Alerejsy

Baśniowy Dubaj i Oman- PL PILOT

Statek / Linia: Costa Mediterranea / Costa Cruises
Termin: 19.01 - 27.01.2018 inne terminy
Dzień:Port:Do portu:W morze:
Dzień 1 - 2018-01-19Wylot z Warszawy. Zaokrętowanie------
Dzień 2 - 2018-01-20Dubaj (ZEA)---12:00
Dzień 3 - 2018-01-21Muscat (Oman)8:30---
Dzień 4 - 2018-01-22Muscat (Oman)---1:00
Dzień 4 - 2018-01-22Dzień na morzu------
Dzień 5 - 2018-01-23Sir Bani Yas (ZEA)9:0018:00
Dzień 6 - 2018-01-24Abu Dabi (ZEA)9:0022:00
Dzień 7 - 2018-01-25Dubaj (ZEA)8:00---
Dzień 8 - 2018-01-26Dubaj (ZEA)------
Dzień 8 - 2018-01-26Wylot do Warszawy------
  • Ceny

Kabina:balkon classicbalkon premium
Cena za osobę w kabinie dwuosobowej od:1 491,00 €1 571,00 €
przelot na trasie Warszawa – Dubaj – Warszawa 0,00 €
Opłaty portowe (dorośli i dzieci)140,00 €
Ceny orientacyjne. Aby uzyskać cenę aktualną w danym dniu, zadzwoń na nr tel. 511 757 511

Dodatkowe uwagi


UWAGA!! PROPONOWANY PROGRAM IMPREZY JEST ORIENTACYJNY I MOŻE ULEC MODYFIKACJOM - OSTATECZNE PROPOZYCJE WYCIECZEK FAKULTATYWNYCH ZOSTANĄ PRZEDSTAWIONE NA OKOŁO 7 DNI PRZED REJSEM
Program rejsu

19.01.2018 -  Warszawa - Wylot z Polski ok godz. 13:25 i przelot do Dubaju, przylot ok. godziny 22:00, transfer do portu, zaokrętowanie na statek.
19-26.01.2018 - Rejs statkiem wg. programu
26.01.2018  - Wyokrętowanie ze statku, transfer do hotelu ze śniadaniem w Dubaju, dla chętnych wycieczka fakultatywna
27.01.2018  -  Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko, wylot z Dubaju ok godz. 08:00, powrót do kraju ok. godziny 11:20

Cena obejmuje
- przelot na trasie Warszawa – Dubaj – Warszawa
- rejs statkiem Costa Mediterranea (zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii), 7 noclegów;
- nocleg ze śniadaniem po rejsie w hotelu w Dubaju
- pełne wyżywienie - do dyspozycji restauracja bufetowa działająca ok. 10 h dziennie (śniadanie, lunch, przekąski, podwieczorek) oraz restauracja a la carte (śniadanie, lunch, obiadokolacja);
- serwis bagażowy i kabinowy;
- napoje z dystrybutorów w restauracji bufetowej - kawa, herbata, woda oraz soki do śniadań;
- korzystanie z urządzeń sportowo - rekreacyjnych znajdujących się na pokładzie statku (basen, jacuzzi, centrum fitness, boiska wielofunkcyjne);
-  korzystanie z ręczników basenowych i leżaków;
- udział w imprezach organizowanych na statku (przedstawienia w teatrze, koncerty, nauka tańca, animacje);
- ubezpieczenie KL, NW, BAGAŻU; KL 30 000 €, KR 6000 PLN, NWI 16 000 PLN, BP 1 800 PLN;
- opiekę polskiego pilota;

Cena nie obejmuje
- opłat serwisowych dla załogi statku - 10,00€ osoba/dzień, 5€ dziecko/dzień (3-14 lat);
- korzystania z punktów usługowych na statku m. in.: (fryzjer, pralnia, fotograf, spa, Internet) oraz wydatków osobistych;
- korzystania z barów oraz napojów zamawianych w restauracji a la carte;
- pakiet napojów All Inclusive - Cena pakietu 26,5€/dzień (Brindiamo - pakiet bez koktajli) lub 29,5€/dzień (Piu Giusto - pakiet z koktajlami), 17€/dzień/dziecko. Warunkiem skorzystania z pakietu all inclusive jest wykupienie pakietu przez wszystkich pasażerów w kabinie na czas całego rejsu.

Uwagi
Kabiny 3/4 osobowe nie są dostępne we wszystkich kategoriach, a ich liczba jest ograniczona - sprzedaż tylko po potwierdzeniu. Grupa realizowana przy min. 20 osobach.


Rejs z Polskim Pilotem – Propozycja Wycieczek Fakultatywnych
Baśniowy Dubaj i Oman – Statek Costa Mediterranea

Dokładny program wycieczek z cenami zostanie przesłany uczestnikom na siedem dni przed rejsem. Szczegółowy program wycieczek oraz cena uzależnione są od ilości uczestników oraz ilości czasu jaką statek spędza w danym porcie. Aby poszczególne wycieczki zostały zrealizowane, wymagana jest minimalna ilość uczestników określona dla każdej wycieczki.

1. Dzień - WARSZAWA / DUBAJ ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE
Przylot do Dubaju, transfer do portu i zaokrętowanie na statek

2. Dzień - PORT DUBAJ ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE
Rano będzie kilka godzin czasu wolnego, podczas którego będzie można udać się na zakupy do jednego z centrów handlowych. W południe statek Costa Mediterranea wypłynie z Dubaju, przepłynie wzdłuż Emiratu Szardży i rozpocznie nawigację przez Zatokę Perską w kierunku Omanu. Wieczorem statek przepłynie  przez Cieśninę Ormuz i wpłynie do Zatoki Omańskiej stanowiącej część Oceanu Indyjskiego. 

3. Dzień – PORT MUSCAT OMAN
MUSCAT - ZWIEDZANIE STOLICY OMANU
Stolica Omanu Muscat, położona między górami a morzem, to najbardziej malownicze miasto całego kraju. W przeciwieństwie do nowoczesnych metropolii z sąsiednich Zjednoczonych Emiratów Arabskich, miasto w większości  zachowało  tradycyjny  styl  i  idealnie  komponuje  się  z krajobrazem.  Wycieczkę  rozpoczniemy  od  zwiedzania  Wielkiego Meczetu i jego ogrodów (największy w Omanie, wybudowany w latach 1995 -2001)  z  pięcioma  minaretami symbolizującymi  pięć  filarów  Islamu. Następnie  przejedziemy  do  centrum miasta, gdzie zobaczymy forty Al Dżalali i Al Mirani, które wybudowali w XVI wieku Portugalczycy aby bronić dostępu do Muscatu (który w tamtym czasie należał do nich). Zobaczymy tam również pałac sułtana Al Alam o nietypowej architekturze. Następnie odwiedzimy Bait Al Zubair Muzeum przedstawiające historię i kulturę Sułtanatu Omanu. Na zakończenie Przejedziemy do starego miasta, gdzie będzie czas na zakup lokalnych wyrobów na tradycyjnym targu - Mutrah Souk.
Czas około 5,5h  Cena około 50USD

4.Dzień - NA MORZU – Wypoczynek i korzystanie z atrakcji oferowanych przez statek

5.Dzień - PORT SIR BANI YAS ISLAND EMIRATY ARABSKIE
Niewielka wyspa Sir Bani Yas (Zaledwie 87km²), położona jest w Zatoce Perskiej i należy do Emiratu Abu Dhabi (oddalona o 9km od stałego lądu). Jest ona całkowitym przeciwieństwem nowoczesnych metropolii jakie błyszczą w tym regionie Świata. Nazwa wyspy pochodzi od plemienia, które kiedyś zamieszkiwały te tereny. Posiada ona bardzo długą historię, którą  odzwierciedlają  ciekawe  wykopaliska  archeologiczne,   m.   in. pozostałości klasztoru chrześcijańskiego z czasów zanim dotarł tu Islam. Z  inicjatywy  Szejka  Zayeda  stworzono  na  wyspie  rezerwat  przyrody  w celu ochrony zagrożonych gatunków zwierząt. Żyją tu m. in.  Arabskie Oryksy, żyrafy, lamy oraz liczne gatunki ptaków. Przez ostatnie lata władze przekształciły niemal pustynny obszar wyspy w wspaniały kurort turystyczny z licznymi atrakcjami. W tym dniu statek pozostanie przez cały pobyt na kotwicy a pasażerowie będą dowożeni na ląd łodziami. Na wyspie  Sir Bani Yas nie pozostaje nic innego jak wypoczynek w słońcu na plaży lub w cieniu pod palmą oraz kąpiel w morzu. Chętni będą mogli udać się również na krótką wycieczkę safari w cele podziwiania  dzikiej przyrody (wycieczka organizowana przez statek, dodatkowo płatna).
Czas około 4h  Cena: Brak opłat

6.Dzień - PORT ABU DHABI ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE
ABU DHABI - ZWIEDZANIE STOLICY ZJEDNOCZONYCH EMIRATÓW ARABSKICH Stolica Zjednoczonych Emiratów Arabskich Abu  Dhabito największy i najbogatszy  z  siedmiu  emiratów.  Pierwszym  punktem  wycieczki  (z lokalnym  polskojęzycznym  przewodnikiem)  będzie przejazd   przez Wyspę Saadiyat, gdzie powstają imponujące obiekty takie jak Luwr, czy Muzeum Guggenheima (projekt ma zostać zakończony  do 2020  roku).Następnie przejedziemy przez wyspę Yas, na której znajdują się Park Ferrari (krótka wizyta) oraz tor wyścigowy Formuły 1 (przystanek  na zdjęcia). Odwiedzimy największy i najpiękniejszy meczet w zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielki Meczet Szejka  Zayeda. Przejedziemy przez ekskluzywną dzielnicę AL Bateen z rezydencjami szejków oraz zatrzymamy się przy Emirates Palace (jeden z najdroższych Hoteli świata). Będziemy również w Heritage Village –tradycyjnej wiosce beduińskiej oraz na targu  z  daktylami, gdzie będzie czas na zakupy suwenirów.
Czas około 6,5h  Cena około70 USD

7.Dzień -PORT DUBAJ ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE–
DUBAJ- OD MAŁEJ OSADY DO ŚWIATOWEJ METROPOLII Dubaj,  który  w  ciągu  kilkudziesięciu  lat  przekształcił  się  z  wiejskiej  osady  w  kosmopolityczne  centrum światowego handlu i finansów, jest obecnie jedną z najbardziej znanych i zadziwiających metropolii na Świecie. Emirat Dubaj położony jest nad Zatoką Perską i jest jednym z siedmiu, które od 1971r. tworzą państwo Zjednoczone Emiraty Arabskie. Po śniadaniu w hotelu i spotkania z lokalnym polskojęzycznym przewodnikiem wyruszymy na zwiedzanie, które rozpoczniemy od najstarszej części miasta. Odwiedzimy tu stary  fort  z  muzeum,  prezentującym  czasy przed   odkryciem   ropy naftowej  oraz  kolejne  lata rozwoju, aż do czasów  współczesnych.  Przepłyniemy tradycyjną  łodzią  abrą  na  drugi  brzeg Zatoki Dubaju a tam posmakujemy lokalnej atmosfery  na  targu  z  przyprawami  oraz słynnym  targu  ze  złotem.  W  dalszej  części  wycieczki  przejedziemy  przez nowoczesną  dzielnicę  do  Mall  of  Emirates,  jednego  z  największych  centrów handlowych  na  świecie,  gdzie  podczas  czasu  wolnego  będzie  można  zrobić zakupy, zjeść lunch lub udać się na stok narciarski w Ski Dubai. Na zakończenie panoramiczny przejazd do Portu Rashid i powrót na statek. 
Czas około 6,5h  Cena około 70 USD

8.Dzień -PORT DUBAJ ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE–
DUBAJ -NOWOCZESNE DZIELNICE I NAJWYŻSZY BUDYNEK ŚWIATA
Po wyokrętowaniu ze statku rozpoczniemy całodniową wycieczkę po nowoczesnych    dzielnicach    Dubaju    (z    lokalnym polskojęzycznym przewodnikiem).    Zobaczymy    najnowsze    i    najciekawsze    projekty architektoniczne,  którymi  miasto  od  kilku  lat  zadziwia  cały świat. Pierwszy punkt  programu  to  słynny  hotel  ”Żagiel”  Burj  Al  Arab, wybudowany   na   sztucznie   usypanej   wyspie,   stanowi   od   momentu powstania  jedną  z  wizytówek  miasta.  Pospacerujemy  po  Madinat Jumeirah (nazywaną Wenecją Dubaju) z licznymi kanałami wodnymi i tradycyjnym  bazarem.  Przejedziemy kolejką Monorail przez największą na świecie sztuczną wyspę Palma Jumeirah na jej koniec, gdzie znajduje się słynny hotel Atlantis. Zatrzymamy się w Dubai Marina, malowniczym skupisku  wieżowców  powstałych  nad  sztucznym  kanałem.  Na zakończenie  udamy  się  do  najnowocześniejszej  części  miasta –Downtown Dubai z największym centrum handlowym na świecie Dubaj Mall, oraz z najwyższym budynkiem świata Burj Khalifa (828 metrów wysokości). Proponujemy wjazd na taras widokowy na 124 piętrze, z którego  rozpościera  się  wspaniała  panorama  na  całą  metropolię.  W czasie wolnym będzie można zjeść lunch, odwiedzić Dubaj Akwarium lub zrobić zakupy. Po wieczornym pokazie tańczących fontann pojedziemy na nocleg do hotelu. 
Czas około 9h  Cena około120 USD (zawiera bilet na najwyższy budynek Świata)

9.Dzień - DUBAJ / WARSZAWA
Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko i przylot do kraju, Opublikowane w materiałach informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Zarówno ceny jak i programy mogą ulec zmianie. Dokładne programy zostaną przesłane uczestnikom na siedem dni przed rejsem. Wycieczki  fakultatywne są realizowane przez lokalne podmioty.


Krótki opis portów na trasie rejsu

Dubaj - Palmy, trawniki, parki, mnóstwo kwiatów, a wszystko to w 40-stopniowym upale, przy jednej, dwóch ulewach rocznie, na byłej pustyni. W Dubaju kwitnie przyroda, powstają kolejne wieżowce, hotele i ośrodki rekreacyjne. Trudno uwierzyć, że jeszcze 50 lat temu była tu pustynia, zamieszkana przez blisko 6 tys. ludzi zajmujących się głównie rybołówstwem i poławianiem pereł. Dziś położony na Półwyspie Arabskim, a należący do Zjednoczonych Emiratów Arabskich Dubaj to metropolia licząca 3 mln mieszkańców 150 narodowości. Dominującą religią jest islam, językiem oficjalnym - arabski, ale bez problemu można porozumieć się po angielsku. To, że Dubaj jest krajem muzułmańskim, widać już na lotnisku: kobiety w czadorach, mężczyźni w diszdaszach - tradycyjnych białych strojach przypominających sutanny, dziesiątki sklepów z arabskimi ubraniami. Turysta może się jednak czuć swobodnie. Nikt nie patrzy krzywo na jegomościa w krótkich spodenkach i bejsbolówce czy dziewczynę w mini.
Co ciągnie turystów do Dubaju? Słońce niemal przez cały rok, jasne, złociste plaże, no i... samo złoto, którego Dubaj jest największym importerem na świecie. Zdobi ono architektoniczne ornamenty pełne ażurów, motywów roślinnych i geometrycznych oraz stroje kobiet. Niemal na każdej ulicy natkniemy się na szyld jubilera, ale prawdziwie złoty jest Gold Souk, wielkie targowisko z eleganckimi sklepami. A w nich naszyjniki, pierścionki, bransolety, spinki do mankietów, zegarki, dzbany, misy, sztućce, cukiernice, no i złoto w sztabach. Biżuterię sprzedaje się tu nie na sztuki, lecz na wagę.
Po sąsiedzku rozciąga się niezwykły Spice Souk pełen małych sklepików z przyprawami - szafranem, mirrą, suszonymi limonkami, papryczkami... Tu również można kupić arabską fajkę wodną (szisza) wraz z aromatycznym wkładem z jabłek, fig czy suszonych melonów. To przy niej spędza się wieczory w barach, restauracjach i kawiarniach.

W Dubai Museum, dowiedzieć się można o początkach powstania tego kraju i o mieszkających tu ludach. Niejednego zachwyca supernowoczesna architektura, np. Burj al Arab - jedyny na świecie siedmiogwiazdkowy hotel w kształcie żagla, wybudowany na specjalnie dlań stworzonej sztucznej wyspie w Zatoce Perskiej. W 2007 r. największą atrakcją turystyczną kraju staną się trzy kolejne sztuczne wyspy z podwodnymi hotelami, ośrodkami rekreacyjnymi i centrami handlowymi.
Dubaj kusi też polami golfowymi, parkami wodnymi, wyścigami konnymi, wieczornymi przejażdżkami łodzią po Creeku (kanał dzielący Dubaj na prawo- i lewobrzeżną część; najlepiej pokonać go abrą - wodną taksówką), wyprawami do górskiego ośrodka Hatta i na safari. Pustynia zaczyna się zaledwie godzinę drogi od centrum miasta. Można się tu wybrać dżipem. Samochody surfują po piasku, obsuwają się po wydmach, balansują pod niebezpiecznym kątem... Godzinna przejażdżka kończy się w oazie, gdzie czeka kolejna atrakcja - arabski posiłek: pieczone i świeże warzywa, kebab, naleśniki z razowej mąki oraz pasty - z czosnku, bakłażanów i cieciorki (humus) plus kawa kolorem i smakiem przypominająca zieloną herbatę z domieszką mięty.

Muscat jest niezwykle malowniczo położony wzdłuż urozmaiconego wybrzeża morskiego, w którym przeplatają się piaszczyste plaże i skały. Jego główne dzielnice rozdzielone są pasmami skalistych gór. Aby dostać się z jednej dzielnicy do innej trzeba wspiąć się szosą na przełęcz, lub skorzystać z bulwaru biegnącego wzdłuż wybrzeża. Dwie obramowane skałami zatoki tworzą w obrębie miasta naturalne porty. Wejścia do nich już w dawnych wiekach strzegły fortyfikacje wzniesione na wysepkach i szczytach wzgórz. Forteczki przetrwały do dziś przydając uroku stołecznemu krajobrazowi, szczególnie nocą, gdy eksponuje je okazała iluminacja. Nad mniejszą z zatok między dwoma takimi fortami zbudowano okazały sułtański pałac. Na skale naprzeciwko pałacu wznosi się Fort Mirani - solidna forteca o wysokich na kilkanaście metrów murach...  Zbudowano go podczas Portugalskiej okupacji Muskatu około 1580 roku. Niestety - ani turyści, ani miejscowi obywatele nie mają do niej wstępu. Na szczęście fotografowanie fortu z zewnątrz nie jest zabronione. Tuż przy pałacu - u stóp fortu sułtan zbudować kazał meczet - jest to zatem zgodnie z tutejszym nazewnictwem meczet sułtański. Wprost z nadmorskiego bulwaru w Mutrah wchodzi się na teren krytego bazaru. Ponoć zachował najwięcej autentyzmu spośród bazarów Środkowego Wschodu. Zadaszone bambusowymi panelami i oświetlone stylowymi lampami uliczki wiodą wśród labiryntu sklepików wypełnionych tekstyliami, przyprawami, pachnidłami i sprzętem codziennego użytku. Na nielicznych wciąż tu jeszcze turystów czekają właściciele kilku sklepików z pamiątkami. Maskat różni się od stolic pozostałych krajów Półwyspu Arabskiego między innymi tym, że niewiele tu znaleźć można nowoczesnej wielkomiejskiej architektury w postaci błyszczących szkłem wysokościowców. Te nieliczne, które zbudowano skupione są w dzielnicy biznesu, która nazywa się Ruwi

 

Abu Dabi (Abu Dhabi, Abu Zabi) stolica i główne miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a także emiratu o tej samej nazwie. Miasto jest położone na przybrzeżnej wyspie Abu Dabi w Zatoce Perskiej. Zamieszkuje je ok. miliona osób. Jest ważnym centrum gospodarczym, finansowym i kulturalnym, a także portem morskim i rybackim. Siedziba najbogatszego z emiratów pełna nowoczesnych wieżowców ze szkła jeszcze pół wieku temu była małą wioską. Po wycofaniu się Brytyjczyków 2 grudnia 1971 r. Abu Dabi stało się stolicą niezależnej federacji emiratów. Wraz z przypływającymi dochodami z ropy gliniane chaty zostały gwałtownie zastąpione przez banki i bogate sklepy.

W Abu Dabi  warto zobaczyć: Fort Grande - jeden z najwyższych budynków Bliskiego Wschodu, Pałac Al-Hosn - budowla z początku XIX w. nazywana Starym lub Białym Fortem, Corniche - największy spośród 20 parków miasta. Wśród drzew i krzewów prowadzą promenady z zapierającymi dech w piersiach widokami na morze, Cultural Funation mieści najciekawsze wystawy w mieście. Interesująca ekspozycja poświęcona jest historii miasta i nomadów.

Wylot do Warszawy. Transfer na lotnisko i wylot do Warszawy.

Galeria statku

Znajdź swój rejs
Region:
Miesiąc:
Armator:
Tysiące ofert czekają na Ciebie!

Newsletter - najlepsze oferty rejsów na Twój e-mail

Schowek
Warto zobaczyć
Z Singapuru +lot +pobyt na Phuket
19.02 - 24.02.2018
Cena od 1759.00 € + opłaty portowe
Z Singapuru +lot +pobyt na Phuket
Rejs+przelot+ hotel+pobyt na Phuket
Emiraty na MSC Splendida
20.01 - 27.01.2018
Cena od 389.00 € + opłaty portowe
Emiraty na MSC Splendida
Cena tylko w AleRejsy.pl !!!
Emiraty na C. Mediterranea
02.02 - 09.02.2018
Cena od 299.00 € + opłaty portowe
Emiraty na C. Mediterranea
8-dniowy rejs po Zjednoczonych Emiratach Arabskich
Wyspy Kanaryjskie z Gran Canaria
03.02 - 10.02.2018
Cena od 215.00 € + opłaty portowe
Wyspy Kanaryjskie z Gran Canaria
PAKIET ALL INCLUSIVE W CENIE!
Transatlantyk + lot powrotny
10.11 - 26.11.2017
Cena od 1099.00 € + opłaty portowe
Transatlantyk + lot powrotny
16 dniowy rejs z przelotem do Europy
Emiraty na MSC Splendida
13.01 - 20.01.2018
Cena od 409.00 € + opłaty portowe
Emiraty na MSC Splendida
Rejs po Emiratach
Słoneczna Trasa
04.11 - 11.11.2017
Cena od 469.00 € + opłaty portowe
Słoneczna Trasa
8-dniowy rejs po zachodnim Morzu Śródziemnym
Emiraty na C. Mediterranea
29.12 - 05.01.2018
Cena od 859.00 € + opłaty portowe
Emiraty na C. Mediterranea
8-dniowy rejs po Zjednoczonych Emiratach Arabskich
Symphony Of The Seas w Europie
28.04 - 06.05.2018
Cena od 1339.00 € + opłaty portowe
Symphony Of The Seas w Europie
8-dniowy rejs największym statkiem świata
Karaiby i Antyle na MSC Seaside
30.12 - 06.01.2018
Cena od 1279.00 € + opłaty portowe
Karaiby i Antyle na MSC Seaside
Sylwestrowy rejs po Karaibach
Karaiby i Antyle na MSC Seaside
28.04 - 05.05.2018
Cena od 369.00 € + opłaty portowe
Karaiby i Antyle na MSC Seaside
8-dniowy rejs po wschodnich Karaibach
Z Singapuru +lot +pobyt na Bali
24.02 - 01.03.2018
Cena od 1549.00 € + opłaty portowe
Z Singapuru +lot +pobyt na Bali
Rejs+przelot+ hotel+pobyt na Bali
Uroki Madery z Casablancą PL PILOT
29.01 - 12.02.2018
Cena od 1099.00 € + opłaty portowe
Uroki Madery z Casablancą PL PILOT
12-dniowy rejs z Genui- PL PILOT
M.Śródziemne z Balearami PL PILOT
27.04 - 06.05.2018
Cena od 539.00 € + opłaty portowe
M.Śródziemne z Balearami PL PILOT
8 dniowy rejs z Genui PL PILOT- wyjazd z Wrocławia
M.Śródziemne z Balearami PL PILOT
23.06 - 02.07.2018
Cena od 749.00 € + opłaty portowe
M.Śródziemne z Balearami PL PILOT
Pierwszy tydzień wakacji Rejs + PLpilot + autokar
Z Singapuru +lot +pobyt w Wietnamie
19.02 - 24.02.2018
Cena od 1759.00 € + opłaty portowe
Z Singapuru +lot +pobyt w Wietnamie
Rejs+przelot+ hotel+pobyt w Wietnamie
Azja Południowo-Wschodnia
04.03 - 18.03.2018
Cena od 999.00 € + opłaty portowe
 Azja Południowo-Wschodnia
15-dniowy rejs statkiem Celebrity Millennium
Azja Południowo-Wschodnia
29.01 - 10.02.2018
Cena od 999.00 € + opłaty portowe
 Azja Południowo-Wschodnia
13-dniowy rejs statkiem Celebrity Constellation
Włochy, Malta i Hiszpania
28.01 - 04.02.2018
Cena od 369.00 € + opłaty portowe
Włochy, Malta i Hiszpania
Rejs po Morzu Śródziemnym
Włochy, Malta i Hiszpania
11.02 - 18.02.2018
Cena od 389.00 € + opłaty portowe
Włochy, Malta i Hiszpania
8-dniowy rejs po zachodnim Morzu Śródziemnym
Włochy, Malta i Hiszpania
15.01 - 22.01.2018
Cena od 369.00 € + opłaty portowe
Włochy, Malta i Hiszpania
Rejs po Morzu Śródziemnym
Z Singapuru +lot +pobyt na Bali
09.04 - 14.04.2018
Cena od 1649.00 € + opłaty portowe
Z Singapuru +lot +pobyt na Bali
Rejs+przelot+ hotel+pobyt na Bali
Azja CityTour + przelot + hotele
09.04 - 14.04.2018
Cena od 1499.00 € + opłaty portowe
Azja CityTour + przelot + hotele
Rejs+przelot+hotel Singapur i Bangkok
Rezerwacja
KURS WALUT
1 USD= 3,60zł
1 EURO= 4,23zł