AleRejsy.pl - Najlepsze oferty rejsów wycieczkowych! Działamy od 2009 roku!
511 757 511 511 474 511
pn-pt 10.00 - 16.00
sob. nieczynne
Brak regionów.
Brak armatorów.
Brak statków.
Brak subregionów.

Grecja i Czarnogóra z Bari - MSC Sinfonia

8 dniowy rejs z Bari

Cena od
249 €   + opłaty portowe
Termin
14.05 - 20.05.2021
Ilość nocy
6 nocy
Statek
Transport
Własny
Trasa
Bari (Włochy)  >>  Wenecja (Włochy)  >>  Kotor (Czarnogóra)  >>  Dzień na morzu  >>  Mykonos (Grecja)  >>  Santorini/Mykonos (Grecja)  >>  Saranda (Albania)  >>  Bari (Włochy)
Trasa rejsu
DZIEŃ PORT DO PORTU W MORZE
dzień 1 - 14.05.2021 Bari (Włochy) --- 13:00
dzień 2 - 15.05.2021 Wenecja (Włochy) 09:30 16:00
dzień 3 - 16.05.2021 Kotor (Czarnogóra) 14:00 20:00
dzień 4 - 17.05.2021 Dzień na morzu --- ---
dzień 5 - 18.05.2021 Mykonos (Grecja) 09:00 >>>
dzień 5 - 18.05.2021 Mykonos (Grecja) >>> 02:00
dzień 5 - 18.05.2021 Santorini/Mykonos (Grecja) 07:30 14:30
dzień 6 - 19.05.2021 Saranda (Albania) 14:00 20:00
dzień 7 - 20.05.2021 Bari (Włochy) 07:00 ---
Armator zastrzega możliwość zmian w programie rejsu.
Podane ceny są cenami orientacyjnymi
Aby uzyskać aktualną cenę, zadzwoń do konsultanta
511 757 511
POTWIERDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ
Cena za osobę (w kabinie dwuosobowej)
Kabina wewnetrzna
Kabina wewnetrzna
od  249 Kabiny wewnętrzne - łóżka mogą być rozdzielone lub połączone w jedno duże (na żądanie). W każdej kabinie znajduje szafa, łazienka z kabiną prysznicową, interaktywna TV, telefon, minibar i sejf. We wszystkich kabinach dostępne jest połączenie z Wi-Fi (za opłatą) i klimatyzacja. Rozmiar kabiny wynosi około 13-21 m².
Kabina z oknem
Kabina z oknem
od  399 Kabiny z oknem - łóżka mogą być rozdzielone lub połączone w jedno duże (na żądanie). W każdej kabinie znajduje szafa, łazienka z kabiną prysznicową, interaktywna TV, telefon, minibar i sejf. We wszystkich kabinach dostępne jest połączenie z Wi-Fi (za opłatą) i klimatyzacja. Rozmiar kabiny wynosi około 13-22 m². Kabiny bella mają przesłonięty widok.
Kabina z balkonem
Kabina z balkonem
od  749 Kabiny z balkonem - łóżka mogą być rozdzielone lub połączone w jedno duże (na żądanie). W każdej kabinie znajduje szafa, łazienka z kabiną prysznicową, interaktywna TV, telefon, minibar i sejf. We wszystkich kabinach dostępne jest połączenie z Wi-Fi (za opłatą) i klimatyzacja. Rozmiar kabiny wynosi około 15-16 m².
Apartament
Apartament
zadzwoń Apartament/suite - łóżka mogą być rozdzielone lub połączone w jedno duże (na żądanie). W każdej kabinie znajduje garderoba/szafa, łazienka z wanną, interaktywna TV, telefon, minibar i sejf. We wszystkich kabinach dostępne jest połączenie z Wi-Fi (za opłatą) i klimatyzacja. Powierzchnia kabiny ok. 27m².
Do ceny należy doliczyć:
Dzieci i młodzież -  zadzwoń
Przelot -  zadzwoń
Dojazd -  zadzwoń
Opłaty portowe 140 €
Podane ceny są cenami orientacyjnymi. Aby uzyskać aktualną cenę, zadzwoń do konsultanta
511 757 511
POTWIERDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ
Cena zawiera
Rejs wycieczkowy
zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii
Pełne wyżywienie
pełne wyżywienie na statku - 3 posiłki główne
Serwis bagażowy
serwis bagażowy i kabinowy
Korzystanie z basenu
i innych urządzeń sportowo/rekreacyjnych znajdujących się na statku
Napoje
z dystrybutorów w restauracji bufetowej
Udział w imprezach
spektaklach i zabawach organizowanych na statku
Cena nie zawiera
Opłaty portowe
oraz podatki i inne opłaty - 140€
Opłata serwisowa
czyli popularnie nazywana napiwkami dla obsługi statku, automatycznie doliczana do rachunku
Kaucja
płatna na statku tytułem zabezpieczenia przyszłych wydatków
Internet
szczegóły pakietów dostępne u konsultantów
All Inclusive
napoje zamawiane u obsługi oraz w barach, w tym napojów gazowanych i alkoholowych
Transport
do portu początku rejsu oraz powrót do kraju
Ubezpieczenie
KL, NW, ChP i bagażu + turystyczny fundusz gwarancyjny
Wycieczki fakultatywne
organizowane w portach oraz wydatki osobiste
Usługi
prasowanie, fryzjer, fotograf, SPA
Inne

Język na pokładzie - angielski

 

KABINY 3/4 osobowe nie są dostępne we wszystkich kategoriach, a ich liczba jest ograniczona - sprzedaż tylko po potwierdzeniu.

 

RODZAJE KABIN - MSC Cruises oferuje następujące rodzaje kabin:

- kabiny wewnętrzne - Bella, Fantastica

- kabiny z oknem - Bella, Fantastica - kabiny z balkonem - Bella, Fantastica, Aurea, YachtClub

- apartamenty - Aurea, YachtClub

 

PODSTAWOWE RÓŻNICE W RODZAJACH KABIN:

- kategoria BELLA - kabiny usytuowane na niższych pokładach. Kabiny z oknem i z balkonem mogą mieć ograniczoną widoczność. Możliwość zamówienia do kabiny śniadania za dopłatą, BRAK MOŻLIWOŚCI WYBORU TURY KOLACJI,

- kategoria FANTASTICA - kabiny usytuowane na wyższych pokładach. Śniadanie serwowane do kabiny w cenie rejsu, 50% zniżki na zajęcia fitness, joga lub treningi na siłowni z indywidualnym trenerem, możliwość wyboru tury kolacji, MOŻLIWOŚĆ WYBORU TURY KOLACJI,

- kategoria AUREA - pasażerowie mają pierwszeństwo wejścia na pokład (w dniu wypłynięcia), PAKIET ALL INCLUSIVE w cenie rejsu, bezpłatny dostęp do prywatnego tarasu, bezpłatny Pakiet SPA dla każdej osoby dorosłej w kabinie, w tym: dostęp do Area Spa na cały czas rejsu, masaż balijski (30 min), solarium (10 min), koktajl powitalny, DOWOLNA GODZINA KOLACJI,

- kategoria YACHTCLUB - dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego poziomu elegancji i luksusu. Jest to ekskluzywny apartament z ergonomicznymi materacami, wyborem poduszek, marmurową łazienką, bogato wyposażonym mini barem czy konsolą do gier, usługi lokaja dostępne 24 godziny na dobę, nieustalony czas obiadów i kolacji w formule all inclusive w prywatnej restauracji, nielimitowane napoje dostępne we wszystkich obiektach MSC YachtClub i bezpłatny mini bar, prywatna winda do strefy MSC Aurea SPA, pierwszeństwo w czasie check-in oraz check-out, dostęp do ekskluzywnych części statku (m.in. prywatny taras, basen).

 

PŁATNOŚCI - na pokładzie statku obowiązuje bezgotówkowy system opłat. Należność reguluje się ostatniego dnia rejsu gotówką (wpłata depozytu ok. 250€/kabina pierwszego dnia rejsu) lub kartą kredytową (VISA, Mastercard, American Express) na podstawie zbiorczego rachunku. Karty kredytowe należy zarejestrować zaraz po zaokrętowaniu.

 

ALL INCLUSIVE (opcja płatna dodatkowo): Istnieje możliwość wykupienia pakietu ALL INCLUSIVE obejmującego wybrane napoje alkoholowe i bezalkoholowe dostępne bez ograniczeń we wszystkich barach. Warunkiem skorzystania z pakietu all inclusive jest wykupienie pakietu przez wszystkich pasażerów podróżujących w jednej kabinie na czas całego rejsu.


• Easy Package - 32 €/os./dzień - napoje bezalkoholowe i alkoholowe
• Premium Package - 42 €/os/dzień - napoje bezalkoholowe i alkoholowe do kwoty 10 €/napój
• Premium Plus Package - 55 €/os./dzień - nielimitowane napoje bezalkoholowe i alkoholowe
bez limitu cenowego (podawane w szklankach)
• Pakiet bezalkoholowy dla osób dorosłych
- 19 €/os./dzień bez limitu cenowego
• Pakiet bezalkoholowy dla dzieci w wieku 3-17 lat - 14 €/os./dzień

 

 

 

 

 

Porty na trasie
Bari (Włochy)
Bari leży w słynnym bucie Włoch, w południowej części Półwyspu Apenińskiego. Podczas rejsu na pewno nie zabraknie Ci uroku tego rajskiego zakątka świata. Lubicie zwiedzanie łączyć z przyjemnym plażowaniem? To znaleźliście się we właściwym miejscu. Nie zabraknie Wam kojącej wody, gorących plaż i świetnej zabawy! W starożytności wybrzeża były częścią tzw. Wielkiej Grecji, dlatego poznasz także występujące tam niezwykle silne wpływy greckiej kultury. Spacerując po ulicach usłyszysz nowogrecki dialekt tzw. Griko. Po drodze zobaczysz piękną Katedrę św. Sabiny oraz Kościół św. Mikołaja. Zachwyci Cię także nowoczesny i wielofunkcyjny port, do którego przybijemy w trakcie rejsu. Będąc w Bari nie możesz przeoczyć Arbeloobello - miasto, które słynie z niezwykłych kamiennych domków trulli. Miasto jak i okolica zrobią na Tobie ogromne wrażenie!
Wenecja (Włochy)
Wenecji nie da się do niczego porównać. Jest jedyna w swoim rodzaju! Nazywana przez doświadczonych podróżników najpiękniejszym miastem świata. Posiada niesamowity urok i oryginalny klimat: zarówno w środku zimy, gdy jest pokryta czarującą mgłą, jak i w upalne dni, gdy weneckie kanały mienią się w słońcu, a gondolierzy częstują lokalnym winem. Spacerując po Wenecji ujrzysz setki zabytkowych pałaców, kościołów, liczne muzea. Gwiazdą Wenecji jest Canal Grande - Wielki Kanał. Płynąc łódką wzdłuż słynnego kanału doświadczysz niesamowitych wrażeń! Nawet te niewielkie mosty biegnące nad kanałami są przystrojone przepięknymi dziełami sztuki. Rozmarzysz się pijąc miejscowe cappuccino w Caffé Florian - najstarszej kawiarni we Włoszech. Gdy już zasmakujesz tutejszych przysmaków zachęcamy na spacer na Plac Św. Marka. Zachwycisz się jego ogromem i architekturą: są tam przepiękne mozaiki i freski, których nie możesz przeoczyć. Z Placu Św. Marka rozpościera się przepiękny widok na lagunę wenecką i Canal Grande. Dużą przyjemność sprawi Ci spacer w cieniu pełnego przepychu Pałacu Dożów. Pamiętać, by nie przejść pomiędzy stojącymi na placu kolumnami. Podobno przynosi to pecha - jednak wenecki urok jest znacznie potężniejszy od miejscowych zabobonów. Jeżeli interesuje Cię szybki transport z portu statków pasażerskich na Plac Św. Marka polecamy tramwaj wodny - szczegóły przedstawią nasi konsultanci.
Kotor (Czarnogóra)
Kotor jest wspaniałym miastem portowym, położonym u wybrzeży Adriatyku. Miasto otoczone jest z trzech stron masywami górskimi, które osłaniają miasto przed wiatrem. Zatoka posiada cechy norweskich fiordów i posiada piękną zabudowę. Kotor zachwyci Cię wspaniałą architekturą i charakteryzuje się krętymi, wąskimi uliczkami. Uroku nadaje przepiękny kobaltowy kolor wody, podkreślający malowniczość miasteczka. Już z samego portu ujrzysz cały urok miasta: pomarańczowe dachówki i połyskujące marmurowe uliczki. Kotor uważany jest za perłę tego niezwykłego zakątka świata i z nami masz okazję się o tym przekonać na własne oczy!
Dzień na morzu
Dzień na morzu. W tym dniu możesz oddać się wypoczynkowi na pokładzie statku. Skorzystaj ze SPA, odwiedź fitness club, odpocznij w saunie. Czeka na ciebie mnóstwo atrakcji przygotowanych przez animatorów rozrywki. Spróbuj swojego szczęścia w bingo lub w kasynie, lub po prostu połóż się przy basenie i odpocznij w promieniach słonecznych.
Mykonos (Grecja)
Mykonos, czyli grecka wyspa położona na Morzu Egejskim, należąca do archipelagu Cyklady. Nazwana jest często Małą Wenecją lub Wyspą Wiatrów. Jedną z głównych wizytówek "Wietrznej Wyspy" stanowią XVI-wieczne murowane wiatraki z ażurowymi skrzydłami. Wyspa tętni życiem szczególnie w nocy. Mnóstwo barów, klubów i atrakcji potrafią wciągnąć do zabawy każdego turystę, dzięki czemu Mykonos jest uznawane za jedno z najbardziej rozrywkowych miejsc w Europie. Cudowna architektura, malowniczy krajobraz oraz niepowtarzalny klimat sprawiają, że wyspa ta należy do najpopularniejszych celów wakacyjnych Europy. Znajdujący się na wyspie kościół Panagia Paraportiani, zwany „głową cukru” uważany jest przez niektórych za najczęściej fotografowany kościół na świecie.
Santorini/Mykonos (Grecja)
Najbardziej malowniczymi wyspami są: wulkaniczna wysepka Santorini i Mykonos. Są to skaliste wyspy na Morzu Egejskim. Są jednymi z najbardziej znanych wysp na Cykladach. Z nami możesz podziwiać piękno krajobrazów, wspaniałe panoramy, niezwykłe plaże i głęboki błękit morza tworzący zachwycający obraz. Odwiedzając stolicę nie można zapomnieć o wizycie w Cerkwii Paraportiani, w której mieści się muzeum. Warto też dotrzeć do położonej u stóp wzgórza osady Ano Mera - na szczycie góry znajduje się słynny klasztor Panagia Tourliani. Cały urok Santorini tkwi w przepięknej tradycyjnej greckiej zabudowie - niewielkie białe domy z niebieskimi dachami na tle turkusowego morza. Nawet współczesne budowle są ładne i stylowe. Mykonos jest jedną z częściej odwiedzanych wysp greckich. To miejsce idealne dla miłośników żeglarstwa i sportów wodnych, ze względu na wiejące tu silne wiatry. Wyspa ma długą i bogatą tradycję żeglarską, istnieje tu nawet Muzeum Marynistyczne posiadające sporą kolekcję modeli żaglowców, zarówno starożytnych jak i współczesnych oraz skarbów wydobytych z dna morza i przedmiotów znalezionych na starych żaglowcach. Mykonos to stolica wyspy i uroczy port. To tutaj poznasz starą dzielnicę nazywaną Wenecją, gdzie zobaczysz zabytkowe, średniowieczne domy. Będąc w Mykonos koniecznie musisz odwiedzić Muzeum Archeologiczne oraz znajdujące się w niedalekiej odległości od miasta starożytne grobowce. Białe domki z czerwonymi dachami z ozdobionymi kwiatami okiennicami, wąskimi, krętymi uliczkami z mnóstwem romantycznych zakątków to wszystko, co czeka na Ciebie w tym greckim zakątku świata. Całość położona jest w otoczeniu starożytnych zabytków. Ciekawym zjawiskiem są pelikany, które zachowują się podobnie jak polskie gołębie - nie boją się ludzi i chętnie korzystają z rzucanego przez turystów jedzenia. Odwiedzając Horę, zachęcamy do wizyty w Cerkwii Paraportiani, gdzie mieści się muzeum. Polecamy także przejść się do położonej u stóp wzgórza osady Ano Mera - na szczycie której znajduje się wart poznania słynny klasztor Panagia Tourliani.
Saranda (Albania)
Saranda leży na Riwierze Albańskiej u wybrzeży ciepłego Morza Jońskiego. W tym miejscu góry stykają się z morzem, jest tu kilka małych urokliwych zatoczek, rozłożystych palm, a widok plaży wprawi Cię w wakacyjny nastrój. Wielbicieli Grecji ucieszy fakt, że niedaleko stąd znajduje się wyspa Korfu. Po plażowaniu i kąpieli w morzu, warto wybierz się na spacer głównym deptakiem miasta prowadzącym wzdłuż plaży. Doskonały widok na Sarandę rozciąga się z pobliskiego wzgórza, na którym ulokowana jest twierdza Lëkurësi. Warto też odwiedzić jedną z najlepiej zachowanych albańskich świątyń w niedalekiej miejscowości Mesopotam - wspaniały monaster św. Mikołaja. Zachęcamy na wyprawę do Butrint (albańskie Pompeje) oddalone ok. 25km od Sarandy - starożytnej osady, gdzie znajdziesz ślady panowania Greków, Rzymian i Turków z Imperium Osmańskiego. Seranda cieszy się bogatą historią, mnóstwem ciekawych zabytków i romantycznymi kawiarenkami. Należy do jednych z najchętniej odwiedzanych przez turystów miejsc nadmorskich w Albanii.
Rezerwacja dla grup
Proponujemy indywidualną kalkulację cen dla grup zorganizowanych, oraz grup znajomych. Głównym kryterium jest ilość zamawianych kabin. Przy współpracy ze sprawdzonymi kontrahentami możemy obsłużyć kilkusetosobowe kongresy, oraz kilkunastoosobowe grupy znajomych/krewnych czy kontrahentów. Oferujemy przejazdy komfortowymi autokarami, przeloty z transferami lotniskowymi, oraz opiekę doświadczonych pilotów wycieczek i przewodników po portach. Kontakt pod nr telefonu 511 727 511.
Inne

WCZESNA REZERWACJA rejsu to najlepszy sposób na dobrą cenę i większy wybór kabin - szczególnie jeśli zależy Ci na kabinie dla 4 osób.

 

UBEZPIECZENIE KOSZTÓW REZYGNACJI oraz KOSZTÓW PRZERWANIA IMPREZY TURYSTYCZNEJ - jednak jeśli martwisz się o sytuacje, które mogą pokrzyżować Twoje plany urlopowe - ubezpiecz koszty rezygnacji lub przerwania wyjazdu. Można zawrzeć je w ciągu 5 dni od daty rezerwacji imprezy. Chcesz poznać zakres odpowiedzialności? Chcesz mieć odpowiednio dobrany wariant ubezpieczenia - zadzwoń do konsultanta lub zobacz szczegóły stronie www.AleRejsy.pl/E-polisa

TERMIN Kabina wewnetrzna Kabina z oknem Kabina z balkonem Apartament
07.05 - 13.05.2021 od 249 € od 399 € od 749 € zadzwoń
14.05 - 20.05.2021 od 249 € od 399 € od 749 € zadzwoń
21.05 - 27.05.2021 od 249 € od 399 € od 749 € zadzwoń
28.05 - 03.06.2021 od 299 € od 449 € od 799 € zadzwoń
04.06 - 10.06.2021 od 299 € od 449 € od 799 € zadzwoń
11.06 - 17.06.2021 od 299 € od 449 € od 799 € zadzwoń
18.06 - 24.06.2021 od 399 € od 549 € od 899 € zadzwoń
25.06 - 01.07.2021 od 399 € od 549 € od 899 € zadzwoń
02.07 - 08.07.2021 od 449 € od 649 € od 999 € zadzwoń
09.07 - 15.07.2021 od 499 € od 699 € od 1 049 € zadzwoń
16.07 - 22.07.2021 od 499 € od 699 € od 1 049 € zadzwoń
23.07 - 29.07.2021 od 499 € od 699 € od 1 049 € zadzwoń
30.07 - 05.08.2021 od 499 € od 699 € od 1 049 € zadzwoń
06.08 - 12.08.2021 od 599 € od 799 € od 1 149 € zadzwoń
13.08 - 19.08.2021 od 599 € od 799 € od 1 149 € zadzwoń
20.08 - 26.08.2021 od 599 € od 799 € od 1 149 € zadzwoń
27.08 - 02.09.2021 od 499 € od 649 € od 999 € zadzwoń
03.09 - 09.09.2021 od 399 € od 549 € od 899 € zadzwoń
10.09 - 16.09.2021 od 299 € od 449 € od 799 € zadzwoń
17.09 - 23.09.2021 od 249 € od 399 € od 749 € zadzwoń
24.09 - 30.09.2021 od 249 € od 399 € od 749 € zadzwoń
01.10 - 07.10.2021 od 199 € od 349 € od 699 € zadzwoń
08.10 - 14.10.2021 od 199 € od 349 € od 699 € zadzwoń
15.10 - 21.10.2021 od 199 € od 349 € od 699 € zadzwoń
22.10 - 28.10.2021 od 149 € od 299 € od 649 € zadzwoń
29.10 - 04.11.2021 od 149 € od 299 € od 649 € zadzwoń
05.11 - 11.11.2021 od 149 € od 299 € od 649 € zadzwoń
12.11 - 18.11.2021 od 149 € od 299 € od 649 € zadzwoń
01.04 - 07.04.2022 od 399 € od 549 € od 899 € zadzwoń
08.04 - 14.04.2022 od 499 € od 649 € od 999 € zadzwoń
15.04 - 21.04.2022 od 449 € od 599 € od 949 € zadzwoń
22.04 - 28.04.2022 od 399 € od 549 € od 899 € zadzwoń
29.04 - 05.05.2022 od 399 € od 549 € od 899 € zadzwoń
06.05 - 12.05.2022 od 449 € od 599 € od 949 € zadzwoń
13.05 - 19.05.2022 od 449 € od 599 € od 949 € zadzwoń
20.05 - 26.05.2022 od 449 € od 599 € od 949 € zadzwoń
27.05 - 02.06.2022 od 499 € od 649 € od 999 € zadzwoń
03.06 - 09.06.2022 od 499 € od 649 € od 999 € zadzwoń
10.06 - 16.06.2022 od 499 € od 649 € od 999 € zadzwoń
17.06 - 23.06.2022 od 599 € od 749 € od 1 099 € zadzwoń
24.06 - 30.06.2022 od 599 € od 749 € od 1 099 € zadzwoń
01.07 - 07.07.2022 od 649 € od 799 € od 1 149 € zadzwoń
08.07 - 14.07.2022 od 699 € od 849 € od 1 199 € zadzwoń
15.07 - 21.07.2022 od 699 € od 849 € od 1 199 € zadzwoń
22.07 - 28.07.2022 od 699 € od 849 € od 1 199 € zadzwoń
29.07 - 04.08.2022 od 699 € od 849 € od 1 199 € zadzwoń
05.08 - 11.08.2022 od 799 € od 949 € od 1 299 € zadzwoń
12.08 - 18.08.2022 od 799 € od 949 € od 1 299 € zadzwoń
19.08 - 25.08.2022 od 699 € od 849 € od 1 199 € zadzwoń
26.08 - 01.09.2022 od 599 € od 749 € od 1 099 € zadzwoń
02.09 - 08.09.2022 od 499 € od 649 € od 999 € zadzwoń
09.09 - 15.09.2022 od 449 € od 599 € od 949 € zadzwoń
16.09 - 22.09.2022 od 449 € od 599 € od 949 € zadzwoń
23.09 - 29.09.2022 od 349 € od 499 € od 849 € zadzwoń
30.09 - 06.10.2022 od 349 € od 499 € od 849 € zadzwoń
07.10 - 13.10.2022 od 349 € od 499 € od 849 € zadzwoń
14.10 - 20.10.2022 od 299 € od 449 € od 799 € zadzwoń
21.10 - 27.10.2022 od 299 € od 449 € od 799 € zadzwoń
28.10 - 03.11.2022 od 249 € od 399 € od 749 € zadzwoń

 

1 krok - Wyszukaj interesujący Cię rejs.

2 krok - Zadzwoń (pracujemy do godziny 21.00) - potwierdzimy dostępność i cenę. Zrobimy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę na rynku.

3 krok - Prześlemy dokumenty rezerwacji rejsu, którą opłacisz w określonych terminach.

Na 5-7 dni przed rejsem otrzymasz dokumenty podróży - ciesz się wspaniałym wypoczynkiem.

 

 

Opinie klientów

Rejs statkiem Majestic Princess
Janina i Wojciech - rejs na statku Majestic Princess
W kwietniu odbyliśmy rejs na trasie Rzym - Ateny, a po drodze Sycylia, Kotor, Corfu, Kreta, Mykonos. Codziennie w innym miejscu. Zwiedzanie, plażowanie, podróże kulinarne. Statek jest ogromny, a że to był jego dziewiczy rejs, to jeszcze pachniało nowością. Mieliśmy kabinę z balkonem, która była wyposażona we wszystko co potrzebne i sprzątana właści... więcej
Rejs z polskim pilotem do Izraela
Anna - rejs na statku MSC Lirica
Byłam na rejsie do Ziemi Świętej w listopadzie na MSC Liryka. Co prawda sytuacja polityczna w Izraelu spowodowała iż część wyjazdu była w innym miejscu. Dwudniowy pobyt w Izraelu został zmieniony na pobyt w Turcji. Wszystko sprawnie załatwione, pozmieniano docelowe porty na inne terminy. Jako pasażerowie nie poczuliśmy braku komfortu. Chciała bym j... więcej
Costa Luminosa - Wyspy Greckie
Aleksandra - rejs na statku Costa Luminosa 18-25.05.2019
To już nasz trzeci rejs z Costą i z AleRejsy.pl. Tym razem Costa Luminosa... Statek przepiękny, luksusowo wykończone wnętrza, obsługa cudowna, teatr, koncerty dyskoteki, zabawy dla dzieci i młodzieży, jedzenie ... bajeczne,... do tego widoki ... To bardzo luksusowy hotel i co dzień jesteś w innym fantastycznym miejscu... Urlop marzenie !!! Już tęsk... więcej
Rejs statkiem MeinSchiff TUI
Łukasz z rodziną - rejs na statku Mein Schiff TUI
Do portu w Las Palmas przyjechaliśmy już solidnie opaleni (5 dni w Maspalomas przed rejsem)... Od razu zajęła się nami miła Pani - pomogła z bagażami i nalepkami - nie czekaliśmy w ładnej kolejce i w ciągu 15 minut byliśmy już na statku MEIN SCHIFF 4 z grupy TUICRUISES. Statek stworzony dla niemieckiej klienteli tak więc język na pokładzie niemieck... więcej
Rejs od Wenecji do Genui na MSC
Iwona - rejs na statku MSC Orchestra
Jesteśmy bardzo zadowoleni z cudownego rejsu od Wenecji do Genui pięknym statkiem Orchestra . Impreza przygotowana pod każdym względem profesjonalnie . Wielkie podziękowania dla pilota wyjazdu i za zorganizowanie wspaniałych wycieczek oraz opiekę nad całą grupą od początku do końca. Jesteśmy bardzo zadowoleni i już myślimy o następnym rejsie. Bar... więcej
Rejs na MSC Seaview
Agnieszka
Dzień dobry, chciałam podzielić się kilkoma spostrzeżeniami z naszego pierwszego rejsu. Po pierwsze - było wspaniale! MSC Seaview to niesamowity, przepiękny, ogromny statek - bardziej nawet nie jak hotel, ale całe miasto na wodzie. Pierwsze dni to była nauka, co gdzie jest, bo jest tych barów, basenów i atrakcji tyle, że czasami mieliśmy problem... więcej
Rejs statkiem Costa Fascinosa
Zbigniew - rejs na statku Costa Fascinosa
Rejs po Morzu Śródziemnym statkiem Costa Fascinosa jest po prostu cudowną przygodą. Począwszy od spraw organizacyjnych poprzez wszystkie imprezy towarzyszące nam podczas pobytu na statku oraz wyżywienie - wszystko było perfekcyjne. Imprezy artystyczne, tj.koncerty wykonywane przez artystów z najwyższych półek w danej dziedzinie. Posiłki w restaurac... więcej
REJS PO CUDOWNYCH WYSEPKACH KARAIBSKICH
IWONA - rejs na statku MSC FANTASIA
REJS BYŁ 14 DNIOWY I CUDOWNY A CO NAWAŻNIEJSZE PIERWSZY I NIE OSTATNI. BYLIŚMY WSZYSCY ZACHWYCENI - 4 OSOBY I POLECAM WSZYSTKIM - INNA I CIEKAWSZA FORMA ODPOCZYNKU. POLECAM RÓWNIEŻ BIURO I OBSŁUGĘ, TYLKO DZIĘKI PANU ANDRZEJOWI POJECHALIŚMY W TĘ CUDOWNĄ PODRÓŻ-JEGO WYTRWAŁOŚĆ W OPISYWANIU STATKU I RODZAJU PODRÓŻY SPRAWIŁA, ŻE NAMÓWIŁ MNIE I ZNAJOMYC... więcej

Zobacz nasze propozycje

Rejs z Civitavecchii na MSC Grandiosa II
10.05 - 17.05.2021 (7 nocy)
trasa: Civitavecchia/Rzym (Włochy)  >>  Neapol (Włochy)  >>  Dzień na morzu  >>  La Valetta (Malta)  >>  Palermo/Sycy...
od 698 € + opłaty portowe
Rejs z Barcelony na MSC Seaside
10.05 - 17.05.2021 (7 nocy)
trasa: Barcelona (Hiszpania)  >>  Palma/Majorka (Hiszpania)  >>  Dzień na morzu  >>  Neapol (Włochy)  >>  Livorno (Wł...
od 349 € + opłaty portowe
Wyspy Greckie i Chorwacja - MSC Orchestra
15.05 - 22.05.2021 (7 nocy)
trasa: Wenecja (Włochy)  >>  Bari (Włochy)  >>  Dzień na morzu  >>  Santorini (Grecja)  >>  Chania (Kreta)  >> &...
od 399 € + opłaty portowe
Rejs z Genui na MSC Seaside
15.05 - 22.05.2021 (7 nocy)
trasa: Genua (Włochy)  >>  Marsylia (Francja)  >>  Barcelona (Hiszpania)  >>  Palma/Majorka (Hiszpania)  >>  Dzień na...
od 349 € + opłaty portowe
Zapisz się na newsletter i na bieżąco otrzymuj oferty na
najlepsze rejsy, okazje i promocje
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz