AleRejsy.pl - Najlepsze oferty rejsów wycieczkowych! Działamy od 2009 roku!
511 757 511 511 474 511
pn-pt 9.00 - 17.00
sob. 10.00-14.00
Brak regionów.
Brak armatorów.
Brak statków.
Brak subregionów.

Brazylia, Argentyna i Urugwaj - PL Pilot | MSC Fantasia

Rejs statkiem MSC Fantasia z PL Pilotem

Cena od
9 490 zł   (z opłatami portowymi)
Termin
30.01 - 10.02.2020
Ilość nocy
11 nocy
Statek
Transport
Rejs z przelotem
Trasa
Przelot z Warszawy  >>  Rio de Janeiro - nocleg w hotelu  >>  Rio de Janeiro (Brazylia)  >>  Dzień na morzu  >>  Buenos Aires (Argentyna)  >>  Punta Del Este (Urugwaj)  >>  Dzień na morzu  >>  Ilhabela (Brazylia)  >>  Rio de Janeiro (Brazylia)  >>  Wylot do Polski  >>  Przylot do Warszawy
Trasa rejsu
DZIEŃ PORT DO PORTU W MORZE
dzień 1 - 30.01.2020 Przelot z Warszawy --- ---
dzień 2 - 31.01.2020 Rio de Janeiro - nocleg w hotelu --- ---
dzień 3 - 01.02.2020 Rio de Janeiro (Brazylia) --- 17.00
dzień 4 - 02.02.2020 Dzień na morzu --- ---
dzień 5 - 03.02.2020 Dzień na morzu --- ---
dzień 6 - 04.02.2020 Buenos Aires (Argentyna) 9.00 >>>
dzień 7 - 05.02.2020 Buenos Aires (Argentyna) >>> 17.00
dzień 8 - 06.02.2020 Punta Del Este (Urugwaj) 9.00 17.00
dzień 9 - 07.02.2020 Dzień na morzu --- ---
dzień 10 - 08.02.2020 Ilhabela (Brazylia) 13.00 21.00
dzień 11 - 09.02.2020 Rio de Janeiro (Brazylia) 7.00 ---
dzień 11 - 09.02.2020 Wylot do Polski --- ---
dzień 12 - 10.02.2020 Przylot do Warszawy --- ---
Armator zastrzega możliwość zmian w programie rejsu.
Podane ceny są cenami orientacyjnymi
Aby uzyskać aktualną cenę, zadzwoń do konsultanta
511 757 511
POTWIERDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ
Cena za osobę (w kabinie dwuosobowej)
Kabina wewnętrzna
Kabina wewnętrzna
od  9 490 Kabiny wewnętrzne - łóżka mogą być rozdzielone lub połączone w jedno duże (na żądanie). W każdej kabinie znajduje szafa, łazienka z kabiną prysznicową, interaktywna TV, telefon, minibar i sejf. We wszystkich kabinach dostępne jest połączenie z Wi-Fi (za opłatą) i klimatyzacja. Rozmiar kabiny wynosi około 16-25 m².
Kabina z oknem
Kabina z oknem
brak Kabiny z oknem - łóżka mogą być rozdzielone lub połączone w jedno duże (na żądanie). W każdej kabinie znajduje szafa, łazienka z kabiną prysznicową, interaktywna TV, telefon, minibar i sejf. We wszystkich kabinach dostępne jest połączenie z Wi-Fi (za opłatą) i klimatyzacja. Rozmiar kabiny wynosi około 19-32 m².
Kabina z balkonem
Kabina z balkonem
od  11 145 Kabiny z balkonem - łóżka mogą być rozdzielone lub połączone w jedno duże (na żądanie). W każdej kabinie znajduje szafa, łazienka z kabiną prysznicową lub wanną, interaktywna TV, telefon, minibar i sejf. We wszystkich kabinach dostępne jest połączenie z Wi-Fi (za opłatą) i klimatyzacja. Rozmiar kabiny wynosi około 20-40m².
Dzieci i młodzież
Dzieci i młodzież
zadzwoń
Do ceny należy doliczyć:
Przelot -  w cenie
Opłaty portowe w cenie
Podane ceny są cenami orientacyjnymi. Aby uzyskać aktualną cenę, zadzwoń do konsultanta
511 757 511
POTWIERDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ
Rio de Janeiro >> Buenos Aires >> Punta Del Este >> Rio de Janeiro
Przelot
przelot samolotem linii lotniczych Alitalia na wybranej trasie ze wszystkimi opłatami
Transfer
lotnisko - port - lotnisko
Rejs wycieczkowy
zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii
Polski pilot
opieka polskiego pilota w trakcie rejsu
Pełne wyżywienie
pełne wyżywienie na statku - 3 posiłki główne
Napoje
z dystrybutorów w restauracji bufetowej
Serwis bagażowy
serwis bagażowy i kabinowy
Korzystanie z basenu
i innych urządzeń sportowo/rekreacyjnych znajdujących się na statku
Udział w imprezach
spektaklach i zabawach organizowanych na statku
Ubezpieczenie
KL, NW, ChP i bagażu + turystyczny fundusz gwarancyjny
Opłaty portowe
oraz podatki i inne opłaty
Nocleg w hotelu
nocleg w hotelu 4* ze śniadaniami w Rio de Janeiro
- pół-dniową wycieczkę Rio de Janeiro City Tour,
- pół-dniową wycieczkę na ‘Głowę Cukrową.
Cena nie zawiera
Opłata serwisowa
czyli popularnie nazywana napiwkami dla obsługi statku, automatycznie doliczana do rachunku
Internet
szczegóły pakietów dostępne u konsultantów
Kaucja
płatna na statku tytułem zabezpieczenia przyszłych wydatków
All Inclusive
napoje zamawiane u obsługi oraz w barach, w tym napojów gazowanych i alkoholowych
Wycieczki fakultatywne
organizowane w portach oraz wydatki osobiste
Usługi
prasowanie, fryzjer, fotograf, SPA
Inne
KABINY 3/4 osobowe nie są dostępne we wszystkich kategoriach, a ich liczba jest ograniczona - sprzedaż tylko po potwierdzeniu.

PLAN PRZELOTU LINIAMI LOTNICZYMI - Alitalia
Wylot:
30/01 => Warszawa 11:40 - Rzym 14:00
30-31/01 => Rzym 21:45 - Rio De Janeiro 06:00
Powrót:
09-10/02 => Rio De Janeiro 16:05 - Rzym 07:00
10/02 => Rzym 08:30 - Warszawa 10:50


PROPONOWANY PROGRAM REJSU:

Dzień 1. Wylot z Polski
Zbiórka na lotnisku w Warszawie i przelot do Rio de Janeiro.

Dzień 2. Rio de Janeiro City Tour
Po przylocie zabierzemy Was na wycieczkę po stolicy Brazylii. Słońce zalewa ulice tego kosmopolitycznego miasta, w którym wieżowce przeplatają się z dramatycznym widokiem gór oraz złotymi, piaszczystymi plażami. Odkrywanie kolonialnego Rio rozpoczniemy od barokowego kościoła Candelaria, następnie Plac XV listopada, gdzie rozpoczęła się współczesna historia Brazylii, największy stadion na świecie zwany potocznie „Maracana’’ oraz Sambódromo, czyli miejsce przemarszu grup tanecznych w trakcie karnawału. Wycieczka fakultatywna „Rytmy Brazylii”. Noc w Rio powinna być dobrze wykorzystana! Czy znacie lepszą opcję niż spędzenie jej na pokazie wypełnionym tradycyjnymi rytmami brazylijskimi? Samba, capoeira i wiele innych folkowych tańców będą towarzyszyć nam tej nocy, a tancerze chętnie nauczą Was kilku kroków! Cena od 584 zł.

Dzień 3. Rio de Janeiro, Brazylia (śniadanie, obiad, kolacja)
Kolejny dzień w Rio pozwoli nam na dalszą eksplorację miasta.
Wycieczka fakultatywna: „Wzgórze Corcovado”. Pobyt w stolicy nie byłby wykorzystany w pełni, gdyby nie wizyta na wzgórzu Corcovado, skąd rozpościera się najbardziej znany widok tego kraju. Statua Chrystusa Zbawiciela wznosząca się 710 m n.p.m. została postawiona w 1931 roku przez francuskiego architekta, polskiego pochodzenia Paula Landowski. Cena od 355 zł. Po południu zaokrętowanie na statku MSC Fantasia 4*.

Dzień 4. Dzień na morzu (śniadanie, obiad, kolacja)
Dzień relaksu na statku MSC Fantasia. To doskonała okazja do tego, by w spokoju nacieszyć się wszystkimi atrakcjami, które oferuje statek. Zaserwujcie sobie solidną dawkę emocji, korzystając z bolidu formuły 1 lub udając się wieczorem do kasyna!

Dzień 5. Dzień na morzu (śniadanie, obiad, kolacja)
Dzień relaksu na statku MSC Fantasia. To doskonała okazja do tego, by w spokoju nacieszyć się wszystkimi atrakcjami, które oferuje statek. Zaserwujcie sobie solidną dawkę emocji, korzystając z bolidu formuły 1 lub udając się wieczorem do kasyna!

Dzień 6. Buenos Aires, Argentyna (śniadanie, obiad, kolacja)
Buenos, boskie Buenos… Dwa dni w Buenos Aires pozwolą nam dokładnie poznać to miasto i kto wie, może opanować sztukę tanga? Stolica Argentyny łączy w sobie wpływy włoskie z hiszpańskimi, architekturę w postaci barwnych murali i oszałamiający zapach tradycyjnego asado, czyli grillowanego mięsa wysokiej klasy.
Wycieczka fakultatywna: „Zakątki Buenos Aires”. Podczas tej wycieczki zwiedzimy najpiękniejsze zakątki stolicy Argentyny. Bijące serce Buenos Aires, to Plaza de Mayo oraz skupiające się wokół niego ulice i budynki, jak np. najszersza ulica na świecie – Aleja 9 lipca czy też ulica Corientes, która stanowi centrum rozrywki miasta. Dopełnieniem będzie wizyta w najpiękniejszych dzielnicach, np. San Telmo i la Boca, gdzie na ulicy tańczy się pełne pasji tango. Poznamy Buenos Aires od podszewki! Cena od 304 zł. Wycieczka fakultatywna „Tango show”. Noc w Buenos Aires nie może pójść na marne! Wybierzcie się na tango show. Dźwięki muzyki słynnego kompozytora Astora Piazzoli będą nam towarzyszyć przy kolacji. Ten wieczór będzie niezapomniany! Cena od 456 zł.

Dzień 7. Buenos Aires, Argentyna (śniadanie, obiad, kolacja)
Jeden dzień w Buenos Aires to zdecydowanie za mało, na szczęście w tym wspaniałym mieście spędzimy jeszcze kilka godzin tego dnia!
Wycieczka fakultatywna: „Rejs statkiem z wizytą w miasteczku Tigre”. Startując z portu, przejedziemy przez piękne okolice, podziwiając krajobraz najszerszej rzeki na świecie Rio de la Plata. Zobaczymy piękną katedrę św. Izydora, wille i dzielnice, które były niegdyś miejscem schadzek bogaczy Buenos Aires. Najważniejsze jednak przed nami – rejs po delcie Parana, podczas którego będziemy meandrować wśród labiryntu wysepek, słuchając ciekawostek opowiadanych przez przewodnika. Cena od 304 zł.

Dzień 8. Punta del Este, Urugwaj (śniadanie, obiad, kolacja)
Urugwaj, przyćmiony sławą przez swoje starsze siostry Brazylię i Argentynę, powoli wychodzi z cienia. I bardzo słusznie, bo ma wiele do zaoferowania. Piękne piaszczyste plaże, z idealnymi warunkami do surfowania, pyszne wino i słoneczna pogoda. Punta del Este zwana jest przez niektórych Monako Południowej Ameryki, ponieważ właśnie do tej miejscowości przypływają swoimi jachtami najbogatsi.
Wycieczka fakultatywna: „Degustacja win”. Urugwaj słynie ze świetnej jakości win, a więc pobyt w Punta del Este wykorzystamy na odwiedziny w jednej z eleganckich winiarni. Ekspert opowie nam o uprawie winorośli oraz o rodzaju win, które będziemy kosztować. Nie obędzie się również bez degustacji tradycyjnych przekąsek. Cena od 655 zł.

Dzień 9. Dzień na morzu (śniadanie, obiad, kolacja)
Po intensywnym zwiedzaniu Buenos Aires i Punta del Este czas na chwilę spokoju na statku. Choć spokój to pojęcie względne, ponieważ na MSC Fantasia dzieje się tak wiele, że nie sposób nie skorzystać z wachlarza rozrywek organizowanych przez animatorów!

Dzień 10. Ilhabela, Brazylia (śniadanie, obiad, kolacja)
Ilhabela, to w wolnym tłumaczeniu „Piękna wyspa” i to nie bez powodu! Wyspę zajmują bujne, zielone tereny, które dostarczają wiele szlaków do wspinaczki. Nie brak również piaszczystych plaż, gdzie w spokoju można się delektować widokami. Ilhabela będzie miłym przystankiem po głośnym i tłocznym Rio de Janeiro oraz wielkomiejskim Buenos Aires.
Wycieczka fakultatywna: „Piękna Wyspa”. Jeepami dotrzemy do jednego z najpiękniejszych miejsc na wyspie, jakim są wodospady w Parku Narodowym Ilhabela. Po krótkim odpoczynku ruszymy w dalszą trasę na plażę Curral, słynącą z wielu barów oraz restauracji. To będzie dzień pełen pięknych widoków! Cena od 203 zł.

Dzień 11. Rio de Janeiro, Brazylia (śniadanie)
Po zejściu ze statku zostanie jeszcze kilka godzin na wykorzystanie ostatnich chwil w Rio de Janeiro. Głowa Cukrowa to obok statuy Chrystusa Zbawiciela, kolejny popularny punkt widokowy. Kolejką linową wjedziemy na wysokość 396 m n.p.m., gdzie rozpościera się spektakularny widok na zatokę Guanabara. To punkt obowiązkowy każdej wycieczki do Brazylii! Po południu transfer na lotnisko i wylot do Polski.

Dzień 12. Powrót do Polski
Powrót do Warszawy w godzinach porannych.Ważne informacje:
- Od podróżujących w region Ameryki Południowej nie są wymagane szczepienia,
- Od podróżujących w region Ameryki Południowej nie są wymagane wizy,
- Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdu w sytuacji, gdy liczba uczestników będzie mniejsza niż 20 osób,
- Plan lotu oraz kolejność zwiedzanych miejsc może ulec zmianie,
- Na zapytanie kabiny 1-osobowe, 3-osobowe lub 4-osobowe.
Porty na trasie
Rio de Janeiro (Brazylia)
Rio de Janeiro to jedno z najpiękniej położonych miast świata. Znane z malowniczych plaż, rytmów samby, orzeźwiającej caipirinhi i kobiet w skąpym bikini. Sami Brazylijczycy zachwyceni jego pięknem mówią o nim ‘cidade maravilhosa’- wspaniałe miasto. Polecamy zwiedzić Copacabanę - słynną zaludnioną plażę, oraz 38-metrowy pomnik Jezusa Zbawiciela na szczycie granitowej góry Corcovado.
Dzień na morzu
Dzień na morzu. W tym dniu możesz oddać się wypoczynkowi na pokładzie statku. Skorzystaj ze SPA, odwiedź fitness club, odpocznij w saunie. Czeka na ciebie mnóstwo atrakcji przygotowanych przez animatorów rozrywki. Spróbuj swojego szczęścia w bingo lub w kasynie, lub po prostu połóż się przy basenie i odpocznij w promieniach słonecznych.
Buenos Aires (Argentyna)
W Buenos Aires zakochasz się od pierwszego wejrzenia! Z pewnością postanowisz wrócić do tego niezwykłego miejsca. Jest to najbardziej europejskie miasto w Ameryce Południowej, gdzie włosko-hiszpański sznyt jest widoczny na każdym kroku, urzeka od pierwszego spojrzenia. Koniecznie spróbuj lokalnych typowo argentyńskich przysmaków - warto udać się do El Sanjuanino przy Posadas 1515. Ta restauracja w dzielnicy Recoleta serwuje Ci naprawdę pyszne regionalne odmiany słynnych argentyńskich potraw, jak empanadas i locro. Innym ciekawym miejscem jest La Estancia przy Lavalle 941. Tutaj kucharze w tradycyjnych strojach przyrządzają specjalnie dla Ciebie słynną argentyńską perrillę, czyli wołowinę pieczoną na grillu. Palce lizać..
Dojazd / przelot na rejs
PLAN PRZELOTU LINIAMI LOTNICZYMI - Alitalia
Wylot:
30/01 => Warszawa 11:40 - Rzym 14:00
30-31/01 => Rzym 21:45 - Rio De Janeiro 06:00
Powrót:
09-10/02 => Rio De Janeiro 16:05 - Rzym 07:00
10/02 => Rzym 08:30 - Warszawa 10:50
Rezerwacja dla grup
Proponujemy indywidualną kalkulację cen dla grup zorganizowanych, oraz grup znajomych. Głównym kryterium jest ilość zamawianych kabin. Przy współpracy ze sprawdzonymi kontrahentami możemy obsłużyć kilkusetosobowe kongresy, oraz kilkunastoosobowe grupy znajomych/krewnych czy kontrahentów. Oferujemy przejazdy komfortowymi autokarami, przeloty z transferami lotniskowymi, oraz opiekę doświadczonych pilotów wycieczek i przewodników po portach. Kontakt pod nr telefonu 511 727 511.
Inne
WCZESNA REZERWACJA rejsu to najlepszy sposób na dobrą cenę i większy wybór kabin - szczególnie jeśli zależy Ci na kabinie dla 4 osób.

UBEZPIECZENIE KOSZTÓW REZYGNACJI oraz KOSZTÓW PRZERWANIA IMPREZY TURYSTYCZNEJ - jednak jeśli martwisz się o sytuacje, które mogą pokrzyżować Twoje plany urlopowe - ubezpiecz koszty rezygnacji lub przerwania wyjazdu. Można zawrzeć je w ciągu 5 dni od daty rezerwacji imprezy. Chcesz poznać zakres odpowiedzialności? Chcesz mieć odpowiednio dobrany wariant ubezpieczenia - zadzwoń do konsultanta lub zobacz szczegóły stronie www.AleRejsy.pl/E-polisa (UM)*
TERMIN Kabina wewnętrzna Kabina z oknem Kabina z balkonem Dzieci i młodzież
30.01 - 10.02.2020 od 9 490 zł brak od 11 145 zł zadzwoń

 

1 krok - Wyszukaj interesujący Cię rejs.

2 krok - Zadzwoń (pracujemy do godziny 21.00) - potwierdzimy dostępność i cenę. Zrobimy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę na rynku.

3 krok - Prześlemy dokumenty rezerwacji rejsu, którą opłacisz w określonych terminach.

Na 5-7 dni przed rejsem otrzymasz dokumenty podróży - ciesz się wspaniałym wypoczynkiem.

 

 

Opinie klientów

Rejs na AidaNova
Anna - rejs na statku AidaNova
Właśnie wróciliśmy z rejsu po Wyspach Kanaryjskich statkiem AidaNova. Piszę aby serdecznie podziękować za ofertę. Cała podróż był doskonale zorganizowana, statek znacznie przekroczył nasze oczekiwania (mam dobre porównanie z rejsem Costa Diadema w zeszłym roku). Jeżeli mamcie Państwo jakiekolwiek pytania szczegółowe zachęcam do kontaktu telefonicz... więcej
Rejs statkiem MSC Divina
Teresa i Arkadiusz - rejs na statku MSC Divina 02.04.2016
Jesteśmy z mężem do dziś pod ogromnym wrażeniem. Planując podróż mieliśmy nadzieję, że będzie to nasz wspaniały urlop, pełen relaks i przygoda. To, co się wydarzyło przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Była to podróż życia kabina przestronna, z dużym wygodnym łóżkiem, bardzo ładnie wyposażona, łazieneczka wcale nie taka mała, telewizor z progra... więcej
Super było na MSC DIVINIE
Jadwiga i Piotr - rejs na statku MSC Divina Rejs po Karaibach
Byliśmy na rejsie tym statkiem wycieczkowy na trasie z Miami po Karaibach, rejs i trasa niezwykle ciekawa, jesteśmy pod wrażeniem tego olbrzyma wycieczkowego 3500 uczestników. Statek przepiękny i obsługa super. Och Jamajka z drinkiem na plaży, Aruba piękna wysepka, kawa w Kolumbii, no i Meksyk 2 razy, piramidy Majów oraz pływanie z płaszczkami - o... więcej
Rejs z polskim pilotem do Izraela
Anna - rejs na statku MSC Lirica
Byłam na rejsie do Ziemi Świętej w listopadzie na MSC Liryka. Co prawda sytuacja polityczna w Izraelu spowodowała iż część wyjazdu była w innym miejscu. Dwudniowy pobyt w Izraelu został zmieniony na pobyt w Turcji. Wszystko sprawnie załatwione, pozmieniano docelowe porty na inne terminy. Jako pasażerowie nie poczuliśmy braku komfortu. Chciała bym j... więcej
Rejs statkiem Mariner of the Seas + pobyt na Bali + loty
Leszek - rejs na statku Mariner of the Seas
Szanowni Państwo. Proszę przyjąć moje wyrazy najwyższego uznania za super perfekcyjnie zorganizowaną imprezę. Wszystko odbyło się dokładnie i punktualnie tak jak w opisie. Rezerwacja kabiny na statku oraz wybór pokoju w hotelu na Bali w 100% pokrywał się z moim z moimi sugestiami. Gratuluję wspaniałego zespołu, zawsze życzliwie odnoszącego się do... więcej
Rejs statkiem Majestic Princess
Janina i Wojciech - rejs na statku Majestic Princess
W kwietniu odbyliśmy rejs na trasie Rzym - Ateny, a po drodze Sycylia, Kotor, Corfu, Kreta, Mykonos. Codziennie w innym miejscu. Zwiedzanie, plażowanie, podróże kulinarne. Statek jest ogromny, a że to był jego dziewiczy rejs, to jeszcze pachniało nowością. Mieliśmy kabinę z balkonem, która była wyposażona we wszystko co potrzebne i sprzątana właści... więcej
REJS PO CUDOWNYCH WYSEPKACH KARAIBSKICH
IWONA - rejs na statku MSC FANTASIA
REJS BYŁ 14 DNIOWY I CUDOWNY A CO NAWAŻNIEJSZE PIERWSZY I NIE OSTATNI. BYLIŚMY WSZYSCY ZACHWYCENI - 4 OSOBY I POLECAM WSZYSTKIM - INNA I CIEKAWSZA FORMA ODPOCZYNKU. POLECAM RÓWNIEŻ BIURO I OBSŁUGĘ, TYLKO DZIĘKI PANU ANDRZEJOWI POJECHALIŚMY W TĘ CUDOWNĄ PODRÓŻ-JEGO WYTRWAŁOŚĆ W OPISYWANIU STATKU I RODZAJU PODRÓŻY SPRAWIŁA, ŻE NAMÓWIŁ MNIE I ZNAJOMYC... więcej
Rejs od Wenecji do Genui na MSC
Iwona - rejs na statku MSC Orchestra
Jesteśmy bardzo zadowoleni z cudownego rejsu od Wenecji do Genui pięknym statkiem Orchestra . Impreza przygotowana pod każdym względem profesjonalnie . Wielkie podziękowania dla pilota wyjazdu i za zorganizowanie wspaniałych wycieczek oraz opiekę nad całą grupą od początku do końca. Jesteśmy bardzo zadowoleni i już myślimy o następnym rejsie. Bar... więcej

Zobacz nasze propozycje

Malownicza Brazylia - MSC Seaview
28.01 - 04.02.2020 (7 nocy)
trasa: Salvador (Brazylia)  >>  Ilheus (Brazylia)  >>  Dzień na morzu  >>  Ilha Grande (Brazylia)  >>  Santos (Brazyl...
od 489 €
+ opłaty portowe
zobacz
Uroki Ameryki Południowej VII
29.01 - 12.02.2020 (14 nocy)
trasa: Salvador (Brazylia)  >>  Ilheus (Brazylia)  >>  Dzień na morzu  >>  Rio de Janeiro (Brazylia)  >>  Dzień na mo...
od 909 €
+ opłaty portowe
zobacz
Ameryka Południowa z Santos - MSC Sinfonia
31.01 - 07.02.2020 (7 nocy)
trasa: Santos (Brazylia)  >>  Itajai (Brazylia)  >>  Dzień na morzu  >>  Montevideo (Urugwaj)  >>  Buenos Aires (Arge...
od 389 €
+ opłaty portowe
zobacz
Rio de Janeiro i Buenos Aires - 9 dni
01.02 - 09.02.2020 (8 nocy)
trasa: Rio de Janeiro (Brazylia)  >>  Dzień na morzu  >>  Buenos Aires (Argentyna)  >>  Punta Del Este (Urugwaj)  >> &nbsp...
od 499 €
+ opłaty portowe
zobacz
Zapisz się na newsletter i na bieżąco otrzymuj oferty na
najlepsze rejsy, okazje i promocje
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz