AleRejsy.pl - Najlepsze oferty rejsów wycieczkowych! Działamy od 2009 roku!
511 757 511 511 474 511
pn-pt 9.00 - 17.00
sob. 10.00-14.00
Brak regionów.
Brak armatorów.
Brak statków.
Brak subregionów.

Baśniowy Dubaj i Katar II - Rejs z Pl Pilotem

Wyjątkowy rejs na statku Costa Diadema

Termin
18.01 - 26.01.2020
Ilość nocy
8 nocy
Statek
Transport
Rejs z przelotem
Trasa
Przelot z Warszawy  >>  Dubaj (Emiraty)  >>  Muscat (Oman)  >>  Dzień na morzu  >>  Doha (Katar)  >>  Abu Dhabi (Emiraty)  >>  Dubaj (Emiraty)  >>  Wylot do Polski  >>  Przylot do Warszawy
Trasa rejsu
DZIEŃ PORT DO PORTU W MORZE
dzień 1 - 18.01.2020 Przelot z Warszawy --- ---
dzień 1 - 18.01.2020 Dubaj (Emiraty) --- >>>
dzień 2 - 19.01.2020 Dubaj (Emiraty) >>> 13.30
dzień 3 - 20.01.2020 Muscat (Oman) 8.30 22.00
dzień 4 - 21.01.2020 Dzień na morzu --- ---
dzień 5 - 22.01.2020 Doha (Katar) 9.00 20.00
dzień 6 - 23.01.2020 Abu Dhabi (Emiraty) 11.00 >>>
dzień 7 - 24.01.2020 Abu Dhabi (Emiraty) >>> 23.59
dzień 8 - 25.01.2020 Dubaj (Emiraty) 8.00 ---
dzień 8 - 25.01.2020 Wylot do Polski --- ---
dzień 9 - 26.01.2020 Przylot do Warszawy --- ---
Armator zastrzega możliwość zmian w programie rejsu.
Podane ceny są cenami orientacyjnymi
Aby uzyskać aktualną cenę, zadzwoń do konsultanta
511 757 511
POTWIERDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ
Cena za osobę (w kabinie dwuosobowej)
Kabina wewnętrzna
Kabina wewnętrzna
brak Kabiny wewnętrzne - idealne dla osób poszukujących ekonomicznego rozwiązania bez utraty komfortu. Łóżka mogą być rozdzielone lub połączone w jedno duże (na żądanie). W każdej kabinie znajduje szafa, łazienka z kabiną prysznicową, interaktywna TV, telefon, minibar i sejf. We wszystkich kabinach dostępne jest połączenie z Wi-Fi (za opłatą) i klimatyzacja. Rozmiar kabiny wynosi około 14 m².
Kabina z oknem
Kabina z oknem
brak Kabiny z oknem - łóżka mogą być rozdzielone lub połączone w jedno duże (na żądanie). W każdej kabinie znajduje szafa, łazienka z kabiną prysznicową, interaktywna TV, telefon, minibar i sejf. We wszystkich kabinach dostępne jest połączenie z Wi-Fi (za opłatą) i klimatyzacja. Rozmiar kabiny wynosi około 15-17m².
Kabina z balkonem
Kabina z balkonem
brak Kabiny z balkonem - komfort pozwalający poczuć pełnię morskiej podróży. Łóżka mogą być rozdzielone lub połączone w jedno duże (na żądanie). W każdej kabinie znajduje szafa, łazienka z kabiną prysznicową, interaktywna TV, telefon, minibar i sejf. We wszystkich kabinach dostępne jest połączenie z Wi-Fi (za opłatą) i klimatyzacja. Rozmiar kabiny wynosi około 20m².
Dzieci i młodzież
Dzieci i młodzież
zadzwoń
Do ceny należy doliczyć:
przelot + opieka Pl Pilota -  w cenie
Opłaty portowe 150 €
Podane ceny są cenami orientacyjnymi. Aby uzyskać aktualną cenę, zadzwoń do konsultanta
511 757 511
POTWIERDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ
Cena zawiera
Przelot
przelot na trasie Warszawa – Dubaj – Warszawa liniami Emirates
Transfer
lotnisko - port - lotnisko
Rejs wycieczkowy
zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii
Polski pilot
opieka polskiego pilota w trakcie rejsu
Ubezpieczenie
KL, NW, ChP i bagażu + turystyczny fundusz gwarancyjny
Pełne wyżywienie
pełne wyżywienie na statku - 3 posiłki główne
Napoje
z dystrybutorów w restauracji bufetowej
Serwis bagażowy
serwis bagażowy i kabinowy
Korzystanie z basenu
i innych urządzeń sportowo/rekreacyjnych znajdujących się na statku
Udział w imprezach
spektaklach i zabawach organizowanych na statku
Nocleg w hotelu
nocleg ze śniadaniem po rejsie w hotelu w Dubaju
Cena nie zawiera
Opłaty portowe
oraz podatki i inne opłaty - 150€
Opłata serwisowa
czyli popularnie nazywana napiwkami dla obsługi statku, automatycznie doliczana do rachunku
Kaucja
płatna na statku tytułem zabezpieczenia przyszłych wydatków
Internet
szczegóły pakietów dostępne u konsultantów
All Inclusive
napoje zamawiane u obsługi oraz w barach, w tym napojów gazowanych i alkoholowych
Wycieczki fakultatywne
organizowane w portach oraz wydatki osobiste
Usługi
prasowanie, fryzjer, fotograf, SPA
Inne
Przelot samolotem:
Wylot w dniu rozpoczęcia rejsu ok. godziny 13:00 Liniami Emirates, powrót dzień po rejsie około godziny 08:00. W cenie zawarte transfery lotnisko/port/lotnisko. Przy wylotach z Warszawy dla chętnych możliwość skorzystania z transferu na lotnisko w Warszawie (opcjonalnie) - na zapytanie.*

KABINY 3/4 osobowe nie są dostępne we wszystkich kategoriach, a ich liczba jest ograniczona - sprzedaż tylko po potwierdzeniu.

PAKIETY NAPOJÓW / ALL INCLUSIVE
Istnieje możliwość wykupienia pakietu ALL INCLUSIVE obejmującego wybrane napoje alkoholowe i bezalkoholowe dostępne bez ograniczeń we wszystkich barach:

Cena pakietu:
Pranzo & Cena od 17 €/dzień/osoba dorosła (napoje tylko do posiłków w restauracjach - lunch, kolacja) - pobierz ulotkę;
Brindiamo od 26,50€ (pakiet bez koktajli)/dzień/osoba dorosła - pobierz ulotkę;
Piu Gusto od 29,50€ (pakiet z koktajlami)/dzień/osoba dorosła - pobierz ulotkę;
Intenditore od 45,50 €/dzień/osoba dorosła (pakiet z koktajlami i mini barem w cenie) - pobierz ulotkę;
Giovani od 17,50€/dzień/dziecko - pobierz ulotkę.

Rejs z Polskim Pilotem –Propozycja Wycieczek Fakultatywnych Baśniowy Dubaj i Katar–Statek Costa Diadema

1. Dzień - WARSZAWA/ DUBAJ–Przelot do Dubaju, transfer do portu i zaokrętowanie na statek

2. Dzień -PORT DUBAJ ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE–Proponowana wycieczka: DUBAJ - OD MAŁEJ OSADY DO ŚWIATOWEJ METROPOLII
Dubaj, który w ciągu kilkudziesięciu lat przekształcił się z wiejskiej osady w kosmopolityczne centrum światowego handlu i finansów, jest obecnie jedną z najbardziej znanych i zadziwiających metropolii na Świecie. Emirat Dubaj położony jest nad Zatoką Perską i jest jednym z siedmiu, które od 1971r. tworzą państwo Zjednoczone Emiraty Arabskie. Po spotkaniu z lokalnym polskojęzycznym przewodnikiem wyruszymy na zwiedzanie starej części miasta i jego historycznych obiektów. Odwiedzimy tu stary fort Al-Fahidi z muzeum, prezentującym czasy przed odkryciem ropy naftowej oraz kolejne lata rozwoju, aż do czasów współczesnych. Przepłyniemy tradycyjną łodzią abrą na drugi brzeg Zatoki Dubaju a tam posmakujemy lokalnej atmosfery na targu z przyprawami oraz słynnym targu ze złotem (będzie tu chwila czasu na zakupy). Odwiedzimy również historyczną dzielnicę irańską Bastakija, założoną przez kupców z Persji pod koniec XIX wieku. Na zakończenie panoramiczny przejazd przez miasto do portu.
Czas około 4h / Cena około 30 USD

3. Dzień –PORT MUSCAT OMAN – Proponowana wycieczka: MUSCAT -ZWIEDZANIE STOLICY OMANU
Stolica Omanu Muscat, położona między górami a morzem, to najbardziej malownicze miasto całego kraju. W przeciwieństwie do nowoczesnych metropolii z sąsiednich Zjednoczonych Emiratów Arabskich, miasto w większości zachowało tradycyjny styl i idealnie wkomponowuje się wgórzysty krajobraz. Wycieczkę rozpoczniemy od zwiedzania Wielkiego Meczetu i jego ogrodów (największy w Omanie, wybudowany w latach 1995-2001) z pięcioma minaretami symbolizującymi pięć filarów Islamu. Następnie przejedziemy do centrum miasta, gdzie zobaczymy forty Al Dżalali i Al Mirani, które wybudowali w XVI wieku Portugalczycy aby bronić dostępu do Muscatu (który w tamtym czasie należał do nich). Zobaczymy tam równieżpałac sułtana Al Alam o nietypowej architekturze.Następnie odwiedzimy Bait Al Zubair Muzeum przedstawiające historię i kulturę Sułtanatu Omanu. Na zakończenie przejedziemy do starego miasta, gdzie będziemy mieli czas na zakup lokalnych wyrobów na tradycyjnym targu-Mutrah Souk.
Czas około 5,5h Cena około 50USD

4. Dzień - NA MORZU – Wypoczynek i korzystanie z atrakcji oferowanych przez statek

5. Dzień - PORT DOHA KATAR – Proponowana wycieczka: WYCIECZKA PO STOLICY KATARU DOHA
Katar to państwo położone na półwyspie nad Zatoką Perską. Gospodarka kraju oparta jest głównie na wydobyciu ropy i gazu a jego społeczeństwo uznawane jest za jedno z najbogatszych na świecie. Dzięki wpływom z surowców Katar stał się organizatorem wielu międzynarodowych imprez a obecnie przygotowuje się do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w 2022 roku. Stolicą państwa i największym miastem jest Doha (Ad-Dauha), położone na wschodnim wybrzeżu. Z portu morskiego, udamy się na panoramiczną wycieczkę po najciekawszych miejscach stolicy emiratua towarzyszyć nam będzie lokalny polski przewodnik. Przejedziemy przez nadmorską promenadę Al-Corniche, gdzie zobaczymy nowoczesną zabudowę z licznymi wieżowcami i biurowcami. Zatrzymamy się w porcie z luksusowymi jachtami oraz przy nabrzeżu z tradycyjnymi łodziami Dhow. Odwiedzimy bogate dzielnice rezydencjalne i handlowe. Zobaczymy główny meczet Kraju -Grand Mosque oraz wejdziemy do Muzeum Sztuki Islamskiej,położonego w nowoczesnym obiekcie na wodzie. Na zakończenie zatrzymamy się w starej części miasta, gdzie będzie czas na spacer alejkami i zakupy lokalnego rękodzieła na bazarze Waqif.
Czas około 5h / Cena około65 USD

6. Dzień -PORT ABU DHABI ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE – Proponowana wycieczka: ABU DHABI - ZWIEDZANIE STOLICY ZJEDNOCZONYCH EMIRATÓW ARABSKICH
Stolica Zjednoczonych Emiratów Arabskich Abu Dhabi to największy i najbogatszy z siedmiu emiratów. Pierwszym punktem wycieczki (z lokalnym polskojęzycznym przewodnikiem) będzie przejazd przez Wyspę Saadiyat, gdzie znajdują się imponujące obiekty takie jak Luwr, czy Muzeum Guggenheima (cały projekt ma zostać zakończony do 2020 roku). Następnie przejedziemy przez wyspę Yas, na której znajdują się Park Ferrari (krótka wizyta) oraz tor wyścigowy Formuły 1 (przystanek na zdjęcia). Odwiedzimy największy i najpiękniejszy meczet w zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielki Meczet Szejka Zayeda. Przejedziemy przez ekskluzywną dzielnicę AL Bateen z rezydencjami szejków oraz zatrzymamy się przy Emirates Palace (jeden z najdroższych Hoteli świata). Będziemy również w Heritage Village – tradycyjnej wiosce beduińskiej oraz na targu z daktylami, gdzie będzie czas na zakupy suwenirów.
Czas około 6,5h / Cena około60USD

7. Dzień - PORT ABU DHABI ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE – Proponowana wycieczka: JEEP SAFARI I WIOSKA BEDUIŃSKA NA PUSTYNI
Po południu (po lunchu na statku) zapraszamy na wyprawę na pustynię. Z portu wyruszymy samochodami terenowymi 4x4 na pustynię, gdzie czeka na nas safari i przejażdżka przez wydmy. Następnie dotrzemy do położonej na pustyni wioski Beduińskiej, gdzie będzie sporo atrakcji m. in.: pokaz tradycyjnych tańców, malowanie dłoni czy przejazd na wielbłądzie. Do dyspozycji gości będzie również bufet z potrawami arabskimi (w cenie) oraz stragany z lokalnym rękodziełem.
Czas około 5h / Cena około65USD

8. Dzień - PORT DUBAJ ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE – Proponowana wycieczka: DUBAJ - NOWOCZESNE DZIELNICE I NAJWYŻSZY BUDYNEK ŚWIATA
Rano po opuszczeniu statku rozpoczniemy całodniową wycieczkę po nowoczesnych dzielnicach Dubaju (z lokalnym polskojęzycznym przewodnikiem). Zobaczymy najnowsze i najciekawsze projekty architektoniczne, którymi miasto od kilku lat zadziwia cały świat. Przejedziemy do najnowszej części miasta – Down town Dubaiz największym centrum handlowym na świecie Dubai Mall, oraz z najwyższym budynkiem świata Burj Khalifa (828 metrów wysokości). Wyjedziemy na taras widokowy na 124 piętrze, z którego rozpościera się wspaniała panorama na całą metropolię. Zobaczymy tu również słynny pokaz tańczących fontann oraz będzie czas wolny na zakupy lub lunch. Następnie zobaczymy hotel ”Żagiel” Burj Al Arab, wybudowany na sztucznie usypanej wyspie, stanowiący od momentu powstania jedną z wizytówek miasta. Pospacerujemy po Madinat Jumeirah (nazywaną Wenecją Dubaju) z licznymi kanałami wodnymi i tradycyjnym bazarem. Przejedziemy kolejką Monorail przez największą na świecie sztuczną wyspę Palma Jumeirah na jej koniec, gdzie znajduje się imponujący hotel Atlantis. Zatrzymamy się w Dubai Marina, malowniczym skupisku wieżowców powstałych nad sztucznym kanałem. Na zakończenie udamy się do Mallof Emirates, gdzie znajduje się Ski Dubaj – centrum narciarskie z wyciągiem krzesełkowym, trasami zjazdowymi i licznymi zimowymi atrakcjami. Po zwiedzaniu przejedziemy do hotelu.
Czas około 8h / Cena około110 USD (cena zawierabilety oraz wjazd na najwyższy budynek Świata)

9. Dzień -DUBAJ/ WARSZAWA – Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko i przelot do kraju, zakończenie imprezy.

PŁATNOŚCI - na pokładzie statku obowiązuje bezgotówkowy system opłat. Należność reguluje się ostatniego dnia rejsu gotówką (wpłata depozytu ok. 250€/kabina pierwszego dnia rejsu) lub kartą kredytową (VISA, Mastercard, American Express) na podstawie zbiorczego rachunku. Karty kredytowe należy zarejestrować zaraz po zaokrętowaniu.

WCZESNA REZERWACJA rejsu to najlepszy sposób na dobrą cenę i większy wybór kabin - szczególnie jeśli zależy Ci na kabinie dla 4 osób. UWAGA - zaliczka przy wyprzedzeniu czasowym 4 i więcej miesięcy to tylko 10% ceny rejsu.

UBEZPIECZENIE KOSZTÓW REZYGNACJI lub KOSZTÓW PRZERWANIA IMPREZY TURYSTYCZNEJ – jeżeli martwisz się o sytuacje, które mogą pokrzyżować Twoje plany urlopowe - ubezpiecz koszty rezygnacji lub przerwania wyjazdu.
PAMIĘTAJ!! termin zawarcia tego typu ubezpieczenia jest ściśle określony! Zgłoś chęć zawarcia takiego ubezpieczenia w trakcie dokonywania swojej rezerwacji.

Chcesz poznać zakres odpowiedzialności? Chcesz mieć odpowiednio dobrany wariant ubezpieczenia - zadzwoń do konsultanta lub zobacz szczegóły stronie www.AleRejsy.pl/E-polisa
Porty na trasie
Dubaj (Emiraty)
Jesteś zapalonym podróżnikiem? Po prostu kochasz poznawać świat i jego tajemnice? Światowa stolica luksusu i miasto przyszłości czeka właśnie na Ciebie! W Dubaju zobaczysz wspaniałe nowoczesne budownictwo, drapacze chmur, śnieżnobiała plaża na tle turkusowego morza.
Muscat (Oman)
Oman jest przyjazny, przewidywalny, czysty i bezpieczny. Oman jest miejscem pełnym niesamowitych krajobrazów i zakątkiem niezwykle zagadkowym. Większość terytorium tego państwa położonego w południowo-wschodniej części Półwyspu Arabskiego, pokrywa pustynia. Pod piaskiem i kamieniami kryje się jednak wielki skarb tego kraju - ropa naftowa. Zachwycisz się długim wybrzeżem morskim, gdzie można godzinami czerpać przyjemność z tradycyjnego plażowania, oraz intrygująca kultura.
Dzień na morzu
Dzień na morzu. W tym dniu możesz oddać się wypoczynkowi na pokładzie statku. Skorzystaj ze SPA, odwiedź fitness club, odpocznij w saunie. Czeka na ciebie mnóstwo atrakcji przygotowanych przez animatorów rozrywki. Spróbuj swojego szczęścia w bingo lub w kasynie, lub po prostu połóż się przy basenie i odpocznij w promieniach słonecznych.
Doha (Katar)
Doha naprawdę warta jest poświęcenia jej uwagi. Jest jednym z najbogatszych miast na świecie. Prawdziwy diament! Podczas rejsu zatrzymamy się tu dla Ciebie, byś zachwycił się tym niesamowitym miejscem.
Abu Dhabi (Emiraty)
Na hasło "Abu Zabi" przed oczami pojawiają Ci się nowoczesne wieżowce. To niezwykłe miasto buduje wizerunek stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich jako miejsca przyjaznego i otwartego dla wszystkich. Wielki Meczet Szejka Zayeda bin Sultana Al Nahyana jest tego przykładem. Podczas rejsu zatrzymamy się w tym bajecznym miejscu - na własne oczy ujrzysz arcydzieła stylu mauretańskiego (typowego dla północnej Afryki i terenów Hiszpanii).
Rezerwacja dla grup
Proponujemy indywidualną kalkulację cen dla grup zorganizowanych, oraz grup znajomych. Głównym kryterium jest ilość zamawianych kabin. Przy współpracy ze sprawdzonymi kontrahentami możemy obsłużyć kilkusetosobowe kongresy, oraz kilkunastoosobowe grupy znajomych/krewnych czy kontrahentów. Oferujemy przejazdy komfortowymi autokarami, przeloty z transferami lotniskowymi, oraz opiekę doświadczonych pilotów wycieczek i przewodników po portach. Kontakt pod nr telefonu 511 727 511.
Inne
WCZESNA REZERWACJA rejsu to najlepszy sposób na dobrą cenę i większy wybór kabin - szczególnie jeśli zależy Ci na kabinie dla 4 osób. UWAGA - zaliczka przy wyprzedzeniu czasowym 4 i więcej miesięcy - od 10% ceny rejsu.

UBEZPIECZENIE KOSZTÓW REZYGNACJI oraz KOSZTÓW PRZERWANIA IMPREZY TURYSTYCZNEJ - jednak jeśli martwisz się o sytuacje, które mogą pokrzyżować Twoje plany urlopowe - ubezpiecz koszty rezygnacji lub przerwania wyjazdu. Chcesz poznać zakres odpowiedzialności? Chcesz mieć odpowiednio dobrany wariant ubezpieczenia - zadzwoń do konsultanta lub zobacz szczegóły stronie www.AleRejsy.pl/E-polisa (AT)
TERMIN Kabina wewnętrzna Kabina z oknem Kabina z balkonem Dzieci i młodzież
07.12 - 15.12.2019 od 1 211 € od 1 386 € od 1 515 € zadzwoń
18.01 - 26.01.2020 brak brak brak zadzwoń
15.02 - 23.02.2020 brak brak brak zadzwoń

 

1 krok - Wyszukaj interesujący Cię rejs.

2 krok - Zadzwoń (pracujemy do godziny 21.00) - potwierdzimy dostępność i cenę. Zrobimy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę na rynku.

3 krok - Prześlemy dokumenty rezerwacji rejsu, którą opłacisz w określonych terminach.

Na 5-7 dni przed rejsem otrzymasz dokumenty podróży - ciesz się wspaniałym wypoczynkiem.

 

 

Opinie klientów

Rejs na AidaNova
Anna - rejs na statku AidaNova
W zeszłym tygodniu wróciliśmy z rejsu po Wyspach Kanaryjskich statkiem AidaNova. Piszę aby serdecznie podziękować za ofertę. Cała podróż był doskonale zorganizowana, statek znacznie przekroczył nasze oczekiwania (mam dobre porównanie z rejsem Costa Diadema w zeszłym roku). Jeżeli mamcie Państwo jakiekolwiek pytania szczegółowe zachęcam do kontaktu... więcej
Rejs statkiem MSC Divina
Teresa i Arkadiusz - rejs na statku MSC Divina 02.04.2016
Jesteśmy z mężem do dziś pod ogromnym wrażeniem. Planując podróż mieliśmy nadzieję, że będzie to nasz wspaniały urlop, pełen relaks i przygoda. To, co się wydarzyło przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Była to podróż życia kabina przestronna, z dużym wygodnym łóżkiem, bardzo ładnie wyposażona, łazieneczka wcale nie taka mała, telewizor z progra... więcej
Rejs statkiem Mariner of the Seas + pobyt na Bali + loty
Leszek - rejs na statku Mariner of the Seas
Szanowni Państwo. Proszę przyjąć moje wyrazy najwyższego uznania za super perfekcyjnie zorganizowaną imprezę. Wszystko odbyło się dokładnie i punktualnie tak jak w opisie. Rezerwacja kabiny na statku oraz wybór pokoju w hotelu na Bali w 100% pokrywał się z moim z moimi sugestiami. Gratuluję wspaniałego zespołu, zawsze życzliwie odnoszącego się do... więcej
Rejs na MSC Seaview
Agnieszka
Dzień dobry, chciałam podzielić się kilkoma spostrzeżeniami z naszego pierwszego rejsu. Po pierwsze - było wspaniale! MSC Seaview to niesamowity, przepiękny, ogromny statek - bardziej nawet nie jak hotel, ale całe miasto na wodzie. Pierwsze dni to była nauka, co gdzie jest, bo jest tych barów, basenów i atrakcji tyle, że czasami mieliśmy problem... więcej
Rejs od Wenecji do Genui na MSC
Iwona - rejs na statku MSC Orchestra
Jesteśmy bardzo zadowoleni z cudownego rejsu od Wenecji do Genui pięknym statkiem Orchestra . Impreza przygotowana pod każdym względem profesjonalnie . Wielkie podziękowania dla pilota wyjazdu i za zorganizowanie wspaniałych wycieczek oraz opiekę nad całą grupą od początku do końca. Jesteśmy bardzo zadowoleni i już myślimy o następnym rejsie. Bar... więcej
Costa Luminosa - Wyspy Greckie
Aleksandra - rejs na statku Costa Luminosa 18-25.05.2019
To już nasz trzeci rejs z Costą i z AleRejsy.pl. Tym razem Costa Luminosa... Statek przepiękny, luksusowo wykończone wnętrza, obsługa cudowna, teatr, koncerty dyskoteki, zabawy dla dzieci i młodzieży, jedzenie ... bajeczne,... do tego widoki ... To bardzo luksusowy hotel i co dzień jesteś w innym fantastycznym miejscu... Urlop marzenie !!! Już tęsk... więcej
Rejs statkiem MSC Splendida
Sławomir - rejs na statku MSC Splendida 14.07.2012 (Genua-Barcelona-Tunis-Malta-Mesyna/Sycylia-Civitavecchia-Genua)
Witam, Zaskoczenia nie było. Wszystkie elementy które Pani Monika wymieniła tj. obsługa, jedzenie, rozrywka, czystość w kabinie i poza wręcz idealne, na bardzo wysokim poziomie podobnie ja w zeszłym roku na MSC ARMONIA, co podkreśliliśmy przy okazji wystawienia cenzurki na koniec rejsu. Plusy to program artystyczny, który wspólnie oceniliśmy jak... więcej
Rejs statkiem Costa Fascinosa
Zbigniew - rejs na statku Costa Fascinosa
Rejs po Morzu Śródziemnym statkiem Costa Fascinosa jest po prostu cudowną przygodą. Począwszy od spraw organizacyjnych poprzez wszystkie imprezy towarzyszące nam podczas pobytu na statku oraz wyżywienie - wszystko było perfekcyjne. Imprezy artystyczne, tj.koncerty wykonywane przez artystów z najwyższych półek w danej dziedzinie. Posiłki w restaurac... więcej

Zobacz nasze propozycje

Indie i Dubaj z Singapuru II - Celebrity Constellation
17.01 - 01.02.2020 (15 nocy)
trasa: Singapur  >>  Dzień na morzu  >>  Phuket (Tajlandia)  >>  Dzień na morzu  >>  Colombo (Sri Lanka)  >> &nb...
od 1 479 €
zobacz
Abu Dhabi i Muscat z Dubaju
17.01 - 24.01.2020 (7 nocy)
trasa: Dubaj (Emiraty)  >>  Muscat (Oman)  >>  Abu Dhabi (Emiraty)  >>  Khalifa bin Salman  >>  Dubaj (Emiraty)
od 499 €
zobacz
Tajlandia, Malezja i Singapur II - AIDAbella
20.01 - 03.02.2020 (14 nocy)
trasa: Laem Chabang (Tajlandia)  >>  Koh Samui (Tajlandia)  >>  Dzień na morzu  >>  Singapur  >>  Dzień na morzu&nbsp...
od 849 €
zobacz
Azjatycka przygoda na Quantum OTS
20.01 - 24.01.2020 (4 noce)
trasa: Singapur  >>  Port Klang/ Kuala Lampur (Malezja)  >>  Phuket (Tajlandia)  >>  Dzień na morzu  >>  Singapur
od 433 €
zobacz
Zapisz się na newsletter i na bieżąco otrzymuj oferty na
najlepsze rejsy, okazje i promocje
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz