AleRejsy.pl - Najlepsze oferty rejsów wycieczkowych! Działamy od 2009 roku!
511 757 511 511 474 511
pn-pt 10.00 - 16.00
sob. nieczynne
Brak regionów.
Brak armatorów.
Brak statków.
Brak subregionów.

Antarktyda - Siódmy Kontynent

Wielki rejs na Antarktydę z PL Pilotem

Cena od
33 998 zł   (z opłatami portowymi)
Termin
09.01 - 23.01.2021
Ilość nocy
14 nocy
Transport
Rejs z przelotem
Trasa
Wylot z Warszawy  >>  Buenos Aires (Argentyna)  >>  Ushuaia (Argentyna)  >>  Park Narodowy Tierra del Fuego  >>  Zaokrętowanie na statek  >>  W drodze na Antarktydę Cieśnina Drake’a  >>  Południowe Szetlandy (Anktartyda)  >>  Rejs w kierunku Cieśniny Drake'a  >>  Cieśnina Drake'a  >>  Ushuaia - samolotem do Buenos Aires  >>  Wylot do Polski  >>  Przylot do Warszawy
Trasa rejsu
DZIEŃ PORT DO PORTU W MORZE
dzień 1 - 09.01.2021 Wylot z Warszawy
dzień 2 - 10.01.2021 Buenos Aires (Argentyna)
dzień 3 - 11.01.2021 Ushuaia (Argentyna)
dzień 4 - 12.01.2021 Park Narodowy Tierra del Fuego
dzień 5 - 13.01.2021 Park Narodowy Tierra del Fuego
dzień 5 - 13.01.2021 Zaokrętowanie na statek
dzień 5 - 13.01.2021 W drodze na Antarktydę Cieśnina Drake’a
dzień 6 - 14.01.2021 W drodze na Antarktydę Cieśnina Drake’a
dzień 7 - 15.01.2021 Południowe Szetlandy (Anktartyda)
dzień 8 - 16.01.2021 Rejs w kierunku Cieśniny Drake'a
dzień 9 - 17.01.2021 Rejs w kierunku Cieśniny Drake'a
dzień 10 - 18.01.2021 Rejs w kierunku Cieśniny Drake'a
dzień 11 - 19.01.2021 Cieśnina Drake'a
dzień 12 - 20.01.2021 Cieśnina Drake'a
dzień 13 - 21.01.2021 Ushuaia - samolotem do Buenos Aires
dzień 14 - 22.01.2021 Wylot do Polski
dzień 15 - 23.01.2021 Przylot do Warszawy
Armator zastrzega możliwość zmian w programie rejsu.
Podane ceny są cenami orientacyjnymi
Aby uzyskać aktualną cenę, zadzwoń do konsultanta
511 757 511
POTWIERDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ
Cena za osobę (w kabinie dwuosobowej)
Kabina wewnętrzna
Kabina wewnętrzna
brak
Kabina z oknem
Kabina z oknem
od  33 998
Kabina z balkonem
Kabina z balkonem
brak
Dzieci i młodzież
Dzieci i młodzież
zadzwoń
Do ceny należy doliczyć:
Przelot + Pl Pilot -  w cenie
Opłaty portowe w cenie
Podane ceny są cenami orientacyjnymi. Aby uzyskać aktualną cenę, zadzwoń do konsultanta
511 757 511
POTWIERDŹ CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ
Cena zawiera
Przelot
Przelot rejsowy w klasie ekonomicznej na trasie Warszawa - Buenos Aires w obie strony z przesiadką, Buenos Aires - Ushuaia w obie strony liniami Aerolines Argentina
Transfer
transfery wg programu wycieczki
Polski pilot
opieka polskiego pilota w trakcie rejsu
Nocleg w hotelu
2 noclegi ze śniadaniem w Buenos Aires
Nocleg w hotelu
1 nocleg ze śniadaniem w Ushuaia w hotelu klasy turystycznej
Opłaty portowe
oraz podatki i inne opłaty
Pełne wyżywienie
pełne wyżywienie na statku - 3 posiłki główne
Napoje
z dystrybutorów w restauracji bufetowej
Wycieczki fakultatywne
Wszystkie wyprawy, wycieczki pontonem oraz wędrówki w trakcie rejsu
- Zwiedzanie Buenos Aires zgodnie z programem ;
- Powitalna i pożegnalna kolacja w Buenos Aires;
- Pakiet lunchowy w Ushuaia;
- Spotkania informacyjne oraz wykłady na pokładzie statku prowadzone przez kierownika ekspedycji.
Cena nie zawiera
Opłata serwisowa
Napiwków dla załogi i lokalnych przewodników, średnio ok. 14 USD/ dzień
All Inclusive
napoje zamawiane u obsługi oraz w barach, w tym napojów gazowanych i alkoholowych
Internet
szczegóły pakietów dostępne u konsultantów
- Wydatków indywidualnych;
- Wszystkiego, czego nie wymieniono w punkcie „Cena zawiera”.
Inne

PROGRAM REJSU:

 

[Dzień 1]
Wylot z Warszawy

Przelot z Warszawy do Buenos Aires

 

[Dzień 2]
Buenos Aires. Zwiedzanie miasta i kolacja

Nad ranem pryzloecimy do Buenos Aires. Z lotniska pojedziemy do hotelu na krótki odpoczynek. Po południu udamy się na zwiedzanie eleganckiego i historycznego miasta Buenos Aires, o którym czasem mówi się, że jest Paryżem Ameryki Południowej.

Spacer potrwa około 3 godzin i obejmie najbardziej interesujące zabytki Buenos Aires. Zaczniemy na Plaza de Mayo, przed różowym pałacem prezydenckim, gdzie poczuć można tchnienie historii. Z balkonu tego pałacu Eva Perón – powszechnie znana jako Evita – przemawiała do popierającej ją ubogiej ludności. Na Plaza de Mayo spotykała się grupa matek, których dzieci zniknęły w trakcie rządów wojskowej junty. Znane były jako “Las Madres de Plaza de Mayo” i w latach 1977-2006 regularnie raz w tygodniu zbierały się na placu, żeby dowiedzieć się prawdy o swoich zaginionych krewnych.

Odwiedzimy również najbardziej czarującą i kolorową dzielnicę, La Boca, która jest jedną z najstarszych w mieście. W XIX wieku zamieszkały tu tysiące włoskich i hiszpańskich imigrantów, którzy szukali szczęścia w stolicy Argentyny. Ulica El Caminito słynie ze swoich kolorowych domów. Tutaj właśnie w robotniczej części dzielnicy powstał klub sportowy Boca Juniors. Mimo że przez lata grało w nim wielu sławnych argentyńskich piłkarzy, to znany jest głównie dzięki Diego Maradonie, narodowemu bohaterowi, który zaczynał tu swoją karierę, a potem rozsławił klub na cały świat. Droga wiedzie nas dalej do kolejnej dzielnicy, do Palermo – to z kolei zielone płuca miasta – można nacieszyć się tu pięknym, wspaniałym parkiem, a oprócz tego zobaczyć pomniki, które przybliżą nam barwną historię kraju. Kolejną dzielnicą na naszej drodze jest Recoleta, uważana za najmodniejszą do zamieszkania, z eleganckimi domami inspirowanymi stylem francuskim. Również w Recolecie znajdziemy cmentarz z grobowcami wszystkich najważniejszych dla tego miasta rodzin, łącznie z grobem Evity Peron, którą pogrzebano w rodzinnym grobowcu rodu Duarte.

Wieczorem zapraszamy na powitalną kolację oraz degustację lokalnych win.

 

[Dzień 3]
Buenos Aires - Ushuaia

Rano polecimy nad Pampą i Patagonią do Ushuaia, które Argentyna promuje jako najbardziej wysunięte na południe miasto na świecie. Już parę lat temu przestało to być prawdą. Na południu, po chilijskiej stronie Kanału Beagle osada Puerto Williams z zaledwie kilkoma domami urosła i zmieniła  się w miasto z ponad 1000 mieszkańców. Przez ostatnie lata  również Ushuaia znacznie się rozrosło i ma teraz ok. 57 000 mieszkańców. Krajobrazem przypomina północną Norwegię z zaśnieżonymi szczytami gór i stromymi zboczami, które schodzą prosto do lodowatego oceanu.

Po przybyciu do Ushuaia zwiedzimy miasto m. in. zobaczymy piękną panoramę Zatoki Ushuaia oraz Kanału Beagle. Na głównej ulicy miasta, Avanida San Martin, znajdziemy sklepy, historyczne budynki, jak również stary dom pionierów oraz więzienie, które przekształcono w muzeum. Po obejrzeniu miasta, pojedziemy do naszego hotelu, w którym spędzimy jedną noc.

 

[Dzień 4–5]
Narodowy Park Tierra del Fuego, wejście na pokład statku

Po śniadaniu udamy się na wycieczkę do Narodowego Parku Tierra de Fuego, który znajduje się na Ziemi Ognistej. Jest tam fantastyczna, zapierająca dech w piersiach przyroda: wodospady, góry oraz dużo lasów. Park zamieszkuje 20 rodzajów ssaków oraz 90 gatunków ptaków. Ornitologów amatorów ucieszy na pewno widok gęsi Magellana oraz ogromnego kondora andyjskiego, którego można czasem zobaczyć, jak krąży nad górami.

Około południa pojedziemy do portu w Ushuaia, gdzie będzie już na nas czekał Ocean Atlantic. Po wejściu na pokład i poznaniu zasad bezpieczeństwa, obierzemy kurs na biały, siódmy kontynent.

 

[Dzień 5–6]
W drodze na Antarktydę Cieśnina Drake’a

W nocy przepłyniemy przez Kanał Beagle’a i wpłyniemy do Cieśniny Drake’a. Kanał Beagle jest o tej porze roku niezwykle piękny. Z obu stron otaczają nas góry pokryte zimowym śniegiem. Po północnej stronie znajduje się argentyńska Tierra del Fuego, a po południowej stronie chilijska wyspa Isla Navarino.

Wczesnym rankiem drugiego dnia rejsu dotrzemy do sławnej Cieśniny Drake’a. W Cieśninie Drake’a zimna woda z Antarktyki spotyka się z ciepłymi wodami Oceanu Atlantyckiego. W wodzie morskiej jest dużo składników odżywczych, dlatego w oddali można dojrzeć różne rodzaje wielorybów np. orki, walenie południowe i czarno-białe  delfiny krzyżowate. Zobaczymy również ciekawe ptaki morskie m.in.  Cieśnina Drake’a uważana była kiedyś za diabelską bramę między znanym a nieznanym; za nieprzekraczalną barierę, przy której czekało spotkanie z pierwszymi górami lodowymi. Jest to jeden z najbardziej niespokojnych akwenów z częstymi burzami i wysokimi falami. Można cały dzień stać na mostku, cieszyć się świeżymi podmuchami wiatru i obserwować ptaki i wieloryby. Najlepszym miejscem do obserwacji dużych, morskich ptaków jest rufa, za którą zbierają się ich chmary, by wykorzystać różnice wiatru między nawietrzną a zawietrzną stroną. Dla nas będzie to dobry moment, żeby przygotować się na Antarktykę. Posłuchamy, jak zachować się, gdy nagle znajdziemy się w samym środku kolonii pingwinów. Profesjonalny fotograf podpowie nam, jak najlepiej uwiecznić krajobrazy na zdjęciach.

 

[Dzień 7]
Południowe Szetlandy. Zejście na ląd obok siedlisk pingwinów. Wycieczka do krateru wygasłego wulkanu na Wyspie Zwodniczej gdzie gniazduje wiele gatunków ptaków

Program na następne dni zależy od wielu różnych czynników. Decyzję o wyborze drogi i miejsc postojów podejmuje kierownik ekspedycji we współpracy z kapitanem.

Oficerowie na mostku oraz kierownik ekspedycji Albatrosa sprawdzają najnowsze dane meteorologiczne, żeby w danej sytuacji znaleźć najlepsze miejsca do zejścia na ląd. Na ląd dopływa się dużymi, bezpiecznymi zodiakami. Bardzo często trzeba nadłożyć drogi, żeby ominąć skupisko fok czy pingwinów, które wcale nie boją się pokojowo nastawionych turystów. Mijamy wspaniałe krajobrazy, płyniemy między krami i dryfującymi kawałkami gór lodowych. Na ląd zejdziemy najprawdopodobniej w pobliżu kolonii  trzech najczęściej występujących tu gatunków pingwinów: pingwinów maskowych, czarnobrewych i pingwinów Adeli. Towarzyszą im często różne gatunki ptaków.

Nasze pierwsze zejście na ląd wypada zazwyczaj na jednej z północnych wysp archipelagu Szetlandów Południowych, np. Aitho albo Barrientos. Podobnie jak w innych miejscach i tutaj są spore kolonie pingwinów, w szczególności są to pingwiny białobrewe i maskowe. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zobaczymy słonie morskie, które wypoczywają na plaży.

Mamy nadzieję, że zanim ponownie ruszymy w kierunku Półwyspu Arktycznego, uda nam się jeszcze raz zejść na ląd na jednej z wysp Szetlandów Południowych. Mogłaby to być np. Wyspa Zwodnicza (ang. Deception Island), czyli gigantyczny, drzemiący wulkan wypełniony wodą. Przy sprzyjającej pogodzie Ocean Atlantic może wpłynąć przez wąski przesmyk „Neptunes Bellows” aż do środka krateru. Zodiakami dopłyniemy do lądu w Zatoce Wielorybników lub Zatoce Telefonu, oba miejsca były kiedyś stacjami wielorybniczymi. Pojedyncze pingwiny zbierają się wokół ciepłych źródeł na plaży. Poza tym są tu dobre warunki do obserwacji ciekawych ptaków takich jak np. warcabniki, wydrzyki czy nawałniki duże.

 

[Dzień 8–10]
Rejs w kierunku Cieśniny Drake'a i obserwacja ptaków, fok, delfinów i może nawet waleni

Płyniemy dalej na południe, aż dotrzemy do stałego lądu na Półwyspie Antarktycznym. Statek wpływa w okazałą Cieśninę Gerlache’a, która znajduje się między półwyspem (Ziemią Grahama) a wyspą Antwerpią, tam z kolei pojawiają się często wieloryby humbaki. Belgijski naukowiec Addrien De Gerlache na  pokładzie statku S/S Belgica jako pierwszy wpłynął na te wody w 1888 roku. Moglibyśmy wylądować na małej wyspie o stromych zboczach czyli na Wyspie Cuverville. Na tle wspaniałych szarobrązowych skał i lodowców, pomiędzy krami dostrzec tam często można foki Weddela, antarktyczne kotiki z rodziny uchatkowatych i lamparty morskie. Zbierają się tam również kolonie pingwinów złotoczubych. Na końcu kanału mieści się Port Lockroy, pierwsza stała angielska stacja polarna na Antarktydzie. Drewniana chata została odnowiona w 1996 roku. Latem mieszkają w niej 3 osoby. Jest to być może najczęściej odwiedzane miejsce na półwyspie. Nie zawsze zatem dostajemy pozwolenie na zrzucenie kotwicy, aby zejść na ląd i zwiedzić stację.

Zatoka Wilhelminy oraz Rajska Zatoka są równie popularne, więc będziemy w kontakcie z pozostałymi statkami w okolicy oraz stacjami na wybrzeżu, żeby skoordynować działania.

Kanał Lemaire, który jest przedłużeniem Cieśniny Gerlache’a, może okazać się ciekawym zakończeniem wizyty na półwyspie: obrazy skalnych ścian i  dramatycznie cielących się lodowców, które spadają stromo w dół prosto w przejrzystą wodę. Zanim ruszymy z powrotem w stronę Cieśniny Drake’a, decydujemy się często spędzić ostatni dzień w Antarktyce na jednej z fantastycznych wysp Szetlandów Południowych.  Może to być np. piękna Half Moon Island z argentyńską stacją badawczą Camara Base, lub półwysep przy Yankee Harbor ze sporą kolonią pingwinów maskowych. Jest to idealne zakończenie niezapomnianej wycieczki tuż przed wpłynięciem do Cieśniny Drake’a.

 

[Dzień 11–12]
Cieśnina Drake’a. Po drodze Przylądek Horn, o ile pogoda pozwoli

Z dziobem skierowanym na północ Ocean Atlantic zmierza w Cieśninę Drake’a nazwaną na pamiątkę angielskiego żeglarza Sir Francisa Drake’a. Anglicy uważali go za bohatera, a Hiszpanie za pirata. Mocno naprzykrzał im się podczas transportowania srebra z Nowego Świata.

Ocean Atlantic opuszcza Biały Kontynent, i płynie z powrotem przez najbardziej sztormowe tereny świata. Jeśli pogoda pozwoli, zbliżymy się do Przylądka Horn i wpłyniemy do Kanału Beagle. Jego nazwa pochodzi od statku Charlesa Darwina, którym podczas swojej wyprawy dopłynął m.in. na Wyspy Galapagos. Ranne ptaszki mogą zdążyć zobaczyć, jak podczas żeglugi towarzyszyć nam będą różne zwierzęta i ptaki. Z reguły za statkiem podążają delfiny, a na wysepkach w kanale wylegują się setki fok otoczonych kormoranami Magellana i mewami.

 

[Dzień 13]
Ushuaia - samolotem do Buenos Aires

Na ląd w Ushuaia zejdziemy rano, skąd pojedziemy na lotnisko. Po 5h lotu nad równinami Patagonii dotrzemy na wewnątrzkrajowe lotnisko w Buenos Aires tj. Jorge Newbery. Po zameldowaniu się w hotelu reszta  dnia jest do własnej dyspozycji. Wieczorem na pożegnanie z Argentyną zjemy smaczną kolację z degustacją win oraz pokazem tango.

 

[Dzień 14]
Wylot z Buenos Aires do Warszawy

Transport na międzynarodowe lotnisko w Buenos Aires, skąd polecimy do Europy i Warszawy, z jednym międzylądowaniem.

 

[Dzień 15]
Przylot do Warszawy

 

 

Dopłata do kabiny jednoosobowej:

  • Dopłata do zewnętrznej jednoosobowej kabiny z oknem Kategoria D: 12498 PLN
  • Dopłata do jednoosobowej kabiny G: 9998 PLN

 

Dopłata za podwyższenie standardu kabiny:

  • Dopłata za zewnętrzną kabinę kategoria C: 2398 PLN/os
  • Dopłata za zewnętrzną kabinę z ograniczonym widokiem kategoria B: 4698 PLN/os
  • Dopłata za zewnętrzną kabinę kategoria A: 
    6698 PLN/os
  • Dopłata za zewnętrzną kabinę Premium Suite: 
    11698 PLN/os
Porty na trasie
Buenos Aires (Argentyna)
W Buenos Aires zakochasz się od pierwszego wejrzenia! Z pewnością postanowisz wrócić do tego niezwykłego miejsca. Jest to najbardziej europejskie miasto w Ameryce Południowej, gdzie włosko-hiszpański sznyt jest widoczny na każdym kroku, urzeka od pierwszego spojrzenia. Koniecznie spróbuj lokalnych typowo argentyńskich przysmaków - warto udać się do El Sanjuanino przy Posadas 1515. Ta restauracja w dzielnicy Recoleta serwuje Ci naprawdę pyszne regionalne odmiany słynnych argentyńskich potraw, jak empanadas i locro. Innym ciekawym miejscem jest La Estancia przy Lavalle 941. Tutaj kucharze w tradycyjnych strojach przyrządzają specjalnie dla Ciebie słynną argentyńską perrillę, czyli wołowinę pieczoną na grillu. Palce lizać..
Cieśnina Drake'a
Cieśnina Drake'a to cieśnina morska położona między Ziemią Ognistą a zachodnią Antarktydą, łącząca Ocean Atlantycki z Oceanem Spokojnym. Rozciąga się od przylądka Horn do wyspy Snow Island, nazwana została tak na cześć Francisa Drake’a który, odkrył ja przypadkiem w 1578 roku. Silne wiatry w cieśninie i koło przylądka Horn są związane z różnicą temperatury pomiędzy Antarktydą i cieplejszym powietrzem w średnich szerokościach południowych. Tworzący się Antarktyczny Front Polarny i silne wiatry wieją równoleżnikowo z zachodu na wschód koło równoleżnika 60°S.
Rezerwacja dla grup
Proponujemy indywidualną kalkulację cen dla grup zorganizowanych, oraz grup znajomych. Głównym kryterium jest ilość zamawianych kabin. Przy współpracy ze sprawdzonymi kontrahentami możemy obsłużyć kilkusetosobowe kongresy, oraz kilkunastoosobowe grupy znajomych/krewnych czy kontrahentów. Oferujemy przejazdy komfortowymi autokarami, przeloty z transferami lotniskowymi, oraz opiekę doświadczonych pilotów wycieczek i przewodników po portach. Kontakt pod nr telefonu 511 727 511.
Inne

UBEZPIECZENIE KOSZTÓW REZYGNACJI oraz KOSZTÓW PRZERWANIA IMPREZY TURYSTYCZNEJ - jednak jeśli martwisz się o sytuacje, które mogą pokrzyżować Twoje plany urlopowe - ubezpiecz koszty rezygnacji lub przerwania wyjazdu. Chcesz poznać zakres odpowiedzialności? Chcesz mieć odpowiednio dobrany wariant ubezpieczenia - zadzwoń do konsultanta lub zobacz szczegóły stronie www.AleRejsy.pl/E-polisa (ALB)

TERMIN Kabina wewnętrzna Kabina z oknem Kabina z balkonem Dzieci i młodzież
09.01 - 23.01.2021 brak od 33 998 zł brak zadzwoń

 

1 krok - Wyszukaj interesujący Cię rejs.

2 krok - Zadzwoń (pracujemy do godziny 21.00) - potwierdzimy dostępność i cenę. Zrobimy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę na rynku.

3 krok - Prześlemy dokumenty rezerwacji rejsu, którą opłacisz w określonych terminach.

Na 5-7 dni przed rejsem otrzymasz dokumenty podróży - ciesz się wspaniałym wypoczynkiem.

 

 

Opinie klientów

Super było na MSC DIVINIE
Jadwiga i Piotr - rejs na statku MSC Divina Rejs po Karaibach
Byliśmy na rejsie tym statkiem wycieczkowy na trasie z Miami po Karaibach, rejs i trasa niezwykle ciekawa, jesteśmy pod wrażeniem tego olbrzyma wycieczkowego 3500 uczestników. Statek przepiękny i obsługa super. Och Jamajka z drinkiem na plaży, Aruba piękna wysepka, kawa w Kolumbii, no i Meksyk 2 razy, piramidy Majów oraz pływanie z płaszczkami - o... więcej
Rejs statkiem MSC Splendida
Sławomir - rejs na statku MSC Splendida 14.07.2012 (Genua-Barcelona-Tunis-Malta-Mesyna/Sycylia-Civitavecchia-Genua)
Witam, Zaskoczenia nie było. Wszystkie elementy które Pani Monika wymieniła tj. obsługa, jedzenie, rozrywka, czystość w kabinie i poza wręcz idealne, na bardzo wysokim poziomie podobnie ja w zeszłym roku na MSC ARMONIA, co podkreśliliśmy przy okazji wystawienia cenzurki na koniec rejsu. Plusy to program artystyczny, który wspólnie oceniliśmy jak... więcej
Rejs od Wenecji do Genui na MSC
Iwona - rejs na statku MSC Orchestra
Jesteśmy bardzo zadowoleni z cudownego rejsu od Wenecji do Genui pięknym statkiem Orchestra . Impreza przygotowana pod każdym względem profesjonalnie . Wielkie podziękowania dla pilota wyjazdu i za zorganizowanie wspaniałych wycieczek oraz opiekę nad całą grupą od początku do końca. Jesteśmy bardzo zadowoleni i już myślimy o następnym rejsie. Bar... więcej
Rejs statkiem Costa Fascinosa
Zbigniew - rejs na statku Costa Fascinosa
Rejs po Morzu Śródziemnym statkiem Costa Fascinosa jest po prostu cudowną przygodą. Począwszy od spraw organizacyjnych poprzez wszystkie imprezy towarzyszące nam podczas pobytu na statku oraz wyżywienie - wszystko było perfekcyjne. Imprezy artystyczne, tj.koncerty wykonywane przez artystów z najwyższych półek w danej dziedzinie. Posiłki w restaurac... więcej
REJS PO CUDOWNYCH WYSEPKACH KARAIBSKICH
IWONA - rejs na statku MSC FANTASIA
REJS BYŁ 14 DNIOWY I CUDOWNY A CO NAWAŻNIEJSZE PIERWSZY I NIE OSTATNI. BYLIŚMY WSZYSCY ZACHWYCENI - 4 OSOBY I POLECAM WSZYSTKIM - INNA I CIEKAWSZA FORMA ODPOCZYNKU. POLECAM RÓWNIEŻ BIURO I OBSŁUGĘ, TYLKO DZIĘKI PANU ANDRZEJOWI POJECHALIŚMY W TĘ CUDOWNĄ PODRÓŻ-JEGO WYTRWAŁOŚĆ W OPISYWANIU STATKU I RODZAJU PODRÓŻY SPRAWIŁA, ŻE NAMÓWIŁ MNIE I ZNAJOMYC... więcej
Rejs statkiem Majestic Princess
Janina i Wojciech - rejs na statku Majestic Princess
W kwietniu odbyliśmy rejs na trasie Rzym - Ateny, a po drodze Sycylia, Kotor, Corfu, Kreta, Mykonos. Codziennie w innym miejscu. Zwiedzanie, plażowanie, podróże kulinarne. Statek jest ogromny, a że to był jego dziewiczy rejs, to jeszcze pachniało nowością. Mieliśmy kabinę z balkonem, która była wyposażona we wszystko co potrzebne i sprzątana właści... więcej
Rejs statkiem MSC Divina
Teresa i Arkadiusz - rejs na statku MSC Divina 02.04.2016
Jesteśmy z mężem do dziś pod ogromnym wrażeniem. Planując podróż mieliśmy nadzieję, że będzie to nasz wspaniały urlop, pełen relaks i przygoda. To, co się wydarzyło przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Była to podróż życia kabina przestronna, z dużym wygodnym łóżkiem, bardzo ładnie wyposażona, łazieneczka wcale nie taka mała, telewizor z progra... więcej
Rejs na AidaNova
Anna - rejs na statku AidaNova
Właśnie wróciliśmy z rejsu po Wyspach Kanaryjskich statkiem AidaNova. Piszę aby serdecznie podziękować za ofertę. Cała podróż był doskonale zorganizowana, statek znacznie przekroczył nasze oczekiwania (mam dobre porównanie z rejsem Costa Diadema w zeszłym roku). Jeżeli mamcie Państwo jakiekolwiek pytania szczegółowe zachęcam do kontaktu telefonicz... więcej

Zobacz nasze propozycje

Argentyna, Brazylia, Urugwaj II - MSC Orchestra
06.01 - 15.01.2021 (9 nocy)
trasa: Buenos Aires (Argentyna)  >>  Dzień na morzu  >>  Ilha Grande (Brazylia)  >>  Rio de Janeiro (Brazylia)  >>  B...
od 999 € + opłaty portowe
116 dniowy rejs statkiem Costa Deliziosa
08.01 - 03.05.2021 (115 nocy)
trasa: Savona (Włochy)  >>  Marsylia (Francja)  >>  Civitavecchia/Rzym (Włochy)  >>  Dzień na morzu  >>  Heraklion/Kr...
od 11 919 € + opłaty portowe
Rejs Brazylia z Rio de Janeiro - MSC Preziosa
10.01 - 16.01.2021 (6 nocy)
trasa: Rio de Janeiro (Brazylia)  >>  Dzień na morzu  >>  Ilheus (Brazylia)  >>  Salvador (Brazylia)  >>  Dzień na mo...
od 419 € + opłaty portowe
Ameryka Południowa - 15 dni na MSC Preziosa
10.01 - 24.01.2021 (14 nocy)
trasa: Rio de Janeiro (Brazylia)  >>  Dzień na morzu  >>  Ilheus (Brazylia)  >>  Salvador (Brazylia)  >>  Dzień na mo...
od 929 € + opłaty portowe
Zapisz się na newsletter i na bieżąco otrzymuj oferty na
najlepsze rejsy, okazje i promocje
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz