Alerejsy

Perły Karaibów - Rejs z PL PILOTEM

Statek / Linia: Zenith / Pullmantur
Termin: 26.01 - 04.02.2018 inne terminy
Dzień:Port:Do portu:W morze:
Dzień 0 - 1970-01-01Wylot z Warszawy------
Dzień 1 - 2018-01-26Santo Domingo (Dominikana)--22:00
Dzień 2 - 2018-01-27Dzień na morzu----
Dzień 3 - 2018-01-28Roseau (Dominika)10:0019:00
Dzień 4 - 2018-01-29Bridgetown (Barbados)09:0018:00
Dzień 5 - 2018-01-30Grenada09:0018:00
Dzień 6 - 2018-01-31Kingstown (St. Vincent)08:0017:00
Dzień 7 - 2018-02-01Dzień na morzu----
Dzień 8 - 2018-02-02Santo Domingo (Dominikana)09:00---
Dzień 8 - 2018-02-02Wylot do Warszawy------
  • Ceny

Kabina:kabina wewnętrznaokno
Cena za osobę w kabinie dwuosobowej od:1 320,00 €1 444,00 €
transfery lotnisko - port - lotnisko0,00 €
przelot na trasie Warszawa- Madryt- Warszawa0,00 €
Opłaty portowe (dorośli i dzieci)210,00 €
Ceny orientacyjne. Aby uzyskać cenę aktualną w danym dniu, zadzwoń na nr tel. 511 757 511

Dodatkowe uwagi

26.01.2018 -  Warszawa - Wylot z Polski ok godz. 10:40 i przelot do Madrytu, przylot ok. godziny 14:40, transfer do hotelu, zakwaterowanie w hotelu, dla chętnych spacer wieczorny po Madrycie.

27.01.2018 - Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko, przelot na Dominikanę 

27.01-03.02.2018 - Rejs statkiem wg. programu

03.02.2018  - Wyokrętowanie ze statku, transfer na lotnisko, wylot z Dominikany ok. godziny 20:45 międzylądowanie w Madrycie ok. godziny 10:20 następnego dnia 04.02.

04.02.2018  -  wylot do Warszawy z Madrytu ok. godziny 15:20., przylot do Warszawy ok. godziny 19:00

Cena obejmuje

- przelot samolotem na trasie Warszawa - Madryt – Warszawa
- nocleg ze śniadaniem w hotelu 4* Avant w Madrycie
- przelot samolotem Hiszpańskiej Linii Charterowej Wamos na trasie Madryt – Santo Domingo - Madryt
- rejs statkiem ZENITH ****
- zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii (7 noclegów);
- serwis bagażowy i kabinowy;
- wyżywienie - 3 główne posiłki, przekąski między posiłkami, bufet lub przekąski o północy;
- all inclusive (napoje alkoholowe i bezalkoholowe, piwo, wino, likiery dostępne bez ograniczeń we wszystkich barach);
- korzystanie z basenu i innych urządzeń sportowo-rekreacyjnych;
- udział we wszystkich imprezach organizowanych na statku;
- transfery lotnisko-hotel-lotnisko-port-lotnisko;
- opiekę polskiego pilota;
- ubezpieczenie KL, NW i bagażu;
  
Cena nie obejmuje

- wycieczek fakultatywnych;
- korzystania z punktów usługowych (pralnia, fotograf, salon piękności i odnowy biologicznej, internet);
- napiwków obowiązkowych dla obsługi statku (72 €/rejs osoba).
- opłat portowych

Uwagi

Kabiny 3/4 osobowe nie są dostępne we wszystkich kategoriach, a ich liczba jest ograniczona - sprzedaż tylko po potwierdzeniu. Grupa realizowana przy min. 16 osobach.

Rejs z Polskim Pilotem – Propozycja Wycieczek Fakultatywnych
Perły Karaibów – Statek Pullmantur Zenith
Dokładny program wycieczek z cenami zostanie przesłany uczestnikom na siedem dni przed rejsem.
Szczegółowy program wycieczek oraz cena uzależnione są od ilośi uczestników oraz ilości czasu jaką statek spędza w danym porcie.
Aby poszczególne wycieczki zostały zrealizowane, wymagana jest minimalna ilość uczestników określona dla każdej wycieczki.
1.Dzień ‐  MADRYT HISZPANIA  –  Przelot z Warszawy do Madrytu, transfer i check in w  hotelu.
Po południu proponujemy wycieczkę:  
PANORAMICZNA WYCIECZKA PO STOLICY HISZPANII 
Po spotkaniu z polskojęzycznym przewodnikiem przejedziemy autokarem w stronę centrum miasta.
Wyjedziemy na punkt widokowy z przepiękną panoramą na Sierra deMadrid i starówkę. Następnie rozpoczniemy spacer po centrum podziwiając jego najważniejsze obiekty.
Pierwszym punktem będzie wizyta w Ogrodach Sabatiniego, powstałych w latach 30 XX wieku,w miejscu gdzie znajdowały się dawne stajnie królewskie. Tuż obok znajduje się Pałac Królewski, a przy nim słynna madrycka katedra Nuestra Seńora de la Almudena. Dotrzemy również do malowniczego Plaza de la Villa, który niegdyś był sercem miasta, a w dniu dzisiejszym znany jest ze wspaniale zachowanej XVII wiecznej zabudowy w stylu baroku madrileńo. Nie zabraknie również krótkiej wizyty na Mercado de San Miguel, w którym znajdują się stoiska z owocami morza, wędlinami, serami, owocami, winem
i słodkimi przysmakami. Następnie przejdziemy w kierunku Plaza Mayor, który stanowi centrum życia towarzyskiego mieszkańców miasta.
W ciągu roku to miejsce, gdzie odbywają się liczne spektakle teatrów ulicznych, koncerty, wystawy, a w okresie  Świąt  Bożego  Narodzenia ma  tu  miejsce  największy  Jarmark  Bożonarodzeniowy.  Ponadto zajrzymy również na monumentalny Puerta del Sol, gdzie co roku Madrileńos świętują nadejście nowego roku jedząc 12 winogron.
Na zakończenie przejazd przez miasto, podczas którego zobaczymy między innymi słynne Paseo del Prado, oraz Plaza de Cibeles z fontanną, przy której świętują swoje zwycięstwa fani klubu Real Madryt.
Czas około 4h      Cena około 30€
2.Dzień ‐  MADRYT / SANTO DOMINGO 
–  Po śniadaniu nastąpi wykwaterowanie z hotelu w  Madrycie. Transfer na lotnisko iprzelot na Dominikanę. Transfer do portu, zaokrętowanie na statek.
3.Dzień ‐  NA MORZU
-Wypoczynek i korzystanie z atrakcji oferowanych przez statek
4.Dzień ‐  PORT ROSEAU DOMINIKA
 – Proponowana wycieczka:
Położona pomiędzy Martyniką i Gwadelupą, wyspa Dominika została odkryta przez Krzysztofa Kolumba 1493 roku. Przez wieki burzliwej historii była pod kontrolą kolejnych potęg: Hiszpanii, Francji i Wielkiej Brytanii aby ostatecznie 1978 roku uzyskać niepodległość. Dominika przez lata opierała się fali masowej turystyki i obecnie uchodzi za najmniej odkrytą i najmniej skomercjalizowaną wśród wysp Karaibskich. Na  jej  obszarze  zachowały  się  dziewicze  połacie  lasu równikowego a w jej wschodniej części wydzielono specjalne terytorium  dla  pierwotnej  ludności  tego  regionu  –  Plemiona Karibów.  Nasz  statek  zatrzyma  się  w  liczącej  około  20 000 mieszkańców stolicy wyspy Roseau. Panoramiczną wycieczkę po Dominice rozpoczniemy od przejazdu busami w głąb tropikalnego lasu  deszczowego.  Następnie  podziwiając  bujną  roślinnośćprzejdziemy pod bliźniaczy wodospad Trafalgar.
Po przerwie na zdjęcia i kąpiel w tej niesamowitej scenerii przejedziemy do Południowej części wyspy do Zatoki Soufriere. Będzie tu czas na wypoczynek na plaży oraz kąpiel i nurkowanie. Na zakończenie powrócimy do miasta Roseau, gdzie zobaczymy jego najciekawsze  miejsca:  Fort  Young,  Government  House  oraz  Katedrę.  Chętni  będą  mogli  również odwiedzić ogród botaniczny aby zaznajomić się z przyrodą tej Karaibskiej wyspy. Po wycieczce czas na zakup suwenirów w strefie portowej. 
Czas około 6h      Cena około 40 USD 
5.Dzień ‐  PORT BRIDGETOWN BARBADOS
 – Proponowana wycieczka:
Panowanie brytyjskie nad Barbadosem, nieprzerwanie przez 340 lat, aż do uzyskania przez wyspę niepodległości, wywarło ogromny  wpływ  na  kulturę  oraz  zwyczaje  mieszkańców  tej dawnej cukrowej kolonii. Wycieczkę rozpoczniemy od spaceru po Bridgetown,  stolicy  która  jest  ważnym  Karaibskim  ośrodkiem gospodarczym i finansowym. Zobaczymy m. in. Katedrę św. Michała, Plac Trafalgar Square z budynkiem parlamentu oraz pospacerujemy głównym deptakiem handlowym Broad Street z kolonialną zabudową. Po zapoznaniu się z centrum miasta udamy się na panoramiczną wycieczkę po wyspie. Przejedziemy wzdłuż wybrzeża nad oceanem oraz przez dzielnice rezydencjalne. Udamy się  również  w  głąb  wyspy  aby  zobaczyć  jaj  krajobraz. 
Na zakończenie zatrzymamy się na dłuższy wypoczynek na białym piasku  na  plaży  Carlisle  Bay.  Podczas  pływania  i  nurkowania będzie tam można podziwiać żółwie, ciekawe gatunki ryb oraz zatopiony wrak statku. Pobyt uprzyjemnią liczne bary na plaży, serwujące zimne drinki i lekkie przekąski
Czas około 6h      Cena około 40 USD
6.Dzień –  PORT SAINT GEORGE’S GRENADA
– Proponowana wycieczka:
Grenada to najdalej na południe położona wyspa archipelagu WyspZawietrznych, oddalona o około 150 km od wybrzeży Ameryki Południowej Wyspa nazywana bywa Wyspą Przypraw, gdyż słynie z dobrze rozwiniętego  rolnictwa  a  szczególnie  plantacji  przypraw korzennych (uznawana za jednego z największych producentów gałki  muszkatołowej).  Statek  dopłynie  do  stolicy  wyspy  St. George’s. Miasto zostało założone przez francuzów ale z czasem Anglicy nadali mu nazwę na cześć króla Anglii Jerzego III.
Jest to jeden z najbardziej malowniczych karaibskich portów.
Położony na zboczu, nad zatoką a jego bezpieczeństwa strzegły potężne fortece. Podczas wycieczki przespacerujemy się po malowniczych zakątkach stolicy wyspy.
Zobaczymy tam m. in. zabytkowe nabrzeże, Fort Jerzego, tradycyjny market miejski oraz budynek parlamentu. Odwiedzimy południową część wyspy nad zatoką Grand Anse z trzema kilometrami piaszczystej plaży. Będzie tu czas na wypoczynek, pływanie i nurkowanie. Nie zabraknie również czasu na zakupy lokalnych pamiątek i kosztowanie karaibskiego rumu.  
Czas około 6h      Cena około 35 USD 
7.Dzień –  PORT KINGSTOWN ST. VINCENT
– Proponowana wycieczka:
St. Vincent i Grenadyny to wyspiarskie państwo położone w archipelagu Małych Antyli i składa się z głównej wyspy St. Vincent oraz rozciągającego się na Południe ponad stukilometrowego pasa drobnych wysp Grenadynów. Kraj uzyskał niepodległość w 1979 roku i wchodzi w skład Brytyjskiej Wspólnoty Narodów. Stolicą kraju jest  miasto  Kingstown  na  południowym  wybrzeżu  wyspy  St. Vincent.  Nasz  statek  dopłynie  do  znajdującego  się  tu  portu morskiego stanowiącego ważny węzeł handlowy i transportowy w tej części Morza Karaibskiego. Wycieczkę rozpoczniemy od zapoznania  się  z  miastem  Kingstown,  które  jest  malowniczo położone na zboczach gór nad naturalną zatoką. Zobaczymy tu malutkie klimatyczne śródmieście z brukowanymi uliczkami i sklepikami, odwiedzimy tradycyjny targ spożywczy, Katedrę św. Jerzego  oraz  charakterystyczną  budowlę  jaką  jest  kościół katolicki  Najświętszej  Marii  Panny.
Następnie  rozpoczniemy wycieczkę  panoramiczną  busam i  po  wyspie.  Zatrzymamy  się przy Forcie Charlotte z 1806 roku, górującym 180 metrów ponad zatoką St. Vincent, odwiedzimy ogród botaniczny (jest to najstarszy ogród botaniczny na zachodniej półkuli) oraz przejedziemy przez żyzną dolinę Mesopotamia, w której uprawia się warzywa. Kierując się wzdłuż Rzeki Yambou będziemy podziwiać egzotyczną karaibską roślinność. Na zakończenie zatrzymamy się w kurorcie Villa aby wypocząć na plaży i zanurzyć się w morzu.  
Czas około 5h      Cena około 40 USD 
8.Dzień ‐  NA MORZU
-Wypoczynek i korzystanie z atrakcji oferowanych przez statek
9.Dzień ‐  PORT SANTO DOMINGO DOMINIKANA
– Proponowana wycieczka:
Santo  Domingo  –  stolica  Republiki  Dominikany,  to  najstarsze miasto w obu Amerykach. Założone zostało przez brata KrzysztofaKolumba, Bartolomeo w 1496 r. Od tego czasu zyskało sobie miano głównego centrum administracyjnego Hiszpanów na półkuli zachodniej. Wycieczkę z lokalnym polskim przewodnikiem,rozpoczniemy  od  przejazdu  panoramicznego  przez  miasto. Zatrzymamy się na zdjęcia m. in. przy Latarni Kolumba i Pałacu Prezydenckim. Następnie podczas spaceru po Dzielnicy Kolonialnej ‐ Zona Colonial, pochodzącej z czasów Kolumba, zobaczymy najważniejsze i najciekawsze budowle będące jednocześnie najstarszymi w całym  regionie  Ameryki  i  Karaibów  (na  liście  Światowego  Dziedzictwa UNESCO): Plac Kolumba z pomnikiem odkrywcy, pierwszą katedrę wzniesioną w Nowym Świecie, pierwszą ulicę miejską Calle Damas, twierdzę Ozama. Będzie również czas wolny na drobne zakupy czy filiżankę wspaniałej kawy Santo Domingo. Po wycieczce nastąpi transfer na lotnisko i przelot do Madrytu. 
W cenie wycieczki napoje: woda, cola, rum.
Czas około 5h     Cena około 50 USD
10.Dzień ‐  MADRYT /  WARSZAWA 
–  Przelot z Madrytu do Warszawy. Zakończenie imprezy

Krótki opis portów na trasie rejsu


Santo Domingo jest stolicą i największym miastem Dominikany. Leży na południowym wybrzeżu wyspy Haiti u ujścia rzeki Ozama. Miasto zostało założone w 1496 r. przez Bartolomea Kolumba, brata Krzysztofa Kolumba. Zostało zbudowane według planów szachownicy. Było siedzibą pierwszego w Ameryce uniwersytetu założonego w 1538r. Posiada wiele zabytków z czasów kolonialnych, rozległe stare miasto odnowione z okazji 500-lecia odkrycia Ameryki. Pomnikiem tego wydarzenia jest ogromna latarnia morska w kształcie krzyża, w której mieści się wiele instytucji kulturalnych. Do ciekawych zabytków miasta należy Alkazar de Colon noszący wpływy hiszpańskiego i włoskiego renesansu, gdzie rezydował Diego syn Krzysztofa Kolumba.

Dzień na morzu. W tym dniu możesz oddać się wypoczynkowi na pokładzie statku. Skorzystaj ze SPA, odwiedź Fitnes Club, odpocznij w saunie. Czeka na ciebie mnóstwo atrakcji przygotowanych przez animatorów rozrywki. Spróbuj swojego szczęścia w Bingo lub w Casynie, lub poprostu połóż się przy basenie i odpocznij w promieniach słonecznych.

Roseau (czyt. Rozo) - jest to stolica, a zarazem największe miasto Wspólnoty Dominiki - wyspiarskiego państwa leżącego w Archipelagu Małych Antyli u ujścia rzeki Roseau do Morza Karaibskiego. Dawniej nosiło nazwę Charlotte Town. Ośrodek administracyjny parafii świętego Jerzego. Miasto stanowi ważny ośrodek przemysłu spożywczego: przetwórstwo owoców, produkcja olejków eterycznych oraz odziezowego. Jest tu również duży port rybacki. Roseau jest centrum turystyczno-wypoczynkowym Dominiki. Znajduje się w nim między innymi ogród botaniczny oraz muzeum. Miasto posiada port lotniczy oraz port morski.

Barbados - Położone prawie na krańcu Karaibów wciąż zachowuje brytyjski smak. W przeciwieństwie do swych wulkanicznych sasiadów, wyspa ma budowę wapienną. Jej koralowe skały dały początek plażom Platynowego Wybrzeża, wysokiej klasy centrum turystycznego. Mniej ekskluzywne i przystępniejsze cenowo jest skupisko ośrodków na południowym wybrzeżu, z pasem równie atrakcyjnych plaż, najlepszymi restauracjami oraz bogatą ofertą życia nocnego. Nazwa Barbadosu pochodzi od wielkiego lokalnego figowca, należącego do grupy tzw. dusicieli, który tworzy kurtynę korzeni podporowych. Portugalscy  odkrywcy nazwali te drzewa brodatymi (los barbados). Brytyjczycy władali Barbadosem nieprzerwanie przez 340 lat, aż do uzyskania przez wyspę niepodległości, i pozostawili rozpoznawalny ślad lekkiego formalizmu w życiu dawnej cukrowej kolonii. Lokalny parlament emanuje wyraźną dumą, a w zamiłowaniu do krykieta, rytuale popołudniowej herbaty i przebieraniu sie do kolacji w niektórych dzielnicach wyczuwa się coś więcej niż tylko tchnienie Małej Anglii.

Bridgetown to licząca około 100 tysięcy mieszkańców, pełna energii stolica Barbadosu, jest ważnym karaibskim ośrodkiem gospodarczym i finansowym. Serce miasta bije przy The Careenage, wąskim wewnętrznym porcie u ujścia Constitution River, gdzie brytyjska ekspedycja w 1625 r. odkryła most, zbudowany przez Indian. 
Niezliczone łodzie rybackie i prywatne jachty cumują przy basenach, w których niegdyś przewracano statki na burtę dla oczyszczenia kadłubów i dokonania napraw (careen). Kilka nadbrzeżnych kawiarenek umila pobyt w porcie i pozwala obserwować otaczający ruch.

 

Kingstown jest stolicą i głównym portem karaibskiego państwa Saint Vincent i Grenadyny. Położone nad Morzem Karaibskim. Ośrodek administracyjny parafii Saint George. Mieszka tam ok. 17 800 mieszkańców (2003). Miasto leży na wyspie Saint Vincent i jest głównym ośrodkiem przemysłu spożywczego, chemicznego i bawełnianego kraju, jest też ważnym centrum turystyki.

 

 

 

Dzień na morzu. W tym dniu możesz oddać się wypoczynkowi na pokładzie statku. Skorzystaj ze SPA, odwiedź Fitnes Club, odpocznij w saunie. Czeka na ciebie mnóstwo atrakcji przygotowanych przez animatorów rozrywki. Spróbuj swojego szczęścia w Bingo lub w Casynie, lub poprostu połóż się przy basenie i odpocznij w promieniach słonecznych.

Wylot do Warszawy. Transfer na lotnisko i wylot do Warszawy.

Galeria statku

Znajdź swój rejs
Region:
Miesiąc:
Armator:
Tysiące ofert czekają na Ciebie!

Newsletter - najlepsze oferty rejsów na Twój e-mail

Schowek
Warto zobaczyć
Z Singapuru +lot +pobyt na Phuket
19.02 - 24.02.2018
Cena od 1759.00 € + opłaty portowe
Z Singapuru +lot +pobyt na Phuket
Rejs+przelot+ hotel+pobyt na Phuket
Emiraty na MSC Splendida
20.01 - 27.01.2018
Cena od 389.00 € + opłaty portowe
Emiraty na MSC Splendida
Cena tylko w AleRejsy.pl !!!
Emiraty na C. Mediterranea
02.02 - 09.02.2018
Cena od 299.00 € + opłaty portowe
Emiraty na C. Mediterranea
8-dniowy rejs po Zjednoczonych Emiratach Arabskich
Wyspy Kanaryjskie z Gran Canaria
03.02 - 10.02.2018
Cena od 215.00 € + opłaty portowe
Wyspy Kanaryjskie z Gran Canaria
PAKIET ALL INCLUSIVE W CENIE!
Transatlantyk + lot powrotny
10.11 - 26.11.2017
Cena od 1099.00 € + opłaty portowe
Transatlantyk + lot powrotny
16 dniowy rejs z przelotem do Europy
Emiraty na MSC Splendida
13.01 - 20.01.2018
Cena od 409.00 € + opłaty portowe
Emiraty na MSC Splendida
Rejs po Emiratach
Słoneczna Trasa
04.11 - 11.11.2017
Cena od 469.00 € + opłaty portowe
Słoneczna Trasa
8-dniowy rejs po zachodnim Morzu Śródziemnym
Emiraty na C. Mediterranea
29.12 - 05.01.2018
Cena od 859.00 € + opłaty portowe
Emiraty na C. Mediterranea
8-dniowy rejs po Zjednoczonych Emiratach Arabskich
Symphony Of The Seas w Europie
28.04 - 06.05.2018
Cena od 1339.00 € + opłaty portowe
Symphony Of The Seas w Europie
8-dniowy rejs największym statkiem świata
Karaiby i Antyle na MSC Seaside
30.12 - 06.01.2018
Cena od 1279.00 € + opłaty portowe
Karaiby i Antyle na MSC Seaside
Sylwestrowy rejs po Karaibach
Karaiby i Antyle na MSC Seaside
28.04 - 05.05.2018
Cena od 369.00 € + opłaty portowe
Karaiby i Antyle na MSC Seaside
8-dniowy rejs po wschodnich Karaibach
Z Singapuru +lot +pobyt na Bali
24.02 - 01.03.2018
Cena od 1549.00 € + opłaty portowe
Z Singapuru +lot +pobyt na Bali
Rejs+przelot+ hotel+pobyt na Bali
Uroki Madery z Casablancą PL PILOT
29.01 - 12.02.2018
Cena od 1099.00 € + opłaty portowe
Uroki Madery z Casablancą PL PILOT
12-dniowy rejs z Genui- PL PILOT
M.Śródziemne z Balearami PL PILOT
27.04 - 06.05.2018
Cena od 539.00 € + opłaty portowe
M.Śródziemne z Balearami PL PILOT
8 dniowy rejs z Genui PL PILOT- wyjazd z Wrocławia
M.Śródziemne z Balearami PL PILOT
23.06 - 02.07.2018
Cena od 749.00 € + opłaty portowe
M.Śródziemne z Balearami PL PILOT
Pierwszy tydzień wakacji Rejs + PLpilot + autokar
Z Singapuru +lot +pobyt w Wietnamie
19.02 - 24.02.2018
Cena od 1759.00 € + opłaty portowe
Z Singapuru +lot +pobyt w Wietnamie
Rejs+przelot+ hotel+pobyt w Wietnamie
Azja Południowo-Wschodnia
04.03 - 18.03.2018
Cena od 999.00 € + opłaty portowe
 Azja Południowo-Wschodnia
15-dniowy rejs statkiem Celebrity Millennium
Azja Południowo-Wschodnia
29.01 - 10.02.2018
Cena od 999.00 € + opłaty portowe
 Azja Południowo-Wschodnia
13-dniowy rejs statkiem Celebrity Constellation
Włochy, Malta i Hiszpania
28.01 - 04.02.2018
Cena od 369.00 € + opłaty portowe
Włochy, Malta i Hiszpania
Rejs po Morzu Śródziemnym
Włochy, Malta i Hiszpania
11.02 - 18.02.2018
Cena od 389.00 € + opłaty portowe
Włochy, Malta i Hiszpania
8-dniowy rejs po zachodnim Morzu Śródziemnym
Włochy, Malta i Hiszpania
15.01 - 22.01.2018
Cena od 369.00 € + opłaty portowe
Włochy, Malta i Hiszpania
Rejs po Morzu Śródziemnym
Z Singapuru +lot +pobyt na Bali
09.04 - 14.04.2018
Cena od 1649.00 € + opłaty portowe
Z Singapuru +lot +pobyt na Bali
Rejs+przelot+ hotel+pobyt na Bali
Azja CityTour + przelot + hotele
09.04 - 14.04.2018
Cena od 1499.00 € + opłaty portowe
Azja CityTour + przelot + hotele
Rejs+przelot+hotel Singapur i Bangkok
Rezerwacja
KURS WALUT
1 USD= 3,60zł
1 EURO= 4,23zł