Alerejsy

Transatlantyk + lot powrotny

Statek / Linia: MSC Fantasia / MSC Cruises
Termin: 10.11 - 26.11.2017 inne terminy
Dzień:Port:Do portu:W morze:
Dzień 1 - 2017-11-10Genua (Włochy)---18:00
Dzień 2 - 2017-11-11Marsylia (Francja)08:0018:00
Dzień 3 - 2017-11-12Walencja (Hiszpania)13:0021:00
Dzień 4 - 2017-11-13Dzień na morzu-----
Dzień 4 - 2017-11-13Cadiz ( Hiszpania)08:0018:00
Dzień 5 - 2017-11-14Dzień na morzu-----
Dzień 6 - 2017-11-15Funchal/Madera (Portugalia)9:0017:00
Dzień 7 - 2017-11-16Dzień na morzu-----
Dzień 8 - 2017-11-17Dzień na morzu------
Dzień 9 - 2017-11-18Dzień na morzu------
Dzień 10 - 2017-11-19Dzień na morzu------
Dzień 11 - 2017-11-20Dzień na morzu------
Dzień 12 - 2017-11-21Philipsburg (St. Maarten)8:0015:00
Dzień 13 - 2017-11-22St. George (Grenada)11:0019:00
Dzień 14 - 2017-11-23Bridgetown (Barbados)8:0018:00
Dzień 15 - 2017-11-24Fort de France (Martynika)8:00
  • Ceny

Kabina:kabina wewnętrznakabina z oknemkabina z balkonem
Cena za osobę w kabinie dwuosobowej od:1 099,00 €1 299,00 €1 399,00 €
Opłaty portowe (dorośli i dzieci)0,00 €
Przelot Ford-de-France - Frankfurt0,00 €
Ceny orientacyjne. Aby uzyskać cenę aktualną w danym dniu, zadzwoń na nr tel. 511 757 511

Dodatkowe uwagi

Cena obejmuje:
- opłaty portowe
- przelot Ford-de-France - Frankfurt
- zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii;
- serwis bagażowy i kabinowy;
- wyżywienie - 3 główne posiłki;
- przekąski między posiłkami;
- bufet lub przekąski o północy;
- korzystanie z basenu i innych urządzeń sportowo-rekreacyjnych;
- udział we wszystkich imprezach organizowanych na statku.

Cena nie obejmuje:
- kosztów dojazdu do portu;
- ewentualnych noclegów w hotelu przed/po rejsie i transferów (na zapytanie);
- wycieczek fakultatywnych;
- korzystania z punktów usługowych (pralnia, fotograf, salon piękności i odnowy biologicznej, internet);
- napojów do obiadów i kolacji, drinków;
- napiwków obowiązkowych dla obsługi statku (ok. 10 euro/dzień/osoba dorosła; 5 euro/dzień/dziecko);
- ubezpieczenia KL, NW i bagażu.

Uwagi:

Kabiny 3/4 osobowe nie są dostępne we wszystkich kategoriach, a ich liczba jest ograniczona - sprzedaż tylko po potwierdzeniu; ceny wycieczek fakultatywnych, propozycje dojazdu do portu, hoteli przed/po rejsie na zapytanie.

Na pokładzie statku obowiązuje bezgotówkowy system opłat. Należność reguluje się ostatniego dnia rejsu gotówką (wpłata depozytu ok. 250 euro/kabina pierwszego dnia rejsu) lub kartą kredytową (VISA, Mastercard, American Express) na podstawie zbiorczego rachunku. Karty kredytowe należy zarejestrować zaraz po zaokrętowaniu.

Krótki opis portów na trasie rejsu

Genua – położona w północno – zachodniej części Włoch jest nazywana „pionowym miastem”. Usytuowanie na wzgórzach, sprawia, że do niektórych części miasta najlepiej dojechać secesyjnymi kolejkami linowymi. Szczególnie piękny widok na port rozpościera się z tarasu widokowego w luksusowej dzielnicy Castelletto. Idealnym miejscem na romantyczną randkę w Genui jest Boccadasse. Dawny port rybacki, którego atmosferę podkreślają łodzie wciągnięte na brzeg, suszące się sieci, warsztaty i drogie restauracje serwujące frutti di mare. Do Boccadasse prowadzi Corso Italia – nadmorski bulwar, na którym można uprawiać jogging, czy jeździć na rolkach, a nocą wybrać się do jednego z wielu lokali.

Marsylia to drugie co do wielkości miasto Francji. Zarówno w wyglądzie tego portowego miasta, jak i jego atmosferze ujawnia się szczególny urok Prowansji. Mieszkają w nim ludzie różnych ras i narodowości, więc trudno nazwać je francuskim czy prowansalskim. Marsylia jest znana jako centrum kultury, sztuki i historii. W mieście znaleźć można wiele wspaniałych muzeów, galerii sztuki oraz operę. O znakomitej historii świadczyć może wiele zabytkowych budynków i kościołów.

 

 

 

 

Walencja jest trzecim, zarówno pod względem wielkości jak i ilości mieszkańców miastem Hiszpanii. Położona jest na wschodnim wybrzeżu morza Śródziemnego, w południowej części. Właśnie dzięki temu mieszkańcy tego uroczego zakątka cieszą się słońcem przez cały rok. Miasto zostało założone w 138 roku p.n.e. Stąd liczne atrakcje dla zwiedzających. 4 lata temu powstała nowoczesna część miasta. Znajduje się tam muzeum techniki, oceanarium, planetarium, oraz muzeum sztuki. Wszystkie te piękne budowle usytuowane są w południowo- wschodniej części miasta.

 

Dzień na morzuW tym dniu możesz oddać się wypoczynkowi na pokładzie statku. Skorzystaj ze SPA, odwiedź Fitnes Club, odpocznij w saunie. Czeka na ciebie mnóstwo atrakcji przygotowanych przez animatorów rozrywki. Spróbuj swojego szczęścia w Bingo lub w Casynie, lub poprostu połóż się przy basenie i odpocznij w promieniach słonecznych.

Funchal to miasto jest przepełnione historią. Założył je w roku 1421 João Gonçalves Zarco, odkrywca Madery a w 1508 roku król Manule I Szczęśliwy nadał osadzie prawa miejskie. Miasto jest ze wszystkich stron chronione przez góry a dostęp do morza gwarantuje tamtejszy port. Nazwa pochodzi od kopru (po portugalsku funcho), który w znacznej ilości rośnie na wyspie. Miasto Funchal wzbogaciło się w XVI wieku, kiedy stało się ważnym przystankiem w drodze między Indiami a Nowym Światem. W tym czasie zaczęła Madrea eksportować cukier i wino. Długoletnią historię miasta dokumentują liczne architektoniczne pamiątki. Pośród dziesięciu romańskich kościołów w regionie tym najbardziej znanym jest kościół Santo Antonio. Godny wzmianki jest także brytyjski protestancki cmentarz, gdzie pochowane są znane osobistości. Jedną z nich jest Paul Langerhans, wynalazca insuliny.

St. Maarten wyspa leżąca na Karaibach. Wchodzi w skład Archipelagu Małych Antyli. Powierzchnia wyspy wynosi 87 km². Południowa część wyspy wchodzi w skład Antyli Holenderskich, północna część należy do Francji jako jej zbiorowość zamorska. Łącznie, oba terytoria są znane jako "St.-Martin/St. Maarten", "St. Martins". Wyspa została oficjalnie podzielona 23 marca 1648.  Główne miasto na wyspie to Philisburg. Miasto to leży na holenderskiej części wyspy, zostało założone 1763 przez Johna Philipsa (szkocki kapitan holenderskiej floty) i wzieło swoją nazwę od nazwiska założyciela.

 

Grenada to miejsce gdzie odnosi się wrażenie iż nawet po krótkim pobycie na którejś z wysp wszyscy się znają, i są na wzajem bardzo życzliwi. Również ze względu na swój przydomek "Korzennej Wyspy", miejsce to obfituje w mnogość doskonałych potraw i przypraw, których skosztowanie pozwolą nam pozostawić jeszcze milsze wrażenia z podróży. Główną atrakcją kulinarną wysp są owoce drzewa chlebowego, które dodane do kurczaka czy innych mięs stwarzają pyszną kombinację. Grenada znana jest również ze swoich pięknych plaż, tropikalnej roślinności, oraz unikalnych zwierząt zamieszkujące wyspy. Do najbardziej znanych i chyba najpiękniejszych plaż na wyspie należy Grand Anse, która zachwyci turystów pięknym białym piaskiem obmywanym lazurową wodą Morza Karaibskiego. Centrum wyspy stanowi jej stolica St. George's. Saint George's to główny port morski i przystań wielkich statków wycieczkowych, które mają tu swój przystanek podczas rejsów po Karaibach. Szacuje się, iż 80 % turystów Grenady jak i jej stolicy, stanowią właśnie pasażerowie cumujących tu statków. Port w St. George's to bez wątpienia jeden z najbardziej malowniczych portów tego regionu, który w raz z połączeniem pięknego wybrzeża, Carenage tworzy niesamowitą atmosferę miasta. Główne atrakcje turystyczne miasta to, cztery kościoły (w tym największa katolicka katedra Św. Jerzego), wybudowane na początku XIX wieku, wspomniana wcześniej plaża Grand Anse, Fort George (wybudowany przez Francuzów w 1705) i Federick oraz ulica Wharf. Ciekawą atrakcją miasta jest także otaczający ją wygasły już krater wulkanu

Barbados - Położone prawie na krańcu Karaibów wciąż zachowuje brytyjski smak. W przeciwieństwie do swych wulkanicznych sasiadów, wyspa ma budowę wapienną. Jej koralowe skały dały początek plażom Platynowego Wybrzeża, wysokiej klasy centrum turystycznego. Mniej ekskluzywne i przystępniejsze cenowo jest skupisko ośrodków na południowym wybrzeżu, z pasem równie atrakcyjnych plaż, najlepszymi restauracjami oraz bogatą ofertą życia nocnego. Nazwa Barbadosu pochodzi od wielkiego lokalnego figowca, należącego do grupy tzw. dusicieli, który tworzy kurtynę korzeni podporowych. Portugalscy  odkrywcy nazwali te drzewa brodatymi (los barbados). Brytyjczycy władali Barbadosem nieprzerwanie przez 340 lat, aż do uzyskania przez wyspę niepodległości, i pozostawili rozpoznawalny ślad lekkiego formalizmu w życiu dawnej cukrowej kolonii. Lokalny parlament emanuje wyraźną dumą, a w zamiłowaniu do krykieta, rytuale popołudniowej herbaty i przebieraniu sie do kolacji w niektórych dzielnicach wyczuwa się coś więcej niż tylko tchnienie Małej Anglii.

Bridgetown to licząca około 100 tysięcy mieszkańców, pełna energii stolica Barbadosu, jest ważnym karaibskim ośrodkiem gospodarczym i finansowym. Serce miasta bije przy The Careenage, wąskim wewnętrznym porcie u ujścia Constitution River, gdzie brytyjska ekspedycja w 1625 r. odkryła most, zbudowany przez Indian. 
Niezliczone łodzie rybackie i prywatne jachty cumują przy basenach, w których niegdyś przewracano statki na burtę dla oczyszczenia kadłubów i dokonania napraw (careen). Kilka nadbrzeżnych kawiarenek umila pobyt w porcie i pozwala obserwować otaczający ruch.

 

Fort de France. Pełne życia, atrakcyjne miasto jest wspaniale położone na wybrzeżu od strony Morza Karaibskiego. Od lądu opiera się ono na łańcuchu ciemnozielonych wzgórz. Niewielkie centrum zachęca do zwiedzania na piechotę i kusi ruchliwą dzielnicą handlową oraz wąskimi uliczkami, które okolone są domami z balkonami zdobionymi kutymi balustradami. Z Fort de France rozciąga się widok na najlepiej turystycznie zagospodarowaną enklawę Martyniki, przylądek Pointe du Bout oraz plażę Anse Mitan. To centrum wakacyjne skupia hotele, restauracje, plaże i ośrodki sportów wodnych.


 

 

 

Galeria statku

Znajdź swój rejs
Region:
Miesiąc:
Armator:
Tysiące ofert czekają na Ciebie!

Newsletter - najlepsze oferty rejsów na Twój e-mail

Schowek
Warto zobaczyć
Z Singapuru +lot +pobyt na Phuket
19.02 - 24.02.2018
Cena od 1759.00 € + opłaty portowe
Z Singapuru +lot +pobyt na Phuket
Rejs+przelot+ hotel+pobyt na Phuket
Emiraty na MSC Splendida
20.01 - 27.01.2018
Cena od 389.00 € + opłaty portowe
Emiraty na MSC Splendida
Cena tylko w AleRejsy.pl !!!
Emiraty na C. Mediterranea
02.02 - 09.02.2018
Cena od 299.00 € + opłaty portowe
Emiraty na C. Mediterranea
8-dniowy rejs po Zjednoczonych Emiratach Arabskich
Wyspy Kanaryjskie z Gran Canaria
03.02 - 10.02.2018
Cena od 215.00 € + opłaty portowe
Wyspy Kanaryjskie z Gran Canaria
PAKIET ALL INCLUSIVE W CENIE!
Transatlantyk + lot powrotny
10.11 - 26.11.2017
Cena od 1099.00 € + opłaty portowe
Transatlantyk + lot powrotny
16 dniowy rejs z przelotem do Europy
Emiraty na MSC Splendida
13.01 - 20.01.2018
Cena od 409.00 € + opłaty portowe
Emiraty na MSC Splendida
Rejs po Emiratach
Słoneczna Trasa
04.11 - 11.11.2017
Cena od 469.00 € + opłaty portowe
Słoneczna Trasa
8-dniowy rejs po zachodnim Morzu Śródziemnym
Emiraty na C. Mediterranea
29.12 - 05.01.2018
Cena od 859.00 € + opłaty portowe
Emiraty na C. Mediterranea
8-dniowy rejs po Zjednoczonych Emiratach Arabskich
Symphony Of The Seas w Europie
28.04 - 06.05.2018
Cena od 1339.00 € + opłaty portowe
Symphony Of The Seas w Europie
8-dniowy rejs największym statkiem świata
Karaiby i Antyle na MSC Seaside
30.12 - 06.01.2018
Cena od 1279.00 € + opłaty portowe
Karaiby i Antyle na MSC Seaside
Sylwestrowy rejs po Karaibach
Karaiby i Antyle na MSC Seaside
28.04 - 05.05.2018
Cena od 369.00 € + opłaty portowe
Karaiby i Antyle na MSC Seaside
8-dniowy rejs po wschodnich Karaibach
Z Singapuru +lot +pobyt na Bali
24.02 - 01.03.2018
Cena od 1549.00 € + opłaty portowe
Z Singapuru +lot +pobyt na Bali
Rejs+przelot+ hotel+pobyt na Bali
Uroki Madery z Casablancą PL PILOT
29.01 - 12.02.2018
Cena od 1099.00 € + opłaty portowe
Uroki Madery z Casablancą PL PILOT
12-dniowy rejs z Genui- PL PILOT
M.Śródziemne z Balearami PL PILOT
27.04 - 06.05.2018
Cena od 539.00 € + opłaty portowe
M.Śródziemne z Balearami PL PILOT
8 dniowy rejs z Genui PL PILOT- wyjazd z Wrocławia
M.Śródziemne z Balearami PL PILOT
23.06 - 02.07.2018
Cena od 749.00 € + opłaty portowe
M.Śródziemne z Balearami PL PILOT
Pierwszy tydzień wakacji Rejs + PLpilot + autokar
Z Singapuru +lot +pobyt w Wietnamie
19.02 - 24.02.2018
Cena od 1759.00 € + opłaty portowe
Z Singapuru +lot +pobyt w Wietnamie
Rejs+przelot+ hotel+pobyt w Wietnamie
Azja Południowo-Wschodnia
04.03 - 18.03.2018
Cena od 999.00 € + opłaty portowe
 Azja Południowo-Wschodnia
15-dniowy rejs statkiem Celebrity Millennium
Azja Południowo-Wschodnia
29.01 - 10.02.2018
Cena od 999.00 € + opłaty portowe
 Azja Południowo-Wschodnia
13-dniowy rejs statkiem Celebrity Constellation
Włochy, Malta i Hiszpania
28.01 - 04.02.2018
Cena od 369.00 € + opłaty portowe
Włochy, Malta i Hiszpania
Rejs po Morzu Śródziemnym
Włochy, Malta i Hiszpania
11.02 - 18.02.2018
Cena od 389.00 € + opłaty portowe
Włochy, Malta i Hiszpania
8-dniowy rejs po zachodnim Morzu Śródziemnym
Włochy, Malta i Hiszpania
15.01 - 22.01.2018
Cena od 369.00 € + opłaty portowe
Włochy, Malta i Hiszpania
Rejs po Morzu Śródziemnym
Z Singapuru +lot +pobyt na Bali
09.04 - 14.04.2018
Cena od 1649.00 € + opłaty portowe
Z Singapuru +lot +pobyt na Bali
Rejs+przelot+ hotel+pobyt na Bali
Azja CityTour + przelot + hotele
09.04 - 14.04.2018
Cena od 1499.00 € + opłaty portowe
Azja CityTour + przelot + hotele
Rejs+przelot+hotel Singapur i Bangkok
Rezerwacja
KURS WALUT
1 USD= 3,60zł
1 EURO= 4,23zł