Karaibska Przygoda z Miami - rejs z PL Pilotem (27.01 - 06.02.2022) - AleRejsy.pl
AleRejsy.pl - Najlepsze oferty rejsów wycieczkowych! Działamy od 2009 roku!
511 757 511 511 474 511
pn-pt 9.00 - 17.00
sob. nieczynne
Brak regionów.
Brak armatorów.
Brak statków.
Brak subregionów.

Karaibska Przygoda z Miami - rejs z PL Pilotem

Zapraszamy na rejs z Polskim Pilotem

Termin
27.01 - 06.02.2022
Ilość nocy
10 nocy
Transport
Rejs z przelotem
Trasa
Wylot z Warszawy  >>  Miami - nocleg w hotelu  >>  Miami (USA)  >>  Dzień na morzu  >>  Ocho Rios (Jamajka)  >>  George Town (Kajmany)  >>  Cozumel (Meksyk)  >>  Dzień na morzu  >>  Rezerwat Morski MSC Ocean Cay (Bahamy)  >>  Miami (USA)  >>  Wylot do Polski  >>  Przylot do Warszawy
Trasa rejsu
DZIEŃ PORT DO PORTU W MORZE
dzień 1 - 27.01.2022 Wylot z Warszawy --- ---
dzień 1 - 27.01.2022 Miami - nocleg w hotelu --- ---
dzień 2 - 28.01.2022 Miami - nocleg w hotelu --- ---
dzień 3 - 29.01.2022 Miami (USA) --- 17:00
dzień 4 - 30.01.2022 Dzień na morzu --- ---
dzień 5 - 31.01.2022 Ocho Rios (Jamajka) 09:00 17:00
dzień 6 - 01.02.2022 George Town (Kajmany) 08:00 16:00
dzień 7 - 02.02.2022 Cozumel (Meksyk) 8:00 16:00
dzień 8 - 03.02.2022 Dzień na morzu --- ---
dzień 9 - 04.02.2022 Rezerwat Morski MSC Ocean Cay (Bahamy) 07:00 18:00
dzień 10 - 05.02.2022 Miami (USA) 06:00 ---
dzień 10 - 05.02.2022 Wylot do Polski --- ---
dzień 11 - 06.02.2022 Przylot do Warszawy --- ---
Armator zastrzega możliwość zmian w programie rejsu.
Podane ceny są cenami orientacyjnymi
Aby uzyskać aktualną cenę, zadzwoń do konsultanta
511 757 511
POTWIERDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ
Cena za osobę (w kabinie dwuosobowej)
Kabina wewnętrzna
Kabina wewnętrzna
zadzwoń
Kabina z oknem
Kabina z oknem
zadzwoń
Kabina z balkonem
Kabina z balkonem
zadzwoń
Dzieci i młodzież
Dzieci i młodzież
zadzwoń
Do ceny należy doliczyć:
Przelot -  w cenie
Opłaty portowe w cenie
Podane ceny są cenami orientacyjnymi. Aby uzyskać aktualną cenę, zadzwoń do konsultanta
511 757 511
POTWIERDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ
Cena zawiera
Rejs wycieczkowy
zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii
Polski pilot
opieka polskiego pilota w trakcie rejsu
Pełne wyżywienie
pełne wyżywienie na statku - 3 posiłki główne
Serwis bagażowy
serwis bagażowy i kabinowy
Korzystanie z basenu
i innych urządzeń sportowo/rekreacyjnych znajdujących się na statku
Napoje
z dystrybutorów w restauracji bufetowej
Udział w imprezach
spektaklach i zabawach organizowanych na statku
Opłaty portowe
oraz podatki i inne opłaty
Przelot
przelot Warszawa - Miami - Warszawa
Ubezpieczenie
KL, NW, ChP i bagażu + turystyczny fundusz gwarancyjny
Transfer
lotnisko - port - lotnisko
Nocleg w hotelu
2 noclegI w Miami przed rejsem bez wyżywienia
Cena nie zawiera
Opłata serwisowa
czyli popularnie nazywana napiwkami dla obsługi statku, automatycznie doliczana do rachunku
Kaucja
płatna na statku tytułem zabezpieczenia przyszłych wydatków
Internet
szczegóły pakietów dostępne u konsultantów
All Inclusive
napoje zamawiane u obsługi oraz w barach, w tym napojów gazowanych i alkoholowych
Wycieczki fakultatywne
organizowane w portach oraz wydatki osobiste
Usługi
prasowanie, fryzjer, fotograf, SPA
Wiza
Wiza wjazdowa ESTA
Inne

Minimalny dopuszczalny wiek umożliwiający udział w rejsie wynosi 6 miesięcy ukończone w chwili wejścia na statek. Jednakże, na rejsach transatlantyckich i rejsach 15-dniowych lub dłuższych, dopuszczalny wiek minimalny wynosi 12 miesięcy.

PROSIMY O REJESTRACJĘ WYJAZDU Z SYSTEMIE ESTA.

 

PROTOKÓŁ BEZPIECZEŃSTWA MSC  PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ - zakładka POZOSTAŁE INFORMACJE

 

UWAGA: Na tym rejsie konieczne jest dwukrotne wykonanie testu molekularnego RT-PCR przez pasażera. Pierwszy nie później niż na 72h przed wylotem do USA i drugi na 72h przed rejsem. Oba testy na koszt pasażera, test RT-PCR w Miami koszt ok 200 USD.

 

Przelot samolotem:

27.01.2022 Warszawa - Miami wylot w godzinach rannych z przesiadką przylot do Miami w godzinach popołudniowych.

05.02.2022 Miami - Warszawa wylot w godzinach wieczornych przelot do Polski z przesiadką, przylot do Warszawy w dniu 06.02.2022 w godzinach południowych.

Bagaż rejestrowany 23 kg i podręczny 7 kg.

Dokładne dane przelotu będą podane później.

 

Pakiety napojów All Inclusive (opcjonalnie):

Easy: zawiera napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Nie zawiera mini baru w kabinie. Cena 32 EUR/os/dzień

Easy Plus: zawiera napoje alkoholowe i bezalkoholowe których cena nie przekracza 8 EUR/ 9 USD za napój. Nie zawiera mini baru w kabinie. Cena 44 EUR/os/dzień

Premium Extra: zawiera napoje alkoholowe których cena nie przekracza 13 EUR/15 USD za napój. Cena 62 EUR/os/dzień

Pakiet bezalkoholowy dla dzieci. Cena 15 EUR/os/dzień

Pakiet bezalkoholowy dla dorosłych 23 EUR/os./dzień

ZASADY I WARUNKI: Pakiety napojów nie są zbywalne i nie mogą być udostępniane innym gościom, ponieważ są ważne tylko na jeden napój na każde zamówienie. Pakiety są sprzedawane na cały rejs, a nie w inny sposób. Ceny dotyczą każdego dnia rejsu, z wyjątkiem dnia wyokrętowania. Po aktywacji na pokładzie pakietów nie można anulować ani zwrócić. Pakiety muszą być rezerwowane przez wszystkich gości zajmujących tę samą kabinę, a także podróżujących razem i chcących spożywać posiłki przy tym samym stole. Dotyczy to również osób niepełnoletnich, dla których należy zarezerwować pakiet dla dzieci. Pakiety nie są obowiązkowe dla niemowląt poniżej 3 roku życia. Pakiety nie zawierają: tytoniu, pamiątkowych kieliszków, lodów, naleśników,  minibaru w kabinie i sklepów firmowych w tym lokali Venchi 1878, kawiarni Lavazza, czekolady i kawy Jean Philippe. Napoje i alkohole mogą być zastępowane w zależności od dostępności i trasy. Pakiety dla dzieci obowiązują w przedziale wiekowym 3-17 lat rejsy europejskie i 3-20 lat rejsy po Karaibach i Ameryce Północnej. Uwaga na niektórych trasach do pakietów Easy lub Premium na statku do rachunku zostanie doliczona 15% opłata za usługę.

Porty na trasie
Miami (USA)
Miami położone jest w stanie Floryda, nad Zatoką Biscayne. Obecnie jest to żywe centrum międzynarodowego biznesu, gdzie doświadczysz dużej dawki słońca, zachwycisz się piaszczystymi plażami, a resztki zmęczenia rozwieją łagodne morskie bryzy. Daj się porwać nocnemu życiu na South Beach, które odkrywa przed Tobą ekscytującą stronę Miami. Tu zaczyna się połączony mostami łańcuch wysepek Florida Keys zakończony miasteczkiem Key West położonym zaledwie 90 mil od wybrzeży Kuby. Zapraszamy także do fenomenalnego, znanego w całej Ameryce Oceanarium. Czekają tam na Ciebie wspaniałe obiekty: Perez Art Museum Miami, na chwilę możesz także udać się do Tropical Park.
Dzień na morzu
Dzień na morzu. W tym dniu możesz oddać się wypoczynkowi na pokładzie statku. Skorzystaj ze SPA, odwiedź fitness club, odpocznij w saunie. Czeka na ciebie mnóstwo atrakcji przygotowanych przez animatorów rozrywki. Spróbuj swojego szczęścia w bingo lub w kasynie, lub po prostu połóż się przy basenie i odpocznij w promieniach słonecznych.
Ocho Rios (Jamajka)
Jamajka to jedna z najpiękniejszych pereł Karaibów. Z nami Twój sen o wymarzonych wakacjach się spełni! Na co czekasz? - Zadzwoń do nas, a my zajmiemy się Twoim urlopem. Podczas cudownego rejsu fantastycznym statkiem wycieczkowym przeniesiemy Cię do krainy marzeń. Piękne słońce, piaszczyste plaże, nieziemski klimat i wprawiający we wspaniały nastrój rytm muzyki reggae czekają właśnie na Ciebie!
George Town (Kajmany)
Kajmany są jedną z najwspanialszych wysp karaibskich. Będzie to jeden z naszych przystanków, gdzie poczujesz się jak w raju. Polecamy zobaczyć ogród botaniczny Królowej Elżbiety II - tam nacieszysz oczy tropikalnym pięknem natury. Godna polecenia jest także Cayman Turtle Farm – żółwia farma, na Boatswain’s Beach. Tam zobaczysz wspaniałe żółwie morskie (16 tys., w tym zagrożone gatunki), kajmany i rekiny.
Cozumel (Meksyk)
Wyspa Cozumel położona zaledwie 20 km od wybrzeży Jukatanu zwana była „wyspą jaskółek”. Zachwycisz się krystalicznie czystą wodą, wspaniałą rafą koralową i dobrą infrastrukturą. Cozumel jest chętnie odwiedzane przez młode małżeństwa, pragnące w tej egzotycznej scenerii spędzić swój miesiąc miodowy. Polecamy zwiedzić miejscowe ruiny w Tulum usytuowane na skalistym wybrzeżu, oraz Cobę - otoczone jeziorami ruiny dawnego miasta Majów. Klimat jest tu ciepły i przyjemny. Kajmany to miejsce, do którego z pewnością chętnie powrócisz!
Rezerwacja dla grup
Proponujemy indywidualną kalkulację cen dla grup zorganizowanych, oraz grup znajomych. Głównym kryterium jest ilość zamawianych kabin. Przy współpracy ze sprawdzonymi kontrahentami możemy obsłużyć kilkusetosobowe kongresy, oraz kilkunastoosobowe grupy znajomych/krewnych czy kontrahentów. Oferujemy przejazdy komfortowymi autokarami, przeloty z transferami lotniskowymi, oraz opiekę doświadczonych pilotów wycieczek i przewodników po portach. Kontakt pod nr telefonu 511 727 511. (AT)
Inne

ZASADY PODRÓŻOWANIA NA STATKACH MSC SEZON 2021 i ZIMA 2021/2022

Karaiby z Miami - Wszyscy Goście powyżej 12 roku życia muszą być w pełni zaszczepieni i muszą przedstawić dowód negatywnego  wyniku  testu  RT-PCR wykonanego w ciągu 72 godzin przed wejściem na pokład statku.
Wszyscy Goście od 2 do 11 roku życia będą musieli przedstawić negatywny wynik testu  RT-PCR wykonanego w ciągu 72 godzin przed wejściem na pokład statku.

 

 

UWAGA: Na tym rejsie konieczne jest dwukrotne wykonanie testu molekularnego RT-PCR przez pasażera. Pierwszy nie później niż na 72h przed wylotem do USA i drugi na 72h przed rejsem. Oba testy na koszt pasażera, test RT-PCR w Miami koszt ok 200 USD.

 

PROSIMY UWAŻNIE PRZECZYTAĆ

Aby zapewnić bezpieczny i przyjemny rejs, MSC Cruises dostosowuje warunki rezerwacji jak i rygorystyczne środki bezpieczeństwa i higieny, aby zapewnić nowe, jeszcze bezpiWszyscy Goście powyżej 12 roku życia muszą być w pełni zaszczepieni i muszą przedstawić dowód negatywnego  wyniku  testu  RT-PCR wykonanego w ciągu 72 godzin przed wejściem na pokład statku.
Wszyscy Goście od 2 do 11 roku życia będą musieli przedstawić negatywny wynik testu  RT-PCR wykonanego w ciągu 72 godzin przed wejściem na pokład statku.eczniejsze podróżowanie. Środki te obejmują: testowanie Covid-19 dla wszystkich gości przed rejsem, bezpieczne wycieczki tylko od armatora, dystans społeczny, ciągłe czyszczenie i odkażanie oraz w pełni przeszkolony personel.

Podczas rejsu pasażerowie mogą być narażeni na określone zagrożenia związane z COVID-19, które zwykle nie są objęte istniejącymi polisami ubezpieczeniowymi. W związku z tym wszyscy goście muszą mieć polisę ubezpieczeniową, która konkretnie chroni ich przed zagrożeniami związanymi z COVID-19, takimi jak anulowanie, przerwanie, koszty repatriacji, kwarantanna, pomoc medyczna i powiązane wydatki, a także hospitalizacja. Powinno to zapewnić ich pokrycie od potwierdzenia rezerwacji do końca rejsu lub pakietu rejsowego i lotniczego.
Linia MSC oferuje takie ubezpieczenie za pośrednictwem firmy Europ Assistance w cenie 25€/os na rejsy po Morzu Śródziemnym i Bałtyku oraz 29€/os na rejsy po Karaibach, ZEA i Morzu Czerwonym. Alternatywnie pasażerowie mogą wykupić inne ubezpieczenie pod warunkiem, że objęte są powyższe ryzyka. Ze skutkiem natychmiastowym w przypadku wszystkich nowych rezerwacji na rejsy odbywające się od 27 czerwca 2021 r. pasażerowie będą musieli przedstawić dowód posiadania polisy ubezpieczeniowej, który powinien zawierać dane ubezpieczyciela, sumy ubezpieczenia i pełne dane dotyczące ubezpieczenia COVID-19, takie jak: jak anulowanie, przerwanie, koszty repatriacji, kwarantanna, pomoc i wydatki medyczne oraz hospitalizacja. Dowód polisy ubezpieczeniowej (np. certyfikat, harmonogram, podsumowanie polisy), który musi być w języku angielskim, włoskim, niemieckim, francuskim lub hiszpańskim - wyraźnie wskazujący na pokrycie COVID-19 - wyraźnie pokazujący zakres COVID-19 - należy przedstawić przy wejściu na pokład . Pasażerom, którzy nie przedstawią tych dokumentów, linia odmówi przyjęcia na pokład.
 

REZERWACJA

W momencie dokonywania rezerwacji Pasażer podaje dane kontaktowe (numer telefonu komórkowego i adres e-mail) każdej osoby objętej rezerwacją. Pasażerowie proszeni są o noszenie maseczki i zabranie ze sobą żelu odkażającego w drodze z domu na statek. Każdy Pasażer wymieniony w Rezerwacji zostanie poproszony o wypełnienie i podpisanie obowiązkowego kwestionariusza zdrowotnego otrzymanego wraz z biletem na rejs i przekazanie go personelowi medycznemu w terminalu przed zaokrętowaniem. Za wypełnienie ankiety dotyczącej podróżujących z nimi małoletnich dzieci odpowiadają rodzice lub opiekunowie prawni. Przy wejściu na pokład pasażerowie zostaną poproszeni o potwierdzenie, że ich stan zdrowia, zgodnie z wcześniejszą deklaracją w kwestionariuszu zdrowotnym, pozostał niezmieniony.
Wymagania dotyczące podróżowania na statkach MSC w różnych regionach świata w tabelkach poniżej.
Istnieje możliwość, iż w czasie, w którym wyznaczone jest rozpoczęcie rejsu w Państwie zaokrętowania obowiązywać będą inne wytyczne przyjazdu obcokrajowców niż w momencie rezerwacji. Prosimy o sprawdzanie wytycznych na naszej stronie https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych
O wszelkich zmianach związanych z pandemią i dotyczących wjazdu do danego Państwa, potrzeby wykonania testu na COVID-19 czy szczepień, Armator informuje poprzez swoich agentów lub mailowo bezpośrednio pasażera.
Pasażerowie zobowiązani są do przybycia do portu zgodnie z godzinami wskazanymi na bilecie rejsowym w celu zmniejszenia ryzyka masowych zgromadzeń.
Informacje o teście antygenowym w terminalu umieszczono w tabelkach poniżej.
Przed wejściem na statek i za każdym razem po zejściu na ląd każdy Pasażer przechodzi kontrolę temperatury. W przypadku temperatury powyżej 37,5 stopni / 99,5 F ° wejście na pokład będzie zabronione. Pasażerowie mogą podlegać dalszym badaniom i ocenie lekarskiej, dopóki nie zostaną dopuszczeni do wejścia na pokład. Jeżeli personel medyczny uzna, że Pasażer nie jest zdolny do podróżowania, Pasażerowi odmówi się wejścia na pokład i otrzyma pomoc na lądzie.
 

REJS


Podczas pobytu na pokładzie Pasażerowie mogą zostać poddawani kontrolom temperatury. W połowie rejsu lub na 48 h przed wyokrętowaniem (decyzja po stronie MSC) może zostać przeprowadzony dodatkowy test antygenowy z którego zwolnione są osoby zaszczepione i ozdrowieńcy chyba że restrykcje państw na trasie rejsu zostanę zmienione.
Pasażerowie, u których wystąpiły objawy choroby lub gorączka, proszeni są o natychmiastowe wezwanie Centrum Medycznego statku ze swojej kabiny. Pasażerowie zostaną poproszeni o udostępnienie wcześniejszej historii podróży i zostaną odizolowani. Te same działania będą dotyczyć osób bliskich przebywających w tej samej kabinie i członków rodziny.
Lekarz statku zastrzega sobie prawo do zażądania od Pasażerów pozostania w kabinie i / lub zejścia na ląd w przypadku wystąpienia objawów związanych z COVID-19.
Bezpłatne badania lekarskie dotyczące wszelkich objawów związanych z COVID-19 będą dostępne przez cały rejs.
Goście proszeni są o zachowanie dystansu społecznego między pasażerami wszystkich przestrzeniach publicznych zgodnie z wytycznymi podanymi na statku.
Jeżeli zachowanie dystansu społecznego nie jest możliwe, Pasażerowie są zobowiązani do noszenia masek na twarz, proszeni są o częste mycie rąk mydłem i wodą lub środkiem odkażającym oraz unikanie dotykania nosa, oczu i ust bez uprzedniego umycia rąk. Prosimy o przestrzeganie właściwej etykiety podczas kaszlu lub kichania.
Wszystkie animacje i rozrywka są organizowane zgodnie z określonymi protokołami obowiązującymi na pokładzie, w tym między innymi czyszczenie i dezynfekcja materiałów, ograniczenie liczby uczestników, zachowanie dystansu społecznego, noszenie maski na twarz w razie potrzeby. Linia zastrzega sobie prawo do odwołania każdej imprezy na pokładzie, jeśli stwierdzi, że istnieje ryzyko zakażenia COVID-19.
Test na powrót do kraju: Istnieje możliwość wykonania testu antygenowego lub molekularnego na statku na powrót do kraju. Opłata za test będzie dodana do rachunku zbiorczego.
 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE


Aby zejść na ląd podczas rejsu, MSC Cruises zdecydowanie zaleca udział w jednej z MSC Shore Excursions, aby zapewnić takie same wysokie standardy BHP na lądzie jak na pokładzie. Nie wszystkie destynacje umożliwiają samodzielne zejście na ląd i może to zależeć od statusu szczepienia podróżnego. W przypadku niektórych rejsów wycieczki będą wymagały oficjalnego certyfikatu Covid, aby uzyskać dostęp do miejsc tj. muzea, kościoły itp. lub uczestniczyć w jakimś wydarzeniu.
 

UBEZPIECZENIE

Każdy Pasażer zobowiązany jest do posiadania polisy ubezpieczeniowej od momentu potwierdzenia Pakietu Wakacyjnego do jego końca obejmującego ryzyka związane z Covid 19, takie jak anulowanie pakietu wakacyjnego (koszt rezygnacji), koszty repatriacji, kwarantanna, pomoc medyczna oraz hospitalizacja. Koszt ubezpieczenia proponowanego przez linię MSC - Europ Assistance 25€/os – Europa lub 29€/os – Karaiby, ZEA i Morze Czerwone.
 

DOJAZD DO PORTU
W przypadku dojazdu własnego prosimy o zapoznanie się z zasadami podróżowania do państwa gdzie znajduje się port zaokrętowania. Prosimy o samodzielne wypełnienie formularzy lokacyjnych (jeżeli są potrzebne) oraz wykonanie niezbędnych testów lub zabranie certyfikatu szczepienia/ozdrowienia. Informacje na stronie: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych
W przypadku rejsów z polskim pilotem formularze lokacyjne wypełnia biuro organizatora i informuje pasażerów o restrykcjach w danym państwie pisemnie w informacjach praktycznych.

 

TERMIN Kabina wewnętrzna Kabina z oknem Kabina z balkonem Dzieci i młodzież
27.01 - 06.02.2022 zadzwoń zadzwoń zadzwoń zadzwoń

 

1 krok - Wyszukaj interesujący Cię rejs.

2 krok - Zadzwoń (pracujemy do godziny 21.00) - potwierdzimy dostępność i cenę. Zrobimy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę na rynku.

3 krok - Prześlemy dokumenty rezerwacji rejsu, którą opłacisz w określonych terminach.

Na 5-7 dni przed rejsem otrzymasz dokumenty podróży - ciesz się wspaniałym wypoczynkiem.

 

 

Opinie klientów

Rejs statkiem MSC Splendida
Sławomir - rejs na statku MSC Splendida (Genua-Barcelona-Tunis-Malta-Mesyna/Sycylia-Civitavecchia-Genua)
Witam, Zaskoczenia nie było. Wszystkie elementy które Pani Małgorzata wymieniła tj. obsługa, jedzenie, rozrywka, czystość w kabinie i poza wręcz idealne, na bardzo wysokim poziomie podobnie ja w zeszłym roku na MSC ARMONIA, co podkreśliliśmy przy okazji wystawienia cenzurki na koniec rejsu. Plusy to program artystyczny, który wspólnie oceniliśmy... więcej
Super było na MSC DIVINIE
Jadwiga i Piotr - rejs na statku MSC Divina Rejs po Karaibach
Byliśmy na rejsie tym statkiem wycieczkowy na trasie z Miami po Karaibach, rejs i trasa niezwykle ciekawa, jesteśmy pod wrażeniem tego olbrzyma wycieczkowego 3500 uczestników. Statek przepiękny i obsługa super. Och Jamajka z drinkiem na plaży, Aruba piękna wysepka, kawa w Kolumbii, no i Meksyk 2 razy, piramidy Majów oraz pływanie z płaszczkami - o... więcej
Costa Luminosa - Wyspy Greckie
Aleksandra - rejs na statku Costa Luminosa 18-25.05.2019
To już nasz trzeci rejs z Costą i z AleRejsy.pl. Tym razem Costa Luminosa... Statek przepiękny, luksusowo wykończone wnętrza, obsługa cudowna, teatr, koncerty dyskoteki, zabawy dla dzieci i młodzieży, jedzenie ... bajeczne,... do tego widoki ... To bardzo luksusowy hotel i co dzień jesteś w innym fantastycznym miejscu... Urlop marzenie !!! Już tęsk... więcej
Rejs na AidaNova
Anna - rejs na statku AidaNova
Właśnie wróciliśmy z rejsu po Wyspach Kanaryjskich statkiem AidaNova. Piszę aby serdecznie podziękować za ofertę. Cała podróż był doskonale zorganizowana, statek znacznie przekroczył nasze oczekiwania (mam dobre porównanie z rejsem Costa Diadema w zeszłym roku). Jeżeli mamcie Państwo jakiekolwiek pytania szczegółowe zachęcam do kontaktu telefonicz... więcej
REJS PO CUDOWNYCH WYSEPKACH KARAIBSKICH
IWONA - rejs na statku MSC FANTASIA
REJS BYŁ 14 DNIOWY I CUDOWNY A CO NAWAŻNIEJSZE PIERWSZY I NIE OSTATNI. BYLIŚMY WSZYSCY ZACHWYCENI - 4 OSOBY I POLECAM WSZYSTKIM - INNA I CIEKAWSZA FORMA ODPOCZYNKU. POLECAM RÓWNIEŻ BIURO I OBSŁUGĘ, TYLKO DZIĘKI PANU ANDRZEJOWI POJECHALIŚMY W TĘ CUDOWNĄ PODRÓŻ-JEGO WYTRWAŁOŚĆ W OPISYWANIU STATKU I RODZAJU PODRÓŻY SPRAWIŁA, ŻE NAMÓWIŁ MNIE I ZNAJOMYC... więcej
Rejs statkiem Mariner of the Seas + pobyt na Bali + loty
Leszek - rejs na statku Mariner of the Seas
Szanowni Państwo. Proszę przyjąć moje wyrazy najwyższego uznania za super perfekcyjnie zorganizowaną imprezę. Wszystko odbyło się dokładnie i punktualnie tak jak w opisie. Rezerwacja kabiny na statku oraz wybór pokoju w hotelu na Bali w 100% pokrywał się z moim z moimi sugestiami. Gratuluję wspaniałego zespołu, zawsze życzliwie odnoszącego się do... więcej
Rejs statkiem MSC Divina
Teresa i Arkadiusz - rejs na statku MSC Divina 02.04.2016
Jesteśmy z mężem do dziś pod ogromnym wrażeniem. Planując podróż mieliśmy nadzieję, że będzie to nasz wspaniały urlop, pełen relaks i przygoda. To, co się wydarzyło przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Była to podróż życia kabina przestronna, z dużym wygodnym łóżkiem, bardzo ładnie wyposażona, łazieneczka wcale nie taka mała, telewizor z progra... więcej
Rejs od Wenecji do Genui na MSC
Iwona - rejs na statku MSC Orchestra
Jesteśmy bardzo zadowoleni z cudownego rejsu od Wenecji do Genui pięknym statkiem Orchestra . Impreza przygotowana pod każdym względem profesjonalnie . Wielkie podziękowania dla pilota wyjazdu i za zorganizowanie wspaniałych wycieczek oraz opiekę nad całą grupą od początku do końca. Jesteśmy bardzo zadowoleni i już myślimy o następnym rejsie. Bar... więcej

Zobacz nasze propozycje

Bahamy i Meksyk z Port Canaveral - MSC Meraviglia
23.01 - 30.01.2022 (7 nocy)
trasa: Port Canaveral/Orlando (USA)  >>  Rezerwat Morski MSC Ocean Cay (Bahamy)  >>  Dzień na morzu  >>  Costa Maya (Meksyk)&nb...
od 429 € + opłaty portowe
Rejs po Karaibach z Florydą z PL Pilotem
26.01 - 06.02.2022 (11 nocy)
trasa: Wylot z Warszawy  >>  Miami - nocleg w hotelu  >>  Miami (USA)  >>  Dzień na morzu  >>  Ocho Rios (Jamajka)&nb...
Słoneczne Karaiby z Meksykiem - MSC Seashore
29.01 - 05.02.2022 (7 nocy)
trasa: Miami (USA)  >>  Dzień na morzu  >>  Ocho Rios (Jamajka)  >>  George Town (Kajmany)  >>  Cozumel (Meksyk)&nbsp...
od 259 € + opłaty portowe
Słoneczne Karaiby z Jamajką i Meksykiem - MSC Seashore
29.01 - 12.02.2022 (14 nocy)
trasa: Miami (USA)  >>  Dzień na morzu  >>  Ocho Rios (Jamajka)  >>  George Town (Kajmany)  >>  Cozumel (Meksyk)&nbsp...
od 679 € + opłaty portowe
Zapisz się na newsletter i na bieżąco otrzymuj oferty na
najlepsze rejsy, okazje i promocje
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz