Rejsy wycieczkowe AleRejsy.pl - zobacz najlepsze oferty
AleRejsy.pl - Najlepsze oferty rejsów wycieczkowych! Działamy od 2009 roku!
511 757 511 511 474 511 511 262 511
pn-pt 9.00-17.00
sob. nieczynne

... ciekawy port? Dubaj

Przebywanie w Dubaju, to spora przyjemność dla oka! Nowoczesna architektura zachwycająca na każdym kroku monumentalnymi wieżowcami sprawia, że przeniesiemy się w iście rajski świat!

Przebywanie w Dubaju, to spora przyjemność dla oka! Nowoczesna architektura zachwycająca na każdym kroku monumentalnymi wieżowcami sprawia, że przeniesiemy się w iście rajski świat!

Nie sposób nie wspomnieć o NAJwiększym budynku świata - Burij Khalifa, który wprawia w osłupienie od pierwszego wejrzenia. Po wjechaniu na górę i ujrzeniu fantastycznych, a co za tym idzie - niezapomnianych widoków, można się poczuć oderwanym od rzeczywistości.
Zdecydowanie warto pozwolić sobie na kolejną - również NAJpięknięjszą (jakże by inaczej) i NAJbardziej chyba emocjonującą chwilę - niesamowity pokaz tańczących fontann. Jeśli chcemy pozwolić sobie na chwilę zapomnienia, ten spektakl (bo tak to mogę śmiało nazwać) da nam wszystko to i jeszcze więcej!

Trzymając się tematu architektury,nie sposób nie wspomnieć o słynnym na całym świecie luksusowym hotelu Burj-al-Arab. Jest to 7-gwiazdkowy hotel w kształcie żagla. To NAJbardziej prestiżowe miejsce wypoczynku,opływa w wiele udogodnień. Począwszy od luksusowych restauracji, niesamowitych apartamentów, skończywszy na lądowisku dla helikopterów :)

Planując pobyt w Dubaju, obowiązkowo trzeba odwiedzić NAJwiększe (zdążyliście już zapewne zauważyć, że w Dubaju jest wszystko NAJ) centrum handlowe na świecie - The Dubai Mall, które jak się można już domyślić - opływa w luksus. Posiada ponad 1200 ekskluzywnych sklepów, oprócz nich znajdziemy również restauracje czy nawet akwarium, które jest jednym z NAJwiększych na świecie. W chwili wytchnienia od zakupów, można podziwiać pływające w nim rekiny oraz niezliczoną ilość innych okazów morskich.

Gdy już nacieszymy oczy morskimi widokami,warto pokusić się na zimowe szaleństwa tak, tak - zimowe! w drugim co do wielkości centrum handlowym Mul al Imarat. Ten kryty ośrodek narciarski pozwoli nam wrócić do czasów dzieciństwa dając nam wiele możliwości aktywnego wypoczynku - chociażby  białego szaleństwa na stoku.

A gdy zatęsknisz za ojczyzną (o ile Ci się to uda), rusz do polskiego baru ZAPIE-KANKA, gdzie zjesz polską zapiekankę!

Jak widzisz Dubaj zachwyca pod każdym względem! Zatem chwytaj paszport, łap walizkę i ruszaj tam, gdzie podświadomie już jesteś myślami :)

Pozdrawiam

Judyta :D

Zapisz się na newsletter i na bieżąco otrzymuj oferty na
najlepsze rejsy, okazje i promocje
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz