AleRejsy.pl - Najlepsze oferty rejsów wycieczkowych! Działamy od 2009 roku!
511 757 511 511 474 511
pn-pt 9.00 - 21.00
sob. 10.00 - 14.00
Brak regionów.
Brak armatorów.
Brak statków.
Brak subregionów.

Majówka w Lizbonie - PL pilot + przelot

Rejs wokół Półwyspu Iberyjskiego

Cena od
1 280 €   + opłaty portowe
Termin
25.04 - 05.05.2019
Ilość nocy
10 nocy
Transport
Rejs z przelotem
Trasa
Przelot z Warszawy  >>  Savona (Włochy)  >>  Marsylia (Francja)  >>  Dzień na morzu  >>  Malaga (Hiszpania)  >>  Dzień na morzu  >>  Lizbona (Portugalia)  >>  Cadiz (Hiszpania)  >>  Dzień na morzu  >>  Barcelona (Hiszpania)  >>  Savona (Włochy)  >>  Przylot do Warszawy
Trasa rejsu
DZIEŃ PORT DO PORTU W MORZE
dzień 1 - 25.04.2019 Przelot z Warszawy --- ---
dzień 1 - 25.04.2019 Savona (Włochy) --- 16.30
dzień 2 - 26.04.2019 Marsylia (Francja) 9.00 17.00
dzień 3 - 27.04.2019 Dzień na morzu --- ---
dzień 4 - 28.04.2019 Malaga (Hiszpania) 9.00 19.00
dzień 5 - 29.04.2019 Dzień na morzu --- ---
dzień 6 - 30.04.2019 Lizbona (Portugalia) 8.00 ---
dzień 7 - 01.05.2019 Lizbona (Portugalia) --- 16.00
dzień 8 - 02.05.2019 Cadiz (Hiszpania) 9.00 19.00
dzień 9 - 03.05.2019 Dzień na morzu --- ---
dzień 10 - 04.05.2019 Barcelona (Hiszpania) 8.00 13.00
dzień 11 - 05.05.2019 Savona (Włochy) 9.00 ---
dzień 11 - 05.05.2019 Przylot do Warszawy --- ---
Armator zastrzega możliwość zmian w programie rejsu.
Cena za osobę (w kabinie dwuosobowej)
Kabina wewnętrzna od  1 280 €
Kabina z oknem od  1 463 €
Kabina z balkonem od  1 626 €
Dzieci i młodzież       zadzwoń
Przelot + opieka Pl Pilota       w cenie
Opłaty portowe        160 €
Podane ceny są cenami orientacyjnymi
Aby uzyskać aktualną cenę, zadzwoń do konsultanta
511 757 511
POTWIERDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ
Cena zawiera
- przelot samolotem;
- rejs statkiem Costa Favolosa (zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii), 7 noclegów;
- pełne wyżywienie - do dyspozycji restauracja bufetowa działająca ok. 10 h dziennie (śniadanie, lunch, przekąski, podwieczorek) oraz restauracja a la carte (śniadanie, lunch, obiadokolacja);
- serwis bagażowy i kabinowy;
- napoje z dystrybutorów w restauracji bufetowej - kawa, herbata, woda oraz soki do śniadań;
- korzystanie z urządzeń sportowo - rekreacyjnych znajdujących się na pokładzie statku (basen, jacuzzi, centrum fitness, boiska wielofunkcyjne);
- korzystanie z ręczników basenowych i leżaków;
- udział w imprezach organizowanych na statku (przedstawienia w teatrze, koncerty, nauka tańca, animacje);
- ubezpieczenie KL, NW, BAGAŻU; KL 30 000 €, KR 6000 PLN, NWI 16 000 PLN, BP 1 800 PLN,;
- opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny;
- opiekę polskiego pilota.
Cena nie zawiera
- opłat portowych 160€/osoba
- opłat serwisowych dla załogi statku - 10,00€ osoba/dzień, 5€ dziecko/dzień (3-14 lat);
- korzystania z punktów usługowych na statku m. in.: (fryzjer, pralnia, fotograf, spa, internet) oraz wydatków osobistych;
- korzystania z barów oraz napojów zamawianych w restauracji a la carte;
- pakiet napojów All Inclusive:
- Piu Gusto ( pakiet z koktailami) Cena 29,50€/dzień/osoba dorosła, 17,50€/dzień/dziecko;
- Brindiamo (pakiet bez koktajli) Cena 26,50€/dzień, 17,50€/dzień/dziecko;
- Pranzo&Cena (pakiet napojów tylko do posiłków) Cena 17€/dzień, 8€/dzień/dziecko;

Uwagi
Kabiny 3/4 osobowe nie są dostępne we wszystkich kategoriach, a ich liczba jest ograniczona – sprzedaż tylko po potwierdzeniu. Grupa realizowana przy min. 20 osobach.
Inne
Rejs z Polskim Pilotem – Propozycja Wycieczek Fakultatywnych - Majówka w Lizbonie –Statek Costa Favolosa.
Poniższy opis jest to wstępna propozycja a dokładny program wycieczek z cenami zostanie przesłany uczestnikom na siedem dni przed rejsem. Szczegółowy program wycieczek oraz cena uzależnione są od ilości uczestników oraz ilości czasu jaką statek spędza w danym porcie. Aby poszczególne wycieczki zostały zrealizowane, wymagana jest minimalna ilość uczestników określona dla każdej wycieczki.

1. Dzień - PORT SAVONA WŁOCHY – Przyjazd do portu i zaokrętowaniena statek

2. Dzień - PORT MARSYLIA FRANCJA – Proponowana wycieczka: MARSYLIA – ZWIEDZANIE MIASTA ORAZ BAZYLIKA NOTRE DAMEDE LA GARDE
Marsylia to drugie pod względem wielkości miasto Francji i jeden z najważniejszych portów Morza Śródziemnego. Po dotarciu do centrum miasta zobaczymy Stary Port, do którego wejścia broniły średniowieczne twierdze św. Jana i św. Mikołaja (obecnie wykorzystywany przez nowoczesne jachty). Przejedziemy wzdłuż wybrzeża, gdzie zobaczymy m.in. opactwo św. Wiktora oraz wyspę If, na której rozegrała się akacja powieści „Hrabia Monte Christo”. Wyjedziemy na wzgórze, na którym znajduje się słynna Bazylika Notre-Dame de la Garde. Jest to miejsce skąd rozpościera się panorama na całą Marsylię i wybrzeże. Na zakończenie będzie czas wolny w Starym Porcie, gdzie znajdują się liczne restauracje, bary oraz sklepy sprzedające tradycyjne prowansalskie wyroby. Nie zabraknie również czasu na spacer główną aleją miasta Canebiere.
Czas około 4,5h Cena około 25€ / Dzieci 20€

3. Dzień - NA MORZU – Wypoczynek i korzystanie z atrakcji oferowanych przez statek

4. Dzień - PORT MALAGA HISZPANIA – Proponowana wycieczka: SŁONECZNA ANDALUZJA: MALAGA - MARBELLA - PUEBLO MIJAS
Po spotkaniu w porcie z polskojęzycznym przewodnikiem, rozpoczniemy naszą wycieczkę od przejazdu do Marbelli, jednego z najsłynniejszych i najdroższych kurortów Hiszpanii (swoje wakacje spędzają tam milionerzy z całego świata). Po krótkim przystanku na zdjęcia w porcie Banus, pospacerujemy po klimatycznej hiszpańskiej starówce oraz zatrzymamy się przy plaży. Kolejnym punktem na naszej trasie będzie typowe andaluzyjskie miasteczko Pueblo Mijas z charakterystycznymi białymi domkami, areną walki byków, kościołem patronki miasta La Viregen de la Paena oraz sklepikami i knajpkami. Następnie powrócimy do Malagi. Po panoramicznym przejeździe przez miasto wyjedziemy na wzgórze, na którym znajduje się twierdza arabska Gibralfaro. Jest to też wspaniały punkt widokowy z panoramą całej Malagi. Następnie podjedziemy do placu Merced, Znajduje się tam dom, w którym urodził się Pablo Picasso oraz jego pomnik. Po zrobieniu zdjęć rozpoczniemy spacer po starej dzielnicy miasta. Zobaczymy tu m.in. ruiny rzymskiego teatru, kolejną arabską twierdzę obronną Alcazabę, katedrę oraz główny deptak miasta Calle Larios. Podczas czasu wolnego będzie można odwiedzić muzeum Picasso, zrobić zakupy i oczywiście napić się wina Malaga.
Czas około 7h Cena około 45€ / Dzieci 30€

5. Dzień - NA MORZU – Wypoczynek i korzystanie z atrakcji oferowanych przez statek

6. Dzień - PORT LIZBONAPORTUGALIA – Proponowana wycieczka: WYCIECZKA PANORAMICZNA LIZBONA I FATIMA
Zwiedzanie Lizbony (autokarem z lokalnym polskojęzycznym przewodnikiem) rozpoczniemy od przejazdu z portu do starej dzielnicy Belem. Zobaczymy tutaj wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Klasztor Hieronimitów, Wieżę Belem skąd na swoje wyprawy wyruszał Vasco da Gama oraz Pomnik Odkrywców. Następnie przejedziemy do centrum miasta,gdzie odwiedzimy dzielnicę Baixa odbudowaną po trzęsieniu ziemi (Placa de Comercio, Rua Augusta, Placa Rossio) oraz dzielnicę Alfamę z katedrą Se oraz punktem widokowym Portas do Sol. Przewidziany jest tutaj również czas wolny na zakupy i kosztowanie lokalnych przysmaków. W drugiej części wycieczki przejedziemy z Lizbony do Fatimy, miejsca gdzie 13 maja 1917 roku trójce dzieci objawiła się Matka Boska i przekazała trzy tajemnice. Obecnie jest to sanktuarium i ośrodek kultu Maryjnego, do którego rocznie przybywa ponad dwa miliony pielgrzymów. Po zwiedzaniu Fatimy i czasie wolnym powrócimy do Lizbony.
Czas około 9h Cena około 60€/ Dzieci 40€

7. Dzień - PORT LIZBONAPORTUGALIA –Proponowana wycieczka:
W czasie drugiego dnia pobytu w Lizbonie proponujemy spacer po malowniczych uliczkach i placach centrum miasta oraz starej Lizbony. Będzie czas na zakupy, relaks w kawiarni lub lunch w lokalnej restauracji.

8. Dzień - PORT KADYKS HISZPANIA – Proponowana wycieczka: SEWILLA – SERCE ANDALUZJI
Po dotarciu do portu w Kadyksie i spotkaniu z lokalnym polskim przewodnikiem rozpoczniemy całodniową wycieczkę po Andaluzji. Podczas przejazdu do Sewilli – stolicy Andaluzji przewodnik opowie nam o regionie, jego historii o kulturze. Usłyszymy o flamenco, korridzie, wyprawach Kolumba oraz o Carmen i Don Juanie. Zwiedzanie Sewilli rozpoczniemy od Placu Hiszpańskiego, wizytówki miasta wybudowanego na wystawę w 1929 roku. Zobaczymy najstarszą w Europie fabrykę tytoniu, w której pracowała bohaterka opery Carmen. Zwiedzimy pałac królewski Alcazar oraz zobaczymy symbole miasta: wieżę Giralda oraz największą na świecie gotycką Katedrę. Po czasie wolnym pospacerujemy przez historyczne dzielnice żydowską i cygańską, gdzie narodziło się flamenco. W drodze powrotnej zrobimy panoramiczny przejazd przez Kadyks, najstarsze miasto Zachodniej Europy. Zobaczymy tu stare fortyfikacje, nadmorskie aleje, egzotyczny Park oraz katedrę.
Czas około 8h Cena około 55€ / Dzieci 35€

9. Dzień - NA MORZU – Wypoczynek i korzystanie z atrakcji oferowanych przez statek

10. Dzień -PORT BARCELONAHISZPANIA – Proponowana wycieczka: BARCELONA – ZWIEDZANIE STOLICY KATALONII
Barcelona to jedno z najważniejszych i najpiękniejszych miast Hiszpanii oraz stolica autonomicznego regionu Katalonii. Po spotkaniu w porcie z lokalnym polskojęzycznym przewodnikiem,pojedziemy autokarem na zwiedzanie najważniejszych atrakcji miasta. Na trasie naszej wycieczki znajdą się m.in.: Wzgórze Montjuic z obiektami olimpijskimi z 1992 roku, punkt widokowy z panoramą Barcelony, słynny deptak La Rambla, Plac Kataloński, Plac Hiszpański, Sagrada Familia, kamienice Antonio Gaudiego: Casa Batllo i Casa Mila oraz stare miasto z katedrą i zamkiem królewskim. Po czasie wolnym powrócimy do portu.
Czas około 5h, Cena około 35€ / Dzieci 20€

11. Dzień - PORT SAVONA WŁOCHY – Wyokrętowanie i powrót do kraju


Język na pokładzie - angielski.

KABINY 3/4 osobowe nie są dostępne we wszystkich kategoriach, a ich liczba jest ograniczona - sprzedaż tylko po potwierdzeniu.
 
Warunkiem skorzystania z pakietu all inclusive jest wykupienie pakietu przez wszystkich pasażerów w kabinie na czas całego rejsu.

PŁATNOŚCI - na pokładzie statku obowiązuje bezgotówkowy system opłat. Należność reguluje się ostatniego dnia rejsu gotówką (wpłata depozytu ok. 250€/kabina pierwszego dnia rejsu) lub kartą kredytową (VISA, Mastercard, American Express) na podstawie zbiorczego rachunku. Karty kredytowe należy zarejestrować zaraz po zaokrętowaniu.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE i ich ceny przedstawimy klientom na zapytanie.

WCZESNA REZERWACJA rejsu to najlepszy sposób na dobrą cenę i większy wybór kabin - szczególnie jeśli zależy Ci na kabinie dla 4 osób. UWAGA - zaliczka przy wyprzedzeniu czasowym 4 i więcej miesięcy to tylko 10% ceny rejsu.

UBEZPIECZENIE KOSZTÓW REZYGNACJI lub KOSZTÓW PRZERWANIA IMPREZY TURYSTYCZNEJ – jeżeli martwisz się o sytuacje, które mogą pokrzyżować Twoje plany urlopowe - ubezpiecz koszty rezygnacji lub przerwania wyjazdu.
PAMIĘTAJ!! termin zawarcia tego typu ubezpieczenia jest ściśle określony! Zgłoś chęć zawarcia takiego ubezpieczenia w trakcie dokonywania swojej rezerwacji.

Chcesz poznać zakres odpowiedzialności? Chcesz mieć odpowiednio dobrany wariant ubezpieczenia - zadzwoń do konsultanta lub zobacz szczegóły stronie www.AleRejsy.pl/E-polisa
Porty na trasie
Savona (Włochy)
Savona jest stolicą prowincji Luguria i zarazem trzecim co do wielkości miastem Ligurii (po Genui i La Spezii). Latem na plaży w mieście możesz wypocząć, ochłodzić się w morzu i pospacerować deptakiem wzdłuż plaży. Oprócz plaży w mieście zobaczysz przepiękne centrum z licznymi zabytkami, urokliwymi uliczkami i pięknymi kamienicami. Charakterystycznym elementem tego regionu są liczne kamieniczki rozciągające przy porcie - zwarta zabudowa, żywe kolory, okiennice. Dalej spacerkiem nieopodal portu znajdziesz dwie średniowieczne wieże - Le Torri del Brandale - jeden z ważniejszych zabytków miasta. Zachęcamy do przejścia na Via Paleocapa - na główną ulicę starego miasta, która jest bogata w piękne kamienice, wspaniałe budynki, zabytkowe urzędy i przytulne lokale oraz kawiarenki, gdzie odpoczniesz po zwiedzaniu miasta.
Marsylia (Francja)
Marsylia to drugie co do wielkości miasto Francji. Zarówno w wyglądzie tego portowego miasta, jak i jego atmosferze ujawnia się szczególny urok Prowansji. Marsylia jest znana jako centrum kultury, sztuki i historii. Znajdziesz tu wiele wspaniałych muzeów, galerii sztuki oraz operę. O znakomitej historii świadczy wiele zabytkowych budynków i kościołów, których nie możesz przeoczyć.
Dzień na morzu
Dzień na morzu. W tym dniu możesz oddać się wypoczynkowi na pokładzie statku. Skorzystaj ze SPA, odwiedź fitness club, odpocznij w saunie. Czeka na ciebie mnóstwo atrakcji przygotowanych przez animatorów rozrywki. Spróbuj swojego szczęścia w bingo lub w kasynie, lub po prostu połóż się przy basenie i odpocznij w promieniach słonecznych.
Malaga (Hiszpania)
W trakcie rejsu zatrzymamy się na moment w cudownej Maladze. Będziesz mógł wejść do centrum handlowego Muelle Uno. Port w Maladze to tętniące życiem, kolorami i przepełnione słońcem wspaniałe miejsce. Dwukrotnie nazywane najpiękniejszym portem na świecie. Port składa się ze sztucznych wysp połączonych ze sobą malowniczymi mostkami. Już tylko kilka kroków dzieli Cię od plaży, szeregu restauracji i barów.
Lizbona (Portugalia)
Lizbona jest jednym z najbardziej wyjątkowych europejskich miast. W mieście na krańcu Europy spotkacie to, czego nie ma w wielu miastach. Małe, wąskie uliczki zachęcą Cię do pieszych wędrówek, a malownicze domy zaciekawią swoim niezwykłym urokiem. Zatrzymując się tu nawet na krótką chwilę, szybko przekonasz się, że to miasto wciąga. Lizbona położona jest na wzgórzach rozciągających się nad rozłożystym ujściem rzeki Tag. Zwiedzając miasto koniecznie odwiedź wspaniały Klasztor Hieronimitów, charakterystyczną Wieżę Belem oraz słynną Katedrę Se de Lisboa. Oferujemy wiele rozmaitych atrakcji i zabytków turystycznych wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.
Cadiz (Hiszpania)
Cadiz szczyci się długą tradycją żeglugi i handlu morskiego. Tradycja liczy tysiące lat i przetrwała nienaruszona do dziś. Ważnym elementem rejsu będzie postój właśnie w tym szczególnym miejscu. Ta urokliwa przystań to występujące pod jedną nazwą pięć miejskich portów. Skorzystasz w pełnego wachlarza usług - jest tu bowiem port handlowy i rybacki. Piękne widoki oraz orzeźwiająca morska bryza będą dodatkowym atutem tego miejsca, co sprawi, że zregenerujesz siły oraz poczujesz pełnię zdrowia i witalności!
Barcelona (Hiszpania)
Barcelona to fenomenalne miasto. Jedyne w swoim rodzaju - urzeka fantastyczną atmosferą, magicznymi zaułkami i baśniową architekturą Gaudiego. To jedno z najpiękniejszych miast Europy. Przechadzając się po mieście zachwycisz się jego oszałamiającą architekturą. Kilka godzin podczas rejsu to za mało, by poznać Barcelonę, ale wystarczająco, by na zawsze już ulec jej urokowi. Gwarem przywita Cię ruchliwy bulwar La Rambla, pełen barcelończyków, którzy pędzą do pracy, robią zakupy na targu lub zasiadają przy stoliku jednego z licznych lokali, by zatopić się w lekturze, sącząc kawę lub sangrię, oraz turystów, którzy podpatrują szalony rytm miasta. Zobaczysz zapierającą dech panoramę miasta z tarasu widokowego na kolumnie Kolumba. Możemy też zafundować sobie skok adrenaliny - przejechać się wagonikiem kolejki linowej z portu na porośnięte zielenią wzgórze Montjuic, gdzie na szczycie do dziś znajduje się wspaniały zamek Castell de Montjuic. Symbolem Barcelony jest przecudowna świątynia Sagrada Familia - monumentalny dzieła życia Gaudiego, wciąż kontynuowanego prawie 90 lat po śmierci architekta - i domów Casa Mila oraz Casa Batlló, które oczarują Cię i wprawią w oniemienie. Masz ochotę na chwilę poczuć się jak w baśni? Podczas pobytu przeniesiesz się do świata marzeń i dziecięcych fantazji w Parku Güell. Oczaruje Cię i wprawi w świat fantazji bajeczna wężowa ławka, wijąca się na dachu pawilonu i mieniąca tysiącem barw ceramicznej mozaiki, podobnie jak domki przywołujące na myśl pierniki polane lukrem oraz aleja przypominająca kamienny las. Będąc w Barcelonie koniecznie dotknij mozaikową salamandrę na schodach prowadzących do parku! Rzekomo gwarantuje to powrót, choć jesteśmy przekonani, że bez tego wrócisz tu nie jeden raz. Z resztą... Tego nie da się opisać słowami - to musisz zobaczyć na własne oczy! Pobyt tu podczas naszego rejsu będzie tylko inspiracją do powrotu do Barcelony.
Dojazd / przelot na rejs
Przelot samolotem:
Wylot w dniu rozpoczęcia rejsu, powrót wieczorny w dniu zakończenia rejsu. W cenie zawarte transfery lotnisko/port/lotnisko.
Rezerwacja dla grup
Proponujemy indywidualną kalkulację cen dla grup zorganizowanych, oraz grup znajomych. Głównym kryterium jest ilość zamawianych kabin. Przy współpracy ze sprawdzonymi kontrahentami możemy obsłużyć kilkusetosobowe kongresy, oraz kilkunastoosobowe grupy znajomych/krewnych czy kontrahentów. Oferujemy przejazdy komfortowymi autokarami, przeloty z transferami lotniskowymi, oraz opiekę doświadczonych pilotów wycieczek i przewodników po portach. Kontakt pod nr telefonu 511 727 511.
Inne
UBEZPIECZENIE KOSZTÓW REZYGNACJI oraz KOSZTÓW PRZERWANIA IMPREZY TURYSTYCZNEJ - jednak jeśli martwisz się o sytuacje, które mogą pokrzyżować Twoje plany urlopowe - ubezpiecz koszty rezygnacji lub przerwania wyjazdu. Można zawrzeć je w ciągu 5 dni od daty rezerwacji imprezy. Chcesz poznać zakres odpowiedzialności? Chcesz mieć odpowiednio dobrany wariant ubezpieczenia - zadzwoń do konsultanta lub zobacz szczegóły stronie www.AleRejsy.pl/E-polisa
TERMIN Kabina wewnętrzna Kabina z oknem Kabina z balkonem Dzieci i młodzież
25.04 - 05.05.2019 od 1 280 € od 1 463 € od 1 626 € zadzwoń

 

1 krok - Wyszukaj interesujący Cię rejs.

2 krok - Zadzwoń (pracujemy do godziny 21.00) - potwierdzimy dostępność i cenę. Zrobimy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę na rynku.

3 krok - Prześlemy dokumenty rezerwacji rejsu, którą opłacisz w określonych terminach.

Na 5-7 dni przed rejsem otrzymasz dokumenty podróży - ciesz się wspaniałym wypoczynkiem.

 

 

Zobacz nasze propozycje

Majówka w Lizbonie - PL pilot
24.04 - 06.05.2019 (12 nocy)
trasa: Przejazd autokarem z Katowic  >>  Savona (Włochy)  >>  Marsylia (Francja)  >>  Dzień na morzu  >>  Malaga (His...
od 800 €
+ opłaty portowe
zobacz
Morze Śródziemne na MSC Seaview z Civitavecchia (Rzym)
24.04 - 01.05.2019 (7 nocy)
trasa: Civitavecchia/Rzym (Włochy)  >>  Cannes (Francja)  >>  Palma/Majorka (Hiszpania)  >>  Barcelona (Hiszpania)  >> &nb...
od 819 €
+ opłaty portowe
zobacz
Majówka z polskim pilotem i dojazdem w cenie rejsu
26.04 - 05.05.2019 (9 nocy)
trasa: Przejazd autokarem z Wrocławia  >>  Genua (Włochy)  >>  Marsylia (Francja)  >>  Palma/Majorka (Hiszpania)  >> &nbsp...
od 619 €
+ opłaty portowe
zobacz
Malta i Francja z Barcelony II
26.04 - 03.05.2019 (7 nocy)
trasa: Barcelona (Hiszpania)  >>  Marsylia (Francja)  >>  Genua (Włochy)  >>  Naples (Włochy)  >>  Mesyna/Sycylia (Wł...
od 639 €
+ opłaty portowe
zobacz
Zapisz się na newsletter i na bieżąco otrzymuj oferty na
najlepsze rejsy, okazje i promocje
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz