AleRejsy.pl - Najlepsze oferty rejsów wycieczkowych! Działamy od 2009 roku!
511 757 511 511 474 511
pn-pt 10.00 - 16.00
sob. nieczynne
Brak regionów.
Brak armatorów.
Brak statków.
Brak subregionów.

Grecja, Chorwacja i Czarnogóra - PL Pilot | MSC Lirica

Rejs z polskim pilotem na MSC Lirica

Cena od
804 €   + opłaty portowe
Termin
14.10 - 22.10.2020
Ilość nocy
8 nocy
Statek
Transport
Rejs z dojazdem autokarem
Trasa
Przejazd autokarem z Katowic  >>  Triest (Włochy)  >>  Wenecja (Włochy)  >>  Dubrownik (Chorwacja)  >>  Korfu (Grecja)  >>  Argostoli (Grecja)  >>  Kotor (Czarnogóra)  >>  Split (Chorwacja)  >>  Triest (Włochy)  >>  Przejazd autokarem do Katowic
Trasa rejsu
DZIEŃ PORT DO PORTU W MORZE
dzień 1 - 14.10.2020 Przejazd autokarem z Katowic --- ---
dzień 2 - 15.10.2020 Triest (Włochy) --- 19.00
dzień 3 - 16.10.2020 Wenecja (Włochy) 7.30 16.30
dzień 4 - 17.10.2020 Dubrownik (Chorwacja) 12.30 19.30
dzień 5 - 18.10.2020 Korfu (Grecja) 12.00 20.00
dzień 6 - 19.10.2020 Argostoli (Grecja) 8.00 16.00
dzień 7 - 20.10.2020 Kotor (Czarnogóra) 10.00 18.00
dzień 8 - 21.10.2020 Split (Chorwacja) 8.00 18.00
dzień 9 - 22.10.2020 Triest (Włochy) 10.00 ---
dzień 9 - 22.10.2020 Przejazd autokarem do Katowic --- ---
Armator zastrzega możliwość zmian w programie rejsu.
Podane ceny są cenami orientacyjnymi
Aby uzyskać aktualną cenę, zadzwoń do konsultanta
511 757 511
POTWIERDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ
Cena za osobę (w kabinie dwuosobowej)
Kabina wewnetrzna
Kabina wewnetrzna
brak Kabiny wewnętrzne - łóżka mogą być rozdzielone lub połączone w jedno duże (na żądanie). W każdej kabinie znajduje szafa, łazienka z kabiną prysznicową, interaktywna TV, telefon, minibar i sejf. We wszystkich kabinach dostępne jest połączenie z Wi-Fi (za opłatą) i klimatyzacja. Rozmiar kabiny wynosi około 13-21 m².
Kabina z oknem
Kabina z oknem
od  804 Kabiny z oknem - łóżka mogą być rozdzielone lub połączone w jedno duże (na żądanie). W każdej kabinie znajduje szafa, łazienka z kabiną prysznicową, interaktywna TV, telefon, minibar i sejf. We wszystkich kabinach dostępne jest połączenie z Wi-Fi (za opłatą) i klimatyzacja. Rozmiar kabiny wynosi około 13-22 m². Kabiny bella mają przesłonięty widok.
Kabina z balkonem
Kabina z balkonem
od  1 094 Kabiny z balkonem - łóżka mogą być rozdzielone lub połączone w jedno duże (na żądanie). W każdej kabinie znajduje szafa, łazienka z kabiną prysznicową, interaktywna TV, telefon, minibar i sejf. We wszystkich kabinach dostępne jest połączenie z Wi-Fi (za opłatą) i klimatyzacja. Rozmiar kabiny wynosi około 17m².
Dzieci i młodzież
Dzieci i młodzież
zadzwoń
Do ceny należy doliczyć:
Dojazd -  100 €
Opłaty portowe 140 €
Podane ceny są cenami orientacyjnymi. Aby uzyskać aktualną cenę, zadzwoń do konsultanta
511 757 511
POTWIERDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ
Cena zawiera
Rejs wycieczkowy
zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii
Polski pilot
opieka polskiego pilota w trakcie rejsu
Pełne wyżywienie
pełne wyżywienie na statku - 3 posiłki główne
Napoje
z dystrybutorów w restauracji bufetowej
Serwis bagażowy
serwis bagażowy i kabinowy
Korzystanie z basenu
i innych urządzeń sportowo/rekreacyjnych znajdujących się na statku
Udział w imprezach
spektaklach i zabawach organizowanych na statku
Ubezpieczenie
KL, NW, ChP i bagażu + turystyczny fundusz gwarancyjny
Cena nie zawiera
Transport
przejazd autokarem 100€/osoba
Opłaty portowe
oraz podatki i inne opłaty - 140€
Opłata serwisowa
czyli popularnie nazywana napiwkami dla obsługi statku, automatycznie doliczana do rachunku
Kaucja
płatna na statku tytułem zabezpieczenia przyszłych wydatków
Internet
szczegóły pakietów dostępne u konsultantów
All Inclusive
napoje zamawiane u obsługi oraz w barach, w tym napojów gazowanych i alkoholowych
Wycieczki fakultatywne
organizowane w portach oraz wydatki osobiste
Usługi
prasowanie, fryzjer, fotograf, SPA
Inne

Przejazd autokarem: Wyjazd autokaru/busa z Katowic dzień przed zaokrętowaniem ok godz.18:00. Ostateczne godziny będą potwierdzone do trzech dni przed wyjazdem w informacjach praktycznych. Przyjazd do portu w godzinach rannych. Powrót do Polski w dniu wyokrętowanie - Katowice ok godz. 23:00.

 

KABINY 3/4 osobowe nie są dostępne we wszystkich kategoriach, a ich liczba jest ograniczona - sprzedaż tylko po potwierdzeniu.

 

PŁATNOŚCI - na pokładzie statku obowiązuje bezgotówkowy system opłat. Należność reguluje się ostatniego dnia rejsu gotówką (wpłata depozytu ok. 250€/kabina pierwszego dnia rejsu) lub kartą kredytową (VISA, Mastercard, American Express) na podstawie zbiorczego rachunku. Karty kredytowe należy zarejestrować zaraz po zaokrętowaniu.

 

ALL INCLUSIVE (opcja płatna dodatkowo): Istnieje możliwość wykupienia pakietu ALL INCLUSIVE obejmującego wybrane napoje alkoholowe i bezalkoholowe dostępne bez ograniczeń we wszystkich barach. Warunkiem skorzystania z pakietu all inclusive jest wykupienie pakietu przez wszystkich pasażerów podróżujących w jednej kabinie na czas całego rejsu.

Easy Package - 29€/osoba/dzień - napoje bezalkoholowe i alkoholowe do kwoty jednostkowej 6€,
Premium Package - 39€/osoba/dzień - napoje bezalkoholowe i alkoholowe do kwoty jednostkowej 10€,
Premium Plus Package - 59€/osoba/dzień - nielimitowane napoje bezalkoholowe i alkoholowe bez limitu cenowego (podawane w szklankach),
Pakiet bezalkoholowy dla osób dorosłych - 19€/osoba/dzień bez limitu cenowego,
Pakiet bezalkoholowy dla dzieci w wieku 3-17 lat - 14€/dziecko/dzień        

 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE i ich ceny przedstawimy klientom na zapytanie.

 

INTERNET. Na pokładzie statku można zamówić jeden z pakietów, gwarantujących dostęp do internetu przez Wi-Fi:
- STANDARD - od 6 EUR/dzień. Limit danych 2 GB, możliwość podłączenia 2 urządzeń,
- PREMIUM - od 10 EUR/dzień. Limit danych 4 GB, możliwość podłączenia 4 urządzeń.

Limit danych oraz ceny mogą ulec zmianie wynikającej z rozwoju technologicznego, dlatego też wiążące szczegóły przedstawimy w momencie rezerwacji.

 

WCZESNA REZERWACJA rejsu to najlepszy sposób na dobrą cenę i większy wybór kabin - szczególnie jeśli zależy Ci na kabinie dla 4 osób.

 

UBEZPIECZENIE KOSZTÓW REZYGNACJI oraz KOSZTÓW PRZERWANIA IMPREZY TURYSTYCZNEJ - jednak jeśli martwisz się o sytuacje, które mogą pokrzyżować Twoje plany urlopowe - ubezpiecz koszty rezygnacji lub przerwania wyjazdu. Można zawrzeć je w ciągu 5 dni od daty rezerwacji imprezy. Chcesz poznać zakres odpowiedzialności? Chcesz mieć odpowiednio dobrany wariant ubezpieczenia - zadzwoń do konsultanta lub zobacz szczegóły stronie www.AleRejsy.pl/E-polisa

Program rejsu
DZIEŃ 1
14.10.2020 Przejazd autokarem z Katowic

Przejazd autokarem do Triestu. Pilot towarzyszy grupie.

DZIEŃ 2
15.10.2020 Triest (Włochy)

Przyjazd do portu i zaokrętowanie na statek. Po południu proponujemy spacer po mieście Triest.

Położone nad Morzem Adriatyckim Miasto Triest, leży na pograniczu włosko–słoweńskim. Przez wieki był to ważny port. Najpierw konkurował z Republiką Wenecką a za czasów Cesarstwa Austro-węgierskiego był jego oknem na świat. Podczas wycieczki z pilotem będziemy spacerować po wąskich i klimatycznych uliczkach starego miasta. Przejdziemy wzdłuż Wielkiego Kanału, gdzie kiedyś dopływały wspaniałe statki a dziś cumują małe łodzie. Odwiedzimy Katedrę San Giusto z VI wieku oraz główny plac miejski z ratuszem i teatrem Giuseppe Verdiego. Po spacerze czas na zakupy i relaks w nadmorskich restauracjach serwujących owoce morza oraz pyszne włoskie lody i kawę.
Czas około 1,5h | Cena: brak opłat

DZIEŃ 3
16.10.2020 Wenecja (Włochy)

REJS DO PLACU ŚW MARKA I SPACER DO MOSTU RIALTO
Z portu morskiego przepłyniemy barką do centrum starego miasta (około 20 minut). Nasz spacer z pilotem rozpoczniemy od placu Św. Marka, serca dawnej potężnej republiki morskiej. Zobaczymy tu m. in. Pałac Dożów – ówczesnych władców imperium oraz Most Westchnień prowadzący z pałacu wprost do więzienia i miejsca straceń. Sfotografujemy przepiękną bazylikę poświęconą patronowi miasta św. Markowi a także przyjrzymy się pięknym fasadom budynków z bogatymi ornamentami. Następnie przejdziemy wąskimi i klimatycznymi uliczkami pełnymi sklepików (z maskami karnawałowymi a także ekskluzywnymi ozdobami czy strojami) nad Wielki Kanał do słynnego Mostu Rialto – miejsca uwielbianego przez zakochanych. Podczas czasu wolnego będzie można odwiedzić Pałac Dożów lub udać się na zakupy. Powrót barką z Placu Św. Marka do portu morskiego.
Czas około 5h | Cena około 15€ / Dzieci 15€

DZIEŃ 4
17.10.2020 Dubrownik (Chorwacja)

DUBROWNIK – PERŁA ADRIATYKU
Dubrownik przez wieki nazywany perłą Adriatyku, został doceniony i wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Z portu, który znajduje się w nowej dzielnicy Dubrownika przejedziemy autokarem do starego miasta. Po przejściu bramy miejskiej wejdziemy na główny deptak starówki i rozpoczniemy spacer z lokalnym polskim przewodnikiem, który przedstawi nam historię miasta oraz obyczaje jego mieszkańców. Zobaczymy wszystkie najważniejsze zabytki m.in. Fontannę Onufrego, twierdze obronne, mury miejskie, katedrę. Mijając kolejne uliczki, kościoły i place dojdziemy do starego portu. Na zakończenie wycieczki będzieczas wolny na lunch w nadmorskich tawernach oraz zakupy. Powrót autokarem do portu morskiego.
Czas około 4,5h | Cena około 20/Dzieci 15€

DZIEŃ 5
18.10.2020 Korfu (Grecja)

KORFU - WYCIECZKA OBJAZDOWA PO WYSPIE
Wycieczka autokarowa, połączona ze zwiedzaniem najpiękniejszych zakątków wyspy. Piękne plaże i bujna roślinność, winnice i gaje oliwne to niezaprzeczalnie znaki rozpoznawcze greckiej wyspy Korfu. Po spotkaniu w porcie z lokalnym polskim przewodnikiem pojedziemy do Paleokastritsy – miejsca z malowniczym dojazdem, prawosławnym klasztorem i widokiem na pobliską twierdzę. Są to leżące obok siebie piaszczyste zatoki ze szmaragdową wodą, porozdzielane półwyspami i formacjami skalnymi z jaskiniami. Będzie tu czas na plażowanie, wizytę w tawernie lub rejs łódką po zatokach i grotach skalnych (dodatkowo płatne). Kolejnym punktem programu będzie wizyta na Kanoni. Jest to półwysep z pięknym punktem widokowym na Mysią Wyspę, Wyspę Vlacherna z malowniczym klasztorem (najczęściej fotografowane miejsce na wyspie Korfu) oraz lokalne lotnisko, gdzie samoloty lądują tuż nad głowami turystów. Następnie pojedziemy do stolicy wyspy Korfu, gdzie pospacerujemy wzdłuż esplanady (połączenia parku miejskiego i deptaka), w kierunku pałacu i cerkwi poświęconej patronowi wyspy – św. Spirydonowi. Po zwiedzaniu z przewodnikiem będzie czas wolny na spacer i zakupy lokalnych produktów, takich jak wino, oliwa z oliwek, słodycze, kosmetyki czy przyprawy. Na zakończenie przejedziemy autokarem z centrum miasta Korfu do portu morskiego.
Czas około 5,5 h | Cena około 35€ / Dzieci 20€

DZIEŃ 6
19.10.2020 Argostoli (Grecja)

WYCIECZKA PANORAMICZNA PO WYSPIE KEFALONIA
Wyspa Kefalonia, obok Korfu i Zakinthos należy do grupy wysp Jońskich, rozrzuconych wzdłuż zachodniego wybrzeża Grecji. Porośnięte gajami oliwnymi i cyprysami, są najbardziej zielonymi i żyznymi ze wszystkich wysp greckich. Po spotkaniu w porcie w Argostoli, z lokalnym przewodnikiem, wyruszymy na wycieczkę panoramiczną po wyspie. Odwiedzimy najeżoną stalaktytami Jaskinię Drogkarati, która ze względu na swoją wspaniałą akustykę wykorzystywana jest jako sala koncertowa. Kolejnym punktem programu będzie wizyta w Jaskini Mellisani. Część jej wapiennego sklepienia runęła tworząc malownicze jezioro. Po krótkim rejsie łodziami po lazurowej wodzie w tej podziemnej grocie, powrócimy do autokaru aby kontynuować przejazd przez wyspę. Po kilku postojach na punktach widokowych dojedziemy do pięknej zatoki Myrtu z najwspanialszą plażą na wyspie. Jeśli czas pozwoli zrobimy tu czas na Plażowanie i krótki wypoczynek. Na zakończenie powrócimy do miasta Argostoli aby podczas krótkiego spaceru zapoznać się ze stolicą wyspy. Podczas wycieczki przewidziana jest również chwila czasu na zakupy pamiątek lub wizytę w lokalnej tawernie. Uwaga: wizyta w jaskiniach jest uzależniona od dostępności danego dnia.
Czas około 6h | Cena około 45€ / Dzieci 25€

DZIEŃ 7
20.10.2020 Kotor (Czarnogóra)

KOTOR – SPACER PO STARYM MIEŚCIE
Zatoka Kotorska, w której znajduje się miasto Kotor, to największa (ponad 100 km. linii brzegowej) i najpiękniejsza adriatycka zatoka, wcinająca się w ląd w północno-zachodniej części wybrzeża Czarnogóry. Po ponad dwugodzinnym rejsie przez zatokę (ze względu na swoje piękno często porównywanej do Norweskich Fiordów) dotrzemy do miasta Kotor (wpisanego na listę Dziedzictwa UNESCO). Podczas spaceru z lokalnym polskojęzycznym przewodnikiem, po zabytkowej części starówki z charakterystyczną plątaniną uliczek, placami, licznymi świątyniami i potężnymi murami obronnymi, zapoznamy się z tym pięknie położonym miastem oraz poczujemy jego atmosferę. Po przejściu z portu przez Bramę Główną wejdziemy na największy plac miasta. Znajduje się tu charakterystyczny pręgierz, wieża zegarowa oraz Pałac Namiestnika Weneckiego. Kierując się dalej wąskimi uliczkami dojdziemy do pochodzącej z XII wieku Katedry św. Trifuna. Następnie przejdziemy obok Pałacu Biskupiego w stronę kolejnego placu z Cerkwią św. Łukasza. Po zwiedzaniu będzie czas wolny na zakupy lub na spacer wzdłuż murów obronnych do Twierdzy Św. Jana, położonej 260 m.n.p.m. wzniesionej przez Wenecjan aby chronić miasto przed atakami Turków (trud wspinaczki wynagradza przepiękna panorama na Kotor i Zatokę).
Czas około 3h | Cena około 10€ / Dzieci 5€

DZIEŃ 8
21.10.2020 Split (Chorwacja)

PERŁY DALMACJI TROGIR I SPLIT
Wycieczkę z lokalnym polskim przewodnikiem rozpoczniemy od przejazdu wzdłuż wybrzeża Dalmacji do miasta Trogir, które ze względu na swoją ogromną ilość zabytków i wspaniały klimat zostało w całości wpisane na listę UNESCO. Zapraszamy do spaceru, podczas którego przejdziemy wąskimi uliczkami, zajrzymy na miejski targ oraz obejrzymy imponującą katedrę św. Wawrzyńca. Po czasie wolnym powrócimy do Splitu. Przepięknie położone miasto Split (stolica Dalmacji i drugie co do wielkości miasto kraju) tak bardzo zachwyciło swoją urodą Cesarza Rzymskiego Dioklecjana, że pod koniec III wieku zdecydował się zbudować tutaj swój Pałac. Obecnie Pałac ten jest jednym z najważniejszych zabytków Chorwacji (wpisany na listę UNESCO). Podczas spaceru zwiedzimy m.in. podziemia pałacu, główny dziedziniec – Perystyl, świątynię Jupitera oraz mauzoleum Cesarskie (dzisiejsza katedra). Po zwiedzaniu będzie czas wolny na zakupy lub wypoczynek na plaży.
Czas około 5,5h | Cena około 40€ / Dzieci 25€

DZIEŃ 9
22.10.2020 Triest (Włochy)

Wyokrętowanie i powrót do kraju. Kończymy wypoczynek, życzymy udanego powrotu do domu. Zapraszamy na kolejny rejs z polskim pilotem.

DZIEŃ 9
22.10.2020 Przejazd autokarem do Katowic

Przyjad do Katowic. Zakończenie imprezy.

Porty na trasie
Wenecja (Włochy)
Wenecji nie da się do niczego porównać. Jest jedyna w swoim rodzaju! Nazywana przez doświadczonych podróżników najpiękniejszym miastem świata. Posiada niesamowity urok i oryginalny klimat: zarówno w środku zimy, gdy jest pokryta czarującą mgłą, jak i w upalne dni, gdy weneckie kanały mienią się w słońcu, a gondolierzy częstują lokalnym winem. Spacerując po Wenecji ujrzysz setki zabytkowych pałaców, kościołów, liczne muzea. Gwiazdą Wenecji jest Canal Grande - Wielki Kanał. Płynąc łódką wzdłuż słynnego kanału doświadczysz niesamowitych wrażeń! Nawet te niewielkie mosty biegnące nad kanałami są przystrojone przepięknymi dziełami sztuki. Rozmarzysz się pijąc miejscowe cappuccino w Caffé Florian - najstarszej kawiarni we Włoszech. Gdy już zasmakujesz tutejszych przysmaków zachęcamy na spacer na Plac Św. Marka. Zachwycisz się jego ogromem i architekturą: są tam przepiękne mozaiki i freski, których nie możesz przeoczyć. Z Placu Św. Marka rozpościera się przepiękny widok na lagunę wenecką i Canal Grande. Dużą przyjemność sprawi Ci spacer w cieniu pełnego przepychu Pałacu Dożów. Pamiętać, by nie przejść pomiędzy stojącymi na placu kolumnami. Podobno przynosi to pecha - jednak wenecki urok jest znacznie potężniejszy od miejscowych zabobonów. Jeżeli interesuje Cię szybki transport z portu statków pasażerskich na Plac Św. Marka polecamy tramwaj wodny - szczegóły przedstawią nasi konsultanci.
Dubrownik (Chorwacja)
Dubrownik jest jednym z najpiękniejszych miast Chorwacji, a jego port to jeden z najbardziej interesujących miejsc w tych okolicach. Jego wyjątkowy klimat współtworzą bajeczne krajobrazy dalmatyńskiego wybrzeża i malujące się na ich tle majestatyczne zabytki. Będąc w Dubrowniku koniecznie wybierz się do akwarium. Sprawisz dużą frajdę sobie i dzieciom! Mieści się ono w forcie św. Jana, który był najważniejszą budowlą obronną miasta. Znajduje się na parterze fortu-baszty, we wschodnim narożniku murów miejskich Dubrownika. Stari Grad, czyli Stare Miasto w Dubrowniku to niewątpliwie najpiękniejsze miasto Chorwacji i jedno z najwspanialszych miast na świecie, którego nie możesz przeoczyć. Urzeknie Cię wspaniałą architekturą, wyjątkową atmosferą i malowniczością miejsc. Nie bez powodu nazywane jest "Perłą Adriatyku".
Korfu (Grecja)
Port na wyspie Korfu jest małym, ślicznym portem. Mieści się w mieście Korfu i dzieli się na stary i nowy port. My znajdziemy się w Nowym Porcie, który sam w sobie jest prawdziwą rozkoszą dla oczu. Ostatnio port został rozbudowany w celu przyjęcia kilku promów wycieczkowych dziennie. Korfu zachwyci Cię swoim niezwykłym urokiem. Odwiedzając Stary Port dostrzeżesz, że jest on odzwierciedleniem jego historycznej roli jako ośrodka morskiego i handlowego. Tam zobaczysz przepiękne weneckie budowle, zwiedzisz Muzeum Solomosa i Muzeum Bizantyjskie, z których rozciąga się wspaniały widok na wyspę Vidos. Z nami macie okazję doświadczyć tego niecodziennego przeżycia.
Argostoli (Grecja)
Argostoli znajduje się na greckiej wyspie Kefalonia. Kefalonia to piękna i mało jeszcze znana wyspa grecka - największa w archipelagu wspaniałych Wysp Jońskich. Nazywana jest "najpilniej strzeżoną grecką tajemnicą", ponieważ stanowczo opiera się masowej turystyce. Dlatego zachowała naturalny krajobraz i zdrowy klimat. Podczas naszego rejsu odwiedzisz ten niezwykły zakątek świata i nie pożałujesz! Również atrakcji tu nie brakuje. Zrobisz zakupy w miejscowych sklepikach z pamiątkami, przejdziesz się pustymi i jednocześnie najpiękniejszymi europejskimi plażami i zachwycisz się prawdziwym greckim życiem. Tutaj Grecy z krwi i kości nikogo nie udają, bo nie mają przed kim. Mieszkańcy wyspy są bardzo gościnni i chętnie napiją się z Tobą piwa w miłym towarzystwie.
Kotor (Czarnogóra)
Kotor jest wspaniałym miastem portowym, położonym u wybrzeży Adriatyku. Miasto otoczone jest z trzech stron masywami górskimi, które osłaniają miasto przed wiatrem. Zatoka posiada cechy norweskich fiordów i posiada piękną zabudowę. Kotor zachwyci Cię wspaniałą architekturą i charakteryzuje się krętymi, wąskimi uliczkami. Uroku nadaje przepiękny kobaltowy kolor wody, podkreślający malowniczość miasteczka. Już z samego portu ujrzysz cały urok miasta: pomarańczowe dachówki i połyskujące marmurowe uliczki. Kotor uważany jest za perłę tego niezwykłego zakątka świata i z nami masz okazję się o tym przekonać na własne oczy!
Split (Chorwacja)
Split wspaniałe chorwackie miasto portowe i Dalmacji. Na wybrzeżu tego tętniącego życiem miasta znajdziesz kilka pięknych plaż i 5 urokliwych maryn. W Splicie czeka na Ciebie dużo zabytków kulturalnych. Wśród nich znajdują się: archeologiczne, etnograficzne, morsko-przyrodowe historyczne muzea, galeria Mestrovic i wspaniały Teatr Narodowy. Wierzchołek wzgórza Marjan (175 m n.p.m.) w zachodniej części półwyspu wraz z najpiękniejszym parkiem w Splitu i zoo mają dla Ciebie wspaniały widok jak i na miasto oraz jego okolice, tak i na przylegające urokliwe wyspy. Dominantą miasta jest majestatyczny pałac wybudowany około r. 300 n. e. przez rzymskiego cesarza Dioklecjana.
Rezerwacja dla grup
Proponujemy indywidualną kalkulację cen dla grup zorganizowanych, oraz grup znajomych. Głównym kryterium jest ilość zamawianych kabin. Przy współpracy ze sprawdzonymi kontrahentami możemy obsłużyć kilkusetosobowe kongresy, oraz kilkunastoosobowe grupy znajomych/krewnych czy kontrahentów. Oferujemy przejazdy komfortowymi autokarami, przeloty z transferami lotniskowymi, oraz opiekę doświadczonych pilotów wycieczek i przewodników po portach. Kontakt pod nr telefonu 511 727 511.
Inne

WCZESNA REZERWACJA rejsu to najlepszy sposób na dobrą cenę i większy wybór kabin - szczególnie jeśli zależy Ci na kabinie dla 4 osób.

 

UBEZPIECZENIE KOSZTÓW REZYGNACJI oraz KOSZTÓW PRZERWANIA IMPREZY TURYSTYCZNEJ - jednak jeśli martwisz się o sytuacje, które mogą pokrzyżować Twoje plany urlopowe - ubezpiecz koszty rezygnacji lub przerwania wyjazdu. Można zawrzeć je w ciągu 5 dni od daty rezerwacji imprezy. Chcesz poznać zakres odpowiedzialności? Chcesz mieć odpowiednio dobrany wariant ubezpieczenia - zadzwoń do konsultanta lub zobacz szczegóły stronie www.AleRejsy.pl/E-polisa (AT)

TERMIN Kabina wewnetrzna Kabina z oknem Kabina z balkonem Dzieci i młodzież
14.10 - 22.10.2020 brak od 804 € od 1 094 € zadzwoń

 

1 krok - Wyszukaj interesujący Cię rejs.

2 krok - Zadzwoń (pracujemy do godziny 21.00) - potwierdzimy dostępność i cenę. Zrobimy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę na rynku.

3 krok - Prześlemy dokumenty rezerwacji rejsu, którą opłacisz w określonych terminach.

Na 5-7 dni przed rejsem otrzymasz dokumenty podróży - ciesz się wspaniałym wypoczynkiem.

 

 

Opinie klientów

Costa Luminosa - Wyspy Greckie
Aleksandra - rejs na statku Costa Luminosa 18-25.05.2019
To już nasz trzeci rejs z Costą i z AleRejsy.pl. Tym razem Costa Luminosa... Statek przepiękny, luksusowo wykończone wnętrza, obsługa cudowna, teatr, koncerty dyskoteki, zabawy dla dzieci i młodzieży, jedzenie ... bajeczne,... do tego widoki ... To bardzo luksusowy hotel i co dzień jesteś w innym fantastycznym miejscu... Urlop marzenie !!! Już tęsk... więcej
Super było na MSC DIVINIE
Jadwiga i Piotr - rejs na statku MSC Divina Rejs po Karaibach
Byliśmy na rejsie tym statkiem wycieczkowy na trasie z Miami po Karaibach, rejs i trasa niezwykle ciekawa, jesteśmy pod wrażeniem tego olbrzyma wycieczkowego 3500 uczestników. Statek przepiękny i obsługa super. Och Jamajka z drinkiem na plaży, Aruba piękna wysepka, kawa w Kolumbii, no i Meksyk 2 razy, piramidy Majów oraz pływanie z płaszczkami - o... więcej
Rejs statkiem Mariner of the Seas + pobyt na Bali + loty
Leszek - rejs na statku Mariner of the Seas
Szanowni Państwo. Proszę przyjąć moje wyrazy najwyższego uznania za super perfekcyjnie zorganizowaną imprezę. Wszystko odbyło się dokładnie i punktualnie tak jak w opisie. Rezerwacja kabiny na statku oraz wybór pokoju w hotelu na Bali w 100% pokrywał się z moim z moimi sugestiami. Gratuluję wspaniałego zespołu, zawsze życzliwie odnoszącego się do... więcej
Rejs statkiem Costa Fascinosa
Zbigniew - rejs na statku Costa Fascinosa
Rejs po Morzu Śródziemnym statkiem Costa Fascinosa jest po prostu cudowną przygodą. Począwszy od spraw organizacyjnych poprzez wszystkie imprezy towarzyszące nam podczas pobytu na statku oraz wyżywienie - wszystko było perfekcyjne. Imprezy artystyczne, tj.koncerty wykonywane przez artystów z najwyższych półek w danej dziedzinie. Posiłki w restaurac... więcej
Rejs na MSC Seaview
Agnieszka
Dzień dobry, chciałam podzielić się kilkoma spostrzeżeniami z naszego pierwszego rejsu. Po pierwsze - było wspaniale! MSC Seaview to niesamowity, przepiękny, ogromny statek - bardziej nawet nie jak hotel, ale całe miasto na wodzie. Pierwsze dni to była nauka, co gdzie jest, bo jest tych barów, basenów i atrakcji tyle, że czasami mieliśmy problem... więcej
REJS PO CUDOWNYCH WYSEPKACH KARAIBSKICH
IWONA - rejs na statku MSC FANTASIA
REJS BYŁ 14 DNIOWY I CUDOWNY A CO NAWAŻNIEJSZE PIERWSZY I NIE OSTATNI. BYLIŚMY WSZYSCY ZACHWYCENI - 4 OSOBY I POLECAM WSZYSTKIM - INNA I CIEKAWSZA FORMA ODPOCZYNKU. POLECAM RÓWNIEŻ BIURO I OBSŁUGĘ, TYLKO DZIĘKI PANU ANDRZEJOWI POJECHALIŚMY W TĘ CUDOWNĄ PODRÓŻ-JEGO WYTRWAŁOŚĆ W OPISYWANIU STATKU I RODZAJU PODRÓŻY SPRAWIŁA, ŻE NAMÓWIŁ MNIE I ZNAJOMYC... więcej
Rejs statkiem Majestic Princess
Janina i Wojciech - rejs na statku Majestic Princess
W kwietniu odbyliśmy rejs na trasie Rzym - Ateny, a po drodze Sycylia, Kotor, Corfu, Kreta, Mykonos. Codziennie w innym miejscu. Zwiedzanie, plażowanie, podróże kulinarne. Statek jest ogromny, a że to był jego dziewiczy rejs, to jeszcze pachniało nowością. Mieliśmy kabinę z balkonem, która była wyposażona we wszystko co potrzebne i sprzątana właści... więcej
Rejs statkiem MSC Splendida
Sławomir - rejs na statku MSC Splendida 14.07.2012 (Genua-Barcelona-Tunis-Malta-Mesyna/Sycylia-Civitavecchia-Genua)
Witam, Zaskoczenia nie było. Wszystkie elementy które Pani Monika wymieniła tj. obsługa, jedzenie, rozrywka, czystość w kabinie i poza wręcz idealne, na bardzo wysokim poziomie podobnie ja w zeszłym roku na MSC ARMONIA, co podkreśliliśmy przy okazji wystawienia cenzurki na koniec rejsu. Plusy to program artystyczny, który wspólnie oceniliśmy jak... więcej

Zobacz nasze propozycje

Wyspy Greckie i Chorwacja - Costa Mediterranea
13.10 - 23.10.2020 (10 nocy)
trasa: Wenecja (Włochy)  >>  Bari (Włochy)  >>  Argostoli (Grecja)  >>  Pireus/Ateny (Grecja)  >>  Santorini (Grecja)...
od 755 € + opłaty portowe
Rejs z Wenecji do Barcelony - Nieuw Amsterdam
13.10 - 25.10.2020 (12 nocy)
trasa: Wenecja (Włochy)  >>  Dzień na morzu  >>  Dubrownik (Chorwacja)  >>  Kotor (Czarnogóra)  >>  Korfu (Grecja)&nb...
Hiszpania i Portugalia z Ibizą - AIDAstella
15.10 - 26.10.2020 (11 nocy)
trasa: Palma/Majorka (Hiszpania)  >>  Dzień na morzu  >>  Malaga (Hiszpania)  >>  Kadyks (Hiszpania)  >>  Lizbona (Po...
Wyspy Greckie i Turcja - 13 dni | Nieuw Statendam
15.10 - 27.10.2020 (12 nocy)
trasa: Civitavecchia/Rzym (Włochy)  >>  Dzień na morzu  >>  Dubrownik (Chorwacja)  >>  Korfu (Grecja)  >>  Katakolon...
Zapisz się na newsletter i na bieżąco otrzymuj oferty na
najlepsze rejsy, okazje i promocje
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz