoo mają dla Ciebie wspaniały widok jak i na miasto oraz jego okolice, tak i na przylegające urokliwe wyspy. Dominantą miasta jest majestatyczny pałac wybudowany około r. 300 n. e. przez rzymskiego cesarza Dioklecjana.
Dubrownik (Chorwacja)
Dubrownik jest jednym z najpiękniejszych miast Chorwacji, a jego port to jeden z najbardziej interesujących miejsc w tych okolicach. Jego wyjątkowy klimat współtworzą bajeczne krajobrazy dalmatyńskiego wybrzeża i malujące się na ich tle majestatyczne zabytki. Będąc w Dubrowniku koniecznie wybierz się do akwarium. Sprawisz dużą frajdę sobie i dzieciom! Mieści się ono w forcie św. Jana, który był najważniejszą budowlą obronną miasta. Znajduje się na parterze fortu-baszty, we wschodnim narożniku murów miejskich Dubrownika. Stari Grad, czyli Stare Miasto w Dubrowniku to niewątpliwie najpiękniejsze miasto Chorwacji i jedno z najwspanialszych miast na świecie, którego nie możesz przeoczyć. Urzeknie Cię wspaniałą architekturą, wyjątkową atmosferą i malowniczością miejsc. Nie bez powodu nazywane jest "Perłą Adriatyku".
Rezerwacja dla grup
Proponujemy indywidualną kalkulację cen dla grup zorganizowanych, oraz grup znajomych. Głównym kryterium jest ilość zamawianych kabin. Przy współpracy ze sprawdzonymi kontrahentami możemy obsłużyć kilkusetosobowe kongresy, oraz kilkunastoosobowe grupy znajomych/krewnych czy kontrahentów. Oferujemy przejazdy komfortowymi autokarami, przeloty z transferami lotniskowymi, oraz opiekę doświadczonych pilotów wycieczek i przewodników po portach. Kontakt pod nr telefonu 511 727 511.
Inne

UBEZPIECZENIE KOSZTÓW REZYGNACJI oraz KOSZTÓW PRZERWANIA IMPREZY TURYSTYCZNEJ - jednak jeśli martwisz się o sytuacje, które mogą pokrzyżować Twoje plany urlopowe - ubezpiecz koszty rezygnacji lub przerwania wyjazdu. Można zawrzeć je w ciągu 5 dni od daty rezerwacji imprezy. Chcesz poznać zakres odpowiedzialności? Chcesz mieć odpowiednio dobrany wariant ubezpieczenia - zadzwoń do konsultanta lub zobacz szczegóły stronie www.AleRejsy.pl/E-polisa (ALB)

TERMIN Kabina z oknem Kabina z balkonem Dzieci i młodzież Przelot
30.09 - 07.10.2020 od 5 598 zł brak zadzwoń w cenie

 

1 krok - Wyszukaj interesujący Cię rejs.

2 krok - Zadzwoń (pracujemy do godziny 21.00) - potwierdzimy dostępność i cenę. Zrobimy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę na rynku.

3 krok - Prześlemy dokumenty rezerwacji rejsu, którą opłacisz w określonych terminach.

Na 5-7 dni przed rejsem otrzymasz dokumenty podróży - ciesz się wspaniałym wypoczynkiem.

 

 

Opinie klientów

Rejs statkiem Mariner of the Seas + pobyt na Bali + loty
Leszek - rejs na statku Mariner of the Seas
Szanowni Państwo. Proszę przyjąć moje wyrazy najwyższego uznania za super perfekcyjnie zorganizowaną imprezę. Wszystko odbyło się dokładnie i punktualnie tak jak w opisie. Rezerwacja kabiny na statku oraz wybór pokoju w hotelu na Bali w 100% pokrywał się z moim z moimi sugestiami. Gratuluję wspaniałego zespołu, zawsze życzliwie odnoszącego się do... więcej
Costa Luminosa - Wyspy Greckie
Aleksandra - rejs na statku Costa Luminosa 18-25.05.2019
To już nasz trzeci rejs z Costą i z AleRejsy.pl. Tym razem Costa Luminosa... Statek przepiękny, luksusowo wykończone wnętrza, obsługa cudowna, teatr, koncerty dyskoteki, zabawy dla dzieci i młodzieży, jedzenie ... bajeczne,... do tego widoki ... To bardzo luksusowy hotel i co dzień jesteś w innym fantastycznym miejscu... Urlop marzenie !!! Już tęsk... więcej
Rejs statkiem MSC Splendida
Sławomir - rejs na statku MSC Splendida 14.07.2012 (Genua-Barcelona-Tunis-Malta-Mesyna/Sycylia-Civitavecchia-Genua)
Witam, Zaskoczenia nie było. Wszystkie elementy które Pani Monika wymieniła tj. obsługa, jedzenie, rozrywka, czystość w kabinie i poza wręcz idealne, na bardzo wysokim poziomie podobnie ja w zeszłym roku na MSC ARMONIA, co podkreśliliśmy przy okazji wystawienia cenzurki na koniec rejsu. Plusy to program artystyczny, który wspólnie oceniliśmy jak... więcej
Rejs z polskim pilotem do Izraela
Anna - rejs na statku MSC Lirica
Byłam na rejsie do Ziemi Świętej w listopadzie na MSC Liryka. Co prawda sytuacja polityczna w Izraelu spowodowała iż część wyjazdu była w innym miejscu. Dwudniowy pobyt w Izraelu został zmieniony na pobyt w Turcji. Wszystko sprawnie załatwione, pozmieniano docelowe porty na inne terminy. Jako pasażerowie nie poczuliśmy braku komfortu. Chciała bym j... więcej
Rejs statkiem MSC Divina
Teresa i Arkadiusz - rejs na statku MSC Divina 02.04.2016
Jesteśmy z mężem do dziś pod ogromnym wrażeniem. Planując podróż mieliśmy nadzieję, że będzie to nasz wspaniały urlop, pełen relaks i przygoda. To, co się wydarzyło przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Była to podróż życia kabina przestronna, z dużym wygodnym łóżkiem, bardzo ładnie wyposażona, łazieneczka wcale nie taka mała, telewizor z progra... więcej
Rejs statkiem Costa Fascinosa
Zbigniew - rejs na statku Costa Fascinosa
Rejs po Morzu Śródziemnym statkiem Costa Fascinosa jest po prostu cudowną przygodą. Począwszy od spraw organizacyjnych poprzez wszystkie imprezy towarzyszące nam podczas pobytu na statku oraz wyżywienie - wszystko było perfekcyjne. Imprezy artystyczne, tj.koncerty wykonywane przez artystów z najwyższych półek w danej dziedzinie. Posiłki w restaurac... więcej
Super było na MSC DIVINIE
Jadwiga i Piotr - rejs na statku MSC Divina Rejs po Karaibach
Byliśmy na rejsie tym statkiem wycieczkowy na trasie z Miami po Karaibach, rejs i trasa niezwykle ciekawa, jesteśmy pod wrażeniem tego olbrzyma wycieczkowego 3500 uczestników. Statek przepiękny i obsługa super. Och Jamajka z drinkiem na plaży, Aruba piękna wysepka, kawa w Kolumbii, no i Meksyk 2 razy, piramidy Majów oraz pływanie z płaszczkami - o... więcej
REJS PO CUDOWNYCH WYSEPKACH KARAIBSKICH
IWONA - rejs na statku MSC FANTASIA
REJS BYŁ 14 DNIOWY I CUDOWNY A CO NAWAŻNIEJSZE PIERWSZY I NIE OSTATNI. BYLIŚMY WSZYSCY ZACHWYCENI - 4 OSOBY I POLECAM WSZYSTKIM - INNA I CIEKAWSZA FORMA ODPOCZYNKU. POLECAM RÓWNIEŻ BIURO I OBSŁUGĘ, TYLKO DZIĘKI PANU ANDRZEJOWI POJECHALIŚMY W TĘ CUDOWNĄ PODRÓŻ-JEGO WYTRWAŁOŚĆ W OPISYWANIU STATKU I RODZAJU PODRÓŻY SPRAWIŁA, ŻE NAMÓWIŁ MNIE I ZNAJOMYC... więcej

Zobacz nasze propozycje

Rejs Pireus/Ateny - Barcelona III | Norwegian Jade
29.09 - 10.10.2020 (11 nocy)
trasa: Pireus/Ateny (Grecja)  >>  Rodos (Grecja)  >>  Kusadasi (Turcja)  >>  Santorini (Grecja)  >>  Chania (Kreta)&n...
Rejs po Adriatyku - 4 dni | Costa Mediterranea
29.09 - 02.10.2020 (3 noce)
trasa: Wenecja (Włochy)  >>  Bari (Włochy)  >>  Kotor (Czarnogóra)  >>  Wenecja (Włochy)
od 167 € + opłaty portowe
Genua i Marsylia z Barcelony - MSC Poesia
01.10 - 04.10.2020 (3 noce)
trasa: Barcelona (Hiszpania)  >>  Genua (Włochy)  >>  Marsylia (Francja)  >>  Barcelona (Hiszpania)
od 159 € + opłaty portowe
Rejs po Adriatyku z Triestu
01.10 - 08.10.2020 (7 nocy)
trasa: Triest (Włochy)  >>  Wenecja (Włochy)  >>  Dubrownik (Chorwacja)  >>  Korfu (Grecja)  >>  Kefalonia (Grecja)&n...
od 399 € + opłaty portowe
Zapisz się na newsletter i na bieżąco otrzymuj oferty na
najlepsze rejsy, okazje i promocje
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz