Rejs po Jangcy + Szanghaj + Pekin - Polski Pilot.
AleRejsy.pl - Najlepsze oferty rejsów wycieczkowych! Działamy od 2009 roku!
511 757 511 511 474 511 511 262 511
pn-pt 9.00-17.00
sob. nieczynne
Brak regionów.
Brak armatorów.
Brak statków.
Brak subregionów.
Brak portów.
Brak opcji.

Rejs po Jangcy + Szanghaj + Pekin - PL Pilot

Magiczne Chiny z rejsem po Jangcy - statek 4*

Nasza rekomendacja Rejs po Jangcy ze zwiedzaniem Szanghaju i Pekinu oraz
- Świątynia Jadeitowego Buddy
- podróż pociągiem dużej prędkości
- Tama Trzech Przełomów
- Muzeum Terakotowej Armii
- Wielki Mur Chiński
- Zakazane Miasto i Świątynia Niebios,
Termin
12.04 - 24.04.2024
Ilość nocy
12 nocy
Transport
Rejs z przelotem
Trasa
Wylot z Warszawy  >>  Szanghaj (Chiny) - zwiedzanie  >>  Rejs po Jangcy (Chiny)  >>  Xi’an (Chiny) - zwiedzanie  >>  Pekin (Chiny) - zwiedzanie  >>  Przylot do Warszawy
ZAPYTAJ O TEN REJS
Trasa rejsu
DZIEŃ PORT DO PORTU W MORZE
dzień 1
- 12.04.2024
Wylot z Warszawy --- ---
dzień 2
- 13.04.2024
Szanghaj (Chiny) - zwiedzanie --- ---
dzień 3
- 14.04.2024
Szanghaj (Chiny) - zwiedzanie --- ---
dzień 4
- 15.04.2024
Rejs po Jangcy (Chiny) --- ---
dzień 5
- 16.04.2024
Rejs po Jangcy (Chiny) --- ---
dzień 6
- 17.04.2024
Rejs po Jangcy (Chiny) --- ---
dzień 7
- 18.04.2024
Rejs po Jangcy (Chiny) --- ---
dzień 8
- 19.04.2024
Xi’an (Chiny) - zwiedzanie --- ---
dzień 9
- 20.04.2024
Xi’an (Chiny) - zwiedzanie --- ---
dzień 10
- 21.04.2024
Pekin (Chiny) - zwiedzanie --- ---
dzień 11
- 22.04.2024
Pekin (Chiny) - zwiedzanie --- ---
dzień 12
- 23.04.2024
Pekin (Chiny) - zwiedzanie --- ---
dzień 13
- 24.04.2024
Przylot do Warszawy --- ----
Armator zastrzega możliwość zmian w programie rejsu.
Cena: 9005 zł/osoba - w kabina/pokój dla 2 osób.
Dopłata dla 1 osoby - 1899zł
Inne

 

Cena podstawowa zawiera:

 • Przelot na trasie: w dniu 12/04/2024 - Warszawa Chopin godz. 13.30 => Szanghaj godz. 5:40 +1d oraz lot powrtotny w dniu 24/04/2024 - Pekin godz. 2:00 -  Warszawa Chopin godz. 6:40 - w cenie biletu bagaż podręczny 5kg i rejestrowany do 20 kg
 • Przejazd nocnym pociągiem z Xi'an do Pekinu w 4-osobowej kabinie;
 • Szybki pociąg z Szanghaju do Yichang i z Chongqing do Xi'an w 2. klasie;
 • 4 noce na lokalnym 4* statku wycieczkowym po Jangcy
 • Noclegi w hotelach w regionie Szanghaju, Xian i Pekinu - w lokalnych 4* hotelach;
 • Transfery autokarowe na miejscu;
 • Opiekę polskojęzycznego pilota oraz asystę lokalnego anglojęzycznego przewodnika;
 • Wyżywienie - śniadania;
 • Bogaty program zwiedzania;
 • Ubezpieczenie NNW, KL wraz z assistance;
 • Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i  Turystyczny Fundusz Pomocowy

 

Cena podstawowa nie zawiera:

- Dewizowej części ceny: koszty realizacji imprezy, bilety wstępu do miejsc opisanych w programie, opłaty rezerwacyjne - łącznie 320 EUR płatne na miejscu;

- Pakietu obiadokolacji (4 kolacje w hotelu plus "kaczka po pekińsku" oraz wyżywienie w postaci FB śniadania, obiad, kolacja podczas rejsu statkiem) - 749 PLN/os.;

- Napiwku dla załogi statku - 160 juanów chińskich od osoby (ok. 20 EURO)

- Dopłata do pokoju jednoosobowego - 1899 PLN;

- Ewentualnych opłat klimatycznych płatnych bezpośrednio w recepcji hotelu;

 

Program wycieczki jest ramowy, kolejność zwiedzanania może ulec zmianie. Zmiany w programie i hotelach nie są przewdziane ale Organizator zastrzega sobie taką możliwość. Minimalna wielkość grupy to 30 uczestników. Przy wjeździe do Chin niezbędna jest wiza chińska. Paszport musi być ważny co najmniej 6 m-cy dłużej niż wiza (dodatkowo ważność paszportu nie może być krótsza niż 6 m-cy licząc od daty powrotu do Polski).

Program rejsu
DZIEŃ 1
12.04.2024 Wylot z Warszawy do Szanghaju

Przelot z Warszawy do Szanghaju, lot z przesiadką w Pekinie.

DZIEŃ 2
13.04.2024 Szanghaj (Chiny)

Przylot do Szanghaju w godzinach porannych. Po odbiorze bagaży udamy się na nadmorską promenadę Bund znajdującą się nad brzegiem rzeki Huangpu, z której rozpościera się widok na nowoczesną dzielnicę Pudong. Następnie udamy się na ulicę Nankińską (Nanjing Road). Jest to jedna z najważniejszych ulic handlowych w Chinach. Podzielona jest na część Wschodnią i Zachodnią. To serce Szanghaju, które bije pełnym życiem, to raj dla miłośników zakupów – znajdują się tu zarówno luksusowe butiki, jak i tradycyjne chińskie sklepy. Przemierzając tę ulicę można zanurzyć się w chińskiej kulturze i historii. Od antykwariatów po tradycyjne herbaciarnie. Ponadto Nanjing Road to idealne miejsce na fotografię – to miejsce pełne kontrastów i fascynujących widoków. Przejazd do hotelu.

DZIEŃ 3
14.04.2024 Szanghaj – Świątynia Jadeitowego Buddy oraz ogrody Yu Garden.

Po śniadaniu dzień wolny lub wycieczka opcjonalna. Dziś zobaczą Państwo słynną Świątynię Jadeitowego Buddy. Jest to nie tylko ważne miejsce religijne, ale także miejsce, gdzie można odkryć i docenić sztukę i kulturę buddyjską oraz chińską. Świątynia od ponad wieku słynie z niezwykłego Buddy z białego jadeitu. Przejazd do ogrodu Yu Garden w centrum Szanghaju, wokół którego, 400 lat temu w okresie Ming, zbudowano to olbrzymie miasto. Jest to przepiękny, tradycyjny chiński ogród, uważany za jedno z najważniejszych dzieł tego rodzaju w Chinach. Pełen jest malowniczych stawów, mostków pagód i kamieni, które tworzą idealne miejsce do spacerów z dala od zgiełku miasta. Wieczorem możliwość zwiedzania dzielnicy francuskiej. Powrót do hotelu na nocleg.

DZIEŃ 4
15.04.2024 Pociągiem Szanghaju do Yichang - port zaokrętowania

Po śniadaniu udamy się na dworzec kolejowy skąd pociągiem o dużej prędkości wyruszymy do Yichang, portu nad Jangcy (czas przejazdu ok. 8 godz.). Pociąg posiada wagon restauracyjny, który zapewnia posiłki, napoje i przekąski podczas podróży (odpłatnie). Przejazd na przystań i zakwaterowanie na pokładzie statku wycieczkowego. 

DZIEŃ 5
16.04.2024 Rejs po Jangcy

Kolejne dni spędzimy na pokładzie 4-gwiazdkowego statku. Opuścimy statek i udamy się na ląd aby zobaczyć Tamę Trzech Przełomów - jest to największy i najdroższy projekt wodny świata. Poziom wody przy tamie wynosi 175 m a koszt przedsięwzięcia szacuje się na około 37 mld dolarów. Powrót na pokład statku.

DZIEŃ 6
17.04.2024 Rejs po Jangcy

Dziś przepłyniemy wzdłuż dwóch wąwozów - Wu i Qutang. Panorama tych miejsc zapiera dech w piersiach, wąwóz Wu rozciąga się na przestrzeni 45 km! Jest to jedna z najwspanialszych scenerii Chin, słynąca ze skalistych klifów i gęstych lasów otaczających rzekę Jangcy. Wybierzemy się również nad kanał Shennong.

DZIEŃ 7
18.04.2024 Rejs po Jangcy

Po śniadaniu będziemy mieli okazję aby nadal cieszyć się wspaniałymi krajobrazami i relaksować się na pokładzie statku. W programie, wycieczka łodziami na Górę Shuanggui. Jest narodowym parkiem leśnym znanym z malowniczej scenerii, która łączy historię, kulturę i sztukę współczesną. Góra Shuanggui przez wieki była ulubionym miejscem literatów i artystów. (wycieczki łodziami mogą ulec zmianie, uzależnione są od warunków atmosferycznych).

DZIEŃ 8
19.04.2024 Xi'an

Żegnamy się ze statkiem w porcie w Chongqing. Następnie udamy się na dworzec kolejowy, skąd wyruszymy pociągiem do Xian. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie w 4* hotelu w okolicy Xian.

DZIEŃ 9
20.04.2024 Xi’an – Muzeum Terakotowej Armii

Po śnniadaniu pojedziemy z wizytą do Muzeum Terakotowej Armii, która zawiera zbiór ponad 7,5 tysiąca naturalnej wielkości figur z wypalonej gliny, przedstawiających żołnierzy i konie. Zostały one umieszczone w grobowcu pierwszego chińskiego cesarza. Znajdująca się na liście światowego dziedzictwa UNESCO Armia określana jest często Ósmym Cudem Świata. Czas na zdjęcia przy starożytnym Murze Miejskim. Wieczorem czeka nas przejazd nocnym pociągiem do Pekinu.

DZIEŃ 10
21.04.2024 Pekin - Letni Pałac

Po przybyciu na dworzec spotkanie z lokalnym przewodnikiem i transfer do hotelu na śniadanie. Następnie udamy się zobaczyć Pałac Letni. Jest to kompleks parkowo-pałacowy, który stanowił miejsce wypoczynku cesarzy chińskich z dynastii Qing. Dwa główne elementy ogrodów to idealny na przechadzkę „Długi korytarz” oraz Jezioro Kunming. Powrót do hotelu na nocleg.

DZIEŃ 11
22.04.2024 Pekin – Wielki Mur Chiński

Tego dnia pojedziemy do Juyongguan zobaczyć część Wielkiego Muru Chińskiego, którą wybudowano w latach 770-475 r p.n.e. Wspinaczka wzdłuż wysokich i stromych murów obronnych, wież strażniczych to wspaniałe przeżycie i gwarancja niezapomnianych widoków na wzgórza i przepiękne krajobrazy górskie. Powrót do centrum i przejazd do Parku Olimpijskiego oraz zdjęcia przy Stadionie Narodowym, nazywanym także „Ptasim Gniazdem”. Powrót do hotelu. Wieczorem w ramach pakietu obiadokolacji – kolacja, podczas której serwowana będzie kaczka po pekińsku.

DZIEŃ 12
23.04.2024 Pekin – dzień wolny lub wycieczka opcjonalna Zakazane Miasto. Powrót do Polski.

Po śniadaniu czas wolny lub wycieczka opcjonalna do Zakazanego Miasta. To dawny pałac cesarski, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Stąd rządziło Chinami kolejnych 24 cesarzy dynastii Ming i Qing przez ponad 500 lat. Następnie udamy się do wybudowanej w XV w. Świątyni Niebios. Składa się ona z wielu taoistycznych budowli sakralnych leżących na prawie 3 km2. Do najważniejszych należą Pawilon Modlitwy o Urodzaj - uznawany za symbol Pekinu, świątynia Cesarskie Sklepienie Nieba oraz Okrągły Ołtarz. Transfer na lotnisko i lot powrotny do Polski.

DZIEŃ 13
24.04.2024 Przylot do Warszawy i zakończenie imprezy

W godzinach porannych przylot na lotnisko w Warszawie.

Porty na trasie
Rezerwacja dla grup
Proponujemy indywidualną kalkulację cen dla grup zorganizowanych, oraz grup znajomych. Głównym kryterium jest ilość zamawianych kabin. Przy współpracy ze sprawdzonymi kontrahentami możemy obsłużyć kilkusetosobowe kongresy, oraz kilkunastoosobowe grupy znajomych/krewnych czy kontrahentów. Oferujemy przejazdy komfortowymi autokarami, przeloty z transferami lotniskowymi, oraz opiekę doświadczonych pilotów wycieczek i przewodników po portach. Kontakt pod nr telefonu 511 727 511.
Inne

WCZESNA REZERWACJA rejsu to najlepszy sposób na dobrą cenę i większy wybór kabin - szczególnie jeśli zależy Ci na kabinie dla 4 osób.

 

UBEZPIECZENIE KOSZTÓW REZYGNACJI oraz KOSZTÓW PRZERWANIA IMPREZY TURYSTYCZNEJ - jednak jeśli martwisz się o sytuacje, które mogą pokrzyżować Twoje plany urlopowe - ubezpiecz koszty rezygnacji lub przerwania wyjazdu. Chcesz poznać zakres odpowiedzialności? Chcesz mieć odpowiednio dobrany wariant ubezpieczenia - zadzwoń do konsultanta lub zobacz szczegóły stronie www.AleRejsy.pl/E-polisa


 

1 krok - Wyszukaj interesujący Cię rejs.

2 krok - Zadzwoń lub napisz na e-mail biuro@AleRejsy.pl (pamiętaj o podaniu nr telefonu) do konsultanta - potwierdzimy dostępność i cenę. Zrobimy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę na rynku.

3 krok - Prześlemy dokumenty rezerwacji rejsu, którą opłacisz w określonych terminach.

Na 5-7 dni przed rejsem otrzymasz dokumenty podróży - ciesz się wspaniałym wypoczynkiem.

 

 

Opinie klientów

Rejs statkiem Costa Fascinosa
Zbigniew - rejs na statku Costa Fascinosa
Rejs po Morzu Śródziemnym statkiem Costa Fascinosa jest po prostu cudowną przygodą. Począwszy od spraw organizacyjnych poprzez wszystkie imprezy towarzyszące nam podczas pobytu na statku oraz wyżywienie - wszystko było perfekcyjne. Imprezy artystyczne, tj.koncerty wykonywane przez artystów z najwyższych półek w danej dziedzinie. Posiłki w restaurac... więcej
REJS PO CUDOWNYCH WYSEPKACH KARAIBSKICH
IWONA - rejs na statku MSC FANTASIA
REJS BYŁ 14 DNIOWY I CUDOWNY A CO NAWAŻNIEJSZE PIERWSZY I NIE OSTATNI. BYLIŚMY WSZYSCY ZACHWYCENI - 4 OSOBY I POLECAM WSZYSTKIM - INNA I CIEKAWSZA FORMA ODPOCZYNKU. POLECAM RÓWNIEŻ BIURO I OBSŁUGĘ, TYLKO DZIĘKI PANU ANDRZEJOWI POJECHALIŚMY W TĘ CUDOWNĄ PODRÓŻ-JEGO WYTRWAŁOŚĆ W OPISYWANIU STATKU I RODZAJU PODRÓŻY SPRAWIŁA, ŻE NAMÓWIŁ MNIE I ZNAJOMYC... więcej
Rejs statkiem Mariner of the Seas + pobyt na Bali + loty
Leszek - rejs na statku Mariner of the Seas
Szanowni Państwo. Proszę przyjąć moje wyrazy najwyższego uznania za super perfekcyjnie zorganizowaną imprezę. Wszystko odbyło się dokładnie i punktualnie tak jak w opisie. Rezerwacja kabiny na statku oraz wybór pokoju w hotelu na Bali w 100% pokrywał się z moim z moimi sugestiami. Gratuluję wspaniałego zespołu, zawsze życzliwie odnoszącego się do... więcej
Rejs z polskim pilotem do Izraela
Anna - rejs na statku MSC Lirica
Byłam na rejsie do Ziemi Świętej w listopadzie na MSC Liryka. Co prawda sytuacja polityczna w Izraelu spowodowała iż część wyjazdu była w innym miejscu. Dwudniowy pobyt w Izraelu został zmieniony na pobyt w Turcji. Wszystko sprawnie załatwione, pozmieniano docelowe porty na inne terminy. Jako pasażerowie nie poczuliśmy braku komfortu. Chciała bym j... więcej
Super było na MSC DIVINIE
Jadwiga i Piotr - rejs na statku MSC Divina Rejs po Karaibach
Byliśmy na rejsie tym statkiem wycieczkowy na trasie z Miami po Karaibach, rejs i trasa niezwykle ciekawa, jesteśmy pod wrażeniem tego olbrzyma wycieczkowego 3500 uczestników. Statek przepiękny i obsługa super. Och Jamajka z drinkiem na plaży, Aruba piękna wysepka, kawa w Kolumbii, no i Meksyk 2 razy, piramidy Majów oraz pływanie z płaszczkami - o... więcej
Rejs na Islandię
Dorota - rejs na statku MSC Fantasia
Witam , chciałam podziękować za wspaniały rejs, Waszą obsługę . Pisałam sms na wasz telefon zaraz po powrocie z Islandii. Rewelacja. Na pewno skorzystam z Waszych usług jeszcze . więcej
Rejs statkiem MSC Divina
Teresa i Arkadiusz - rejs na statku MSC Divina 02.04.2016
Jesteśmy z mężem do dziś pod ogromnym wrażeniem. Planując podróż mieliśmy nadzieję, że będzie to nasz wspaniały urlop, pełen relaks i przygoda. To, co się wydarzyło przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Była to podróż życia kabina przestronna, z dużym wygodnym łóżkiem, bardzo ładnie wyposażona, łazieneczka wcale nie taka mała, telewizor z progra... więcej
Rejs statkiem MSC Splendida
Sławomir - rejs na statku MSC Splendida 14.07.2012 (Genua-Barcelona-Tunis-Malta-Mesyna/Sycylia-Civitavecchia-Genua)
Witam, Zaskoczenia nie było. Wszystkie elementy które Pani Ania wymieniła tj. obsługa, jedzenie, rozrywka, czystość w kabinie i poza wręcz idealne, na bardzo wysokim poziomie podobnie ja w zeszłym roku na MSC ARMONIA, co podkreśliliśmy przy okazji wystawienia cenzurki na koniec rejsu. Plusy to program artystyczny, który wspólnie oceniliśmy jako... więcej

Zobacz nasze propozycje

Rejs z Yokohamy na Diamond Princess
07.04 - 17.04.2024 (10 nocy)
trasa: Yokohama/Tokio (Japonia)  >>  Dzień na morzu  >>  Aomori (Japonia)  >>  Sakata/Honsiu (Japonia)  >>  Kanazawa...
Rejs z Singapuru do Wenecji na Costa Deliziosa
09.04 - 11.05.2024 (32 nocy)
trasa: Singapur  >>  Port Klang/Kuala Lampur (Malezja)  >>  Penang (Malezja)  >>  Dzień na morzu  >>  Colombo (Sri La...
Azja południowo-wschodnia 9 dni z Singapuru do Szanghaju
18.04 - 26.04.2024 (8 nocy)
trasa: Singapur  >>  Dzień na morzu  >>  Nha Trang (Wietnam)  >>  Dzień na morzu  >>  Hong Kong  >>  Dzień...
Rejs z Szanghaju do Yokohamy na MSC Bellissima (2019)
24.04 - 29.04.2024 (5 nocy)
trasa: Szanghaj (Chiny)  >>  Dzień na morzu  >>  Kagoshima/Kiusiu (Japonia)  >>  Kochi (Japonia)  >>  Dzień na morzu&...
Zapisz się na newsletter i na bieżąco otrzymuj oferty na
najlepsze rejsy, okazje i promocje
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz