AleRejsy.pl - Najlepsze oferty rejsów wycieczkowych! Działamy od 2009 roku!
511 757 511 511 474 511
pn-pt 10.00 - 16.00
sob. nieczynne
Brak regionów.
Brak armatorów.
Brak statków.
Brak subregionów.

Fiordy Norweskie Perły II - Rejs z PL Pilotem

Wyjątkowy rejs na MSC Poesia z polskim pilotem

Cena od
941 €   (z opłatami portowymi)
Termin
04.07 - 11.07.2021
Ilość nocy
7 nocy
Statek
Transport
Rejs z dojazdem autokarem
Trasa
Przejazd autokarem z Katowic  >>  Warnemunde (Niemcy)  >>  Dzień na morzu  >>  Alesund (Norwegia)  >>  Olden (Norwegia)  >>  Dzień na morzu  >>  Oslo (Norwegia)  >>  Kopenhaga (Dania)  >>  Warnemunde (Niemcy)  >>  Przyjazd autokarem do Katowic
Trasa rejsu
DZIEŃ PORT DO PORTU W MORZE
dzień 1 - 04.07.2021 Przejazd autokarem z Katowic --- ---
dzień 1 - 04.07.2021 Warnemunde (Niemcy) --- 20:00
dzień 2 - 05.07.2021 Dzień na morzu --- ---
dzień 3 - 06.07.2021 Alesund (Norwegia) 13:00 20:00
dzień 4 - 07.07.2021 Olden (Norwegia) 08:00 18:00
dzień 5 - 08.07.2021 Dzień na morzu --- ---
dzień 6 - 09.07.2021 Oslo (Norwegia) 08:00 17:00
dzień 7 - 10.07.2021 Kopenhaga (Dania) 09:00 18:00
dzień 8 - 11.07.2021 Warnemunde (Niemcy) 07:00 ---
dzień 8 - 11.07.2021 Przyjazd autokarem do Katowic --- ---
Armator zastrzega możliwość zmian w programie rejsu.
Podane ceny są cenami orientacyjnymi
Aby uzyskać aktualną cenę, zadzwoń do konsultanta
511 757 511
POTWIERDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ
Cena za osobę (w kabinie dwuosobowej)
Kabina wewnetrzna
Kabina wewnetrzna
od  941 Kabiny wewnętrzne - łóżka mogą być rozdzielone lub połączone w jedno duże (na żądanie). W każdej kabinie znajduje szafa, łazienka z kabiną prysznicową, interaktywna TV, telefon, minibar i sejf. We wszystkich kabinach dostępne jest połączenie z Wi-Fi (za opłatą) i klimatyzacja. Rozmiar kabiny wynosi około 13-21m².
Kabina z oknem
Kabina z oknem
od  1 241 Kabiny z oknem - łóżka mogą być rozdzielone lub połączone w jedno duże (na żądanie). W każdej kabinie znajduje szafa, łazienka z kabiną prysznicową, interaktywna TV, telefon, minibar i sejf. We wszystkich kabinach dostępne jest połączenie z Wi-Fi (za opłatą) i klimatyzacja. Rozmiar kabiny wynosi około 16-18m². Kabiny bella mają przesłonięty widok.
Kabina z balkonem
Kabina z balkonem
od  1 321 Kabiny z balkonem - łóżka mogą być rozdzielone lub połączone w jedno duże (na żądanie). W każdej kabinie znajduje szafa, łazienka z kabiną prysznicową, interaktywna TV, telefon, minibar i sejf. We wszystkich kabinach dostępne jest połączenie z Wi-Fi (za opłatą) i klimatyzacja. Rozmiar kabiny wynosi około 20-32m².
Apartament
Apartament
zadzwoń Apartament/suite - łóżka mogą być rozdzielone lub połączone w jedno duże (na żądanie). W każdej kabinie znajduje szafa, łazienka z wanną, interaktywna TV, telefon, minibar i sejf. We wszystkich kabinach dostępne jest połączenie z Wi-Fi (za opłatą) i klimatyzacja. Powierzchnia kabiny ok. 30m².
Do ceny należy doliczyć:
Dzieci i młodzież -  zadzwoń
Dojazd -  100 €
Przelot -  zadzwoń
Opłaty portowe w cenie
Podane ceny są cenami orientacyjnymi. Aby uzyskać aktualną cenę, zadzwoń do konsultanta
511 757 511
POTWIERDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ
Cena zawiera
Rejs wycieczkowy
zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii
Polski pilot
opieka polskiego pilota w trakcie rejsu
Pełne wyżywienie
pełne wyżywienie na statku - 3 posiłki główne
Serwis bagażowy
serwis bagażowy i kabinowy
Korzystanie z basenu
i innych urządzeń sportowo/rekreacyjnych znajdujących się na statku
Napoje
z dystrybutorów w restauracji bufetowej
Udział w imprezach
spektaklach i zabawach organizowanych na statku
Opłaty portowe
oraz podatki i inne opłaty - 140€
Ubezpieczenie
KL, NW, ChP i bagażu + turystyczny fundusz gwarancyjny
Cena nie zawiera
Transport
dojazd / przelot we własnym zakresie
Opłata serwisowa
czyli popularnie nazywana napiwkami dla obsługi statku, automatycznie doliczana do rachunku
Kaucja
płatna na statku tytułem zabezpieczenia przyszłych wydatków
Internet
szczegóły pakietów dostępne u konsultantów
All Inclusive
napoje zamawiane u obsługi oraz w barach, w tym napojów gazowanych i alkoholowych
Wycieczki fakultatywne
organizowane w portach oraz wydatki osobiste
Usługi
prasowanie, fryzjer, fotograf, SPA
Inne

Język na pokładzie - angielski

Transport

Przejazd autokarem:

Wyjazd autokaru/busa z Katowic w dniu zaokrętowania ok godz.00:30. Ostateczne godziny będą potwierdzone do trzech dni przed wyjazdem w informacjach praktycznych. Przyjazd do portu w godzinach południowych. Powrót do Polski w dniu wyokrętowania - Katowice ok godz. 23:00.

 

WALUTA: Walutą obowiązującą na statkach MSC jest EURO. Na pokładzie statku. MSC POESIA obowiązuje bezgotówkowy system opłat. Należność reguluje się ostatniego dnia rejsu w banku, gotówką (wpłata depozytu ok. 250€/kabina pierwszego dnia rejsu) lub kartą kredytową (VISA, Mastercard, American Express) na podstawie zbiorczego rachunku. Karty kredytowe należy zarejestrować zaraz po zaokrętowaniu.

KOBIETY W CIĄŻY I NIEMOWLĘTA: Zabrania się udziału w rejsie pasażerkom, które na początku rejsu lub też w czasie trwania rejsu rozpoczną 24ty tydzień ciąży. Przy wejściu na statek wszystkie kobiety w ciąży muszą przedstawić zaświadczenie lekarskie (w języku angielskim) stwierdzające, iż matka i dziecko są w dobrym stanie zdrowia i są zdolni do podróży. Zaświadczenie takie musi również zawierać przewidywany termin porodu.

Minimalny dopuszczalny wiek umożliwiający udział w rejsie wynosi 6 miesięcy ukończone w chwili wejścia na statek. Jednakże, na rejsach transatlantyckich i rejsach 15-dniowych lub dłuższych, dopuszczalny wiek minimalny wynosi 12 miesięcy.

 W związku z obecną sytuacją covid-19 sugerujemy wykupienie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy - informacje w naszym biurze.

 

ALL INCLUSIVE (opcja)

Istnieje możliwość wykupienia pakietu ALL INCLUSIVE obejmującego wybrane napoje alkoholowe i bezalkoholowe dostępne bez ograniczeń we wszystkich barach.

Cena pakietu:

Easy: zawiera napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Nie zawiera mini baru w kabinie i nie jest honorowany w restauracjach tematycznych. Cena 32EUR/os/dzień

Premium: zawiera napoje alkoholowe i bezalkoholowe których cena nie przekracza 10 EUR za napój. Nie zawiera mini baru w kabinie. Cena 42EUR/os/dzień

Premium Plus: zawiera napoje alkoholowe bez limitu cenowego oraz mini bar w kabinie. Cena 55 EUR/os/dzień

Pakiet bezalkoholowy dla dzieci: Cena 14 EUR/os/dzień

Pakiet bezalkoholowy dla dorosłych: 19 EUR/os./dzień

ZASADY I WARUNKI: Pakiety napojów nie są zbywalne i nie mogą być udostępniane innym gościom, ponieważ każde zamówienie może obejmować jeden napój. Pakiety są sprzedawane na cały rejs, a nie na dzień lub w inny sposób. Ceny dotyczą każdego dnia rejsu, z wyjątkiem dnia wyokrętowania. Po aktywacji na pokładzie pakietów nie można anulować ani zwrócić. Pakiety muszą być rezerwowane przez wszystkich gości zajmujących tę samą kabinę lub podróżujących razem i chcących zjeść posiłek przy tym samym stole. Dotyczy to również osób niepełnoletnich, dla których należy zarezerwować pakiet dla dzieci. Pakiety nie są obowiązkowe dla niemowląt poniżej 3 roku życia.

 

 

 

 

Program rejsu
DZIEŃ 1
04.07.2021 Przejazd autokarem z Katowic

Przejazd autokarem z Katowic.

DZIEŃ 1
04.07.2021 PORT WARNEMUNDE - NIEMCY

Przyjazd do portu i check in na statek.

DZIEŃ 2
05.07.2021 Dzień na morzu

Wypoczynek i korzystanie z atrakcji oferowanych przez statek.

DZIEŃ 3
06.07.2021 PORT ALESUND - NORWEGIA

SPACER NAD KANAŁAMI ZABYTKOWEGO MIASTA ALESUND

Położone na wyspach, nad Morzem Północnym Alesund to największe rybackie miasto Norwegii. Do lat 50 XX wieku rybołówstwo było głównym zajęciem mieszkańców z czasem jednak przemysł ten unowocześniono a miasto dzięki swojemu położeniu i dobrym walorom otworzyło się na turystykę. Dawne magazyny przerobiono na małe hotele i restauracje. Alesund słynie z przepięknej architektury w stylu secesyjnym.Ten bowiem styl wybrali norwescy planiści kiedy odbudowywali miasto po wielkim pożarze z 1904 roku. Podczas spaceru z lokalnym polskim przewodnikiem udamy się na starówkę miasta, przejdziemy wzdłuż wewnętrznego kanału, oraz przez deptak miejski Kongensgate. Z parku w centrum przejedziemy na górę Aksla (189m n.p.m.). Po pokonaniu 418 stopni dotrzemy do tarasu widokowego w schronisku Fjellstua, skąd rozpościera się wspaniała panorama miasta i sąsiednich wysp. Jak na dłoni widać każdą zatokę i ulicę. Po spacerze będzie czas na zakupy oraz wizytę w lokalnych kawiarniach. Miłośnikom fauny i flory morskiej polecamy wizytę w Parku Oceanu Atlantyckiego, jest to jedno z największych oceanariów w Europie.

Czas około 3h Cena około 10€

DZIEŃ 4
07.07.2021 PORT OLDEN - NORWEGIA

WYCIECZKA DO LODOWCA BRIKSDALSBREEN

Po przepłynięciu Nordfjordu i jego odnogi Innvikfjord (łącznie 110 km długości) dopłyniemy do najdalszego jego krańca, gdzie położone są trzy miejscowości Stryn, Loen i Olden. Tu zaczynają się malownicze doliny i trasy prowadzące do lodowca Briksdalsbreen. Mała wioska Olden od wielu lat jest popularnym punktem na trasie turystów. Z portu przejedziemy autokarem wzdłuż krystalicznie czystego jeziora Oldenvatnet oraz wzdłuż doliny do bazy turystycznej pod lodowcem. Briksdalsbreen to jeden z najpiękniejszych lodowców w Norwegii i jeden z najczęściej odwiedzanych. Z parkingu udamy się na 45 minutowy spacer pod jęzor lodowca (można tą trasę przebyć elektrycznymi busami). Będziemy szli trasą z pięknymi widokami na góry oraz wodospady a na miejscu zobaczymy jęzor lodowca oraz malownicze jezioro. Po sesji zdjęciowej i przerwie na podziwianie tej wspaniałej scenerii, powrócimy do parkingu skąd udamy się w dalszą drogę. Dojedziemy do wioski Stryn, gdzie będzie przerwa na kawę i zakup pamiątek. Planujemy również przystanek nad Jeziorem Hornindalsvanet o głębokości 514 metrów, uchodzącym za najgłębsze jezioro w Europie. Następnie będziemy kierować się autokarem w drogę powrotną do portu. Po przyjeździe będzie czas na spacer po wiosce Olden. Jeśli czas pozwoli dojedziemy również na punkt widokowy z panoramą na słynny Fiord Geiranger.

Czas około 6,5 h Cena około 60€

DZIEŃ 5
08.07.2021 Dzień na morzu

Wypoczynek i korzystanie z atrakcji oferowanych przez statek.

DZIEŃ 6
09.07.2021 PORT OSLO - NORWEGIA

OSLO –ZWIEDZANIE MIASTA ORAZ SKOCZNIA HOLMENKOLLEN

Zwiedzania stolicy Norwegii (z lokalnym polskojęzycznym przewodnikiem) rozpoczniemy od przejazdu do słynnej skoczni narciarskiej Holmenkollen, na której polscy skoczkowie odnosili liczne sukcesy. Następnie, pokrótkim postoju na punkcie widokowym z panoramą miasta zobaczymy jedną z najczęściej odwiedzanych atrakcji Norwegii –Park Gustawa Vigelanda, gdzie będzie czas na spacer i zdjęcia. Po powrocie do centrum zwiedzimy m. in. ratusz miejski,gdzie co roku wręczana jest Pokojowa Nagroda Nobla, zobaczymy zamek królewski, parlament,nowoczesny budynek opery oraz stare miasto. Po zwiedzaniu będzie czas na spacer wzdłuż nowoczesnego nabrzeża oraz zakupy.

Czas około 5h Cena około 55€

DZIEŃ 7
10.07.2021 PORT KOPENHAGA - DANIA

KOPENHAGA –ZWIEDZANIE MIASTA I REJS ŁODZIĄ PO KANAŁACH KOPENHAGI

W pierwszej części wycieczki (z lokalnym polskojęzycznym przewodnikiem) będziemy zwiedzać miasto autokarem, zatrzymując się przy najważniejszych jego miejscach m. in.: pałace królewskie, ratusz, pomnikmałej syrenki z baśni Andersena, katedra oraz stare miasto. W drugiej części naszej wycieczki popłyniemy łodzią w ponad godzinny rejs po kanałachstolicy Danii i zobaczymy tym razem miasto od strony wody. Po rejsie będzieczas wolny na spacer głównym deptakiem miasta z licznymi atrakcjami i muzeami. Będzie również okazjaaby skosztowaćlokalnego przysmaku jakim jest śledź przyrządzany na kilkanaście sposobów. Po czasie wolnym powrócimyautokarem do portu morskiego.

Czas około 7h Cena około 55€

DZIEŃ 8
11.07.2021 PORT WARNEMUNDE - NIEMCY

Rano nastąpi wyokrętowanie i wyjazd do Polski.

DZIEŃ 8
11.07.2021 Przyjazd autokarem do Katowic

Przyjazd autokarem do Katowic.

Porty na trasie
Warnemunde (Niemcy)
Warnemunde to ciekawa niemiecka dzielnica miasta Rostock, położona przy ujściu rzeki Warnow do Zatoki Meklemburskiej. Stanowi główny zespół portowy wschodniej części kraju. Znajdują się tam stocznia, przemysł rybny i kąpielisko.
Dzień na morzu
Dzień na morzu. W tym dniu możesz oddać się wypoczynkowi na pokładzie statku. Skorzystaj ze SPA, odwiedź fitness club, odpocznij w saunie. Czeka na ciebie mnóstwo atrakcji przygotowanych przez animatorów rozrywki. Spróbuj swojego szczęścia w bingo lub w kasynie, lub po prostu połóż się przy basenie i odpocznij w promieniach słonecznych.
Alesund (Norwegia)
Tutaj zachwycicie się niezwykłym położeniem niezwykłego Ålesund – leży na wyspie i pośród spektakularnych Alp Sunnmøre, a to tylko jeden z atutów miasta. Drugim jest unikalna secesyjna architektura, jakiej nie zobaczycie nigdzie indziej w Norwegii. Będąc już na miejscu zachęcamy odbyć spacer po centrum miejscowości. Miasto jest zadbane i ładne. Wybierzcie się spacerem do najstarszej części, położonej a skraju wyspy - urzeknie Was połączeniem morza i pięknej architektury. A spacerując urokliwą Kongens gate, kiedyś główną ulicą miasta, będziecie poziwiać kunszt projektantów i budowniczych. Po drodze miniecie najwęższy budynek w mieście – jego szerokość to tylko 2,94 m! Tuż obok dom z motywami słoneczników na fasadzie, a kawałek dalej z ornamentami różanymi... A jeśli szczególnie lubicie secesyjny styl, koniecznie odwiedźcie Centrum Secesji (Jugndstilsenteret). Czekają tu na Was wystawy i projekcje multimedialne, a wszystko w pięknych secesyjnych wnętrzach.
Kopenhaga (Dania)
Kopenhaga jest stolicą Danii i jednym z największych miast Skandynawii. Najważniejsze miejsca Kopenhagi najwygodniej i najszybciej zwiedzisz w trakcie pieszej wędrówki. Stare centrum jest dość zwarte. Wszystko jest tu w zasięgu ręki - morze, pomnik Małej Syrenki, ogrody Tivoli, Pałac Amalienborg Królowej Małgorzaty, Zamek Rosenborg, deptak Strøget czy malowniczy bulwar Nyhavn. Żądni wrażeń w kopenhaskim parku rozrywki Tivoli mogą przejechać się Star Flyerem - najwyższą karuzelą na świecie. Śmiałkowie wjeżdżają na 80-metrowy słup, by na jego szczycie wśród pisków i okrzyków zachwytu kręcić się na podniebnej karuzeli. Z dołu wygląda to imponująco, z góry przerażająco - czyli w sam raz dla miłośników ekstremalnych atrakcji. Z góry będziesz podziwiać zachwycające widoki.
Rezerwacja dla grup
Proponujemy indywidualną kalkulację cen dla grup zorganizowanych, oraz grup znajomych. Głównym kryterium jest ilość zamawianych kabin. Przy współpracy ze sprawdzonymi kontrahentami możemy obsłużyć kilkusetosobowe kongresy, oraz kilkunastoosobowe grupy znajomych/krewnych czy kontrahentów. Oferujemy przejazdy komfortowymi autokarami, przeloty z transferami lotniskowymi, oraz opiekę doświadczonych pilotów wycieczek i przewodników po portach. Kontakt pod nr telefonu 511 727 511.
Inne

WCZESNA REZERWACJA rejsu to najlepszy sposób na dobrą cenę i większy wybór kabin - szczególnie jeśli zależy Ci na kabinie dla 4 osób.

UBEZPIECZENIE KOSZTÓW REZYGNACJI oraz KOSZTÓW PRZERWANIA IMPREZY TURYSTYCZNEJ - jednak jeśli martwisz się o sytuacje, które mogą pokrzyżować Twoje plany urlopowe - ubezpiecz koszty rezygnacji lub przerwania wyjazdu. Można zawrzeć je w ciągu 5 dni od daty rezerwacji imprezy. Chcesz poznać zakres odpowiedzialności? Chcesz mieć odpowiednio dobrany wariant ubezpieczenia - zadzwoń do konsultanta lub zobacz szczegóły stronie www.AleRejsy.pl/E-polisa

TERMIN Kabina wewnetrzna Kabina z oknem Kabina z balkonem Apartament
04.07 - 11.07.2021 od 941 € od 1 241 € od 1 321 € zadzwoń

 

1 krok - Wyszukaj interesujący Cię rejs.

2 krok - Zadzwoń (pracujemy do godziny 21.00) - potwierdzimy dostępność i cenę. Zrobimy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę na rynku.

3 krok - Prześlemy dokumenty rezerwacji rejsu, którą opłacisz w określonych terminach.

Na 5-7 dni przed rejsem otrzymasz dokumenty podróży - ciesz się wspaniałym wypoczynkiem.

 

 

Opinie klientów

Rejs statkiem MSC Divina
Teresa i Arkadiusz - rejs na statku MSC Divina 02.04.2016
Jesteśmy z mężem do dziś pod ogromnym wrażeniem. Planując podróż mieliśmy nadzieję, że będzie to nasz wspaniały urlop, pełen relaks i przygoda. To, co się wydarzyło przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Była to podróż życia kabina przestronna, z dużym wygodnym łóżkiem, bardzo ładnie wyposażona, łazieneczka wcale nie taka mała, telewizor z progra... więcej
Rejs statkiem Mariner of the Seas + pobyt na Bali + loty
Leszek - rejs na statku Mariner of the Seas
Szanowni Państwo. Proszę przyjąć moje wyrazy najwyższego uznania za super perfekcyjnie zorganizowaną imprezę. Wszystko odbyło się dokładnie i punktualnie tak jak w opisie. Rezerwacja kabiny na statku oraz wybór pokoju w hotelu na Bali w 100% pokrywał się z moim z moimi sugestiami. Gratuluję wspaniałego zespołu, zawsze życzliwie odnoszącego się do... więcej
Rejs statkiem Costa Fascinosa
Zbigniew - rejs na statku Costa Fascinosa
Rejs po Morzu Śródziemnym statkiem Costa Fascinosa jest po prostu cudowną przygodą. Począwszy od spraw organizacyjnych poprzez wszystkie imprezy towarzyszące nam podczas pobytu na statku oraz wyżywienie - wszystko było perfekcyjne. Imprezy artystyczne, tj.koncerty wykonywane przez artystów z najwyższych półek w danej dziedzinie. Posiłki w restaurac... więcej
Costa Luminosa - Wyspy Greckie
Aleksandra - rejs na statku Costa Luminosa 18-25.05.2019
To już nasz trzeci rejs z Costą i z AleRejsy.pl. Tym razem Costa Luminosa... Statek przepiękny, luksusowo wykończone wnętrza, obsługa cudowna, teatr, koncerty dyskoteki, zabawy dla dzieci i młodzieży, jedzenie ... bajeczne,... do tego widoki ... To bardzo luksusowy hotel i co dzień jesteś w innym fantastycznym miejscu... Urlop marzenie !!! Już tęsk... więcej
Rejs z polskim pilotem do Izraela
Anna - rejs na statku MSC Lirica
Byłam na rejsie do Ziemi Świętej w listopadzie na MSC Liryka. Co prawda sytuacja polityczna w Izraelu spowodowała iż część wyjazdu była w innym miejscu. Dwudniowy pobyt w Izraelu został zmieniony na pobyt w Turcji. Wszystko sprawnie załatwione, pozmieniano docelowe porty na inne terminy. Jako pasażerowie nie poczuliśmy braku komfortu. Chciała bym j... więcej
Rejs od Wenecji do Genui na MSC
Iwona - rejs na statku MSC Orchestra
Jesteśmy bardzo zadowoleni z cudownego rejsu od Wenecji do Genui pięknym statkiem Orchestra . Impreza przygotowana pod każdym względem profesjonalnie . Wielkie podziękowania dla pilota wyjazdu i za zorganizowanie wspaniałych wycieczek oraz opiekę nad całą grupą od początku do końca. Jesteśmy bardzo zadowoleni i już myślimy o następnym rejsie. Bar... więcej
Rejs na AidaNova
Anna - rejs na statku AidaNova
Właśnie wróciliśmy z rejsu po Wyspach Kanaryjskich statkiem AidaNova. Piszę aby serdecznie podziękować za ofertę. Cała podróż był doskonale zorganizowana, statek znacznie przekroczył nasze oczekiwania (mam dobre porównanie z rejsem Costa Diadema w zeszłym roku). Jeżeli mamcie Państwo jakiekolwiek pytania szczegółowe zachęcam do kontaktu telefonicz... więcej
Rejs na MSC Seaview
Agnieszka
Dzień dobry, chciałam podzielić się kilkoma spostrzeżeniami z naszego pierwszego rejsu. Po pierwsze - było wspaniale! MSC Seaview to niesamowity, przepiękny, ogromny statek - bardziej nawet nie jak hotel, ale całe miasto na wodzie. Pierwsze dni to była nauka, co gdzie jest, bo jest tych barów, basenów i atrakcji tyle, że czasami mieliśmy problem... więcej

Zobacz nasze propozycje

Fiordy Norweskie z Kilonii - MSC Virtuosa
03.07 - 10.07.2021 (7 nocy)
trasa: Kiel (Niemcy)  >>  Kopenhaga (Dania)  >>  Dzień na morzu  >>  Hellesylt/Geiranger (Norwegia)  >>  Alesund (Nor...
od 629 € + opłaty portowe
Fiordy Norwegii z Southampton - MSC Magnifica
03.07 - 10.07.2021 (7 nocy)
trasa: Southampton (Wileka Brytania)  >>  Dzień na morzu  >>  Kristiansand (Norwegia)  >>  Bergen (Norwegia)  >>  Fla...
od 479 € + opłaty portowe
Islandia i Wielka Brytania - MSC Preziosa
05.07 - 18.07.2021 (13 nocy)
trasa: Hamburg (Niemcy)  >>  Dzień na morzu  >>  Lerwick/Szetlandy (Wielka Brytania)  >>  Dzień na morzu  >>  Akureyr...
od 1 189 € + opłaty portowe
Rejs za koło podbiegunowe II | AIDAluna
05.07 - 22.07.2021 (17 nocy)
trasa: Kiel (Niemcy)  >>  Dzień na morzu  >>  Kirkwall (Wielka Brytania)  >>  Dzień na morzu  >>  Reykjavik (Islandia...
Zapisz się na newsletter i na bieżąco otrzymuj oferty na
najlepsze rejsy, okazje i promocje
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz